Jump to content

The Queen of Office (2013)


Recommended Posts

spacer.png

The Queen of Office (2013)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Jikjangui Shin
Период на излъчване: 1 април 2013 - 21 май 2013
Време на излъчване: Понеделник - Вторник 21:55
Жанр: Комедия
Канал: KBS2
Епизоди: 16
Режисьор: Jeon Chang Geun

Участват:
Kim Hye Soo - Miss Kim
Oh Ji Ho - Jang Kyu Jik
Jung Yoo Mi - Jung Joo Ri
Lee Hee Joon - Moo Jung Han
Jeon Hye Bin - Keum Bit Na
Jo Kwon (2AM) - Kye Kyung Woo
Lee Mi Do - Park Bong Hee
Kim Eung Soo - Hwang Kap Deuk
Kim Ki Cheon - Ko Jung Do
Kim Na Woon - Yeo Jang Mi

Lee Hyun Jae (Mate)

Резюме: Временната служителка г-ца Ким (Kim Hye Soo) прави всичко перфектно по време на работа. Но в същото време тя е обвита в мистерия, нейните колеги не знаят името и миналото ѝ. Тя винаги е център на внимание със своята харизма и забавно държание.
Чанг Кю Джик (Oh Ji Ho) е постоянен служител. Той завършва магистърска степен по бизнес администрация в САЩ, преди да се върне в Корея. Двамата спорят за всичко, свързано със работата, което води до множество комични ситуации...

 

Сериалът е въз основа на японската драма Haken no hinkaku (NTV, 2007)...

 

 

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен сериал. След дълго лутане, най-накрая намерих нещо, което грабна вниманието ми. Мис Ким я гледах в The Thieves , но тук в съвсем друга светлина е малко странна. :D  Oh Ji Ho също заслужава особено внимание. След Chuno не го бях гледал, а тук се справя невероятно с ролята на особняк. Все пак да не се прехласвам много, защото съм на първи епизод, но за мен започна повече от обещаващо. Няма по-голям критерий от това, как се чувстваш самият ти гледайки. Аз се спуках от смях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента гледам 1-ви епизод и не мога да не спра за да отбележа тук (после може да забравя), че за пръв път ми се случва да чуя не какво да е, а едноименният музикален фон от филмите за Супермен да звучи, като фон в друга продукция и то корейски сериал от всички възможни! (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, честно казано, не го харесах прекомерно този сериал. Това, което ми хареса, беше че главната героиня беше жена, която можеше да се грижи за себе и на която се отдаваше необходимия респект за макар и преекспонираните й възможности. 

 

 

Не ми хареса, че романтичната част, на която се наблягаше доста, накрая остана в зародиш и имахме една нелепа "целувка" като цяло.

 

 

Като цяло става за разсейване, но има къде-къде по-интересни сериали за запълване на времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнението на Sierra. Погледнах първите два епизода и изобщо не се впечатлих. <_< Много ми е странно това със завишените и способности. Главната героиня ми напомня малко на образа на икономката от японския сериал Kaseifu no Mita. Иначе е страхотно, че Kim Hye Soo участва отново в сериал. Беше изчезнала за известно време. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледан целия и ми хареса. Не е заглавието ви ако търсите романтика, някои от кор. сериалните клишета, родителски тела, злобни втора/втори и т.н. Именно за това е и свежо корейско заглавие.

След първоначалния смях и пародия, се избистря основната тематика която хич не е комедия-  пазара на труда, работа в корпорация, трудови отношения....но  всичко това поднесено по интересен начин. Предишното заглавие на същия сценарист също ме хареса въпреки че е изразена пародия за разлика от това. Слаба страна е образа и играта на Oh Ji Ho- за да е това , което по сценарий се искаше трябваше да е доооста по-ярък образа и дооста по-сърцато игран. Образа на мис Ким ще ми остане, слаба страна нямаше, възрастния ѝ колега също. Най-смешни ми бяха моментите с тях двамата . Неповторимия сутрешен фитнес още ме :rofl:  като се сетя. Останалите актьори се справиха чудесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е преведен целия сериал и успях да го догледам. Типично по корейски е едновременно смешен и сериозен. Най-много се впечатлих от сертификатите на главната за почти всичко, както и сутрешния фитнес в офиса. Беше ми приятно да го гледам и нямаше нещо, което да ме подразни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко вериятно е Мис Ким да има толкова много и разнородни специалности. Обаче погледнато обобщено, тя ми остана като някакъв емблематичен образ - малко ми навява на всеможещо извънземно :xaxa:  но все пак образът й беше добре изграден. Г-н Зелева глава нещо хич не му пасваше сценария, като започната , но недовършена история. Режисьорските лутания в началото ме накараха да предвиждам, че ще се залюбят с малката стажантка, щото тя в началото тръгна като главен герой. Да ама не, отсвириха я и решиха да залагат на Мис Ким. Но нямаха време да се разпрострат както си трябва за корейски сериал - 12 серии са малко, 16 са много. Та като че ли не им стигна времето за либофф. :emote_kiss3:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно това е корейската версия на японския сериал "Haken`s Dignity" (някъде го пишат и "Haken no Hinkaku") от 2007г. Този не знам дали ще го гледам все още, но японския си струва да се гледа. Shinohara Ryoko е перфектна в ролята си, за разлика от повечето мъжки образи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал така и не го гледах до края ... иизтеглих го ... мъчих се два дена ... но нещо не ме грабна в началото и се отказах .... а имах големи надежни докато гледах превюто ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно това е корейската версия на японския сериал "Haken`s Dignity" (някъде го пишат и "Haken no Hinkaku") от 2007г. Този не знам дали ще го гледам все още, но японския си струва да се гледа. Shinohara Ryoko е перфектна в ролята си, за разлика от повечето мъжки образи.

Напълно подкрепям

danield  Въпреки че е версия на японския не може да сравни с него.Пък да не говорим за сравнение между Kim Hye Soo и Shinohara Ryoko.Не във визия разбира се а като игра
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...