Jump to content

Recommended Posts

Обичам я тази драма<3!!!Много беше приказна като гледах всеки епизод и сякаш се намирах в друг свят!Джун Пьото и Джан Дито сладка двойка^^,а F4 потресаващи със визия и характер!Много ми е мила тази драма и до сега! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е при мен този филм се нарежда в ТОП 10 :) е все пак той бе първия ми корейски филм, който и ме запали изцяло по Азия, а и е наистина хубав! :) А тези двамцата [Джун Пьо и Джан Ди] са прекрасна двойка .. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА първите места в класацията,но ако края беше малко по-друг. Незнам защо но трябваше да завърши както авторката го е замислила. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах този филм и абсолютно много ми хареса ... даже на скоро ми домъчня за филмчето и почнах да преглеждам сериите отново ... Boys Before Flowers ми е любимото сериалче . Гледала съм и Hana Yori Dango ... но не ме грабна толкова много въпреки ,че и японската версия е много добра ... , но може би харесвам много повече корейската версия , защото съм я гледала първа , но аз винаги съм си предпочитала и самото корейско кино :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен този сериал много ми хареса :) Това беше 1я корейски сериал който гледах.

;) Виждам, че доста хора не са доволни от него,но аз да си призная по едно време не откривах интересен сериал който да започна да гледам и си го изтеглих отново-друго нямам какво да кажа...:beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто какво да кажа много ми хареса сериала , ама така си и мислех та този сериал си е класика !Точно като Hana Yori Dango

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз го гледах минала година -нямам какво по различно от всички тук да кажа освен,че още ми е любимия филм-нищо, че съм минала тинейджърската възраст :es:забавно-разпускаща ученическа история с хубав край ...

Който не го е гледал -много е изпуснал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най-прекрасните корейски драми, според мен. Страхотни актьори, страхотен сюжет и естествено старохтна музика. Беше перфектно.

Харесвам корейската версия на Hana Yori Dango, но според мен японската е по-истинска и по-нежна.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият ми корейски сериал и останал на първо място сред любимите ми изобщо. Принцовете Ким Бом и Хьон Джунг все повече ми крадяха сърцето с всеки кадър, в който бяха включени. А уважаемите Джун Пьо и Джан Ди... така и не можах да ги харесам. Мацката долу-горе ми печелеше симпатиите само като се усмихваше, но това е всичко. Иначе искрено се забавлявах на караниците им :D Голямо викане, голямо крещене... :lol: Не ми хареса това, че на Уо Бин не му обърнаха никакво внимание... в смисъл, да развият образа му по някакъв начин или да разкажат нещо за него.

Винаги съм си мислела, че ако започна да пиша за сериала, няма да мога да спра, но явно в момента съм блокирала тотално и не мога да напиша нищо повече от това.

Само ще кажа, че е задължителен за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа, вчера изгледах и последния епизод и мога да кажа - определено влиза в моите топ 10 :es:

Хубава история за любовта, за приятелството, за трагедиите, които се случват в живота, за изборите, които понякога носят болка. На доста сцени се смях до сълзи, завиждах благородно за местата, на които бяха - най-вече за малката екскурзийка, за срещите....

то не бяха фойерверки, светлинки, екскурзията до рая с онзи специален обяд на плажа - еххххххх и аз искам такова внимание :rolleyes:

 

Няколко пъти не издържах и превъртях малко напред, но това може би се дължеше най-вече на моето нетърпение да стигна до финала и да видя края на историята :D

Относно актьорите - нема такива други сладури, като f4 :rolleyes:, Kim Bum с тази красива усмивчица просто ми стопляше сърчицето всеки път :wub:. Много съм доволна от това как се развиха нещата за неговия герой

бях почнала да се притеснявам като се появи тази учителка, обаче добре че нещата се оправиха и се събра, по мое мнение, най-сладката двойка в сериала :)

Kim Hyun Joong като Джи Хо беше пленяващ и като визия, и като игра, абе изобщо много добре се справи. На няколко пъти ми се искаше да го гушна и утеша. Уо Бин - яд ме е че не разбрахме почти нищо за него, за живота му, освен че е мафиотски син и е част от f4. И накрая Джун Пьо - еххх, обичам истории, в които "най-големият гадняр" в училище се превръща в едва ли не най-милото и готино момче, като естествено промяна се дължи на едно момиче, което е успяло да влезе в неговото сърце ;). Може би това е причината като двойка да харесвам повече Джун Пьо и Джан Ди, отколкото варианта с Джи Хо. Признавам си в началото малко не бях доволна от избора на Koo Hye Sun, но с всеки епизод я харесвах все повече и повече. За Lee Min Ho - май не мога да си представя някой друг, който да изиграе неговата роля в сериала, задача с която определено се справи.

Радвам се, че успях да отделя време да го гледам и го препоръчвам с две ръце на всеки, който досега не го е направил :yes:

Благодаря на екипа за епизодите и за превода към тях :bow:

 

ПС.Не съм гледала останалите версии. Почнах с корейската защото съм пристрастена към корейското кино, но след като прочетох коментарите смятам да ги мина и тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах сериалчето на един дъх, както се казва. Мисля, че каквото и да искам да споделя и изкажа като впечетления вече е направено в многобройните коментари за него. Адски свежо, готино и положително зареждащо. Има си от всичко - интрига,любов,приятелство,предателства,разочарования. Минутите минават неусетно и сякаш заживяваш с историята на героите. Определено ще го гледам отново. Препоръчвам го на всички!!! :yes: :yes: :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм и "Ти си красива" са много лигави  и тъпи сериали и според мен не си заслужават огромната "слава" (е като имаме в предвид лицата до 16 години). Излишно разтеглен като серии, малоумен сценарий и примитивна режисура, а и жените са основната движеща сила в него. Мъжките роли са слаби като сценарий и отвратително изиграни. Добре, че не беше първия корейски сериал, който гледах!

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше първият ми корейски сериал и той ме накара да се влюбя в драмите.Малко е сладникав ама заради главните мъжки роли (най-вече) си заслужава да се гледа (h).Много харесвам ролите на Lee Min Ho и Kim Hyeon Joong. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал беше втората ми корийска драма и няма да излъжа ако кажа, че много ми хареса. Разбира се, като всичко друго имаше и моменти, който бяха малко в повече или прекалено сладникави, но въпреки всичко си заслужава да се гледа. Що се отнася до актьорите (главно мъжете)- всички бяха зашеметяващи. Най- много ми допадна образът на Kim Hyeon Joong- съвършен!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

season 3

Revealed that the drama will Slasedrat Season 3 over the coming years. It is unclear what date and when but the director stated that they are planning a season 3 because of the thousands of spectators asked to continue for another season. Since the series is very popular director decided unequivocally the third season - will release in the coming years. The series ended when she has 25 chapters, but I guess that this was not enough viewers. Before the May drama to get the green light to firmness and this can take at least two or three years. The drama itself was divided into two seasons are connected. Manga (Hana yori dango) other completed end of Boys over flower (Korean version). Many stories remain open to complete. One of the most intriguing stories that end of Geum Jan Di and her love for Gu Jun Pyo - at the end of the drama Gu Jun Pyo proposed to Geum Jan Di end her answer remained no. What happened? Viewers want to know. Therefore, it was decided the third season ends you close all released in the coming years will have to wait for that. Three season it was decided that the decision now to be kept secret not to disappoint the audience will be a problem if players go on the drama this or any other party, or another reason she likes the drama start to question and not to leave (an obsession) the decision. No date and time - can only wait for years to come. But who knows maybe they will start already this year (2011) the preparations.

 

 

Това го четох сега в Уикито, не дава кой знае каква яснота, но поне има надежда.. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И само си викам дано! Да е истина, че има шанс да направят продължение. Boys over Flowers e острието на копието, наречено корейска култура, пронизало западната право в сърцето. А самото копие знаете кой е, да не се повтарям :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уау... Направо не знам откъде да започна... А определено имам какво да кажа за този сериал!

Първо изгледах тази версия на мангата, след това реших да видя и японската. Определено разликата е огромна. Това е и ще си остане най-добрият южнокорейски сериал за мен! И японската версия не беше лоша, но пък определено тук нещата бяха по-изпипани. Не знам какъв им е бил бюджетът за реализацията на сериала, но останах възхитена. И кастът беше много по-добър. В началото Ку Хье Сон ми беше малко грозновата, особено пък в сравнение с японската си колежка Иное Мао, но пък като й свикнеш с физиономията, ти става изключително симпатична (особено пък като се усмихне, е страшно чаровна...), а и нали идеята беше такава. Както самата тя се изрази: "Не съм красива, не съм умна, нито пък произхождам от богато семейство." А и актьорската й игра беше много добра. Колкото до избора на останалите от актьорския състав, бях направо поразена. Всеки един от тях така си пасваше на ролята, че няма как да не ти влязат под кожичката. Най-голямо евала обаче за избора на И Хье Юнг (майката на Джун Пьо)! Страшна е!

Така или иначе докато не изгледах целия сериал, не мирясах. Ставах и лягах с него. :D

Единственото по-добро нещо на японската версия беше, че имаше и филм, който изгледах с нескрито удоволствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...