Jump to content

Recommended Posts

Един от първите ми корейски сериали и може би затова ми е и легнал така на сърцето. Актьорите бяха... ами не знам точно как да опиша, но няма да преувелича ако кажа божествени. :D

Горещо го препоръчвам, особено на хората с по- малко "опит" в сериалите, защото просто няма шанс да не ги зариби. И, разбира се- Kim Hung Joong, който изглежда почти нереален в тази си роля. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да има две версии на този сериал и аз да съм гледал по-лошата?! Със сигурност е така, ако съдим по горните впечатления. В моята версия мъжките роли бяха изиграни отчайващо слабо от отчйващо слаби актьори. Единствената причина да се гледа са женските роли и актрисите в тях. Добре, че това не беше първият ми корейски сериал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не би да има две версии на този сериал и аз да съм гледал по-лошата?! Със сигурност е така, ако съдим по горните впечатления. В моята версия мъжките роли бяха изиграни отчайващо слабо от отчйващо слаби актьори. Единствената причина да се гледа са женските роли и актрисите в тях. Добре, че това не беше първият ми корейски сериал!

 

Различни хора - различни вкусове.

На мен също тази версия изобщо не ми хареса, мъжете ми бяха абсолютни лигльовци, Goo Joon Pyo беше като дърво на екрана, Jan Di не ми пасна с образа, изглеждаше (а май и е) по възръстна от образа, който играе. А двамата главни взети заедно - смешна двойка.Дали защото започнах първо с японската версия, но сравнявайки ги тази ми беше абсолютна боза, слаба ракия, гола вода.Дори тайванската бих поставила пред тази.Догледах я с много местене на всеки епизод напред.

Какво да кажа за ''You're Beautiful'' - добре, че беше Jeremy за да се насиля да го довърша и то пак с усилие и местене.Четейки коментарите и за двата и аз се питах за един и същ сериал ли става въпрос.Втория го започнах заради суперлативите, но уви - голямо разочарование.Ако има класация за сериали, който не са ни харесали, тези бих ги наредила на челни позиций заедно с още няколко.

Уважавам чуждото мнение и не бях пускала коментар за нито един от двата сериала, защото нещо което не ми харесва не си правя труда да го коментирам. Сега реших да драсна, за да не се чувстваш единствения анти фен на тези две драми. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Различни хора - различни вкусове.

На мен също тази версия изобщо не ми хареса, мъжете ми бяха абсолютни лигльовци, Goo Joon Pyo беше като дърво на екрана, Jan Di не ми пасна с образа, изглеждаше (а май и е) по възръстна от образа, който играе. А двамата главни взети заедно - смешна двойка.Дали защото започнах първо с японската версия, но сравнявайки ги тази ми беше абсолютна боза, слаба ракия, гола вода.Дори тайванската бих поставила пред тази.Догледах я с много местене на всеки епизод напред.

Какво да кажа за ''You're Beautiful'' - добре, че беше Jeremy за да се насиля да го довърша и то пак с усилие и местене.Четейки коментарите и за двата и аз се питах за един и същ сериал ли става въпрос.Втория го започнах заради суперлативите, но уви - голямо разочарование.Ако има класация за сериали, който не са ни харесали, тези бих ги наредила на челни позиций заедно с още няколко.

Уважавам чуждото мнение и не бях пускала коментар за нито един от двата сериала, защото нещо което не ми харесва не си правя труда да го коментирам. Сега реших да драсна, за да не се чувстваш единствения анти фен на тези две драми. ;)

Когато прочетох горното мнение десетина минути седях и се чудех-възможно ли е да имам клонинг? Или аз да съм клонинг на daniela1504? Дори и имената ни са близки! Как е възможно двама души да мислят абсолютно еднакво и да пишат абсолютно еднакво, без досега да сме обменяли мнения или да сме се виждали (поне аз не си спомням)?! Мистика!

Една проба-какво мислиш за "Седемте самураи"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да гледам японската версия на сериала, но моето мнение е че корейската версия е по-добрата...актьорите тук са по-добри и по-хубави...определено корейската версия ми харесва повече... :wub: а и след като Hyun Joong участва още повече се радвам... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сигурно е сериала, които най-много ми е харесал . От моя приятелка разбрах че го има и в японска версия......погледнах я ама нещо не ми хареса...а и актьорите не са толкова хубави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал. С този сериал се зарибих по азиатското кино въобще. И всъщност аз вече друго не гледам <_< Изгледах и японската версия и макар там героинята, чисто като визия да бе по симпатична, определено корейската версия ми допадна повече. Да не говорим, че момчетата от корейската версия са в пъти по-хубави от японската. Като игра според мен и двата актьорски състава се справиха доста добре, макар, че апонската ми бе по лигава, то краят определено беше по-добре изпипан отколкото в корейската /нещо неопределено, липсващо, недопълнено, бе корейска му работа/.

 

Не съм гладала, а страшно много искам, да гледам тайванската версия. Нещо обаче не ми се получава със свалянето й. В тази връзка имам една молба, който я има, с руски субтитри, е ли е възможно да ми изпрати на личен / irenval@gmail.com /? Извинявам се, че пиша тук и отправям подобна молба, но нещо не мога да се справя, с торентите, които са дадени. Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът не ми беше първия азиатски,но си остана най-добрия от изгледаните до тук.Историята наистина грабва.......не само че грабва,но и не пуска :lol: .Всичко беше невероятно изпипано до най-малкия детайл.Актьорската игра беше безупречна.Това може би е единствената драма която ме кара да се смея и плача едновременно.Останала ми е в сърцето и трябва да си излея душата :

 

 

Да започна с Джан Ди-актрисата ми беше супер сладка още от първия път когато се показа на екрана.Както казва една от героините "сладка като мишленце".Не мисля че по нещо си личеше че е по-голяма от момчетата.Доста хора не я харесват особено,но аз мисля че никой друг не може да изиграе ролята на Джан Ди като нея.Обожавам физиономията й,когато се кара на Джун Пьо(толкова е сладка).Когато се усмихнеше грееше като слънце.Дядото на Джи Хо я описа наистина добре-като лотус който расте в калта.Толкова много преживя горката и въпреки всичко не се предаваше.Относно стайлинга на обличане мисля че и подхождаше перфектно.Сега всеки път като видя някъде дреха с Мики Маус и веднага се сещам за нея :lol: .Мога да редя до утре суперлативи за нея....

 

Джун Пьо-хладнокръвен и наперен,под повърхността се криеше една самотна душа.Първото ми впечатление за него беше "Каква за бога е тази коса?" :lol: .Въпреки височината на Мин Хо,мисля че не играеше дървено.Човекът все пак е близо 2 метра и нз какво очакват някой хора от него(може би да се разкърши като зелен боб :lol: ). Много ми беше забавен,когато бъркаше поговорките :lol: и когато се боеше от насекомите.Много впечатляват нещата които правеше за Джан Ди(колието с звездичката и луната :wub: и сцената в която и го даде..... :blush: ).Въпреки напереното си поведение,постепенно разкриваше и една друга своя страна.Като цяло мисля че Мин Хо се справи и със смешните и с драматичните моменти безупречно.

 

Джи Хо-принцът от приказките.Когато го видях за първи път бях просто :o .Докато го гледах се чудех "Може ли да е наистина толкова красив?"(още не мога да си отговоря на тоя въпрос).Отново перфектно изиграна роля.Всеки път когато Джан Ди имаше нужда от помощ,той беше насреща(я с кърпичка,я с рамо на което да поплаче.....личния пожарникар на Джан Ди).Неговата история беше толкова докосваща,че няма как да не му съчувстваш и да не плачеш с него.Освен това трябва да отбележим,че може да свири на всякакви инстументи(мелодийте бяха вълшебни :inlove: ).Определено беше много въздействащ образ.

 

Останалите актьори също се справиха повече от добре (като почнем от майката на Джун Пьо и свършим до малкото братче на Джан Ди).

 

Саундтрака беше невероятен.И честно казано това е първата драма в която всички песни от саундтрака ми харесват :rolleyes: .

 

Обожавам цялата драма.Историята беше представена като приказка :wub: .Нямаше нито един излишен момент или епизод тип "е тоя може да го пропусна". Колкото и драми да съм изгледала не мога да намеря по-добра от тази.И колкото и клиширано да звучи бих била щастлива след време и моите деца да се радват на тази драма,толкова колкото и аз.

 

П.С 1 Гледала съм и японската версия(която беше добра),но корейската определено я бие по доста параметри.Тайванската още не съм я гледала.

 

П.С 2 Не може да не отбележа и колко сладки бяха коментарите на преводача :up: (всеки път когато ги прочетех се усмихвах от сърце).И за финал-едно ОГРОМНО КAМСАМНИДА на целия екип,благодарение на който тази драма достига и до нас.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега свалям първи епизод, но още се чудя дали да го започвам. Скоро завърших Goong (и съм много доволна, адски сладко сериалче, но то и с тези актьори еех)и обичам да мине малко време преди да започна следващия сериал ... ама пък много ми се гледа нещо ... а и това ми напомня за училището и съучениците в Goong, също от там и арогантните момчетии. То докато се начудя се свали епизодът, така че започвам ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от първите ми драми. Има си добри страни и лоши страни като всяка една продукция. Японската ме грабна повече, стори ми се някак по - задълбочена.

И в двете като цяло има очарование. Корейската ми идва по - лека и забавна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от първите ми драми. Има си добри страни и лоши страни като всяка една продукция. Японската ме грабна повече, стори ми се някак по - задълбочена.

И в двете като цяло има очарование. Корейската ми идва по - лека и забавна.

 

Ако питаш мен точно обратното, корейската версия е по-задълбочената...В японската версия не са показани много от детайлите, които виждаме при корейчетата...някак си при японците сюжетът ми се вижда по-събран ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мина мноого време откакто го гледах. Всъщност това бе първия ми корейски сериал. Може да не е кой знае какво, нямах голям опит какво разбирате, не познавах актьорската игра на азиатците и нормалното им поведение ( т.е кога преувеличават, кога е много претрупана цялата картинка.. и т.н.). След доста изгледани драми и филми, мога да заявя, че не успях да изпитам чувствата, които завладяха сърцето ми, когато гледах първите си 2-3 драми - след това цялата еуфория намаля и сега се чувствам като наркоманче, търсещо си началната наслада.. но учи, така и не я намерих и съм се отказала да я търся...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами честно да си кажа .. не знам. Не че не ми харесва - много ми харесва и го гледам с интерес и удоволствие, нищо чудно да закъснея с предаване на дипломната си работа, защото в свободното си време гледам сериала :DDD И персонажите ми харесват и историята. Но нещо ми липсва и не знам какво е точно ... Може би много бързо започнаха да се развиват нещата в началото и сега забиха малко - още от 2ри-3ти епизод се чудя с какво ще напълнят цели 25 епизодa.

 

Не ме разбирайте погрешно - гледала съм много корейски сериали и знам какво да очаквам, знам как показват чувствата си и т.н. И пак казвам - много ми харесва, просто нещо ми липсва, за да е от любимите ми. Аз съм едва на 11ти епизод, надявам се да си променя мнението :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш мен точно обратното, корейската версия е по-задълбочената...В японската версия не са показани много от детайлите, които виждаме при корейчетата...някак си при японците сюжетът ми се вижда по-събран ;)

+1

Корейската е 1000000000 пъти по добра от японската.

Хареса ми. Не беше лошо сериалчето, особено щом Мин Хо участва в него tongue.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, добре, догледах го и стана един от любимите ми сериали :) догледах го преди около месец и сега много ми липсва lol :-D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...