Jump to content

Recommended Posts

преди 25 минути, Erutan написа:

 

Може да се провъзгласи за лозунг на форума. Да знаят хората като пишат какво точно е ОК да пишат.

 

 

Всеобща за кого? За мен си е пълен боклук и топ 1 в листата ми с най-лоши корейски сериали. B)

 

Ай ся, нали само две серии гледа някога, още помня дебата, няма пак да го дъвчем, още повече, че почти никой не твърди, че е уау, а иде реч за сантимент и тогава се обясняваше точно това, че и сега пак.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Erutan написа:

 

Всеобща за кого? За мен си е пълен боклук и топ 1 в листата ми с най-лоши корейски сериали. B)

Признавам си, едвам изгледах 5-та серия (най-вече заради гледките от Нова Каледония) и скочих на финала.

Но пък всички сме се отчели поне да видим за какво става въпрос.

 Относно можем ли да пишем лошо за нечия любима драма - можем, ако считаме, че виждаме лоша актьорска игра или слаб сценарий. Критики защо през 20хх година корейските сериали не са били еди-какви си, а прическите безумни са просто безсмислени.

Мисля, че в една тема се обсъждаше от "старите" съфорумци, че промяната на темите и най-вече на "щастливия корейски край" настъпи полека около 2009 г,, когато повечето от нас реално започнаха да гледат корейско.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Lawandula said:

 

Ай ся, нали само две серии гледа някога, още помня дебата, няма пак да го дъвчем, още повече, че почти никой не твърди, че е уау, а иде реч за сантимент и тогава се обясняваше точно това, че и сега пак.

 

Не бе... @gig911 си казва мнението и веднага като ощипани девойки скачате да възхвалявате някакъв  архаичен боклук, дето сте го гледали като още мозъците ви са били на тема миришещи листчета и лексикони. Айде молим! :lol: По-смешното е, че нито един от вас не казва какво му е харесало или пък какво невярно има в мнението на съфорумеца. Просто колкото за парлама. Да се отчетем, че се водим на бройка постове за ден--

Поздрав за всички, които се чувстват поздравени!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, Bond, как се сети да споменеш "Четирите бога..."! Жестокостта ми се сломи и ме обзе носталгия  и умиление:) Сега съм готова да приема за класика дори Boys Over Flowers. Обожавам "Легендата", гледам го от време на време и винаги ми харесва (въпреки техническите несъвършенства), но там имаме и режисьор от висша класа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БОФ не е класика в пълния смисъл на думата, но аз и много други с тази драма започнахме. Лично аз повече харесвам японския вариант, но те пък прекалиха със сезони, че дори и филм накрая. Виж Четирите бога е нещо съвсем друго. Аватарът ми е заради тази драма. Талантлив режисьор, който изкара всичко най-добро от актьорите. Определено началото на форума беше много вълнуващо. Не помня по коя телевизия, но даваха документален филм за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БОФ е първият корейски сериал, който гледах и винаги ще си ми е на сърце, заради спомените и също емоциите, които изпитах тогава през далечната 2009-та година, когато бях само на 15. Ако сега на тия години се хвана да го гледам, може би и аз няма да го изтърпя, но за тогавашното време си беше нещо уау, поне за мен:happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

БОФ и на мен ми е първият сериал и ми е в топ 10 на любимите ми сериали и един от малкото, които съм гледала два пъти и то с доста години разлика. Много много ми е любим. Усещам се, че обичам да виждам развитието и порастването на героите- от училище в работна среда, вече по-зрели. Имаше си хубава градация, имаше жесток хумор (още помня как се смях с глас на някои моменти), и после миш маш от емоции с тъгата. Този сериал наистина си е на сърце на много хора и затова и аз бих го препоръчала като задължиетелен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...