Jump to content

Recommended Posts

Това е един невероятен сериал! Колко плаках и се смях хD ... просто е много добър, всички бяха супер сладки и все пак фаворити са ми Джун Пьо и И Джунг. Искаше ми се само... поне да видя нещо повече между Ка Юл и И Джунг, но все пак беше добре направено... това ми е любимата версия - ( между японската, тайванската и тази ). :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, ако някой не е гледал сериала - това е доста странно, де... ;d, защото той е един сред най - популярните и харесвани сериали и наистина си заслужава. Може би постигна най - голям успех, сред HYD и MG... поне аз мисля така, може би защото съм превърженичка на корейското кино и Корей като цяло. Наиситан ми се иска да видя и китайската верся - може да се окоже добра... ! . Впечатли ме Джун Пьо - неговият х арактер докрай ме държа пред екрана - не изпусках нищо, което той каже и ме разбиваше с неговите реплики, държание, поведение и като личност е страхотен. Особено няма да забравя израза - " Бабо, ти си жива! " - :lol: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е сериала който ме запали по всичко Корейско :) и сега меко казано съм пристрастен към филмите им и сериалите им и въобще всичко относно тях. Сега гледам по 2 сериала едновременно и пак не мога да им се наситя :D Този сериал го изгледах буквално на един дъх почти не съм спал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е страхотен! Присъединявам се и аз към феновете на BOF. :rolleyes: Не ми е от първият азиатски сериал, но за сметка на това в списъкът ми вече е под №1. Любимецът ми от F4 естествено е Гу Джун Пьо - голям чаровник. Той е по-земен и реален, не е съвършен като Джи Хо ( който просто за моя вкус е плашещо красив. Моля, фенките му да не се обиждат ) и със своите недостатъци, вътрешна борба и като цяла развитието на героя до последната серия определено ме спечели. Lee Min Ho се нареди в поредицата от корейски актьори, чийто филми и сериали ще следя с интерес. :D

Другото по-впечатляващото за мен бяха отношенията между F4, определено всеки би искал да има толкова всеотдайни приятели. Относно Джан Ди в началото ме дразнеше, мислех си, че доста преиграва, но някак си неусетно взе да ми допада, дори сега ми харесва повече от Макино в японската версия. Може би съм пристрастна, но корейският вариант като цяло ми допадна повече от японската версия. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би съм една от малкото, на които тове не им е първия корейски сериал, но и да беше така не би могъл да ме зариби по корейското кино :huh: Изгледала съм само първите 5 серии, но според мен има известна доза преиграване от страна на гл. актриса, иначе като цяло не е лош - сюжета и развръзката предвещават интересен обрат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може би съм една от малкото, на които тове не им е първия корейски сериал, но и да беше така не би могъл да ме зариби по корейското кино :huh: Изгледала съм само първите 5 серии, но според мен има известна доза преиграване от страна на гл. актриса, иначе като цяло не е лош - сюжета и развръзката предвещават интересен обрат :)

 

И мен в началото Джан Ди ме изнервяше, но после свикнах, дори ми беше симпатична на моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен! =) Отскоро съм зарибена по азиатските сериали, като вина за това има "Coffee Prince". След него изгледах BOF, буквално за 2 дни. Въпреки че на моменти беше доста наивен, съм очарована и пленена. Такова приятелство и любов се срещат изключително рядко. Приятното чувство останало след последния епизод все още ме държи и не мога да се отърся. Толкова много плаках и се смях през 25-те серии... Определено симпатизирам на Джи Хо. Ролята беше изиграна страхотно от Ким Хюн Джунг. Обичам мистериозни образи. Неговата любов изпъкваше пред тази на Джун Пьо, но въпреки това накрая не останах разочарована - на Джи Хо му отива точно тази роля - на закрилник, да обича тихо и отстрани. Който не е гледал все още този сериал - да побърза, струва си. =)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такам...значи Goo Joon Pyo няма равен.Това е най-забавния персонаж,който някога съм гледала.

Страшен е и с тия пословици дето се не може да ги каже като хората,и маниерите,и КОСАТААААА.С една дума ОБОЖАВАМ го !!

Ф4 в началото не ги понасях ама после ми станаха много симпатични.

Но го гледах за 2 път само и единствено заради Goo Joon Pyo <3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая драмичка винаги ще си я помня... Още с първия епизод ми хвана окото

Толкова съм се смяла и плакала на нея.. Препоръчвам я на всеки, който не я е гледал ... Теглете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близо година гледам корейски сериали, но нищо не може да мине B.O.F. за мене...дали защото ми е първия (а първия път не се забравя :D ), но тоя сериал мога да го гледам всеки месец...много добър и приказен...майка ми го гледа и й е любим...ххахаха...охххх, незнам дали съм "ЗА" или "ПРОТИВ" втори сезон, амаааааа...B.O.F. си ми е като наркотик :blink::blink::blink::D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече си оставих коментарче в темата за "оригиналния" сериал - т.е. японския, но и тук ще споделя.

Вероятно се дължи на това, че вече бях гледала него, но корейския не ми хареса почти по никой параметър. Според мен се е получило бледо копие на оригинала.

 

Странното е, че по принцип съм на мнение, че корейците правят по-добри драми, и откъм игра, и откъм каст, (често и откъм саундтрак) но в случая леко са се поизложили. Това не значи, че не трябва да се гледа. И че не е добър. И да знаех, че е по-слаб, отново бих го гледала - ей така, просто защото историята наистина си заслужава много. :D

Знам, че мнението ми със сигурност ще подразни някого... но предпочитам да съм честна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, хубав филм, особено в частта си относно островните приключения на тайфата и в Макао. Образите на Джан ди и Джун Пьо са добре изиграни, особено този на Джан Ди. Емоционално също държи високо ниво. Но сюжетът е повече блясък, по- малко съдържание. Останалите членове на Ф4- бледички на актьорско присъствие. Финалът- недоизкусурен. Иначе музиката- страхотна. Добър сериал , но предпочитам японската версия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже видях,че пак е писано в темата,та и аз да напиша нещичко.Гледала съм и 4-те версии на сериала,в момента доглеждам последните от китайската версия на руски език.Нищо не може да се сравни с корейския БОФ.Музика,цветове,кастинг,изпълнение,всичко си имаше.

Е, аз исках Джан Ди да бъде с Джи Хо,но това е моята пристрастраст към KHJ и SS501.

И досега понякога си пускам и гледам някои епизоди.А за главната,какво да кажа.Можеха да изберат малко по красива артистка,но честно казано, на мен и тя ми хареса,персонажа си беше точно като за нея.Но самия сериал ще остане в съзнанието ми винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал, хубави актьори, но края му се изнерви максимално. От самото начало си знаех, че

Джан Ди и Джун Пьо ще съберат и Джи Хо ще е прецакания, но все се надявах корейците да променят края и Джун Пьо да е прецакания

=D Нямаше нито един момент, в който Джан Ди и Гу Джун Пьо да ми се струват сладки като двойка. Все едно крякане и викане. Само това беше като бяха заедно.. И много се чудя как мацката успя тооолкова бързо да забрави колко много мрази Джун Пьо. Това наистина не е нормално =/

Редактирано от parab
колкото и да са малко негледалите сериала, не е нужно да им се разваля удоволствието, като споделяш края.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше втория серил,който гледах! Луда съм по него! Обожавам го! Много искам да има 2ри сезон :D Тази драма си остава завинаги на първо място в класацията ми за най-готините азиатски сериали! <33333

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еххх, първият сериал не се забравя никога, но сега след като съм изгледала вече 7-8, мога да кажа, че в БОФ имаше голямо разтегляне и пълнеж след 12-ти епизод, до края доста разтакаха историята с разни нови герои и сюжети, на места ми ставаше даже досадно, но пък Гу Джун Пьо и Джан Ди си ми останаха любимци през цялото време. Все пак май е най-добре вариантът с 16 серии, лично мнение :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незабравимо сериалче .......... :P, незабравимо е като игра на актьорите, незабравимо е като действия и постъпки на главните герои и като цяло това ми е един от любимите сериали. Сблъсъкът между момиче и момче от различни слоеве на обществото и начина, по който запазват любовта си въпреки всичките препятствия също е незабравим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата любов не се забравя :wub: И на мен както и при много други, това ми беше първият сериал от корейските и направо ме остави без дъх! След като го изгледах три дни неможех да мисля за нищо друго освен за него.жалко, че няма да направят втори сезон защото с удоволствие бих се докоснала отново до тази магия - BOF :inlove:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като гледах японския вариант, реших да се пробвам и с корейския. Започна много обещаващо, много забавен беше. И до там. После почнаха едни локуми, които не са ми много по вкуса. Признавам си, че умишлено пропуснах няколко епизода. Японската версия, беше по-добра откъм сценарий. В тая версия имаше един момент, който трудно преживях - турнира по "мъжественост". Е*ати глупостите. Пълен абсурд. Че не можаха да си хвърлят един хубав тупаник, да се разберат по мъжки.... Голяма дупка в сценария беше т'ва. После, това което ме разочарова беше,

 

че Джи Хо излезе абсолютно прецакан във всяко едно отношение. То бива мъки и несгоди в живота на човек, ама горкия герой, направо го убиха отвякъде. И после как няма да изглежда тъжен. Пълна глупост. Жалко, защото актьора имаше много хубава усмивка, а заради ролята му смазан от живота страдалец, трябваше да си я пести... Голяма загуба си е това.

 

Също така Уо Бин беше напълно излишен в случая. Нито развиха героя му, нито показаха личността му - нищо. Имам чувството, че беше там колкото да не разваля бройката на F4. Не ми допадна това. Героя му много ми хареса в японския вариант, силно се надявах и тук да са му обърнали подобаващо внимание. За разлика обаче от И Джунг. Голям сладур е тоя Ким Бум :) Толкова бях пленена от усмивката му, че изобщо не обърнах внимание на това какво прави и какво говори, и изобщо ролята му в развитието на сюжета. :P Хареса ми само, че сценаристите показаха повече за отношението му към Ка Юл.

 

Особено сладки бяха като се върна той от Швеция. И после в After Story-то, когато застана с букета и й каза "Ка Юл, ще бъдеш ли моето цвете завинаги?" Толкова невинна усмивка... направо ми изпълни душицата.

 

 

Джун Пьо и Джан Ди няма смиъл да ги коментирам много, тъй като и двамата не ме впчеатлиха особено. Мин Хо беше дървен и безличен. А Джан Ди беше сладурана само като се усмихне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...