Jump to content

Recommended Posts

Чудесно сериалче,леко се разочаровах от избора на главна актриса (Джан Ди). И Мин Хо се справи великолепно в ролята си.

Джи Хо беше ослепителен,толкова красив и добър,просто прекрасен ..
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се посмеем :28558:

Тъй като първоначално ролята на Джун Пьо е била предложена на Чанг Гън Сок, някои фенове още се чудят как ли би изглеждал филма с негово участие. Така се е родило ето това:

 

http://www.youtube.com/watch?v=pYFc-tjPx84&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации за фен клипчето :xaxa: :xaxa:  :xaxa: Уникално е, "Boys before flowers" с Гън Сок също щеше да е незабравимо преживяване. Ох, направо се разчувствах :cry: ! Rossi мерси за емоцията :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Rossi мерси за емоцията :up:

Радвам се, че ти е харесало. :icon_sunny:

Сега обаче ще хвърля всички в размисъл, като кажа, че Гън Сок е отказал ролята на Джун Пьо, а изрично е поискал тази на Джи Хо :yes:

Не станало, но пък какво щеше да е тези двамата като first & second lead и момата по средата.

 

 

Всъщност не е късно да направят общ сериал, а в главната женска роля Пак Шин Хе :xaxa: 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре че е отказал иначе нямаше да участва Минчо и щеше да е голяма загуба толкова съм се смяла с него няма такъв скицник просто :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се заформи проект с Мин Хо и Гън Сок то ще замоля сценаристите, продуцентите и прочие от тях зависещи, да не набутат отново Пак Ши в центъра ! С извинение към феновете й, ама изпонаправи роли с най-хубавите корейски актьори, айде да пропуснат и друга с по-добър вид и актьорски заложби :(

Сори за спама, но ми тежеше на сърцето тази несправедливост :28558:

Поздравче за всички фенове на You're Beautiful & Boys Before Flowers :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина интересно клипче и благодаря,че ни го показа Rossi Yankova :)

Много харесвам Гъсока, но в този случай вече не мисля, че някой може да замени Мичо. Просто уникален. :kissx:

А за Пак Ши съм абсолютно против. Има много по-красиви от нея. Ми тя се смля да целува всички красавци.

Весела пролет на всички :es:

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека се посмеем :28558:

Тъй като първоначално ролята на Джун Пьо е била предложена на Чанг Гън Сок, някои фенове още се чудят как ли би изглеждал филма с негово участие. 

фенка съм и на двамата , но честно казано не мога да си представя Гън Сок да изиграе тази роля .....  на Мин Ху много добре му пасна ролята и мисля ,че не са сбъркали ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази темичка много се задълбочи :28558:

Това клипче е дело на размечтали се фенове. Истината е, че човек не знае какво губи, когато спечели нещо и какво печели, когато губи.

 

Тъй като е оф-топик, слагам го скрито.

Гън Сок е отказал ролята заради "Вируса на Бетовен", затова поканили Мин Хо.
От друга страна, ако беше приел, нямаше да бъде избран за "You're beautiful", а това вече не мога да си го представя :)

.

 

И тъй като не можах да се сдържа, ето още едни претенденти за ролята:

Пародия по сериала на Big Bang

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гън Сок е сред любимците ми, според мен с него сериала щеше да стане по-добър. В началото, ролята на грубияна ще подхожда на Гън Сок. :28558:

В Love Rain ролята му беше подобна, леко грубичък. Тогава си изигра картите страхотно, така че мисля, че ролята щеше да му подхожда изключително много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая ще ни изчеткат коментарите, че влязохме в едни размисли и страсти :emote_kiss3: относно Гън Сок и Мин Хо ! Боже опази "You're beautiful" без Гън Сок, но в интерес на истината при все благоразположението ми към него така и не се хванах да гледам "Вируса..." просто нещо не ми допада там. Мин Хо си е злато, къде F4 без него :)

А пародията Rossi не е на "Boys over flowers", a на "Hana Yori Dango" (т.е made in Japan). Макино душицата добре са я заместили :28558::panda-145::asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че е важно, ама T.O.P не е ли кореец? Тогава защо ще прави пародия на не-корейския вариант?

 

 

Между другото, те имат още няколко пародии, като тази на "Coffee prince" е просто култова 

 

най-вече заради неочаквания край

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Култова пародия, дело на Бенгите, има и на Градината. Колкото до заглавието, Hana yori dango Е Boys over flowers. Както и Meteor garden - правени са по една манга.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Култова пародия, дело на Бенгите, има и на Градината. Колкото до заглавието, Hana yori dango Е Boys over flowers. Както и Meteor garden - правени са по една манга.

Да знам че са правени по една манга, но си имат и разликите. Още ми е пресен споменът за приликата между Мин Хо и Джери (Meteor garden).

 

tumblr_ljy2zxe12W1qav7w9.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...