Jump to content

Recommended Posts

И аз не съжалявам, че прекарах  25 часа,  забавлявах се . И при мен  е на първо място в списъка ми с любими  сериали.Аз пък го гледах за четвърти път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше 3-тия  корейски сериал, който бях изгледала. Просто не гледайте теглете няма да съжалявате. Още от първия епизод ви грабва, а ако сте изгледали първия епизод и не знаете дали да продължите ПРОДЪЛЖЕТЕ, защото става супер яко. В началото се дразниш малко, че точно когато момичето се влюбва в Джи Хо, няма как да е с него заради Гу Джун Пьо, който е влюбен в нея. Най впечатлена бях от Гу Джун Пьо *не от актьора, а от самата роля* в сравнение с останалите беше по трудна личност, която по различен начин показва на останалите, че му пука за тях. За Джи Хо - принца на бял кон сигурно го описва най добре. Ако наистина в реалността както малкото дете го нарече той беше доктор принц сигурно всеки ден щях да съм болна ;д И Джунг - просто невероятен и има уникална усмивка. Уо Бин също супер много си падах и по него, но за жалост имаше най малко сцени с неговия герой. А за главната героиня Гюм Джан Ди изобщо не ми хареса тая мяса на някакво селко момиче, което се тъпче с квото й падне и не знае какво иска. Ка Юл ми харесваше много повече от нея. Приключвам с коментара,че стана бая дълго ;дд

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто не гледайте теглете няма да съжалявате.

Е как така хем да не го гледаме хем да теглим?! :D

Джан Ди е подбрана целенасочено да е актриса с по обикновенна визия иначе спокойно можеха да сложат някой по засукан модел изявяващ се като актриса не е като да нямат такива. Някак си нямаше да е толкова ефектно ако героинята беше изрядна и перфектна във всяко отношение. За какво да се разбиват надеждите за живот тип "Пепеляшка" на обикновенните корейски и не само момичета към които е насочена тази история? :rolleyes:  Такива драми точно това е идеята, че вътрешната красота побеждава външната и удря кьоравото напук на логиката, злите свекърви и по принцип на всичко и всички. Онази случка с момичето с пластичните операции дето се правеше на приятелка на Джан Ди за да се докопа до Джун Пьо e също потвърждение на това както и другите й опонентки в последствие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили хора, имам едно питане. Някой знае ли коя е музиката, която Джан Ди и Джи Хо свириха на пианото в еп. 13, и коя е песента, която тя пя на рождения ден на Джун Пьо? Благодаря предварително.  :icon_sunny:  :)  :kissx:

Редактирано от bealonenomore
Моля, пишете на кирилица.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили хора, имам едно питане. Някой знае ли коя е музиката, която Джан Ди и Джи Хо свириха на пианото в еп. 13, и коя е песента, която тя пя на рождения ден на Джун Пьо? Благодаря предварително.  :icon_sunny:  :)  :kissx:

 

 

Мисля, че за това говориш. (((:

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Не виждам какво още може да се цеди от тая история и как ще бъде продължена така, че да запази блясъка на първият сериал. Даже по добре да направят римейк отколкото да се занимават с паешки работи. Нужно ли е да споменавам и колко тъжно и окаяно завършиха продълженията на други хитови корейски сериали? 

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, аз се порових и с облекчение разбрах, че няма да развалят сериала с някакво елементарно продължение. Било първоаприлска шега пускането на този слух, но аз съм позакъсняла с прочитането му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам този сериал  :inlove:   :inlove:   :panda-145: просто ме грабна още в началото ... гледала съм и японската версия и с право мога да кажа , че корейците наистина правят чудеса .... много ми хареса ... !!! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Hana yori dango

2. Meteor garden

3. ???????????

 

Така стоят нещата за мен.

 

Първата японска, втората тайванска, третата е Боф - корейската. Що си сложила въпросчетата? Не те кефи или не се сети кой е сериалът? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата любов ръжда не хваща. Това ми е завинаги най-любимият, най-готиният, първият далекоизточен сериал. Колко рев изревах и колко се влюбих в Ли Мин Хо не е истина. :icon_sunny:

Искам да разбера нещо за главната героиня. И аз я обичах тази актриса, но се загуби тотално. 

Само това  липсваше - и американците да се намесват. Абсолютно нищо хубаво не очаквам.

Иначе, като че ли "Metetor Garden" е най-близо до оригинала и героите най-много си приличат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз харесвам японската версия. Ако излязат субки за тайванската, може да гледам и нея. Що се отнася до корейската версия, аз съм изумена, че драма с уникално слаба актьорска игра може да бъде толкова популярна. Ким Хьон Джунг е безспорен победител в конкурса за най-бездарен азиатски актьор. Мин Хо е красавец дори и с къдрава коса, но си е дърво. Мнението ми не се промени и след като изгледах още две драми с него. Джан Ди беше доста дразнеща, едва догледах сериала заради нея. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми мнението на lenida. Гледах първо японската и доста след нея корейската. И двете версии имат своите преимущества, но като актьорска игра японската ми хареса повече. Може би защото беше по-лека и забавна. Мин Хо не ми хареса въобще в първия момент, но после някак свикнах с него. Все пак до края ме напушваше на свмях като виждах накъдрената му коса, стилистите не можаха да я направят по-изкуствена просто. Любимецът ми беше И Джунг и съответно исках повече моменти с него и Ка Юл. Бяха страхотно сладка двойка. :D

Относно американската версия съм леко скептично настроена, но ще видим. Ако някой има информация да свирка, може и на лично. :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал го свърших преди 1,2 седмици много ми хареса.. Отдавна драма не ми беше правила такова впечатление като тази. F4 са просто върха и четиримата са невероятно красиви даже се чудя кой ми е любимец и не мога да си избера :D :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли дали наистина ще има Boys over flowers втори сезон, защото току що попаднах на нещо.   Много искам да разбера дали е вярно, защото страшно много ми харесва този сериал..  

Редактирано от mrnkaloto
Покривайте линковете!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да кажа за "Boys before flowers" няма да намеря точните думи, за да опиша преживяното, докато го гледах ! Може, да има много недостатъци (след толкова изгледани сериали вече имам база за сравнение), но той си ми остава слабост :) Първият ми досег с азиатското кино, изгледах го за 2 дена ( делих спалнята с мъжа и лаптопа :) ). След него Lee Mih Ho ми стана любимец и изгледах (и гледам...) всичко в което участва. 

Да правен е за тинейджърската аудитория, но не по дразнещо наивен начин, а така че кара и тези попреминали тези години, да се почувстват безпричинно щастливи и глупаво усмихнати и да си спомнят сладките 17,18 и т.н.

 

П.С. А що се отнася до сравненията с японската версия и двете си имат своите преимущества и недостатъци (аз лично не я възприех, изгледах я с резерви и то само заради Макино, че тя ми беше симпатична от Джан Ди).

 

С две думи ГЛЕДАЙТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само искам да попитам знае ли някой коя е мелодията която върви в дискотеката в 19 еп. Това е почти в началото към 4-та минута. Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбирам, че манията по корейския БОФ е отминала, но моля не дискутирайте тук американската версия. Направете го в обособената тема в общи приказки. Тази тема, въпреки всичко си остава за корейския БОФ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...