Jump to content

Hanyu Yuzuru (Ханю Юзуру)


Dark_Angel

Recommended Posts

И ето го момчето на олимпиата в Корея защитава титлата си от Сочи. За сега е спечелил кратката програма със 111,60 точки , следван от Хавиер Фернандес(107.58) и Шома Уно(104.17). И ако успея, ще го гледам в събота рано сутринта във волната програма.

 

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юзуру Ханю покори отново олимпийския връх! Преди минути той спечели втория си златен олимпийски медал. Японският успех е пълен, защото Шома Уно завърши втори, бронзът остана за Хавиер Фернандес.

 

:panda-145:

 

Ако някой попадне на клипове, ще съм благодарна да сподели!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита втора поредна олимпийска титла на Юзу! Момчето пише история! Стана вторият японец, след Кенджи Огивара и компания в Северната комбинация, който повтаря златния си медал.

Много се радвам и да Шома.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и във волната програма. Не така чисто изпълнение, но достатъчно добро за да може това едва 23 годишно момче да бъде отново първи. Още повече, че наскоро с е възстановил от сериозна контузия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истински герой е защото успя след тежка контузия и без да участва в състезания да защити титлата си. Чудя се как ще прдължи от тук нататък. На 23 е спечелил повече от всеки друг. Иначе съм доволна от класирането. Първите трима са ми любимци. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами надявам се да завърши още един олимпийски цикъл, по възможност без травми и да го видим на олипиадата в Пекин все така блестящ! А ето едно изключително нежно и разчувстващо негово изпълнение:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възхищавам му се,уникален е. Първия път ,когато гледах негово изпълнение останаха със отворена уста. Той става все по-добър, елегантността му го кара да изглежда сякаш се рее , а не пързаля. Тази година на Олимпийските игри в Пьонгчанг спечели златен медал, а една друга,руска сладурана ( Евгения Медведева), която е отаку и е фен на корейската група ЕХО спечели сребро.Винаги,когато погледна такива млади,успели хора,които се трудят за да постигнат целите и мечтите си се вдъхновявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юзу рекламира Олимпиадата в Токио. Интересно, но с него е един бивш японски тенисист на име Шузо Мацуока, който дебютира през 2017г. като актьор в дорамата Rikuo.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен Юзуру на волната програма на Световното първенство в Сайтама! Като види човек резултатите, Нейтън Чен го побеждава категорично и в кратката, и във волната, но за мен при него просто няма магия. Магията, която това момче притежава в огромни количества! След Стефан Ламбиел само Юзуру може да ме развълнува така на леда.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз го харесвам.Различни са с Чен.Юзу е определено по-артистичен и пластичен, докато без да претендирам да разбирам, Чен сякаш с по-голяма лекота изпълнява сложнотиите и е по-въздушен.  Плюшченко, обаче, за мен си е номер едно и като мине някое световно  си го пускам да го  погледам.Друго си е да ти играе мъж 1,78.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито да е това прекрасно момче! Да е здрав, най-вече, по-малко контузии. Да се радва на всеобщата обич и да не се пренапряга!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я! Имало тема  на моето ново заплесване !?!?

Вчера го срещнах в Ютуб този великолепен фигурист !

Определено азиатците превземат върховете на  фигурното пързаляне ! 

А този Юзуру е страхотен- много красиви пируети, високи и стабилни скокове - въпреки че ги прави на ръба на риска от падане, са много впечатляващи и ефектни !  Много артистичен и елегантен - не само в движенията , а и в облеклата  !

Да са живи и здрави феновете му, че правят добри клипове !

Жалко че отстъпи първото място ! Но съперника му Нейтън Чен е побъркващо техничен и с това компенсира почти пълната липса на емоционалност.

Той е уж американец, но расата му е азиатска .Китаец ли е ?

Интересна е конкуренцията между тези двамата !

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, tikitoliq написа:

Той е уж американец, но расата му е азиатска .Китаец ли е ?

Интересна е конкуренцията между тези двамата !

 

Китаец е и доколкото знам двамата тренират заедно в Канада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...