Jump to content

Hanyu Yuzuru (Ханю Юзуру)


Dark_Angel

Recommended Posts

На 18.11.2023 г. at 15:49, ukio написа:

Ау! Вече се развежда. Какви ги върши?! Това никак не е японско.

 

Не думай! То така и никой не видя булката, ако въобще я е имало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, те за две цигуларки го спрягат, но колкото и да са го дебнали не са ги видяли заедно. Той оттам и проблемът. Дори статии твърдят, че четири месеца не са живяли заедно, защото непрекъснато следят Ханю. Мацката под пълна обсада  в къщата ( коя мацка и коя къща не е ясно) и папарашка и фенска, семейството на Юзуро и то и  по тая причина е развода, за да не причинява болка на другия човек, който той продължава да твърди, че не е публична личност, а обикновено момиче. и няма как да издържи на тези набези.

Хиляди теории на жълтата преса. Това японците, не ги харесвам открай време, но те по-зле и от корейците ще дойдат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези снимки съм виждал, но тя със сигурност му е кака. Може да лъже за развода да ги оставят на мира. Аз така бих направил, но си права - японска им работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда често това е много странно ... за мен има и още нещо по принцип в Япония чак такива преследваници на фенове и журналисти не съм наблюдавала ...Нямаше и такъв вид тормоз дори когато са хващали някоя известна личност в изневери при което последва разводи оставени жени и деца пак такива неща не е имало ....:lol:. То още когато обяви, че е сключил брак всичко беше тъмна индия около това...нямам идея дано намери щастието пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филм, чийто главен акцент е фигурното пързаляне, е включен в секция Особен поглед в Кан.  Главният герой на  My Sunshine е бивш шампион, който обучава нови таланти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...