Jump to content

Hanyu Yuzuru (Ханю Юзуру)


Dark_Angel

Recommended Posts

Жалко, че не даваха директно състезанието по Евроспорт2 както беше по програма. Иначе невероятно изпълнение наистина, всичко му се получи. Чак ми стана жал за конкурентите му. Ще чакат да се срине, за да могат да го победят. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ти сриване хахаха ще има да чакат. Миналият сезон беше ужасен за него и едвам го мръднаха от 1-то място, а сега е във върховна форма.


Едно от най-хубавите му изпълнения от толкова време насам, направо настръхнах.


А Браян умря от кеф хахахаха Както каза той - "Нямам думи!"



 


tumblr_nygzldcjNN1rqryl2o2_500.gif


 


И нещо забавно хахаха


tumblr_nyirmv3fas1tae69fo1_1280.jpg


Редактирано от little_angel
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега само трябва да е спокоен и да си изпълни също толкова добре програмите и на финала. Знам че очакванията са големи вече, но все пак такива неща не стават всеки ден :) важното е да е постоянен и стабилен :) Ще чакам с интерес финала в Барселона и ще стискам палци на нашето момче!

 

А този туит страшно ме забавлява  :D

 

yeT7OSI.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха! 

Мен как ме изиграха от Евроспорт. Чакам аз състезанията по основния канал, а те били по втория. Поне жените хванах. И спортните двойки. А мега легендарното изпълнение на Юзуру от волната гледах в почивката на Галата. В неделя станах в 8ч., специално за събитието.

Голямо браво на всички азиатски изпълнители. Личеше си, че дори на Галата дадоха 100% от себе си, чак пот се стичаше от тях. Това беше най-страхотната Гала! Харесах си още няколко състезатели/ки и двойки които ще следя занапред. Най-якото беше, че песента, по която се пързаляха китайците, беше изпята от китайски певец. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко! И на Евроспорт 2 да беше, пак щеше да си изиграна. Мъжете изобщо не ги дадоха, заради закъснението на някакво автомобилно състезание в Дубай. Човекът какви космически рекорди постави, а те така да го скипнат!

Много се радвам за Ханю. Показа невероятна увереност на това състезание и просто помете леда с останалите. Боян Дзин изглеждаше много опасен с тези извънземни четворни скокове, а и е, наистина, защото тепърва ще се развива, но Юзуру пое ръкавицата и категорично доказа, че неслучайно е олимпийски шампион. 

Предстои ни интересен финал и много силен сезон, летвата се вдигна доста, така че битките за медалите ще са ожесточени. Интересно какво ще извадят от ръкавите Хави и Патрик Чан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, значи да не съжалявам, че съм ги изпуснала директно. Хави го видях миналата седмица в Москва. Владееше се, въпреки че имаше несигурни моменти.

И на мен ще ми е интересно да ги видя на финала. Дано и китайчето се намеси, за да стане още по-вълнуващо! Юзуру май ще е единствен японец. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А не позна :) Шома Уно също е във финала, заедно с Дайсуке Мураками. Така че япончетата са 3-ма :) Определено ще бъде многоо интересно, нямам търпение! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Ханю и от мен! Както писа Шоши-сан, най-важното да е здрав, а за всичко останало нещата сами ще се наредят :) Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чупенето на рекорди със страшна сила продължава :P 110.95 за кратката програма! Юзуру е във вихъра си! Чак се притеснявам...пу пу да не му е уроки! Чакаме волната! Битката за медалите ще е оспорвана!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да! Вчера бяха кратките програми на всички групи от младша възраст + мъжете и спортните двойки . Подреждането при мъжете е следното:

 

1.

- 110.95

2.

- 91.52

3.

- 86.95

4.

- 86.47

5.

- 83.47

6.

- 70.61

 

Днес започват кратките на танцовите двойки и жените. Може да следите по Eurosport 2. Линкове също се намират :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много силно състезание направиха мъжете. Юзуру пак счупи рекорда, а Брайън го прие като нещо нормално. Започвам да се чудя докъде ще стигне това момче. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм без думи! Направо...няма да коментирам, че ще почна да се повтарям  :D

 

И този резултат...извънземен!

UIy2WR5.png

 

Официално мога да обява Юзу за краля на фигурното пързаляне! Даже Хави го призна  :28558:

NrHQcQf.png

 

Страхотно пързаляне за Шома! Патрик направи блестяща волна! Хави също! Юзуру ги разби :) Ето и крайните резултати:

cnVuRkZ.png

 

За малко да забравя и един друг рекорд на Юзуру, а именно трета титла от Гран При! 

 

kc2nMSd.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега интересното идва на Световното....

 

Юзу ми беше ясен, след тази кратка, той си беше спокоен....

 

Но малкият елф ме отвя! Шома вече сериозно им диша във врата на батковците хахахахаха

 

А само на мен ли това китайско чудо не ми се нрави? Може да е техничен, но откъм стил е....... има много да учи.

 

:28558:

tumblr_nz61414aZo1rqryl2o1_500.gif
tumblr_nz61414aZo1rqryl2o2_500.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Китайското чудо и на мен не ми харесва. Най-добрите фигуристи са артисти на леда, а не просто скачачи. Не очаквам точно той да бъде конкуренция на Юзуру и Хавиер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз споделям мненията по-горе за китайчето! Иначе Шома е на съвсем друго ниво! Определено на световното ще е интересна битка, но мен повече ме вълнува какво да очакваме на олимпиадата, вярно е че има време до тогава, но с това темпо дето се развива мъжкото фигурно пързаляне (за разлика от женското, дето тъпче на едно място)...сигурно ще наблюдаве опити за 4-н аксел хаха. За сега на дневен ред са националните шампионати, другото ще почака :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шампионата на четирите континента е 16-21 февруари в Тайпе, а световното 29 март-3април в Бостън. Има доста време. Дотогава не мисля, че ще предават нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно не съм само аз с тези сантименти към китайчето хахахаха

 

Аз лично ще стискам палци на Шома да е на (или възможно най-близо до) стълбицата и на световното. Чудесен е! А е и малък още, тепърва ще ни радва.

Патрик трябва да се стегне до тогава, че сега кратката му избяга много...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...