Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

IceBar (2006) 

IceBar / Aiseu-keki / Сладолед

Държава: Южна Корея

Година: 2005

Жанр:драма, комедия

Времетраене: 01:34:30

Режисьор: Yeo In Kwang

 

В ролите:

Park Ji Bin

Jin Goo

Kim Sun Young

 

Резюме: Йонг Ре е малко момче, което живее с майка си. Един ден разбира, че неговият баща живее в Сеул. За да отиде при него, детето се нуждае от пари. За тази цел започва да продава сладолед. Следват много комични и драматични моменти.

 

 

Лично мнение: Много чаровно филмче. Припомня ми детските години

 

ФИЛМ с български субтитри
ФИЛМ с английски субтитри
ФИЛМ с руски субтитри
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен филм! Малкият Ji Bin е невероятен сладур! Самото му изражение е толкова миловидно и наивно, че със сигурност ще изгледам и другите филми, в които той участва.

Самата история беше много раздвижена, действието не се проточваше, случваха се различни неща, ту забавни, ту тъжни. Изобщо една много приятна продукция, заслужаваща си отделеното време, което пък минава неусетно :) Приятно гледане!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен филм.... невероятни деца! Не просто завръщане в детството, но и завръщане в онова топлото и човешкото, и чистосърдечното....

Много умел и много красив филм. Благодаря на всички, които са се потрудили, за да можем да го гледаме.

 

 

"Извинявай, че ме намери пръв"........

:wub:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина страхотен филм!!!

Върна ме в детството, когато всичко се случваше на улицата и светът на възрастните ми беше много странен и далечен.

Малките сладоледопродавачи ме трогнаха много,  бяха перфектни, искрени и наивни, по детски чисти.

Научих как е сладолед на корейски :P , после малко си поплаках  :cry: , но завърших с усмивка филма, заради малкия усмихнат сладур Йонг Ре!

 

 

Благодаря за субките на преводача! :subs:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...