Jump to content

Vic Zhou (Вик Чоу)


Recommended Posts

Ни стаа, яко го мързи да поддържа дълга коса. Пича обикновено си ходи, как да кажа, силно неглиже. Да не кажа яко мърляв. :lol: Абе виж му последния филм и ше разбереш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охххх, ма хайде вече да си пусне малко косичката. /не че някой ме пита/

Ся не претендирам да си слага кичури както беше в ''Мars'' /разбрах от Спиди, че младежа нямал нерви да си слага разни екстейшъни/ ,но поне да го докара като в ''Black & White'' /сериалът все още не съм го гледала, търпеливо си чакам бг. субтитрите, но от трейлърчетo, ми допада визията му/ .

Иначе във филма'"I Love You 10000 Years'' също го харесвам, там стилът му съвсем точно си пасва с персонажа - един такъв раздърпан, супер неглиже, с къса косичка.

Между другото, той ходил ли е в казармата, че нещо тази информация ми убягва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто ми откраднаха очилата, трудно намирам новите субтитри. Ако може спийди едно линкче, че да мога да се наспя най-накрая, благодаря

avatar1_16.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много любов имаше във филма!!! Дали е на китайски или на български изрекана ,любовта е все така красива!!! Филма ми бръкна в душата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вик снима нов филм HAPPY UNION (Tian Sheng Yi Dui ), който се очаква да излезе по екраните през Януари 2012. Негови партньорки са Yang Mi и Ella, а ролята на синът му се играе от малкият сладур Xiao Xiao Bin.

092128.58067369.jpg

credit: grooveasia ; mtime

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вай вай вай... "Татко" Вик! И това ли доживяхме? :lol: И то на тоя дребосък с бузите!

Дано вече му тръгне на късмет и с филмите, че първите му бяха трагедия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както се казва: "старо, но златно", а и Спиди си заслужи благодарностите ми wink.gif
Много ми харесва мъжете да рекламират козметика :yes:
Снимчиците са доста и Вик е в много стилен вид smile.gif :click:
Но на промоцията е направо убийствен wub.gif

 

Може да си харесате и някоя друга усмивка тук wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Закачам се и аз на фенския клон, въпреки че още не съм довършила Марс. Просто младежът си дрънка отвсякъде, много чар и сексапил на едно място, особено с дълга коса :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен двата филма, които предстои да гледаме Match Made in Heaven
f9198618367adab409a0e5048bd4b31c8701e401
94cad1c8a786c9178f6eac7ec93d70cf3bc7570c

и Live with Fashion

 

707f0f12gw1dk0mjbk77qj.jpg61e7f4aatw1dm699ei7kzj.jpg
69754669gw1dk2mh55l5ej.jpg69754669gw1dk2m6kbovrj.jpg
293614_277230205645182_209616899073180_9
2141934_980x1200_192.jpg

 


скоро май ще започне и военно историческия сериал THE OTHER SHORE 1945

 

my2409.jpg
69195a34gw1dldb4cwrptj.jpg
2cxi3qt.jpg
155578_130962156962282_115415898516908_1

 


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Вик доста поработи покрай сватбата на Барби :lol: Освен че доживяхме да го гледаме татко, ще го гледаме и като 4ия или 3тия, много ги разместваха артистите син на генерал Янг във филма Saving General Yang ,ама чак догодина. Това е много известна китайска сага, за която на Вик му се наложило да премине сериозна физическа подготовка и да се научи да язди. Освен него има още доста добри попълнения

ycp.jpg

 

cast.jpg690.pngzz.jpg

 

60.jpg

67.gif

 

 

Военния сериал го почнаха още февруари и трябваше да се казва Returning Home, а това му е третият трейлър. Планирано е да го пуснат тази година, но дали ще успеят е друг въпрос. При всички положения материал с Вик има достатъчно и най-накрая ще мога да заспя спокойно :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

списание Еsquire 君子 2012 / 1 ~~~ MR. BRIGHTSIDE


201201091029408593583.jpg

 


周渝民:極端幽默男子

忍住笑意,緊閉雙唇,眼神中掩飾不住的魅力……,所有的小動作,讓人忍不住發笑的肢體語言,一切關於仔仔周渝民的小觀察,對照過往人們對他的刻版印象──憂鬱小生,有著截然不同的反差。「像我這樣有著小害羞的人,不太social……」,他無辜地說著自己不被外人理解的個性,反而讓人更小心翼翼地,擁抱這位好不容易才勇於展現自我的30歲大男孩。
「我之所以喜歡表演,是因為我的私生活太無趣了!」仔仔臉上掛著滿滿的微笑,直接了當告訴我,這個令人再三反覆思考的既成事實。如果說像F4這一輩掀起台灣偶像劇浪潮的男星們,對整個華語演藝生態有顛覆性的改變,出道10年有餘的仔仔,在這當中對屬於自己的那一塊生命歷程,是否也呈現同等的成長價值?在訪問間談笑風生的他,拍攝時情緒轉化適切得宜,確實已徹底拋棄花美男的刻板形象,毫無顧慮地展現他全然的幽默和魅力,還有那份沒有巨星架子的天真。

怎麼跟仔仔打成一片?調戲他!

幾年前見過一次仔仔,當時一桌子等著聯合訪問的記者,悶不吭聲地等著仔仔駕到,當開啟話匣子的仔仔滔滔不絕時,總是惹得滿室哄堂大笑(若要回憶起他說了哪些經典的笑話,倒也記不太起來),讓人卸下了面對一線男星的壓力,少了些原以為的距離感(雖然也有可能是自己想太多)。面對發問侃侃而談的他,總是有辦法在彼此願意敞開友誼之門時,順勢想辦法拉近自己與對方的距離。「通常,當我到拍戲現場,遇到不太熟的同劇演員,好比說拍《戰神》時我遇到修杰楷,我會開始『調戲』他,以肢體動作碰他,講些沒有意義的話,很容易就打成一片了!」

提到修杰楷時,仔仔總是異常開心,訪問時,他現場重現「調戲」修杰楷(以下簡稱仔仔對他的暱稱「修」)的那一幕:當他與修準備對戲時,在就定位與鏡頭前有一小段路途,心裡一直盤算想跟修熟一點的仔仔,什麼也不說,趁兩人獨處時,一個箭步,手指用力向前一揮!玩起小時候戳屁股(消音……)的遊戲,當時讓修整個大驚(難道不怕被誤會對他「有意思」嗎?仔仔說:「不會啦!我那時候有女朋友。」)之後兩人卻又鎮定出場對戲。「像我這樣有點小害羞,又不太social的人,雖然可以用廢話開啟話題,但更會用肢體動作來化解尷尬。」這幾年仔仔拍了幾部戲,這麼「直接」的行為屢試不爽,但在最近的《新天生一對》裡,遇到了比他厲害的狠角色!

「Ella根本就是瘋癲!」仔仔捧腹大笑說道,在拍戲現場從沒看過同劇的女主角Ella喊累,永遠保持在最有精神的狀態,仔仔也因此不用刻意跟她培養感情,但若是遇到其他比較慢熟的女演員呢?仔仔笑說,就算沒有興趣瞭解對方,也一定會特別花心思與對方好好聊天,最重要的是要讓對方感受到一種「關心」。「比如說,關心對方的近況呀,之前拍了哪些戲呀等,慢慢將話題連結起來,無形中,人際關係就會在談話間開啟。」或許因為仔仔和Ella的默契,《新天生一對》劇組相處的氣氛特別融洽,飾演仔仔兒子的小小彬,也讓仔仔難得與小孩子打成一片,感情好得就像親父子。

然而,拍戲過程都是這般輕鬆愉悅嗎?我想未必,個性溫吞的仔仔難道沒有特別看不順眼的人嗎?面對這種問題,藝人通常不會正面回答,但仔仔不指名道姓地跟我們聊到拍戲時演員「較勁」的一面!他說拍戲時,有時候導演會說「雙側」,這時候代表兩名演員在鏡頭前的比例相當,在同一水準面上,畫面中沒有誰會比較突出。出道時就一路擔任男主角的仔仔,從來不擔心自己的鏡頭多寡,但其他演員難免想「爭取」鏡頭,仔仔這時又開始手足舞蹈,示範如何搶鏡頭。「當導演開拍時,不管雙側與否,只要將頭往後移動,面向鏡頭就成功了!」此時導演通常會很傻眼,按照指令碼來拍的仔仔,雖然覺得這樣搶鏡頭的方法很好笑,但他說:「有時候,我會問導演可否把一些特寫給新人,自己退到次要位置,讓別人發揮,因為自己一直都演男主角,沒經歷過這一段向上爬的辛苦過程。」
Text by 李思嫻 Style by 黃唯淯 Photographs by 張晉菩 Special thanks to 君品酒店

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност сега даже е понапълнял. Четох наскоро интервю, в което обясняваше колко се радва, че е успял да качи няколко кила и е станал цели (!) 64 ли бяха... Преди това е стигнал до ужасяващите 56, което при неговия ръст (малко под 1.80) си е просто нечовешко. Минал е през период на доста тежка депресия и сега, слава Богу, се е позакрепил. Той самият твърди, че си я носи още от началото на кариерата си и дълго време е искал просто да зареже всичко и да си заживее пак като нормален човек. За щастие сега се е пооправил и си е върнал живеца малко от малко. Предполагам също, че раздялата с Барби също е допринесла да се влоши (макар да смятам, че за самия него е по-добре, ама да не се отклонявам от темата ;) ). Както и да е, важното е, че сега е добре и се надявам да събере още повече сили (не бих отказала и още килца, че пак ми иде твърде гърчав) и да помете конкуренцията и тази година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на трейлъра на ''MATCH MADE IN HEAVEN''. Двамата с този пухкавобузест бонбон май ще ми напълнят душата.

В Тайван и Китай вече са го излъчили, дано по-скоро и ние да можем да го видим, че аз му се точа на това филмче от миналата година.

 

 

Img332984690.jpgImg332984691.jpg

 

d4b6c3f5cf0a.jpg15155801be8b.jpg

4cf70eda75ad.jpgc65e48686f5d.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много чар пръска около себе си момчето и аз съм

тотално привлечена и влюбена в него wub.gif

Изгледала съм три негови сериала, а и съм си свалила

всичко , което можах да намеря.

Много е талантлив, харесва ми играта му, гласа му

и сладката му муцунка. В Бяло и черно беше голям образ.

Изключително талантлив, чаровен и сексапилен и аз вече

съм б редиците на неговите фенове! :kiss2:

 

Една хубава песничка в негово изпълнение. wub.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях тема за един от новите филми на Vic - Perfect two

Вече е преведен на руски, така че, който иска, може да го гледа.

От тук може да се изтегли - My link,

а тук - онлайн - My link

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...