Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Best Lee Soon Shin (2013)

Страна: Южна Корея
Известен още като: You Are The Best! Lee Soon Shin
Жанр: Романтичен, Комедия
Епизоди: 50
Канал: KBS2
Излъчване: 9 март 2013 - 25 август 2013

Участват:

IU в ролята на Lee Soon Shin

Jo Jung Suk в ролята на Shin Joon Ho

Ko Joo Won в ролята на Chan Woo

Yoo In Na в ролята на Lee Yoo Shin

Go Doo Shim в ролята на Kim Jung Ae

Lee Mi Sook в ролята на Song Mi Ryung

Son Tae Young в ролята на Lee Hye Shin

Lee Jee Hoon в ролята на Kim Young Hoon

Bae Geu Rin в ролята на Shin Lee Jung

Ga Won (가원) в ролята на Park Chan Mi

Kim Gab Soo в ролята на Shin Dong Hyuk

Lee Ji Hoon в ролята на Jo In Sung

Kim Yoon Seo в ролята на Choi Yeon Ah

Jung Woo в ролята на Seo Jin Wook

 

Резюме:
И Сун Шин е най-младият член на семейството. Всички нейни роднини я смятат за странна птица, но това не ѝ пречи да бъде весела, щастлива и смела. Неочаквано тя среща Шин Джун Хо, който преобръща живота ѝ. Той е студен директор на компания за таланти, който започва да се променя, след като среща И Сун Шин.

 

С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ

АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледнах 1ви епизод в Dailymotion.com с английски субтитри. Епизода беше хубав и с нетърпение ще изчакам да го гледам с бг субс. Сладура, който играе Шин Джун Хо - "студено кръвния"  продуцент, който ще помогне на И Сун Шин да успее, играеше и в King 2 hearts. Бях много впечатлена от ролята му там и се радвам, че се е включил в точно този проект . От ИЮ имам големи очаквания, тъй като се справи отлично с ролята на Ким Пил Сук в Dream High. Усепх на екипа, който предстои да превежда в близкото бъдеще! [ За първи път пиша мнение на тема в сайта, така че ако съм объркала и съм написала спойлер се извинявам! : )) ]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз я почнах засега съм изгледала първите 2 епизода и ми харесва... 
Ам за да я почна изгледах това предаване, където част от каста беше на гости..

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейците са наистина с някакви аномалии в ДНК-то. Там, където останалият свят вижда хубавите неща, за тях е драма и трагедия. Е, за това са си виновни само те и техните "морални ценности". Нелош сериал, но с всички досадни и тъпи образи и клишета и огледалното рабиране на "добро" и "зло". Изкуфяла баба, досадно тъпи и ограничени майки с мироглед, не излизащ по-далеч от кухнята, нацупени глезли и пр. Като добавим и главната героиня, кояте е една заспала водоплаваща птица, действаща на принципа "хем ми се иска, хем не ми стиска" имаме една имитация на драма, която е възможна само в корейските глави и то само в цензурираните   сериали. Става за убиване на времето, но нищо повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми стана интересен ........ само от резюмето ......... 

:click: тук са до 48 епизод , но не знам защо не зарежда .......... щеше да е хубаво да го има с бг суб ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toва сериалче си го гледам с руснаците и вече съм на финала.

Сладко и забавно, и тъжно, и поучително, разбира се.

   Главният е много сладък, и мацката му голяма симпатяга, нищо че не й се получава много като актриса, ще видим как ще докаже, че е "най-добрата".

Образите са клиширани, защото са традици-онни, и аз съм им свикнала, интереснто е как е разгърната идеята, а тук се получава добре, с наистина добрата актьорска игра, особен на майката-актриса.

  Много ме радва и докторчето с нежеланата снаха, познатата ми сладурана от едно друго, любимо сериалче , големи образи са там... Интелигентна, мъдра, умна и упорита, как намира точния подход, да смекчи, /не да го смекчи, а да го посмачка май :28558: /. майчното сърце на любимия.

 Тук са засегнати и доста традиционни теми:

- за изоставените деца, в името на кариерата, и последиците от това,

за болката и травмата, за съжалението, за прошката...която според мен непременно ще последва,/просто мисля по корейски :28558:  вече, да бе/

- за отхвърляне на любовта на обичащ те човек, и когато искаш да си поиграеш на любов, в рамките на която, тя може да ти поднесе  доста неприятни изненади - едва когато загубиш някого, осъзнаваш че го обичаш.

- за безрезервната любов

- за силата на майчината любов, всичко в името на детето, дори и не биологично твое

-  за живота на отдадената на семейството и мъжа си съпруга. Съществува ли приятелство между мъж и жена, и до каква степен, за изневярата, /защо изневеряват мъжете/, за последиците от нея, за единия и другия,

какъв е начинът да се изправиш и продължиш напред, без да се обръщаш назад, ами ако то /миналто/ постоянно те преследва..?

Компромис или не, в името на детето...

- за това да си  бил с присъда, заклеймен ли си с нея за цял живот, как те възприемат в обществото и как продължаваш  социалния си и личен живот.

- за приятелството и т. н.

а, и за майките, които не одобряват избора на децата си, /има ги много такива, не че не са прави, майките де, ама се разбира от после/мъжете искат такива жени, станат ли на годинки обаче,  им се приисква повече уют у дома, а таз еманципираната, на да ли ще може да му угоди и започват разногласията. Ако пък е домакиня,

не му е интересна, няма кв'о да си говори с нея, и почва да зяпа навън, бе на тия мъже угодия няма.., така че свиркайте си, момичета, живейте за мига, докато е възможно :28558:  :28558:  :28558: / ... защото има много такива и този образ е обобщен, разбира се...

Оф, написах цял ферман, но и сериалчето си е дългичко...

 

Айде, лек ден на всички, и гледайте, няма да съжалявате. Когато се загледаш в един сериал, и ако е по-дългичък, просто си свиквате и накрая и си ставате любими.Той на вас и вие на него... :slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч не съм съгласна, че на IU не и се получава ролята - много е естествена. Много добро впечатление ми направи в сцените, в които беше ядосана на биологичната си майка и плачеше и крещеше едновременно. По-скоро главният ми е малко неестествен - на моменти гледа като теле в железница. Образът му също е бая задръстен и нереалистичен.

 

свръхнерешителността му и криворазбраните му саможертви са ми доста неестествени - особено за човек на висока позиция, който би трябвало да е по-смел в постъпките си

 

 

Сериалът малко рециклира части от други семейни сериали преди него, но това е неминуемо за корейски сериал. Като цяло съм доволна, макар че имаше леки зацикляния. Актьорите и актрисите са доста красиви - това е сериалът с най-хубавите актриси на килограм, който съм гледала наскоро. 

 

Добри роли правят двете майки на Сун Шин, макар че точно при техния сблъсък разтеглиха дъвката повече от необходимото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Далеч не съм съгласна, че на IU не и се получава ролята - много е естествена. Много добро впечатление ми направи в сцените, в които беше ядосана на биологичната си майка и плачеше и крещеше едновременно. По-скоро главният ми е малко неестествен - на моменти гледа като теле в железница. Образът му също е бая задръстен и нереалистичен.

 

свръхнерешителността му и криворазбраните му саможертви са ми доста неестествени - особено за човек на висока позиция, който би трябвало да е по-смел в постъпките си

 

 

Сериалът малко рециклира части от други семейни сериали преди него, но това е неминуемо за корейски сериал. Като цяло съм доволна, макар че имаше леки зацикляния. Актьорите и актрисите са доста красиви - това е сериалът с най-хубавите актриси на килограм, който съм гледала наскоро. 

 

Добри роли правят двете майки на Сун Шин, макар че точно при техния сблъсък разтеглиха дъвката повече от необходимото.

Е, ти си ме изпреварила и съм съгласен напълно с теб! :up: Според мен IU се справя добре като за първа сериозна роля. Главният герой са го направили прекален кретен-точно в ситуациите, в които трябва да покаже, че е мъж на място, той се държа като мухльо. Вместо да веднага да опровергае лъжата, че има връзка с бившата си мълча като г....... А реакцията му на едно от най-досадните, тъпи и изтъркани клишета от типа "Ако я обичаш, ше я оставиш, за да я спасиш" само го доказа като пълен идиот. Вместо да счупи главата на изнудвачката, почнаха едни безсмислени саможертви и сълзи.

За мен ролята  на Go Joo Won като Park Chan Wo е много по-добра и като сценарий, и като изпълнение. Истински мъж, а не мухльо. Знае какво иска и се бори решително за него!

Надявам се в оставащите серии някой да убие изкуфялата баба и да ни отърве от нея и ненужното й присъствие в сериала. Всъщност снимките са вече завършени и някой някъде знае как свършва....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен IU ми хареса как се представи като за първа главна роля. Беше естествена и успя да покаже доста различни емоции. Но като цяло сериалът за мен е от типа "става за едно гледане, без да е нещо запомнящо се".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса сериала. Досадната баба е първообраза на Смийгъл от Властелинът на пръстените.  Много си приличат. Като цяло е човешки и драматичен. Не се фокусира върху богатството.  И показва до някъде живота в шоубизнеса. Опростено разбира се. Сюжета горе долу ставаше, първите 30 серии ми харесаха повече от останалите 20.  IU игра добре. Сестрите и, и те големи красавици. Корейските мъже са ни ясни, те винаги се огъват в някакъв момент. Клишето - обичам я и затова ще я изоставя е явно корейски феномен. Не знам дали се среща при другите народи.  Но поне нямаше амнезии. Сапунка средна работа.  Главната героиня , можем да и простим грешките заради възрастта и заради средата в която е отраснала.  Бащата с 6 жени в семейство , не му завиждам. Той и затова май се хвърли под колата. :D  Става за едно гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, gig911 написа:

първите 30 серии ми харесаха повече от останалите 20. 

Кога успявате да изгледате по 50 серии?! :o

Аз, напоследък, едва успявам да отделя време за една - една и половина на вечер :blush:.

Завиждам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои хора имат много свободно време. Леко превъртане, е тактиката за сапунките. Има доста пълнеж който може да се пропусне, при всеки сериал е различно. Тук не беше много превъртането. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...