Jump to content

Recommended Posts

Същото и при мен. Това ми се струва най-ценното в сериала - защото иначе ми е леко скучен.

Мерси за клипчетата! Разкош!

 

Обаче... Цирк дьо Солей на Чеджу - това, според мен, граничи с научната фантастика :lol:

 

Другото наблюдение:

 

Само на мен ли ми се струва, че Джи Сонг не е особено изразителен актьор? В пъти повече ми хареса играта на повече от половината други актьори в сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък Джи Сонг ми е един от любимите мъжки актьори (може би има още 2-3, които харесвам колкото него). Изключително много ми харесва, особено когато трябва да е тъжен - има страхотен поглед. А и усмивката му е толкова чаровна... Според мен си играе чудесно ролята, а и не само тази, а всички, в които съм го гледал ;)

 

Може би в този сериал отстъпва единствено на Jun Kwang Ryul ("лошия" президент Мин Хо), но това не е болка за умиране, тъй като Jun Kwang Ryul е повече от невероятен актьор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно е въпрос на лично усещане.

Струва ми се, че не използва достатъчен набор от емоционални изражения - сякаш има само 3-4 основни емоции.

Не съм убедена дали така пък не е и по-добре - за да допълва впечатлението за дистанцираност и твърдост.

(Освен това сериала има много паралели с Кучето и вълка и аз несъзнателно търся Кей в героя на Джи Сонг - което пък със сигурноср си е само моя грешка, макар и наистина несъзнателна.)

 

От друга страна, малко ми напомня на врабче. Твърде миловидно излъчване има, за да му отива да е и зъл. Аз имам още от сериала де... ще да го видя нататък. Може пък да "назлобее" повече като излъчване.

 

И Уон ми хареса доста - сина на Мин Хо. И... самият Мин Хо, който наистина е твърде гениален. B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, Цирк дьо Солей!!! Велики! Когато даваха сцени от изпълненията им бях се втренчил в екрана... бяха невероятни!!!

 

Ето малко зарибяващи клипчета ;)

 

 

 

Относно клипчетата.. Наистина са зарибяващи:D

Благодарности!!! Това наистина е сериала с едни от най-запомнящите се сцени - на Чеджу, в Африка и Лас Вегас..

 

Няма да я забравя мацката като отиде сама на цирк на рождения си ден.. И как гледаше само.. като малко дете)))

 

Jun Kwang Ryul e наистина най-добрият в този сериал, но относно Джи Сонг и аз съм твърдо на мнението на Румен. Джи Сонг е невероятен актьор. Особено в последните епизоди наистина показа най-доброто от себе си..много, много емоционални епизоди..

Аз лично почти избягвам да правя сравнения..И на мен Time of dog and wolf ми е любимия сериал, но Swallow the sun също..ми е в челните места.

И от клипчетата от Kim Soo Ro ми се видя прекрасен в бойните сцени. Изобщо - мелодрама, докторски сериал, екшън и исторически.. никак не е лесно да изиграееш такива роли. За докторската роля мисля, че има и награда за най-добър актьор.

Изтеглих си точно Кървавия дъжд.. не с един, а с двама мои любими актьора..Отивам да си го гледам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази нощ приключих със сериала, започнах го предимно заради Ji Sung,но все още не намирам подходящите думи, с които да се изразя мнението си.Просто уникален заслужава си недоспиването през цялото време, имаше толкова много интрига, любов, съперничество,болка имаше от всичко и беше невероятно, мисля че всички бяха блестящи в ролите си.А цирка, беше уникален нямам думи, така се бях заплеснала докато ги даваха, какво ли е наистина да ги видиш на сцена, със своя спектакъл.Мисля, че не мога да измисля как да опиша сериала освен с уникален и гледайте и ще разберете. Благодарности на екипа от преводачи ,за това че ни предоставиха тази възможност да се насладим на сериала. :kissy::thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да кажа, че сериала ми хареса. Музиката е наистина невероятна. От два дена само това ОST ми е на mp3-ката.

Има един инструментал, който обаче го няма в OST-то. Започва с пиано и след това става доста агресивно,

с едни китари и чудеса. Обикновенно го пускат точно преди да започнат тупалките. Търсих го как ли не, но се мога да се справя.

Ако някой ми помогне, ще съм много благодарна. :rolleyes:

 

Мерси предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо да кажа, че сериала ми хареса. Музиката е наистина невероятна. От два дена само това ОST ми е на mp3-ката.

Има един инструментал, който обаче го няма в OST-то. Започва с пиано и след това става доста агресивно,

с едни китари и чудеса. Обикновенно го пускат точно преди да започнат тупалките. Търсих го как ли не, но се мога да се справя.

Ако някой ми помогне, ще съм много благодарна. :rolleyes:

 

Мерси предварително.

Ето още един линк. Предполагам е един от инструменталите на Luigi Rubino, но не съм сигурна..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един линк. Предполагам е един от инструменталите на Luigi Rubino, но не съм сигурна..

 

За съжаление го няма и тук, но аз не съм се отказала и като го намеря ще го постна. Мерси много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ли съм луда или какво.....? Гледах първа серия и до тук добре. Но сега гледам втора и нищо не мога да разбера. Все едно гледам друг филм. Някой ще ми обясни ли къде изчезна това момиче което роди дете и какво беше това от първа серия с момчето което преследваха? Гледам,гледам и не схващам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление го няма и тук, но аз не съм се отказала и като го намеря ще го постна. Мерси много.

 

Познато чувство! Аз също търсех този музикален фрагмент. Открих го на най-невероятното място...

Надявам се търсенето ти да е приключило -

:rolleyes:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Познато чувство! Аз също търсех този музикален фрагмент. Открих го на най-невероятното място...

Надявам се търсенето ти да е приключило -

:rolleyes:

 

Ти си номер едно :rolleyes: наистина. Ако знаеш само как съм се ровила като прасе в нива.

Накрая направих чудеса от храброст за да си го сложа в мр3 формат на телефона.

Това се казва страхотен завършек на една тегава седмица. Комапта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава приказка. И хубава и красива. Има си хубав принц и принцеса, и лошата мащеха в замъка(, но този път мащехата е мъж:)). Имат си и придворни и слуги и всичко както си трябва в една приказка.

 

Обичам приказките и приказните герои:)

 

 

p.s. и най-хубавото е Ji Sung.............хубав, хубав и пак хубав и колко му отива да е такъв, какъвто играе и съвсем успява да го изиграе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен сериал от началото до самия си край. Определено води до пристрастяване - започнеш ли го веднъж не можеш да се отлепиш от монитора. Страхотна актьорска игра, много силен сценарии, вълшебен ОСТ. Определено го нареждам на първите места от всичко, което съм изгледала към момента. Теглете и гледайте, няма да останете разочаровани. Оценка 10/10. Специални благодарности на преводачите, които ни позволяват да се насладим максимално на всички тези страхотни източни продукции!!! :yes::yes::thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е невероятен, много ми хареса. :) Не можах да се сдържа и изгледах последните пет серии на един дъх, а си обещах, че ще гледам всеки ден по една :D Музиката също много ми хареса, сега както обикновено няма да спра да слушам саундтрака поне един месец :D

 

Най - много ми допадна ролята на Jun Kwang Ryul. За първи път гледам сериал с негово участие и ми направи много добро впечатление. Как всички го мислят за човек без чувства, защото се държи много студено, а всъщност е много емоционален. Особено сцената от послдния епизод, когато отива на гроба на жената, която толкова време пази в сърцето си... една от любимите ми сцени. :(

А, също така искам да питам и за песента от тази сцена, доста я търсих, но не можах да я намеря. Ще съм много благодарна, ако някой ми помогне да я намеря. :rolleyes:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите 3 серии и ми харесаха сюжета и актьорите. Нататък със сигурност очаквам да стане още по-интересен и увлекателен. :)

Обаче :huh: за пореден път не мога да подмина хигиената на главната героиня. :o Не мога да си обясня защо е нужно да ги изкарват такива мърли, това дори не е комедия.

 

Прибира се нашичката вечерта и направо с дрехите се мята на пода да спи. Приятелката й я подканя да се изкъпе, да ама не, нашта е уморена.Като капак на всичко приятелката почва да души чорапите й и констатира, че не си ги била сменяла поне 2 дни.

 

През това време главния обикаля като кученце под прозореца й, но предполагам това е, защото все още не се е приближил на по-малко от 3 метра от нея. :wacko: Така де, искам да кажа, че само с 1 сцена успяха да убият за мен романтиката във всички романтични моменти на сериала, които предстоят. Защото си знам за какво ще се присещам във всеки такъв момент. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен сериал наистина. Почнах го само заради Ji Sung, обаче всички бяха страхотни. Честно да си кажа, първо гледах Kim Soo Ro и ми се видя супер забавно, че враговете от единия сериал са нещо като съюзници в другия. Актьорът, който играе Джаксън е много добър, съвсем различен вид и поведение има в другия сериал, все едно не е един и същи човек, който играе. Интересно, че самите корейци показват, че отмъщението съсипва този, който отмъщава, но все пак им е любимата тема. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз останах изключително доволен STS ми беше от първите азиатски сериали до сега изгледах доста и мога спокойно да кажа че за мен е номер 1. Блестяща актьорска игра и изключително сложни и колоритни образи. Sung Yu Ri ми е най-любимата актриса и ролите и в тези драми ми допадат много. Сюжета е динамичен и със всеки епизод ми ставаше все по-интересно все пак си има почти от всичко - екшън, драма, романтика и за разлика от повечето сериали ми беше трудно да предвидя какво ще се случи. Освен Су Хьон ми харесаха образите на Джонг У, директора, Джаксън, Канг Рае и другият пич дето се мъкнеше с него. Гледам че доста хора им е харесал soundtrack-а и с право музиката е невероятна особено Fate на Trax&Air, но и другите са много добре подбрани най ми харесаха и двата инструментала на Luigi Rubino от special ost-то.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най- завладяващият корейски сериал , който съм гледала, единствено с Марс бих го сравнила. Като се почне от OSTa, невероятната игра на Джи Сонг когото много харесвам и всички останали. С всеки изминал епизод ставаше все по- интересен без нито един излишен момент успя да задържи интереса ми през цялото време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен сериал!!!!!!!!!!! Един от малкото корейски, който ми хареса от началото до края - нямаше излишни лигавщини, замисъла,актьорския състав, изпълнението, режисурата и местата на които беше снимано бяха перфектни B) И най-важното

финалът този път за мен беше щастлив - поне не избиха половината актьори :)

Който не го е гледал да го започва веднага - наистина си заслужава :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...