Jump to content

Recommended Posts

Следващия епизод е много интересен и смешен. Няма да ви разказвам, но вчера не успях да седя мирно на стола от смях. Започвам все повече да се влюбвам в драмата и нямам сили да чакам преводите, първо без превод и после с превод : ))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спойлера плаче за червена точка, непълнолетните да не отварят...

 

 

нямали поне въднеж да ме изненад и да се награбят като хората, а не да си представят или да си мислят глупости... уф какви здържани хора... на тях секс не им ли се прави... сори за коментара ама немога да се сдържа... за пореден път се чувствам малко мината и прецекана... добре че беше целувката по рамото поне малко романтика... и това дето си го представяше... кой би си представил такава простотия... да ти кажат, че ти мирише устата... корейска му работа

 

 

И все пак познах бащата ще се върне скоро и ще стане екшън... време не остана... кога ще стане голямата драма кога ще измислят хубавия край... искам следващата серия моля!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ире, аз като гледам сега се заплита интригата в тази драма, започнах да се чудя кога после ще успеят да оправят нещата и да има Хепи енд... :unsure: С нетърпение чакам 15 и 16 да излезнат, за да видя как стоят нещата и как ще завърши, но тайно се надявах да е верен слуха за 20 епизода >.<

 

 

Ето 13 и 14 епизод : ))

 

Ще се моля за хубав край на драмата :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според написаното на тази страничка в DramaWiki с информация за рейтинга на епизодите,сериите ще бъдат 20 - Тук. :rolleyes:

Да, но пък са написали на предната страничка, че епизодите ще са 16. ;)

Да го приключват вече! Защо трябва да мъчат героите допълнителни 4 епизода... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина И Мин Хо тотално ме разбии,в BOF не ми хареса.Но сега вече съм му фенка.Хареса ми как играе в този сериал.Hwaiting!

Присъединявам се и аз към фенклуба!Но тези негови панталони направо ме убиват :unsure: Че са тесни-добре,но на всичкото от горе и три пръста над кокалчетата :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо Ире и аз съм съгласна с теб(това в спойлера) ...като нещо даже не точно...ма..айде пак по-добре в Кофи Принц дадоха...много му се изкефих...кво се стискат на такива моменти нз...

Аз съм на 11 епизод...обаче неискам Тя да разбира,причината поради която Джин Хо отиде в Санг Го Дже,не ми се плачее искам смяяяях на поразия...ами този директора милия,голямо грехче ми е ....и какво чувство за хумор вади :lol: :lol: :lol: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

mimeto1ove сега се завърта интригата мила и няма начин да не се разбере и за това, според мен Ин Хи няма да остави толкова лесно Джин Хо и ще го каже на Ке Ин.

Не знам как ще развият нещата за останалите 4 епизода, да го оплетат и после да оправят всичко, и да се стигне до желаният Happy End (който по моя преценка сигурно ще е 5 минути и целувка :lol: ).

Има още малко време и ще видим, какво ще стане :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С 5 мин хепи енд съм съгласна, но за целувка не се надявайте... вече имаше целувка! стига толкова... много ще ни дойдат...

а що се отнася до интригата тя се заплете и почна да се разплита... но да си призная не мога да си представя какво ще стане в следващия епизод след края на 14... малко се обърках ... много драми съм гледала, но да съберат цялата драма на сериала в рамките на 5 мин... малко прекалено ми дойде... ще се гледа...

някой няма ли да ме зарадва с едно превю...а...а...а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От мен едно с английски субтитри. ;)

 

епизодите ще са 16. ;)

Поне така разбрах от преведената страница на телевизията....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах, от целувката им останах направо потресена... В "BOF" Мин Хо се целуваше някакси стегнато, като дърво, а тук направо ме изуми...:lol: Така отпуснато... Ех, сериалчето си е много забавно, чак и мама го загледа!

Много се смя на момента с резачката в началото:lol:

Нямам търпение за следващите епизоди!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина целувката си я биваше и е голям напредък в тезе сериали :D А що се отнася до Мин Хо наистина не ми хареса в BOF. Ролята му на гей му прилича, особено по начина, по който се облича с тея панталони до глезените и спортните обувки :lol::lol::lol: Носи и чанти (доста голями и много приличат на дамски) :lol:

Както и да е наистина, ако сериите са 16 кога ще бъде тая развръзка? Но дори да са 20 пак края ще бъде в една серия. Дано да няма много сълзи (а то май се очертава да има), а повече смях :es::es::es::es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с това, че Мин Хо си играе хубаво ролята на гей, но чух няколко изказвания и на други места които супер много ме дразнят, това че се справя с героя си води само до един извод, че е добър актьор. Супер тъпи са изказвания от рода, много му отива да е гей или приличаше ми на гей... Аз съм много доволна от играта му в Personal Taste, върнаха се отново симпатиите ми към него от БОФ (дори сега повече ме кефи тук), харесва ми и развитието му в романтична гледна точка (целувки) и като цяло съм доволна от драмата, дори не мода да си представя какво ще правя като свърши. Свикнах всяка седмица да се ровя за сериите и за субтитрите, да си я гледам и да се забавлявам. Безпорен ХИТ за 2010 е тази драма (до този момент, има още време за други изяви). Актьорският екип в сериала са хубаво подбрани и много добре се справят с дадените им роли, а самата история на драмата е много различна от доста сериалчета, които съм гледала и това я направи още по интересна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не видях в нито един момент от сериала Мин Хо да играе ролята на гей. Да, казва, че е гей, чистник е, педант е, но това прави ли го хомо. Неговият колега го раздава много по-добре. Той ми хареса как се прави на гей, ама Мин Хо... Иначе в БОФ и на мен не ми хареса /особено след като вече бях гледала Джун преди това;) /, но тук е доста симпатичен. Има хубава усмивка. На път съм да му стана фенка. :D

Относно панталоните над глезените... Това явно е някаква мода. Забелязахте ли една подробност - единственият, който е гей, нито веднъж не го облякаха в такива панталони. Иначе и Мин Хо, и сътрудника му, и ония от 2РМ... - над глезенчетата. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми сериалчето,изненада ме Мин Хо играе повече от добре.Започнах да го гледам заради него.Благодаря за възможността да гледам сериала на български.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка ролята на Мин Хо найстина го предсавя в друга светлина, а и той самия я изпълнява отлично. В сериала гардероба му е перфектен. Много ми харесват дрехите, с които се облича. За панталоните над глезените - много са симпатични и като го видя с тях винаги се усмихвам :) След този сериал и аз наистина се замислям дали да не му стана фен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отново се възмущавам от Пак Ге Ин, а и от повечето героини в корейските сериали.

Незнам дали в момента мен нещо ме е избило или какво друго се случва, но се питам - Може ли да има толкова наивни хора, че чак да ги правят на глупаци? И това момиче не се ли научи на нещо от всичко преживяно, че повтаря старите грешки наново. Защо изобщо трябва да приказва с онзи мизерник и с Ким Ин Хе,а още повече да приема подаръци от него (нищо, че в последствие ги върна)? Не ми харесва, че правят образа и толкова невинен, скромен, наивен, добър. Ясно е, че изживява нещо, но няма такива хора.. И като че ли тази невинност и срам не само от нейна страна, но и от повечето героини ми идва в повече. Ким Ин Хе също много ме дразни. Толкова злоба е насъбрала в себе си, че иска всички около нея да са нещастни и няма да се примири докато не постигне своето. Голяма гад е... И с това, което направи в 13еп още повече ми падна в очите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...