Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Страна: Южна Корея
Епизоди: 16
Излъчване: MBC

 

Сюжет:
Вземете звездата от Boys Before Flowers - И Мин Хо, а сега си представете как той, в ролята на Чон Джин Хо, се преструва на гей, за да стане съквартирант на Пак Ке Ин. Стана интересно, нали? Основните задължения включват да чисти и глади; педантичен и изключителен "чистолюбец", но към това прибавете и способността му да разбира женската душа. Ке Ин е много доверчива, въпреки че често си пати от този факт. Но това не я спира да бъде добра към хората, като това включва и нейния "гей" съквартирант. Какво ще направи Ке Ин, когато разбере истинската същност на своя съквартирант? А какво ли ще стане, когато любовта почука на вратата?

Участват:
sam_vod_1.jpgSon Ye Jin като Park Kae In
sam_vod_2.jpgLee Min Ho като Jeon Jin Ho
sam_vod_3.jpgKim Ji Suk като Han Chang Ryul
sam_vod_4.jpgWang Ji Hye като Kim In Hee


Ryu Seung Ryong като Choi Kwan Jang
Im Seul Ong (2AM) като Kim Tae Hoon
Choi Eun Seo като Hye Mi
Jo Eun Ji
Jung Sung Hwa

Bong Tae Gyu като Lee Won Hu

и др.

:essub:

 

С български субтитри

С български субтитри 2

Онлайн с български субтитри

С български и английски субтитри

С руски субтитри + OST


Разказът:
Част 1
Част 2
Част 3
*Забележка: Разказът е на английски език.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглежда много интересен. Мин Хо вече беше започнал да ми липсва, а и тук ще е в много различна светлина от Гу Джун Пьо. За Сон Йе Джин каквото и да кажа ще е недостатъчно. Обожавам тази жена, прави страхотни роли. Ех, и този сериал трябва да се види. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз следя за това сериалче, защото като двойка много ме израдваха..а и такива дивашки

снимки имат на сетовете..без да споменават модните забежки и професиите им в сериала Embarassed

Историята също е интересна, колкото и да не ме изненадва "гейската" насоченост, това ще го гледам,

защото предричам смяхххх

Големи са сладурковци..ах.ах...

 

2n71sb5.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа.. Само да излезе ии няма да има мира Very Happy .. Всъщност, Мин Хо ще играе наистина доста по-различна роля от тази на Джун Пьо, но всички знаем какви са актьорските му умения и че този сериал ще стане трепачът на 2010, а лично на мен ще ми е малко необичайно да гледам този младеж с права коса Very Happy

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук освен господинчо Мин-хо моя милост скача от стола със засилка, защото играе и Kim Ji Suk

(който гледа "Chuno" знае, що за кадър говоря ), а и другата госпожица ми е интересна, след

като партнира на един мой любимец, в една силна роля Wink

Та ето я и другата двойка сладурковци...

 

 

Сериалчето почна сладурско и шантаво, като смея да кажа, че втората серия бе наистина добра.

Аз в способностите на Йе Джин не съм се съмнявала, въпреки, че съм я гледала само във филми,

но пък какви..., но съм приятно изненадана от Мин хо, има потенциал в него, въпреки кривите

му краченца е приятно висок, с добра фризура и спретнат в тази роля Very Happy

Но мацката (Kae-in) толкова сладко се "излага"...ролята е дивашка и дори хлапашка, но щом

е избрана за/от нея, очаквам развитие...и поне тук гарантира повечко смях, чак до сълзи...отколкото сълзи, пораждащи

порои от сълзи....

 

Когато се показа като призрак с "ревящия" трион в мрака се попиках от смях

Chang-ryul ми е толкова смешен с физиономиите си, супер ме забавлява и френдката аджума, няма

такова кокорене..абе образи има, като сложа и оня лудия папарак от "красавците", аз само като го гледам,

се държа за корема...а като заговори, се хиля на глас ...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е супер! И Мин Хо е такава душичка

 

 

Сериала е супер! И Мин Хо е такава душичка

20100408personaltastesh.jpg

 

 

 

Ето заради тази сцена сядам да го гледам на корейски..пък като излязат и анг. субс пак :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно взе да става, дори не вярвах, че този каст и плот, колкото и да е изтъркан,

ще има предимства и новости и ще ми задържи интереса, и ще искам и още..смях поне

Йе-джин е меко казана брилянтна и тук, като глуповата дивачка и наивно момиче, което го върти

яко въртележката, а това като роля е много благодатна, и който си го може, го показва.

Хем свенлива, хем сладко дръзка и похвално обработваща “гейчето” приятелче....засега

 

Spoiler:

Но кой кого и как обработва и ще използва... очаквам съвсем скоро да разбера

 

 

А какво ще й се случва занапред не мога и да гадая след това което каза в края на 4 епизод:

 

"...will you make me a woman?"

 

Сигурно знаете, че не съм гледала BOF и не ме е обземала маниято по Мин-хо или някой от

другарчетата му, но тук образът му Джин-хо изглежда сладурски и той добре влезе в кожата

на един амбициран и твърде взискателен (леко педант) мъж- абе почти "гей" .

Въпреки, че му личи в началото неопитността и дори сковаността, Мин-хо има брилянтно състадателно

чувство в героят си и ми харесва как бавно се "отваря" и към хората около него, което ще помогне

и на него самия за образа...

Всички герои се справят не лошо, даже "не" главните са доста свежи персонажчета и актьорчета.

 

П.П...И химия си има между двамата главни (не знам защо ги обвиняват???), какво искат да се "натискат"

от първата серия ли, за какво привличане ще говорим после, когато наистина ще прехвърчат искри....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната е дърта и грозна, а? :P

Нали това е идеята! Мацката да е неугледна, за да може да я променят... поне външно.

Иначе....

 

61271465_8dc4260d57_o.jpg

 

 

Ако не това казвате "грозно", значи критериите ви са доста високи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актрисата е красива..Но във филма самите и маниери , самата и небрежност ме дразни :rolleyes: Вярно , че така трябва да е , за да има промяна..Но за сега не ми допада кои знае колко много .. Докрая на сериала има много , така че сигурно ще заобичаме героинята на Son Ye Jin (както винаги става..накрая най-много харесваме тези , които са ни дразнели в началото)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За актриса, дори и от нейният ранг, е адски трудно да играе кажи речи полу дебилче, с шантава представа

за мода и ред и живот, и то по-голяма от главният герой.

Но това за мен е очарователно (май обичам да гледам не-подхождащи си двойки :) ) и цялата символика около главната героиня е интересна...

 

То и Го Мин-ам не си "ходеше" ни на вид, ни на кила с Гън-сок, ама ми бяха сладки, да не споменавам в Ким

Сам-сун онази, напълно несъвместима в представите ми двойка, а ми е любима вече няколко години

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Актрисата си е хубава спор няма, героинята и изисква такова превъплъщение-- ако си беше хубавелка от 1 еп. нямаше да се чудим какво ще се случи, че да пламне искрата между тези двамата ;)

personal_taste_ep_04.100408.hdtv.xvid-han.avi1_159.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаах на снимката на сабрина Son Ye Jin изглежда доста...хмм добре :P .В сериала обаче е доста по-различна (без грим ,руж ,сенки ,дрехи ,светлина,прическа и т.н ,ще ме извинявате ако нещо съм объркал),държаща се доста елементарно и агресивно,явно самите характеристики на персонжа и ме отблъскват.Разбирасе това говори за професионализъм и актиьорско майсторсво,очаквам с нетърпение следващите епизоди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не помня откога не съм се смяла така на драма :lol: Ка Ин е голям образ, а стила й на обличане е меко казано уникален :D сега като гледам ще предстои операция преобразяване. Страшно много ми харесва сериала, нямам никаво търпение за 5-ти еп.

Мин Хо с тази косица пак си е хубав, но сякаш ми харесваше повече стилът му в ББФ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига бе..преглеждам пресата и очите ми изкочиха...НЕ ГЛЕДАЙТЕ и вие!!!

Просто тръпнете, май "манджата" се осолява в момента, или подсладява, не знам дали не е захар..

 

Дали в шестите серии, не започват целувките..и в другите течащи сериали????w4e04.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето епизод 5 и епизод 6, като последният е задължителен за гледане. Най-хумористичния и забавен момент беше, когато

 

Мацката се обади от тоалетната на Мин Хо и му каза да и купи дамски превръзки, няма такъв смях как ги купува

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yoon Eun Hye ще участва в една от сериите като бившето гадже на Jun Ho. Днес случайно попаднах на информацията и очаквам с нетърпение. А иначе самото сериалче засега е страхотно. Харесва ми как се развиват нещата. Динамиката между актьорите е много добра. Засега само добри неща. Очаквам да видя и занапред как ще вървят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах 5та серия и краят вече взе да става по-интересно, за този сериал трябваше да приложа правилото никога да не гледам първите 3-4 епизода и след това да си правя изводи

Надявам се нататък вече да стане по-забавно.

Но Ке Ин и приятелката и са ужаааасно дразнещи, особено приятелката с оня мазен вид, надявам се да я дават все по-малко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...