Jump to content

Recommended Posts

Странно ми е...корейците не носят ли чорапи или в този сериал основната идея е била да покажат глезените на наш'то момче?

(гОркия, няма кой едни свестни на дължина панталони да му ушие, от кръста нагоре изглеждаше много елеганс, от кръста надолу - като абсолютен изтърсак).

 

Хареса ми определението ти за изтърсак...

На доста хора (и тук дори) им е странна дължината, но модата в момента в Корея е такава...панталонът е актуален (като тенденция), да е

малко по-къс и може да се наблюдава като масово явление и в други сериали, а какви чорапи на тази дължина?

Гледката ще е още "по-впечатляваща"...не ми се хили, но предполагам, че трябва як хил тук.

Класика за сезона е все пак мокасини на боси крачета, поне това се носи и от други нормални хора - мъже, по света (най-масово в Италия).

Та това по се ядва, но честно, с времето и повечко непукизъм им се свиква, даже се харесва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз започнах да го гледам вчера. Това е вторият ми сериал и досега много ме радва. Вече съм на 5 епизод, и тъй като започна да гледам нещо - не спирам, предполагам че до края на седмицата ще го довърша, още повече, че много започна да ми харесва. А да не говорим, че Мин Хо е страхотен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свърших гоо.Наистина останах много впечатлена от сериала и ме е яд че не го започнах по-рано.Наистина е много хубав и тооолкова забавен..аз поне доста се посмях :lol: Главната актриса нещо ме нервеше в началото,но със всеки изминал епизод ми ставаше все по-симпатична,че дори и на края я захаресвах.Мин Хо е просто неутразим пак и персонажа му ми допадна супер много,като се има в предвид колко ме ядосваше в BOF.Имаше доста силни моменти също и неща над които да се замислиш.Много ми хареса разговора между Ке Ин и "приятелката" и в последния епизод.

Ааа и целувките :wub: Като се сетя колко нескопосан беше Мин Хо с тази част в BOF,а тук е просто....

Сериала определено си заслужава да се гледа.Нито е от най-тежките,които те остават в депресия 2 дни след края им,а в същото време те грабва много и не те оставя докато не го изгледаш и не разбереш какво ще се случи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го отдавна и до 5 серия не си спомням дали стигнах и го оставих,просто не се издържаше или, може би, не съм схванала в началото нещата (недейте да ме линчувате)

 

Както и да е,след тонове хубави отзиви,викам айде тъй ли само аз не го харесвам и го почнах наново

Изгледох, хареса ми (явно 1вия опит е бил възпрепятстван от скоростта на прескачането)

 

И така,след продължително и осмислено гледане,без прекъсване,прескачане и каквото и да е, го оставих в компа за определено време и сега си гледам любите серии

Най-най-най-готино ми е : GAME OVER mi da - Като го каза,се пръснах,няма друг такъв израз и как го каза.Аз си го харесвах Мин Хо и отпреди,ама след това вече е фаворит в класациите ми.

 

Иначе, сте заговорили за панталоните - не знам каква е модата в Корея или може би не само там,ама може ли такова нещо,моля ви се.Изглеждаше все едно всички магазини са затворили и

героят си е купил каквото е видял,само за да не ходи гол.Всеки път като го видя и стисках очите или поглеждах настрани(сериозно,не преувеличавам)

 

За героинята: В началото малко скучна,безлична,даже грозновата, когато се беше захлупила с якето.Изобщо в началото: ЦЦЦ.

Вече нататък започна да ми харесва,най- много й отивапе кока,много ми хареса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът е страхотен, то какво да говорим щом става въпрос за Мин Хо! Дамата също много ме радва - добра игра! PariSita - права си за целувките на Мин Хо - като го гледах в BOF - малей сякаш си намше наидея какво е целувка, особено в гафовете, които даваха, когато му казваха - " Не си отворяй устата, просто си докосни устните до нейните и я погледни. " , а той нашия се залива от смях! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента съм едва на пети епизод, но не мога да не изкажа мнение

направо се шашнах, че този й направи забележка за това, че яде като невидяла:D - по принцип нали слабото(направо кльощаво) девойче се храни като, че за пръв път яде от седмица, а мъжът срещу нея само й се радва на апетита и всяка погълната хапка мазно ядене я заобичва все повече:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше сериалчето което ми вдигна настроението след тежкия "The Snow Queen" :) Очаквах го с доста голямо нетърпение и определено оправда очакванията ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го най-накрая...като го почнах и не го оставих до края :D . Добре беше сериала, определено много ми хареса, но това беше май най-вече заради Мин Хо :rolleyes: , макар че

тази роля на рицар на печалния образ дето я докара накрая ме подразни много. Вместо да тръгне да се извинява, той се правеше на страдащ... <_< Другото - абе защо мъжете ги обличат толкова добре, а жените...на някои места бяха облечени ужасно. И разбира се края - защо винаги нещо ми се губи в края на тия сериали. Имам чувството, че винаги нещо им липсва :huh: Не че беше съвсем зле, ама може ли толкова предсказуемо да свърши...един път не видяхме една сватба да му се не види :D . Но поне тук този се целуваше по-добре, отколкото в BOF :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го най-накрая...като го почнах и не го оставих до края :D . Добре беше сериала, определено много ми хареса, но това беше май най-вече заради Мин Хо :rolleyes: , макар че

тази роля на рицар на печалния образ дето я докара накрая ме подразни много. Вместо да тръгне да се извинява, той се правеше на страдащ... <_< Другото - абе защо мъжете ги обличат толкова добре, а жените...на някои места бяха облечени ужасно. И разбира се края - защо винаги нещо ми се губи в края на тия сериали. Имам чувството, че винаги нещо им липсва :huh: Не че беше съвсем зле, ама може ли толкова предсказуемо да свърши...един път не видяхме една сватба да му се не види :D . Но поне тук този се целуваше по-добре, отколкото в BOF :lol: .

 

Да си кажа моето мнение на единия от въпросите ти в спойлера. ;)

Защото тези сериали се гледат предимно жени!

Затова и мъжете винаги изглеждат по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен сериалчето ми хареса, дори ми е едно от любимите. Може би съм пристрастна, тъй като Son Ye Jin и Lee Min Ho са ми любимци, но вкусове всякакви. Определено и двамата се справят с образите на героите си. А за сцената с целувката, м-мдааа... Lee Min Ho просто показва какво може :rolleyes: ... Мисля, че е просто режисьорско виждане, а не липса на опит от страна на актьора. Доколкото си спомням в спешъла на BOF при заснемане на сцената с целувката ( в планината) му правиха забележка да се целува със затворена уста, а на моменти във филма просто позираше с партньрката си. Наскоро коментирах с познат целувките в корейските драми и същият ме информира, че целувка подобна на финалната в Personal Taste показвала отношения между партньорите (актьорите), но може би ми се иска... :D

 

Да си кажа моето мнение на единия от въпросите ти в спойлера. ;)

Защото тези сериали се гледат предимно жени!

Затова и мъжете винаги изглеждат по-добре.

sabrina1,

Мнението ти е страхотно!

Моля, ще ти бъда крайно благодарна, ако ме осветлиш за крайните два, от кои сериали/филми са :blink: Гледам и не вярвам на очите си...какво става в тази Корея!!! :blink::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Моля, ще ти бъда крайно благодарна, ако ме осветлиш за крайните два, от кои сериали/филми са :blink: Гледам и не вярвам на очите си...какво става в тази Корея!!! :blink::D [/font][/font][/font]

Ами не са корейски сериалите всъщност :). Първият е японският сериал BuzzerBeat, вторият е Sweet Room- четири кратки новели, пак японски минисериал.

Но хубави целувки има в корейския Coffee Prince.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера изгледах сериала и мога да кажа, че ми хареса.

Добра игра,само главната героина /както всяка, с много редки изключения в корейските

филми/ ме подразни.Тия корейци все искат да ме/ни убедят, че жените, които наистина се харесват в Корея,са

бедни, малко глуповати, непохватни и грозновати.Явно искат да наблегнат на вътрешната им красота и добродетелите им.

Но това за мен е някак неубедително в наше време.Това направо са си "Корейски народни приказки" Че кой не обича приказки, ще кажете.... ;)

Суперлативи за екипа, за бързия, качествен превод и редакция !

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера изгледах сериала и мога да кажа, че ми хареса.

Добра игра,само главната героина /както всяка, с много редки изключения в корейските

филми/ ме подразни.Тия корейци все искат да ме/ни убедят, че жените, които наистина се харесват в Корея,са

бедни, малко глуповати, непохватни и грозновати.Явно искат да наблегнат на вътрешната им красота и добродетелите им.

Но това за мен е някак неубедително във наше време.Това направо са си "Корейски народни приказки" Че кой не обича приказки, ще кажете.... ;)

Суперлативи за екипа, за бързия., качествен превод и редакция 1

Благодаря1

 

Мен пък точно това ме пленява , точно нетипичните пепеляшки и принцеси , това е една от огромните разлики със западното. Точно именно начина на чувстване и мислене ме плени в корейските филми и сериали , всички мои приятели като ги видят ми викат какви са тея дръпнати всички едни и същи , аз също така си мислех в началото докато не изгледах 1-я си сериал :)

След като изгледах миналия ден Cinderella's sister се влюбих във Moon Geun Young , за повечето тя е дори грозновата , но на мен ми направи впечатление още във Innocent Steps.

Знам ли може би ме пленява самия герой , характера му и колкото да прилича на народни приказки все още ми се иска да мисля че има и истински такива неща :) Но все пак всичко е Personal Taste :P

Една от поуките които си изкарах от този сериал е , че е много важно в каква светлина ще накараш да те види човека отсреща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го изгледах преди доста време сериала, ама как пък пропуснах да се изкажа и аз :)

Определено ми хареса, ролята и играта на Мин Хо ми допаднаха мн повече, отколкото в BOF. Мн добре се справи. И тъй като видях малко по-горе за това как ги обличат, няма как да не спомена. Каквато и да е модата там, въобще, ама грам, не ми харесаха тези панталони. То хубави крака, хубави, ама чак пък толкова. Поне веднъж да му бяха дали нормален панталон, мн странно ми беше.

Главните героини... не могат да ме убедят, че има толкова нескопосани и глупави жени. Хайде, за такива дето се доверяват лесно - да. Ама глупави, и то чак да си признават - е, няма такава жена, дето да си го признае :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цяло чудо е, че все още не съм си дала мнението за драмичката след финала. Не бих могла да кажа, че е перфектната драма. Имаше си своите недостатъци, но не бяха твърде много, пък и във всяка драма си ги има. Но като цяло ми хареса много. Аз още в началото си харесвах динамиката на главните герои. Да не повярва човек, че почти не са се карали сериозно и да страдат, страдат 5 серии(често се случва в к-драмите). Връзката им си прогресираше много плавно. Бяха много сладки и пияни от любов направо. Преди да се съберат говореха много и си дадоха много ценни съвети. Джин Хо като герой ми е много любим, защото той се разви може би най-много. Беше очарователна трансформация. Браво на Мин Хо. Младо е момчето, но има прекрасен прогрес в играта си. Пак Ге Ин е една от единствените героини в корейски сериал, които съм харесвала. Беше много наивна(почти никога не ми е харесвало това), но на моменти пък казваше доста зрели нещаа. До-Бин ми беше много симпатичен. Исках нещо хубаво да се случи с него. Заслужаваше си, защото беше много самотен герой. Приятелят на Джин Хо ми беше много весел, заедно с добрата приятелка на Ке Ин. Ин-Хи ми беше напълно безразлична през цялото време. Но актрисата признавам беше добра. За Чанг-Рьол пък ми беше още по-безразлично. Е изпитвах леки симпатии накрая и ако беше още в началото такъв, може би даже нямаше да ми е толкова скучен. Ами какво да кажа още. Весело и определено подобрява настроението(аз ли няма да знам, когато го гледах даже и без субтитри по едно време).

 

P.S Наскоро разглеждах по-нови снимки на Son Ye Jin и по дяволите, трябва да я аплодирам. Тя по принцип е много красива жена, но въобще не очаквах такава разлика между героинята и актрисата. Все едно гледаш сестри, които са с еднакво лице, но напълно различни хора. Kudos!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един ден докато се рових във интернет попаднах на обложката на филма и ми се стори адски интересен и изтеглих всички едпизоди наведнъж (blush) Започнах да го гледам ноо.. не ми се стори толкова интересен.Последния епизод го мотках 2 седмици ...се започвах и спирах да го гледам защото ми беше адски тъпо :D Иначе актьорите са супер.Son Ye Jin е адски сладка!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне реших да стигна по-далеч от епизод 1, тъй като всички са на море освен мен и нямам много друга работа. Клишето е на лице, бързво ше го забравя този сериал, ама си има моментите.

1. Минхо има чар, който не знам откъде го извади. В БОФ с носа, къдриците и кожите исках да го удрям през 4-5 минути, но тук ми е даже симпатичен.

2. Панталоните и мокасините-убивам за висок и дългокрак мъж в такова, хем е модно, хем стилно, хем секси...(айде Минхо са му криви тоягите, ама тва да му е кусура).(за всички дет мрънкат, моите хора, особено онзи с манията за шалове, за 2 години два пъти с чорапи го видях, а си спомнете и Кофи Принца и масата други сериали-корейците не обичат чорапи(освен Джунгмин, ама с пръсти)) Мъжкия стилист се е справил чуково, макар че малко се е постарал повечко в гей насоката.

3. Играта му ми харесва. Да, дърво е. Ама тва се иска и е някак очарователен, въпреки че все още се опитвам да намеря лицето му зад тоновете нос, които има...

4.ЧУМАТА И ВСИЧКИ НАПАСТИ БОЖИИ ДА ПОКОСЯТ ДЖЕРЕМИ СКОТ И ТОЯ СКАПАН СИН ПАНТАЛОН НА ЗЕЗДИЧКИ. Не остана кореец или корейка на тая планета дет да не го е облякъл. Повръща ми се само като го гледам.

5. Сон Йе Джин хем я харесвам, хем ролята й ме отвращава. Гнусно ми е да гледам толкова немарлива жена.

6. Тая малката дето оппа-сва Минхо нон стоп е хем грозна, хем писклива, хем далтонистка.

7. Искам вече любов...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох... Не очаквах от този сериал да е толкова очарователен. И при мен се появи маниакалното гледане на сериите (добре че са почивни дни). Мин Хо (който определено ме беше изгубил в ББФ, тук тотално ме спечели). Основната идея, на която беше изграден сериалът, беше оригинална. Играта на актьорите беше на ниво. Ке Ин ме отблъсна в началото, но след метаморфозата взех да я харесвам. Смяла съм се сама на глас на определени моменти, а това рядко ми се случва.

Колкото до начина им на обличане - не знам мода ли или какво - адски им отива. Дори накрая свикнах с "подарените" панталони тип 8/9 :P. Сериалът веднага отива в графа любими. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер забавна драмичка. :D Имаше адски забавни моменти, още от 1 епизод.

Особено на 1-вия епизод на сцената в автобуса и на 6-ти с "онези неща с крилцата".

Това е драма тип "не мога да си отлепя д'то, докато не я изгледам". Или поне за мен беше такава. Огромно "благодаря" за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...