Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Триото няма спиране - подозренията на блеки за излизане на американска и с това на световна сцена се оправдаха. Макар че още са в процес на планиране - американски албум се очаква и то август. Малко рано ми се вижда, но ще видим какво ни донесе лятото. Дано да ги поеме някой добър продуцент и дано да не пропеят само на английски ;).

 

TVXQ’s three members JaeJoong, JunSu and YooChun, who are currently entangled in a lawsuit with South Korea’s major entertainment company, SM, have plans to produce a new album in the United States of America. This album will be released in August this year.

According to media reports, there is a possibility that the trio has secretly formed an agreement with a music-related personnel in America, and this new album is set to be released worldwide. The report also stated that the new album will be produced with the best production team. Well-known Korean composer, Kim Hyung Sik, and one of America’s leading music producer, Timerland, along with other famous names has been linked to the production of this album.

A relevant personnel of the new album expressed, “Regarding the new album, we will be releasing it through a well-known U.S music company.” However, while this album might be shipped worldwide, its sales are targeted mainly within the respective Asian countries. TVXQ’s trio plan to fly over to America this month, and this trip is predicted to begin discussions about the album and recording sessions.

To this prediction, the personnel who works alongside the trio is tight-lipped, and is only willing to reveal that, “Currently, there are plans to produce a new album, and there will be an invitation for Timberland to be the producer. However, regarding other issues, we are not at liberty to announce it as it is still in the process of planning.”

Even though Xiah Junsu has recently released his first single through their Japanese company, from the perspective of Asia’s strongest vocal group, however, they decided on releasing this worldwide album in order to open up a wider market. While they still want to further develop their strength and fame in Japan, at the same time, they are also prepared and have set their sights to compete in America’s music market.

Source: baiduTVXQ 1, 2

Translation: kimuchi3005 @ OneTVXQ.com

Credits: OneTVXQ.com { One World. One Red Ocean. One TVXQ! }

Feel free to repost, but please leave the full credits intact. Thanks!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шашава работа.

Аз изключително мазохистично си свалих на W изпълнението и съм го гледала едно 50 пъти опитвайки се да намеря причина да не ме свива сърцето. Ми не можах, тая песен не ми къса сърцето, тя направо го разкъсва на милиарди парченца малки. А изпълнението е като куршум в челото. Отдалечаването няма как да не се случи, но от тази песен оставам с впечатления, с които не искам. Ужасна е.

 

Не знам дали са гледали фенкамерите, но не вярвам фенките да са изпуснали да и мпокажат поне последната песен. Не вярвам и да не е докослана нищо у тях, защото ако е така, то това не са хората, които съм харесвала. Разминавяноята са много тежки, но освен че в песента се намеква за скандал преди раздялата, се усеща и споделена вина.Сега е ред и двамцата да се стегнат малко и да се държат мъжки.

 

 

Changmin заявил в интервю за ELLE Girl, че освен че продължава да расте смята да продължи да се занимава с пеене, което не знам дали ме радва или не. Има време, ще видим.

 

Преведоха и на Джунсу:

 

http://www.youtube.com/watch?v=A9NqlE9hmKU&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За личната колекция - W - сваляне

и първата песен, с която Хиро и Мики са открили концерта.

Естествено, че ще се чувстват виновни, особено при това, което правят. Ама няма начин да продължат иначе... Както казах - времето ще ни даде отговорите някой ден.

 

 

Солото на Хиро - звучи доста различно от обичайния си тон и затова много ми допадна. Някак без сладостта в гласа си, с голяма доза сериозност и твърдост.

 

http://www.youtube.com/watch?v=7V5dbucAHa4

 

А тук се вижда щастливката, която Мики е избрал за песента си My girlfriend.

http://www.youtube.com/watch?v=xmGZBwOExgM

 

И малко зад кулисите при подготовката...

http://www.youtube.com/watch?v=RRLfCz3_lI8

 

П.С. Зен, в горното видео един наш познайник играе доста по-добре, отколкото сме си мислели - когато е на кеф ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за песните parab..

Но за да съм честна със себе си, за тази песен W, хич не им благодаря...тази песен изповед ли е, съобщение ли е, послание ли е???

Това, което "носи" е като тайфун за душите на всички ни....

 

За албума и то в Америка съм сигурна вече, някак го усещам, че ще го направят и хем се радвам, хем искам да се върнат към Корея....

рано е още, но сякаш са решили да "жънат" (гадна дума, защото ми е гадно) точно сега...не съм сигурна, дали самите те го искат, за публиката

ли го правят, за парите ли, да "отмъщават" ли?

Очакванията от Dome-то май се оправдават, разбрах, че днес вече на втория ден, е имало доста усмивки, забавления с публиката

и отпускането от страна на триото е било осезателно...просто не знам...очаквам хубав превод на думите, Дже е бил доста словоохтлив...

Оххх, дълбока въздишка за всичко...да кажа поне че солото на Хиро е добро, то наистина ми хареса, усетих го, като пее този човек

...искам него да сваля...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е лошо,че авекс не позволяват просъществуването на клипчетата в тубето...добре,че беше една рандъм фенка да качи във фейсбук My Girlfriend,че вече не можех да чакам ;Д наистина беше изключително сладко и интересно...момичето сигурно още е на системи :D ...просто невероятно отношение демонстрира Micky и останах адски впечатлена ...дано да видим и по-добра версия .... и няма как да не коментирам уникалната му прическа...<3 нетипично,свежо и адски готино...обожавам дълги коси и много му се нарадвах с тази опашчица и плитките от едната страна <3

 

съгласна съм за хиро...имаше нещо доста различно и нетипично в пеенето...много красиво и въздействащо соло,наистина <3

много ми хареса и изпълнението на colors <3

 

на джунсу нещо отделно има ли или е изтрито вече...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен американският албум е отговор на 3-д албумите на SM.От компанията може би са се опитали да им извият ръцете и това е техния начин да се измъкнат или поне да са наравно преди продължението на съдебния процес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да се цакат, и да не се, пак е безсрамно разкошен:

 

fc90a01c2f14a5c81bd576c5.jpg

Много, много далече заради теб.

 

92d2b83a9ff73a1f97ddd8d6.jpg

706ac232ac3e13a5a9018ec8.jpg

90ae1ecc36f4573f92457eff.jpg

55367980201006090948033836093046107_002.jpg

55367980201006090948033836093046107_001.jpg

 

 

А Чангмин все още си снима драмата, последно на някакъв покрив вися, до края на света може и да я видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауууу, супер фотоси зенит..тоя човек, ако зареве и сълзите му ще са бижута...и да вземат от Картие да сменят логото:

Накъде тръгваш без него?...кой си мисли за бижуто ;)

 

На кой му допадна опашлето..Мики, пак пробва с прическите..

121d1y0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, и Insomni вече отбелязахме, че прическата е прекрасна, макар, че Мики като се запоти и му се накъдри косата смятам, че половината японски фризьори си теглят ножа.

 

А Юнхо, не спира само с Картие.

 

hot+(3).jpg

 

hot+(2).jpg

hot+(4).jpg

hot+(1).jpg

haneko.jpg

haneko+(1).jpg

haneko+(2).jpg

haneko+(3).jpg

haneko+(4).jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези снимки на Юно са много странни - все едно са му сложили лещи за увеличаване на зениците.

 

Иначе още една фен камера на изпълнението на W - още по-отблизо се вижда откровената реакция на Джунсу и сие. Плюс краят, в който Джунсу сякаш се овладя най-добре и дори с някакво достойнство благодари. Другите двама доста се притесниха от реакциите си.

http://www.youtube.com/watch?v=SCUZvrreKcI

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От първият ден в Tokyo Dome - пак са били много сълзливи...

Финалните реплики на тримата

Yoochun

This performance, what we are worried about the most is will fans show up…… But this time seeing everyone’s smile, do you know how happy we are, you all know right~ Today onwards we still want to have 20 performances~ After today, really~ As Yoochun, I want to bring everyone happiness

 

Jaejoong’s last words in MC were tearful

 

Everyone have a lot of stuff you want to tell us right? We understand clearly what everyone want to say~~ but, want to say, can’t say it…… These times when you have a mouth but can’t talk, want to cry yet can’t cry out? But i want to say everything I want to say at this live~ cry when I want to cry…… but on this stage, sending everyone a happy smile is the most important thing.

 

Junsu…

 

Last year we stood in this same place, but so many things happened. Standing here today, I am very restless…… But everyone’s support is very touching~ I want to cry from the beginning, to repay everyone’s support, I will sing until the end, no matter when…

 

Вчерашното последно изпълнение в Токио е било уж весело, но краят е завършил с кадри от лицето на Хиро, почти тичайки към зад сцената с ръка пред лицето си. Мисля, че снимките говорят сами за себе си.

0fe7344a3ac05559.jpg2385a5beb851d397.jpg

Тук има и видео от това излизане - такова нещо досега не съм виждала от това момче - просто в момента, в който каза arigatou и се разпадна... Джунсу се вижда също с ръка пред лицето.

 

Хубавата новина е, че след 16 юни Myspace ще излъчва стрийминг от подбрани моменти от всички концерти - безплатно. Така че се пригответе. Повече информация тук - http://jp.myspace.com/jjy_official

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това гледахте ли го?Пак са тримата, поне не реват...

http://www.youtube.com/watch?v=1N0HxlQ125M

 

Иначе всички сладури, замеси в продукта So I'm loving you и с превод си е наслада!

 

THE biggest budget project EVER in Asia??

..или кроежите за американският албум излизат на яве...

http://www.alivenotdead.com/jaechong

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, в интернет ли е - всички го знаят

This is by far THE biggest budget project EVER in Asia...PERIOD! And the reason for the secrecy besides the obvious media frenzy it will cause...is because SM Entertainment is PISSED OFF about them leaving...and I don't wanna step on anyone's toes.

Пожелавам им голям успех и дано наистина мине добре.

 

А аз се влюбих в песничката на Лотте! :) Толкова е очарователна, забавна, весела, караща те да се размечтаеш, разтопиш, изпариш от щастие и пак да облееш с прекрасно настроение. Направо е като една голяма сметанова торта с черешки и медени звънчета.! Ако я намериш като мр3 - пращай, директно я слагам да ми звъни на телефона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие сериозно ли? Тази песен ми докарва захарна болест и единствената светлинка ми е, че на фона на цялата сюрия сълзи и сополи, които се изляза в последните седмици тая песничка е някак оптимистична и успокояваща. Пък и има не едно познато личице още...

 

Имам ужасно предчувствие за тоз американски проект. Искам един успял азиатски певец да имаше, че да се целят там, а то...Макса им бяха Кода Куми и Фърги, Севън с Лил Ким, Боа никой я не знае кво направи, Рейн сече глави...

 

Концертите няма да коментирам. Само ще кажа, е предпочитам Tokyo Dome преди 1 година, ако ще и 10 пъти по неемоционално да беше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Американският проект ще бъде с успех в Азия, дори и да не е много силен.

Колкото до предпочитанията, всеки фен ги има, но в моите очи в близките две години не виждам да се оправят нещата, се надявам съдът да се позабърза с решението. Но се страхувам, че прекалено много ще се отдалечат един от друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако връзките им са били достатъчно сили, особено тези, за които толкова се спекулираше (и не визирам гей историите) нещата ще се изглдаят, но си трябва време. Дори сега емоционалното състояние на двете части не ми се вижда стабилно...Едната половина сто на сто се чувства предаде, вероятно и другата, и двете с право, освен това всеки следва собствения си морален кодекс, собствените си мечти и е сложно, когато те се разминат и направят такъв гаф. Аз се замислих, че прекратяването на дейността на този етап не беше толкова лоша идея. Да се махнат щом са на върха-чудесно. Но не по този начин. Историята стана грозна и ако не друго, съда да си размърда корейските задни части и да даде правата поне за официални изявления по темата, че да знаем какво точно е станало. Нашето са само догадки.

 

Искам да изкоментирам, че Хиро не беше ревал допреди това нито веднъж, доколкото аз знам. Където съм гледала винаги се е сдържал. Той с това беше извествен, заради което смятам за показателно какъв стрес са изживели. Мики не ме изненадва никак, той плаче пръст да му покажеш. Джунсу и той, но Хиро...Противно на вида си, младежът си е мъж на място.

 

parab, искам Goong да го коментираш от първин ред, моля те ! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента за Лотте-то и на мен ми харесва, адски сладки и зарибяващи усмивки и гласчета имат всички и направо те карат да мечтаеш, че всичко е любов.

Свали оттук (направих mp3 от клипа, защото няма със всички наши любими гласчета)

И я сложих имено, защото ми писна да гледам на тримата червените, насълзени очи, честно.Полудявам и че само гадаем, какво аджеба се случва

в душите им (аз споделих, че Дже за мен изживява някаква по-силна вътрешна драма, не може да се укроти тоз човек),а покрай силните концерти в Dome-тата

и около този явно доста отдавна замислен, поне според мен, американски проект, напрежението е огромно.

На глас да похваля Хиро обаче, това момче, много дръпна в класацията ми, заради невероятното соло от концертите, всеки път като я чуя тази песен

с неговия глас, ми въздейства до последния нерв....

 

Очакваме господата от 3D постери съвсем скоро...

И едно превю мернах...ще ми се на английски да го видя...

http://www.youtube.com/watch?v=arAENwcNFlg&feature=player_embedded

 

Как да не добави човек такaва гледка...аз ако гледам от първият ред, няма да имам сили после за коментар :D

2010061614483210011.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна онлайн излъчването на концерта им.

Можете да го следите тук http://live.nicovideo.jp/gate/lv19080838#toTop

Блеки, ще излъчат и солото на Хиро, така че - гледай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за линк-а за гледане онлайн. Много се зарадвах, че ще мога да ги гледам почти наживо. Иначе ето и малко снимки от концерта.

1+%284%29.jpg

 

 

1+%281%29.jpg

 

 

56+%2811%29.jpg

 

2+%2811%29.jpg

 

 

bbhk+%284%29.jpg

 

 

 

2+%281%29.jpg

 

 

Credits: as tagged

Shared by: DBSKnights

Posted by Kamerru at Friday, June 18, 2010

Labels: jyj, photos, thanksgiving live in dome, tokyo dome

 

 

И малко снимки от ХоМин като играят боулинг.

 

 

1555u0z.jpg

 

 

 

2ljlr1e.jpg

 

 

 

Credits: TVXQBaidu + as taggged

Shared by: DBSKnights

Posted by Kamerru at Friday, June 18, 2010 , 5 DBSKnights Comment

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...