Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Това момиче няма нито една роля досега, която да ми е харесала, а по стечение на обстоятелстват съм й гледала всичко, а фактът че разликата ни е една година никак не й помага. И колкото и да не я харесвам, и колкото да не ми е за него, не мога да отрека, че има химия...Изглеждат наистина добре един до друг. А и съм й виждала снимки, на които ако не се усмихва твърде пресилено е дори сладка. Обаче има нещо в излъчването й, което прекрасно пасва с това на Мики. Искам да ги видя на екрана, за да съм сигурна...

А ако някоя фенка ревнува...Той тъй или иначе е казал, е обича noona-и, няма страшно.

 

Иначе ви поздравявам с:

http://www.youtube.com/watch?v=pjArZ5WoZvA&feature=player_embedded

 

И после някой смее да ме пита защо ги обичам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да разбера напълно за какво става въпрос, но явно сега се разразяваt страхотни бури по повод купуването на билети за Domo Event. Провели са лотария, за да се избере на кого да се продадат билетите и повечето от спечелилите са от един от фен клубовете на момчетата - Bigeast. Но след като са разбрали, че групата няма да участва в цял състав, започват да разпродават билетите в интернет на невероятни цени, които постоянно растат. По този начин спечелилите от Bigeast отнемат възможността на други фенове, също участвали в лотарията, да се сдобият с билет и печелят големи суми за сметка на момчетата. Аз поне това разбрах. От AVEX се опитвали в момента да оправят положението. Много неприятна ситуация и поредния опит да се възползват по DBSK.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нещо ново. Подобно нещо става в Корея покрай концертите.

Винаги се провежда лотария за концертни билети в Япония и винаги голяма част от тях отиват за фенклубовете. Винаги има фенове, които са регистрирани, но които продават билетите на по-висока цена, за да печелят от това. Все пак ако сумираш феновете, които посетиха миналогодишното им турне - ще излязат близо 750 хил души, а в момента концертите са само 4 - с общ капацитет от 200-300 хил. Ще има доста голямо търсене. А като има търсене - цената се качва главоломно. От 8000 йени - на 200,000 - 500,000, че и 1 млн. йени за най-близките места.

Питай Джонитата, там и повече скачат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=gQMOFDeC9lA&feature=player_embedded



Насладете се на песента и клипа на Джунсу.
Чувствена песен, много чувствено изпълнение, а съм приятно изненадана от начина, по който танцува и дори превъзхожда танцьорите си. Не знам защо, но си мисля, че в съревнование с Рейн би спечелил (не ме бийте фенки на Рейн, просто Джунсу е малко по-слаб и затова има малко повече жизненост в скоковете си ).
Не ми хареса, че фокусът е само и единствено върху него и няма някаква история зад клипа, ама явно са искали най-вече харизмата му да струи от изпълнението, което си е и станало.
С нетърпение чакам сега пеенето му на живо.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ме грабва на първо слушане, но не е никак лоша песента. Танците на Джунсу не ме изненадват, още от My Page си знам, че той трудно отстъпва на YunHo, страхотеен си е, а и дживенията винаги са му били адски изчистени. Не ми харесва обаче визията му. Тия опити за харзизма и сексапил са му окепазили косата, а 4те тона грим няма да коменитрам. И все пак да му чуя гласа си е удоволствие, каквото и да пее винаги има емоция, която да те завладее. Ще я чуя още няколко пъти и току-виж и свикна. Обаче не мога да го възприема соло.

http://www.youtube.com/watch?v=3hJBwD-zook&feature=player_embedded

 

kanashimi no Yukue пълната версия, макар и с малко лошо качество.

 

Junsu си е дал яко зор в последно време, едновременно с промоцията на сингъла се размотава по на братчето концертите, по сватби и къде ли още не, малко не го виждам около останалите, ама то сега и триото колко е трио...

CS0.10193306_1_1.jpg

55138727201005031929051031067991578_002.jpg

55138727201005031929051031067991578_001.jpg

 

Впечатлена съм от избора му, макар десенът да не ми харесва (тва старческо каре ми докарва спазми), изглежда наистина страхотно. Особено с усмивката ^^ Никога няма да ми омръзне да го гледам усмихнат.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Tsp7J3Ac3S0&feature=player_embedded

 

Също така ще гостува на "Girls Award 2010", където ще си изпълни Intoxication. Сингъла излиза на 26 май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

HoMin заедно с BoA ще участват в някаква Samsung кампания, заради която са се срещнали с Джеймс Камерън преди дни и ето снимки от пресконференцията ^^

 

an1.jpg

an2.jpg

nt2.jpg

han4.jpg

 

Последните две снимки ме натъжават, защото са самот двамата, но и ме радват защото все пак виждам че си говорят. Какъв е номерът с тези очила не знам, ама им тичат (:

 

Тъй като снимките са доста, но пък все хубави, няма да ги слагам всичките, а ги качих в албум за лесно разглеждане, а и да не ми запълват и без тва претъпканата машина ^^ А BoA мяза на аджума...

 

Снимки от прескоференцията на Samsung- U-know Yunho, Max Changmin, BoA

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

jhe1hi6fo.jpg

намерих го случино дакото гледах снимки на япония а не да съм написала нещо определено.сигурно е имало нещо като дуел :unsure:

 

и още една-тая я намерих докато учих танца :D

gf8@g4v1m.jpg

 

- 東方神起(DBSK) Last Angel ~T~ tour. ft.Koda Kumi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата на Мики набира скорост (японската, корейската не е снимана още) и вече излезе кратката версия на клипа с песента на Джунсу към ОСТ-а.

 

http://www.youtube.com/watch?v=z9n85ptAPLM&feature=player_embedded

 

Песента ми е много корейска, ако трябва да съм честна, размианва ми се с типичните джапански балдаи по ОСТ-ове, н е хубава. А Мики изглежда доста чуплив. Ще го видим.

 

Ето и на Джунсу изпълнението от Music Fair на 22 май.

 

http://www.youtube.com/watch?v=1srAWyFRFH0&feature=player_embedded

 

Не съм много впечатлена, ама карай да върви. Ще чакам да излязат и другите.

А ако някой много му е харесало нека си го свали ;///

 

9va3ox.jpg

Превю от сесията за концертите.

 

Дет вика Ицето..Айм ноу лайк.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мики по принцип си изглежда чуплив, а в драмата с тези светли цветове още повече го подчертават. Но не мога да се оттърва от усещането, че двамата са по-скоро близки като брат и сестра, отколкото като нероднини...

А на мен пък баладата ми звучи в типичния за тях японски стил - Такси, Болеро, Стенд бай ю... Джунсу си е крал на баладите и дори от първо слушане тази му песен повече ми допадна от Интоксикацията, макар че живото му изпълнение ми върна толкова спомени... Справи се повече от добре - и с емоцията, и с играта, и с танците. Доколкото виждам, това са танцьорите им от японските им концерти..., още повече спомени...

А моментът към края, когато става с ритник настрани и започва да пее - заприличва ми на човек машина, който просто има неизчерпаема енергия :).

 

Очаква с нетърпение снимките на тримата от Lotte, много ми допадна тази леко шеговита концепция и меките цветове .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излязоха фенкамове на Girls Awards и аз се оказах права, че е изпълнявам не само Intoxication, но и Xiatic :

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=jRMlnuLGVNc&feature=player_embedded

 

Почти година от предния лайв на тая песен ;//////

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега успях да разгледам, прослушам и прочета доста от новините, свързани с момчетата.т.е да понаваксам малко.

Да си призная от раз, песента от OST-а на драмата на Мики ми хареса, beutiful...точно красиво и нежно ми звучи, вярно е, че малко клипа натъжава,

но пък Мики ме радва, "сломеният" му вид изглежда също готин и реален...и не ми е чуплив.Светлият костюм малко се слива с кожата му, но не е неприятна

гледка, неееееее.

2nl7qef.gif

 

А за енергията и хъса на ДжунСу какво да добавя???Много ме радва танцьорският му стил на Girls Awards, не само на вид, на маниери..просто на сцената е

много различен, има необятен глас, чар и сила и привлича като магнит....

Но за мен най-танцоьрчето от тази група си остава Yunho и това е... B)

sexyyunnoyuibkk29.jpg

Ами тук...

 

14y9tup.jpg

 

Много стилен го раздава последно време той, като се почне от летището и се завърши с появата му по сватби и модни списания...и рекламни кампании ;)

(ох, иде ми да пипна аватарчето на Zenith по ръчичката, ама не заради Cartier-то...)

Да ме прощават останалите звезди от реклaмната кампания на марката (чакаме цялата през юни), но на Yunho просто и не марково въже на гушата

да сложат, пак повече ще му ходи от на Би (простете фенки :D ).

Като заговорих за мода, как да подмина последните сладки снимки от драмата и вида на Дже за японско списание.Определено е някак различен...

Но съм пристрасна, ако не сте разбрали към “Heaven’s Postman” look-а му и вече нямам търпение да зърна и филма.Нали знаете, че датата на премиера

в Япония, наближава :es: .

x1c701.jpg

2cy06rn.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, ще ви тепам, защото не сте ми споменали за този клип и за човека в него, пред камерата с фотокамерата? :o

От сутринта съм в плен вече и на клипа, остави на песента....

http://www.youtube.com/watch?v=h-8EnQiD9w8

И да подсетя, който докопа хубавото качество на това, Zenith да се мерне по служба :D , да споделя, благодарности..

voueyuibkk.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо съм скептична към Vogue по принцип, че нещо доста често правят твърде екстравагантни изпълнения...Тука обаче са се справили просто прекрасно. макар да ми е твърде намръщен:

 

 

vogue+(4).jpg

vogue+(3).jpg

vogue+(2).jpg

vogue+(1).jpg

 

 

Няма обаче с хубаво качество още,. чакам ги два дни с преводя на интервюто.

 

Тримцата дет си бачкат с Авекс ще участват в a-nation '10, което мен лично ме депресира.

 

ЕДИТ: Еми аз мислех, че сме го дали blaky, нали преди сума ти страници ставаше дума за тази песен XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те тая "стаична" версия, аз си признавам, съм я изтървала измежду страниците и сутринта незнайно защо реших да преслушам песента, ама с клипа,

както си му е реда и ХОП...ококорих зъркелите, като видях Хироки и бяата му ризка.... :excl:

Нищо, по-добре късно... са казали хората, но версията е доста добра.

А към Vogue и особено някои държави, където излиза списанието, аз съм доста доволна, а описанието твърде намръщен , много ми допада,

заглавието на статията On his own, също.

 

Новините за тройката, неща да ми развалят настроението...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блеки, това клипче е някаква модификация. Не ми се нрави много съчетанието, че хич не ми пасва на настроението и текста на песента. По отделно са си ок.

Хироки ли беше това същество? Удивително добре се е справило в тази си роля. :)

 

А-nation август месец ли беше?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам, Хироки е и да, август трябва да бъде, поне така е било досега.

 

Аз се замислих много сериозно, тримцата на концерта си какво ще пеят? Джунсу им три солота засега, Дже и Мики ако си изпеят дуета, ама неща които и тримтата...Не им стига работата по драми, промоции и фотосесии, не знам как и кога биха могли да мислят нови песни, а на групата не вярвам и не искам да пеят.

 

 

Аз след това, което Vogue направиха преди години с тях, а и с някои други айдъли съм мнооооооого резервирана, ама не може да им се отрече, че като се справят са наистина добри.

 

Ама като се издънят и това го правят с трясък:

dbsk18.th.jpgdbsk17.th.jpgdbsk22.th.jpg

Още от онзи кошмар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми допада на очетата точно тази сесия, ...даже много им се радвах, с изключение малко на косите и look -a на Мини, нечовешно, нереален

неанимиран герой и още сто Не-та пред каквото й да кажа за вида му.

Дже и Юно са ми много приятни благородници с конете и ме кефят, супер гъзарското сивеещо каре панталони на Мики с акцентите червено са

супер шик city style (още) за мене, само Мини ми е "облачен", а и русите му коси са ми неприемливи...

Имаше едни други снимки, но не бяха сесия мисля, като някакъв арт, които сякаш бяха наистина съсипали образите им, ама от къде са снимките...не помня :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно пък тука Хиро е като телевизор в глават, а с оная лилаво-сива коса е като лошо копие на Шер. Мини като не му е лепнат е много добре, Мики също в сесията...Това е от периода, когато все още имаха Джунсу за опитно зайче и се гавреха с косата му. Как да е, минало-заминало. И така сесия да има, ако са петимата я приемам....

 

http://www.youtube.com/watch?v=2dvbU1J8Er4&feature=player_embedded

Misuc station.

 

lotte+(3).jpg

Без коментар,

 

Още днеска има по-добри сканове, а номер едно не ми стана десктоп, не....XDDDD

 

 

yunnie+(6).jpg

yunnie+(7).jpg

yunnie+(8).jpg

yunnie+(5).jpg

yunnie+(4).jpg

yunnie+(3).jpg

yunnie+(2).jpg

yunnie+(1).jpg

 

 

Yousuke Matsushita, който е стилиста, има някои жестоки попадения преди съм го зсличала по Вога и некви други списания.

Иначе тези снимки са наистина убийствени, а черно-бялата детайлите като малко по-дългата коса, халката на ухото му...Разкош и половина. Харесва ми, че на цветните не са му скрили бенката, толкова време я търсих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ли нещо днес не ми е наред, ама тази песен няма спиране хорааааааа..тотална превъртация докато намерих английски текст с хубаво

качество и звук тук...

....а сега изнамерих акапела версия и полудях, и онемях.Този човек от коя планета е?Такъв божествен глас колко музиканти имат, дето звучи

още в ушите ти, след като песента е свършила?

http://www.youtube.com/watch?v=WViwj4Gh84A

 

 

А докато търсех песента, попаднах на инициативата в Дюселдорф и направо ми се доплака....но голямо браво за замисъла...днеска явно ми е

мъка нещо... :( ..всеки солотата ли ще си пее в DOME-то???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...