Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Сипвай ми сол в раните....Беше февруари, март, април, сега е лятото...Тя ще излезе ли въобще тази драма?!

Срещнах теории, че се проточват нещата поради евентуално напускане и на останалите двама на компанията, но Мини докато снима не може да си бие камшика. Не знам вече.

 

Цялото шоу е страхотно, и готварското, и survivior quiz-a, някои неща и аз не си спомнях и се чудех кой е...

Аз се забавлявам честно казано с Bigeast фенсрещите им. Там са...Мини е много зъл, признавам му го, но пак е разкошно.

 

Иначе това изпълнение...Ми ако го сравним с някое от 2007 или нататък...Но аз го обичам точно, защото е първото. Без него нямаше да има нищо, емоционално ми е. Нивото не е високо, но желанието, гласовете, младостта им, зъбите на Юнхо...Макс е на 15, по дяволите, Джунсу говори и се държи като 5 годишен обаче всичките са толкова ентусиазирани...няма как да не го обичам.

 

Ако трябва да го коментираме, то това си е лигавщина отвсякъде, обаче излъчва такава топлина, че чак на мене ми се прищя да ми пеят на сватбата. Мики е в разгара си, което е равносилно на сигурен смях, а и чувствата им към тази песен са малко по-особени.

 

А това е Tonight от Dream concert-a, където си се уляха малко...писъка на Хиро спасява цялата ситуация. Чангмин къде ги копае тия тонове, ужас е, даже Джунсу бяга по тъча...Другите са Rising sun, което е плейбек и лилавата линия, където само Мики пя добре, но предвид каква им беше програмата тогава...Смисъл 7 дни-5 смени на държавата, приблизително 8 участия. Ама пък са толкова хубави, че хич не ми и пука.

http://www.youtube.com/watch?v=aLEBMkFz5GQ&feature=player_embedded

 

Ето това е песен без която лесно мога да мина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не преставам да се изненадвам на новините...

 

Днешната голяма новина е, че триото Джунсу, Хиро и Мики формира нов юнит ( не знам каква дума да използвам на бг), което ще работи под ръководството на АVЕХ и ще има първо изпълнение юни месец - два концерта в Осака и два в Токио.

 

ОФИЦИАЛНАТА СТРАНИЦА

 

Ето инфото

【JUNSU/JEJUNG/YUCHUN THANKSGIVING LIVE IN DOME】

 

■ June 5th (Sat) Open 16:00/Start 18:00 (Planned)

Kyocera Dome Osaka

 

■ June 6th (Sun) Open 16:00/Start 18:00 (Planned)

Kyocera Dome Osaka

 

■ June 12th (Sat) Open 16:00/Start 18:00 (Planned)

Tokyo Dome

 

■ June 12th (Sun) Open 16:00/Start 18:00 (Planned)

Tokyo Dome

 

※Please notice that opening and starting time might be modified.

 

a-ticket pre-order: 4/15 (Thu) 12pm - 4/22 (Thu) 18:00

For further details → http://eplus.jp/jyj-at/

 

Разгаря се и нова полемика покрай признането на шефа на АVЕХ в Туитър, че Макс не му бил стиснал ръката за поздрав на Японските музикални награди в края на миналата година. Както някои фенове отбелязват, малко късно е това признание и е някак нарочно, целящо да дискредитира явно Макс...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То имаше новини за Корея, че ще правят нещо тримата. Какво правят тези хора ве?! За Макс кво ли не излезе в последно време. Държал се ужасно дръпнато с всички, бях чела че на КиБум от Супер Джуниър даже не почти не говорел, после пък се появи на концерта на Юнхо, бил обиден на групата, после пък много страдал, не искал да се снима, не искал да се занимава с нищо след това, нещо му е прищракало явно, не им е лесна ситуацията. Смисъл, за него специално само се спекулира в последно време

После излезе тази снимка. И коментари, че е много щастлив и на девойката някакви интервюта, но от него грам. Той и Мики съвсем се бяха окопали, и докато втория вече излезе, Чангмин още не се обажда.

a0053472_4bc4c397a1177.jpg

Юнхо нали поне някакво писмо беше пуснал в началото на годината.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

39228202201004141733382.jpg

Леле, какво става..всеки ден ситуацията се нажежава все повече...то "новините" и "благините" от/за феновете

ми идват в повече.

Искам да изкрещя : СПРЕТЕ!!!

...кой знае каква е истината :scratch: а всеки има позиция и мнение, начетох се на всякакви коментари и

направо ме заболя кратуната....да не казвам сърцето...

И за Макс ми е гадно....тамън се кефих на едни негови каубойски фотоси от снимачната площадка на драмичката,

дето ми изглеждаше поне някак щастлив?

И ще гледам драмата...за добро или лошо, за подкрепа....

wb6wqw.jpg

2u72kqb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

леле голяма обърканица.....това с триото най ме ококори ако може да се каже.колкото и да си ми любими и тримата да ги гледат в този състав без Юноу и Маск ще ми е малко странно.Едно беше само Хири и Мики с техния дует,друго е и тримата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прословутият клип с Yunho излезе и не е зле, някак ми се запечати тъжният му впечатляващ вид и аутфит...

или поне образа в огледалото, просто черно-белите (натурални) краски в лентата няма как да подмина с лека ръка

и вяло сърце....

53612522201004151130002.gif

Гледайте:

 

 

...а как ми заприлича малко на Джи-соп с тъмните цайси, когато влезе на партито, боже Джи-соповият образ ме преследва... :affraid: :rofl:

cocoB71_kakaho.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разкошен е, макар да не обичам да го виждам тъжен, дори и само в клипове (да, мразя им клиповете на баладите), какво остава за болен и умиращ, щях с мацката да ревна. Оппа, най-любимият си ми. Всеки път като направи нещо такова се сещам защо ми е любимец. И не може да му се отрече, че излъчва такова достойнство и харизма, че свят да ти се завие. Защо е толкоз слаб актьор не знам, но тоя клип с никой друг нямаше да е тоооолкова въздействащ. Сцените с огледалото ше ми се запечатат за доста дълго. А като се усмихне е такова слънце. Ау, много ми хареса :D

 

Не е като Мини, много по-добър е.

И като стана дума за Мини японците му разказаха играта тея дни, първо това за Авекс, а сега и скандал с някакви срещи, който първо като видях и ми претръпна сърцето, пък то се оказа, че объркали сладкото МинХо от Шайни с момиче...

20100415_minhochangmin-460x490.jpg

 

Такам, колкото до Макс, умолявам някой който успява да проследи цялата идея на това да помогне, защото аз определено съвсем се оплетох:

http://community.livejournal.com/omonatheydidnt/3138158.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм за Юно, вкарва много напрегната и драматична атмосфера. Ако успее да вземе някоя по-благодатна роля за в бъдеще, мисля, че ще успее да се разгърне като по-сериозен персонаж, защото му отива невероятно много точно такъв образ.

Клипът не ми се понрави с тези празни пространства около тях, но разбирам, че са го снимали в моментите, когато е нямало никакви хора. Тези в лунапарка например са при изгрев слънце, паркът е почти безлюден..., летището и то.

 

Зен, това, което си постнала, е от преди два дни. Шефът на АVЕХ е писал разни неща, но е било късно вечерта и явно е бил уморен и е споделил повече, отколкото е необходимо, след което е изтрил всичко. Наплюха го хубаво, че се опитва да очерни образът на Макс заради разделянето и да издигне този на триото, защото сега вече пак са под опеката на компанията. Явно иска да каже нещо, но не намира по-добър начин.

 

Какво стана са драмата на Хиро? Гледах някакви откъси, голямо идиотче излежда в нея, много напомня на образа на самия него в корейските предавания, където с опулените си очи докарваше ужасно невинно и простодушно изражение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, на мен това ясно ми става, ама част от това или всичко (чумата да ги тръшнат тия японски канали) е писано от Макс, който пък го е ударил много емо вълна. Плюс новите твърдения, че не се понасят двете половинки. Искам официално изялвение с отговори на въпросите, ако ще да значи края, твърде грозна е картинката иначе.

 

Коментирахме трито днес...Ми, че от музикална гледна точка може да имат много голям проблем тримцата. Мнението не е мое, а на хора, които тва правят по цял ден и които бяха възхитени от хармонията на 5тте гласа, при трио това е 1.по-трудно, 2. не са свикнали 3. на Хиро гласа не ставал за втори, което мен не ми е много ясно какво значи, ама нейсе. Но успех им пожелаваме.

 

За драмата...Много малко видях, нямам нещо време, а и го чакам с добро качество да ми излезе епизода...Видях и Ейта и се ядосах. Но милото е толкова безбожно сладко с това синьо и тази загубена физиономия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Под Макс се има предвид шефа на АVЕХ, а не Чангмин. Момчето просто е игнорирало ръката му, което той смята, че е или поради забрана от страна на СМ, или защото просто Чангмин е сърдит. При това Хиро бил много ядосан и се засегнал от постъпката на Чангмин. Това описва Макс Мацура.

С което явно иска да покаже, че между двете групички явно нещата не са съвсем приятелски. Защо го казва чак сега... не ми е понятно.

 

Няма да има никакви официални изявления, защото и двете страни са в съдебен спор и това може да се отчете като опит за повлияване върху съда. Това най-вероятно е и причината тримата да правят този концерт - някакъв вид компенсация за всички фенове.

И съм съгласна, че няма да звучат както преди, но дано уцелят "точния" тон.

 

Джунсу щял да гостува в NHK и да изпълни май соло сингъла си в близкия месец...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тези клипчета разбрах през какво са минали Мики и Юно, както и останалите от групата и защо за тях е толкова важно, че сега са известни и преуспели.

 

Останалите клипчета от този епизод са много забавни и показват колко богата фантазия могат да имат като разказват истории - особено Макс.

А тук обясняват какво означават имената им и други интересни факти.

http://www.youtube.com/watch?v=YAa1ZoHIm5U&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли какво правят ЮнХо и Мини в Япония? :shock:

 

homin+(14).jpg

 

Мини нещо си е харесал сесията и е почнал да се разнася по еспадрили и мокасини наляво надясно, няма лошо, добре изглежда

 

 

homin+(12).jpg

homin+(10).jpg

Yunho има толкова уморен и изтощен вид, даже някак жален, дали е заради крака или всички други проблеми не знам.

А Changmin, ако си мисли, че като гледа страшно много ше ми въздейства се е излъгал жестоко. Пак е станал накриво...

 

Ето още:

 

homin+(9).jpg

homin+(8).jpg

yunnie+(8).jpg

yunnie+(7).jpg

yunnie+(4).jpg

yunnie+(3).jpg

yunnie+(2).jpg

yumy+(1).jpg

yummii+(8).jpg

yum+(3).jpg

 

Няма я чантата на Мини, но Юнхо е с нова раница, похвално, тия двамцата поне никога не са ми се разхождали с огромни лачени чанти, опитвайки се да ме убедят че тва е мъжка колекция. Та не може да им се отрече, добре изглеждат по летища. Ако можеха и да са малко по-щастливи, ама няма...

 

То в последно време само снимки от летища има...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно последно време имат само снимки от летищата :(

Ама наш ЮнХо, що е толкоз черен и серизоен бре...поне дългото му краче си струва да се види..

Мини поне вкарва малко тъмно лилавко..за цвят :lol:

Къде забегват пак???

 

 

Zenith, мернеш ли някъде...с хубаво качество това - Go! YoonHo, Go BooK!, нали знаеш...мятай

2u5byp3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На въпроса пост по-горе...

По информация от Тохомобайл - Юно ще прави снимки и ще се подготвя за промоцията на драмата му, която ще стартира излъчването си в Япония. Макс също ще се снима за няколко списания - едното от които е Elle.

Няколко часа след горните снимки беше пусната информацията за изявите им. Тези от АVЕХ се стараят да не губят връзката с феновете на групата и затова са много услужливи с информация.

След като се знае и туитера на настоящия отговорник за групата в АVЕХ - той също е започнал да публикува разни интересни нещица. Като например факта, че Джунсу сам е продуцент на сингъла си и е измислил цялата концепция за него - от музиката и текста до костюмите и представянето.

 

Хиро беше гост преди седмица на Waratte Itomo - предаването вече си има англ.субтитри.

Ето линк за сваляне.

 

На мен чак ми стана леко неудобно като го гледах един такъв единичен и сам, подложен на въпросите и опипванията на водещия. От километри му личеше, че се притеснява и се опитва да не го показва, но нещо не му се получаваше. Дали изпитваше дискомфорт, че е фокусът на вниманието и няма някой друг около него, който да разсейва фенките - не мога да кажа, но неловките паузи бяха доста. Иначе си е (почти) същото слънчице.

Относно момента, за който останалите фенове бяха писали - когато момичетата в залата извикаха имената на момчетата от групата за следващия гости - лицето му просто застина за момент, преди да обяви, че ще повика Ейта. Направо да се разболееш от мъка... :|

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оха, браво за Юно, радвам, че пак ще снима фотосесии...аз още не съм се отървала от възхитата си

от онази за Evisu..и от последната им лятна колекция, толкова добре позира и толкова въздейства...

17468645201004201237183921962553552_008.jpg

А снимките му в гръб са още по-чудни, радвам се и за Макс, този Elle ...ако е с тази присческа, ще бъде забавно :)

img0697i.jpg

Хиро ме изненада по време на участието си в предаването, доста усмивки "раздаде".....малко пресилен и прикриващ вътрешното му притеснение смях, но сладък беше, ама и този водещ, заслужаваше шамар, момчето се изчерви няколко пъти, бива..опипвания, бива :nunjako: Защо бяха всичките въпроси за мускулите и тренировки?

Радостното за драмата му е, че първият епизод достигнал завиден процент рейтинг -11.9 и заела второ място,

след след криминалната "Omiya-san” по Asahi TV.

Мисля, че ще почакам малко и вие да споделите повечко неща за действието и играта му и аз после

ще се насладя :D

 

Ха и това видях, много сладка снимка...заедно в Япония...завидях му на гащите, честно :green:

e04gtu.jpg

Айгуууу...сладури, с "медни" гласчета...

picyuibkk.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова притеснен не съм го виждал от дебютите в Корея/Япония. Сякаш последните 6 години не е участвал в предавания. Този нервен смях, резките движения, паузите...Мислех, че само на Мини би му било трудно да стои сам, но Хиро миличкия как не се припоти не знам. Аз като се замисля в Япония май винаги са били заедно, по отделно не си спомням да са се появявали, но пък от тамошните шоута имам доста пропуски, тъй че не гарантирам. Определено му беше трудно да е сам, а момента с Ейта...По лицето му пробяга такава мъченичска физиономия, че чак го съжалих. Ама ше си сърбат попарата, сами си го направиха. Иначе тия близки кадри...Бях забравила какъв е слабичък и колко е изписан, в драмата е някак по-смачкан и не му личи, но тук си беше като кукла. И пак е с лещи. Направих си скрийншотчета, че ми е много красив. И въпреки всичко пак е тази душица, която обичаме.

 

Имах усещането и, че му е трудно да е сам и заради японския. Преди винаги се припокриваха, помагаха си, а сега...Тепърва ще видят колко ще е трудно да са соло, дано това ги освести.

 

Още снимки от летището се явиха, онича двамата на всички са като буреносни облаци. А пък на спектакъла на Джунхо Джунсу е говорил някакви неща, но няма ясен превод засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С японския не му беше толкова трудно, ама празното пространство около него и вниманието на всички определено му дойдоха в повече. Тепърва ще го гледаме по предавания и ще трябва да свиква, както казваш.

Блеки, как ти се вижда стила му :)?

44167811cd0b957f.jpg

 

 

Подбрани изпълнения на групата в youtube за добро настроение.

 

 

[Eng Sub/HQ] DBSK - The words they Endured for 1 year and 7 months

 

 

 

 

 

 

 

 

[sexy DBSK]SBS Gayo Daejun

 

Are You A Good Girl and Mirotic

 

 

Miss You

 

Why Did I Fall In Love With You (A-NATION)

 

You Are My Melody

 

I Wanna Hold You

 

White Lies Anyband Concert

 

You Only Love @ a Radio Show

 

You Only Love 2nd Asia Tour

 

Unforgettable 2nd Asia Tour

 

Midhuyo 2nd Asia Tour

 

Hey Girl 2nd Asia Tour

 

MKMF 2006

 

 

 

 

Travel Log

 

hey! Dong Bring Me Down

 

One 2nd Asia Tour

 

 

 

SHINE

 

Asuwa Kuru Kara (Tomorrow will come)

 

 

DBSK and Cassiopeia at Dream Concert 2007

 

Sky @ Music Fair

 

 

 

Begin at Fanmeeting

 

Кредити са за jaejoong.ro02 от сумпи

 

Там явно се е разразил някакъв голям спор за делението на групата и са им заключили темата. Феновете започват да се изнервят доста от страничните проекти на всеки от тях.

 

Ето ги през 2008 - ето такива ми се иска да ги видя отново

b7a64dab70d559d0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа той милия напоследък ме убива с някакви много странни моди решения.

 

В сумпи, както казах не влизам, та какво е станало?

 

Иначе снимката, която избра е много подла. Откакто излезе новината за раздялата не спирам да го гледам и все ми става едно тягостно. Тогава бяха толкова щастиливи, който каквото ще да казва, абсолютно искрени. Видяхме ги какви актьори са, а и тия емоции няма как да се изгираят.

http://www.youtube.com/watch?v=6arttBEDGe4&feature=player_embedded

Който му се гледа и със субтитри.

 

26272_1276784995154_1095857386_30645589_3415830_n.jpg

Смятам да притежавам това. Никак не съм от хората, които обичат плакати, ама не обичах и бойбанди, и изрусени мъже, и танцови групи, и поп музика. Дори само да си го имам ще ме радва, а мога да се прежаля и да го закача.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, спрете, ще ме довършите със страхотните снимки заедно...днес ако не завали,

аз ще наводня поне офиса и района (Крсътова вада) и без това ми е някакво гадно...

Оххххх..дълбоко излиза от устата ми, искам ги заедно....вижте това, от вчера го гледам и се мъча

да не заплача, толкова много усмивки, толкова любов и прекрасни моменти, толкова награди и усилен труд,

фотосесии, концерти...чудя се, тези хора как вътрешно се пречупват, за да потискат всичко, което са изживели заедно..та заедно те са..върха!

 

(тук питам 1.27 от къде е, моля вииии, искам го )

 

За Хиро и стилът му, ха такааааа...какво да кажа, не само за тази снимка (на синджира тук съм фен )

....леко странен моден нюх има.За мен, още се лута обаче....

Има неща, които ми допадат, най-вече това, че не изневерява на любовта си по това, което той самият харесва.

А аз харесвам това качество в мъжете.....

Острите деколтета, например, на които не съм най-големият фен, дори на него как му стоят, му се кефя,

че не спира да ги носи, той "държи" на тях. Харесвам го със шапки - буквално нахлупени, особено плетени,

бих казала, че доста му отиват, дори и с някои модели цайси никак не е зле. Адмирам вкуса му към черно-белите

дрехи (изключение един розов пуловер), колкото и да ми чернеят и да обичам цветовете, на него доста му ходят.

Е, прекалява понякога, със сивите и по-тъмните краски, с накъсаните дънки, но дрехите донякъде олицетворяват човека.Но виж, с потник...какъвто и да е цвят, не, твърдо не...тотално не фешън и не за него. Мъчи някакво японско "увличане" понякога, но Мики го бие по всички параграфи там. Друго, което ми прави последно време,

е предпочитането му на "чист" фит, предимно жилетки, мокасини, големи маркови чанти за акцент и по-добре,

някак рок-грънч вид не е за него също...

Абе самият той е странна за мен птица, с вид малко потиснат, но с чудна усмивка, със супер не характерен за мен глас, дето излиза от тази уста, с чудна стеснителна усмивка, и с това лице, дето му завижда цял континент жени и мъже....

 

П.П.parab-ко, ти сега отвори голяма тема и с техният стил..а аз не съм супер запозната с тях

А и огромно благодаря за линковете горе, лелееее супер!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зен, късмет с плаката ;) . Мен ако питаш, по-добре не си го взимай.

В сумпи се разгоряха ожесточени разговори кой бил виновен за всичко и взеха да се отправят обвинения ту към Макс и Юно, ту към Хиро, Джунсу и Мики, пък после и към родителите на едните, към АVЕХ, към СМ... Изби натрупаното напрежение. Надявам се да са се успокоили вече.

 

Блеки, ти си по стиловете, това не го следя чак толкова. Но си забелязала основни неща при Хиро, така че усета ти не те подвежда :). Стиловете им по летищата и по фотосесиите се различават донякъде, макар че последните години вървят към уеднаквяване.

Колкото до снимката, за която питаш - фотосесията "Prince in Prague", една от любимите ми. Дали защото са толкова различни и на това европейско място се чувстват различно, но и петимата са невероятни.

 

ba796da42d8fbc2e.jpg

 

ff6e13d20846b4f2.jpg

 

0d410fc6608c5b06.jpg

 

905d8bacd5bd21e1.jpg

 

90f2c6f76e1d9f01.jpg

 

1243880d14e71919.jpg

 

Ето линк за всички снимки. Зен, по-добре от тях си направи един голям календар и си го извади за стената ;) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...