Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

За Zenith - виж какво прави Yunho в 2:18 ... И той си го може момчето

 

http://www.youtube.com/watch?v=7cIQNPxFtFA&feature=player_embedded

 

Това е от един от любимите ми live концерти заради сполучливото съчетанието от фон, хубаво озвучение и страхотно изпълнение. И въпреки че Junsu е с хрема (което прави гласа му още по-хрипкаво прекрасен), а Хиро и той натам се беше запътил , всяка от песните бе изпълнена невероятно и дори ги предпочитам пред студийните записи.

 

Жалко за сериала. Yunho изглеждаше доста добре по снимките, както на от откъсите, които съм засичала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

parab,

 

може как да не може, няма да го избера, ако не е най-добрия. Просто на фона на Junsu&Changmin се губи. За мен винаги той е на първо място. Този концерт не съм го гледала :<

 

Радвам се, че спомена за Хиро и неговата безумна роля на мълчаливия и стиден красавец. Мен това ме отлъскваше, най-малкото, че някак освен в унисон с лицето му, поведението му беше коренно различно. И когато излезе от тази роля беше някак комично и очарователно. Момчето е...clumsy, най-точно казано., но е може би един от най-магнетичните членове на групата.

А кое в ролята на ДжунСу не ти харесва? На мен той си ми е най-последователен и мил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това концертче е уникално ..... и да съгласна съм с parab .. Yunho си го може, -пее превъзходно... незнам само какво не му харесвате на танцуването ...човека е просто малко по-високичък и затова може да се получават някои странични ефекти ....

а много ви благодаря че ми хвалите милото Junsu ,щото наистина неговия глас е уникален.. и ето че и с хрема(впрочем аз това не го знаех,разбрах го от написаното от parab) той пее страхотно .....

 

a ето едно поздравче от мен за всички фенове... знам че е много много тъжно,аз си изплаках очите... но искам да видите колко са емоционални миличките... просто това ,че заплакаха показва много неща ......... незнам за вас но Micky и Junsu като ги гледах направо се побърках... с думи немога да опиша какво почуствах,като ги гледах как плачкат ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм потресена от това колко много игнорирате Макс и съм принудена с тежката задача да кача малко негови снимки и изпълнения, тъй като момчето е уникално. Тва, че е най-малък...Голяма е лисичка. Който е гледал предаването, което пусна parab, разбира за кво става дума...

 

А от всички тия предавания съм останала с впечатлението

1. Всички ебават Хиро.

2. Макс и Хиро са в някви много кауайски отношения.

3. Всички обичат YunHo.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм клипчето,което е постнала Катето да наистина е страхотно гледала съм го доста пъти и когато и да си го пусна винаги ме разчувства .Като гледам как Микито и Джнусу плачкат ,ми как няма да се разплачеш и ти ...наистина невероятна песен и невероятно изпълнение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zenith, то това не е точно концерт, защото изпълненията са 4, но беше първата им публична изява за представянето на Миротик албума. Изпълниха Love in the ice и Миротик и още нещо..., но не се сещам кое беше.

Споменах ДжунСу, защото въобще не ми допада как другите го бъзикат и той трябва да им се връзва - дали нарочно, дали неволно... Особено последната година какво понася от Макс, направо го намразих последния заради постоянния тормоз. Дори се чудех дали не го мрази заради нещо, за да се подиграва на почти всяка негова дума или действие. Но някои фенове споменаха, че и това е просто някаква закачка между тях. Всъщност Макс от тихо и спокойно дете се превърна в един доста саркастичен и умен мъж и това май ме изненадва повече...

И не съм съгласна, че Хиро е потърпевш - ДжунСу е според мен.

А отношенията между Хиро и Макс са такива, защото Хиро много обича да го гушка, а Макс пък ужасно мрази точно това... Казаха си го на Couple talk в последното All about DBSK 3

 

Кати, много емоционално изпълнение си подбрала. Ще остане емблематично в тяхната история като група. От второто им турне - концерта в зала Будокан, Япония - за тези, които не знаят. Ключов момент за самите тях като група на японската сцена. Сълзите тук крият неимоверните усилия и дори обезверяването им, че ще успеят да постигнат нещо извън родната им страна и далеч от приятели и семейство. И плачат, защото разбират, че жертвата все пак не е била напразна.

Това, че се решиха на подобна стъпка мисля, че им помогна да осъзнаят силата, която имат като група и какво могат заедно да постигнат като се подкрепят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооок, това съм го пропуснала...Но аз и с изявите им след Миротик съм леееееко зле, но нямах време и нерви, а и много нови неща се бяха навъдили. В първите години Хиро си отнасяше всичко, но явно нещата са сменили курса...Искам видео, моля! *chibi eyes*

 

Колкото до Макс...Фактът, че е най-малък кара всички да го подценяват, а реално той дори не е толкова малък.Интелигентен е и го демонстрира непрекъснато. Пък и всяко видео, което съм виждала...Той не пада по гръб, макар никога няма да забравя при снимането на японската(май) версия на О как се оплака, че се потял най-много от всички на пърформансите и се чувствал много зле от тва...Като цяло винаги съм го виждала ка малко по-изолиран от останалитя, изключая Хиро. Пък и както споменах...нито в композиции, нито по клипове се акцентира на него, някак мноооого завоалирано го показват. Него успях да го харесам точно от участия в предавания, където разкрива що за птица е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че Макс се поти много си е вярно,човека сам си го е казал... но аз не го смятам за толкова притеснително... може би това означава че вкарва повече усилия в това,което прави.... ето например Yuhno той пък хич не се поти..даже когато той се изпоти значи че положението е много сериозно

parab, напълно съм съгласна с теб ..и според мен точно заради това че толкова се подкрепят и осъзнават, че като група са просто велики ...точно заради това те имат толкова успехи... много ми е било чудно дали изобщо спорят помежду си..не в личен план,а като група ... ... Според мен те имат толкова много фенове и хора,които ги подкрепят ,защото са сплотени и са като едно цяло!! ( поне външно е така ..именно и затова ми е чудно как ли е отвътре??? )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Документалният филм за тях направен от ттелевизия MBC.

Може да сте го гледали, но го слагам

http://www.youtube.com/watch?v=R7AE0cMrCjQ&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=uncwPEOiiGs&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=-HcH_rTsTHQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=gLNpv-7mF1g&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох всички коментари и съм на мнение, че трябва да се наслаждаваме на песите на ДБСК

и на цялото им творчество вместо да придаваме важност на скандалите около групата.

Надявам се да се запазят в състава в който са сега и да изгладят всички недоразумения с компанията за да

продължат да създават такава прекрасна музика както правеха досега.

Хубаво е да се знае какви са били в началото и какви са сега и затова пускам едно клипче

всеки да види каква огромна метаморфоза са претърпяли:

 

http://www.youtube.com/watch?v=bH8h2KmcvkU&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Туци, аз не съм и спряла да се наслаждавам . Но сериозно ме интересува процеса, защото историята се повтаря. И други групи са имали подобни проблеми с SМ и животът след това за тях не е продължавал особено добре. Стискам и аз силно палци групата да продължи да съществува в същия сплотен дух.

 

А от клипчето ти за сетен път се убеждавам, че най-промененият е Хиро. Всички останали са същите. И че Джунсу не трябва да има много коса и бретон, защото хич не му отиват. А Мики с руса коса е голям бонбон .

 

За Zenith, искаше клипчета за "тормоза" над Джунсу.

Виж тези

http://www.youtube.com/watch?v=TtyB9tNZmyo&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=xGeM9gy2xBE&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=15JBKmnm23c&feature=related

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Arigatou~!

 

Само аз ли се кефя на YunHo повече с криви зъбки? толкова е сладък...осбено в Хъг, където намига(тва им е най-комичния клип, евър).

 

А Макс, както сам обясняваше, не е мръднал едно десет години...Само на ръст срасте, личицето му си е същото.

 

И Хиро добре, че си има професионален фризьор, че самоинициативата не му се е отразявала добре.

 

И като минахме на усмивки от старите ленти.

 

http://www.youtube.com/watch?v=m_0RaARuA7k&NR=1

Enjoy!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези клипчета са уникални .... за това толкова харесвам Junsu,защото е най-забавния ...просто ако не бяха неговите смешки,нямаше да е същото .... а това последното клипче за прослушването беше убийствено ... но поне знаем че независимо от всичко нашите момчета са си талантливи.....впрочем като го гледах клипчето се замислих и стигнах до извода,че разликата между Кореа и България е,че при нас трябва на 1 място да имаш външност,а дали може да пееш не е толкова от значение,докато в Кореа на първо място е таланта ..и от талантливи ги правят и известни.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето затова ги харесвам тези хора - изключително топли към феновете си са.

Краткото изявление на Хиро пред стотина фенки на пресконференцията на филма "Heaven's Postman".

Имам чувството, че се опитва да каже, че нещата няма да се оправят бързо, но все пак казва да не се тревожим. В едно от последните интервюта на Yunho покрай приключването на драмата му - той също споменава, че има прекалено много лоши слухове, на които не трябва да се вярва.

И това съвсем "случайно" заглавие на следващия им сингъл - Break out!!!

http://www.youtube.com/watch?v=yVxjdyuwEzs&feature=player_embedded

 

И мъничко снимки. Han Hyo Joo доста добре му "отива" на Хиро, не мислите ли?

 

jjhhj.jpg

jjhhj2.jpg

jjhhj3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде да го препоръчам за Fuu да го гледа.

 

 

Аа, как почна убийствено само! Много ме изкефи. Много е яка е песента, ама не знам що засега баладите им най ми харесват. Направо се флюбих се в Kissしたまま、さよなら :drunken: и Love In The Ice... И Footsteps на JaeJoong. Да не забравя и "One" и "Insa" от саундтрака на A Millionaire's first love, който отдавна си слушам, ама въобще не знаех, че са техни. :lol:

 

И малко по-хубави новини. Най-накрая обявиха, че този месец започват снимките на драмата с Макс и И Йон Хи. Скоро излиза и филмчето на Хиро, в което ще го видим заедно с Хан Хьо Джо.

 

 

hppics10.jpg

 

 

И една снимка от филма, която прободе в сърцата доста фенки...

hevyui10.jpg

 

А относно тоя филм, вижте на какво попаднах: ^^

 

 

Jaejoong vs. T.O.P., who had the best kiss scene?

Monday November 9, 2009 Korea

 

20091108_herotopkissscene_572.jpg

 

TVXQ's Jaejoong and Big Bang's T.O.P., who are known to be friends in real life, duke it out with their kiss scenes in their upcoming movies. Since these pretty boys are more known for their idol image, it'll be interesting to see the acting skills of the two.

 

 

Току-що разбирам, че с T.O.P. били най-добри приятели! :shock:

Ама наистина е интересно това със сцените с целувките.... Нямам търпение да зърна Таби и в такава светлина. :lol!:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Амииии, четох аз за това сравнение, но..... Абсолютно обективно! мога да ти кажа, че Хиро бие по всички параграфи с неговата сцена.

ТОР малко пасивно го дава - поне ако съдя от трейлъра...

Иначе си нацелила да си харесаш едни от най-добрите им балади. Чуй още Taxi и Wasurenaide от японския Secret Code, както и Don't Say Goodbye от Миротик, както и Proud от японския 5 in the black, плюс Miduhyo от Triangle.

Както и дуетите на двама от тях с жени - Хиро с Just for one day -

, и Джунсу - с Timeless - http://www.youtube.com/watch?v=x2fXY8cnfQA

 

 

И една много неприятна новина...

След като SМ бяха поставили краен срок на триото - вчерашната дата, да отговорят дали ще вземат участие в завръщането на групата, планирано за началото на следващата година в Корея - младежите не са отговорили нищо. И SM е заявила, че такова завръщане няма да има. Тоест излиза едва ли не, че DBSK няма да има никакви изяви с участието на Джунсу, Хиро и Мики следващата година.

Официалното становище на SM е, че тримата нямат право да промотират групата DBSK, защото това щяло да има вреден ефект върху артистите на компанията и концертите им.

Отгоре на всичко, във връзка с това компанията е отменила последният им концерт в Китай ( който щеше да се проведе - забележете, след 1 седмица) и основната причина, която изтъква е - "поради отказът на тримата членове...".

Адвокатът на момчетата пък е казал, че тримата не са знаели за този концерт и той е бил планиран след подаването на иска в съда, което е нарушение.

 

Както казват някои фенове - докато самите DBSK не кажат със собствените си усти, че се разделят - I'll always keep the faith.

Лошото е, че SM държи правата на абсолютно всичко, свързано с DBSK, включително и техните изяви. Ако компанията заяви, че няма да има DBSK - точка. Те не могат да пеят песните си и да използват сценичните си имена... Наистина се вкраха в голямо приключение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за правата го пиля откакто стана...Реално това е и проблема, SM притежава DBSK по всеки параграф и макар за феновете DBSK без Хиро, Мики и Джунсу да е невъзможна, тези тримата нямат никакво право да се наричат така, ако напуснат официално компанията. Не виждам какво ше става оттук нататък. ЮнХо и Макс не могат сами да са DBSK, а да формират нова група ще е ...жалко. А и тримцата де ше ходят, как ше го мъдрят?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, има много варианти всъщност. Те да минат към друга компания. Да си основат собствена (малко вероятно). Да постигнат все пак някакво споразумение с SM.

Точно тези тримата могат и соло да тръгнат - пак ще успеят, защото не само са известни, но си имат и талант. Всъщност всеки от петимата го има...

 

Но мисля, че SM си вкарват много голям автогол, ако решат да ги освободят наистина. Феновете са много важен елемент, особено с помощта на интернет. В момент в Корея има бойкот на продуктите на SM от страна на фенклуба им Касиопея. Ако компанията продължи с тази негативна политика - може дотолкова да отблъсне феновете, че те наистина да престанат да купуват. 800 хил. души са голям пазар и ако дори половината решат да не си дават парите... знам ли, може SM да решат да продадат правата на някоя друга компания, за да получат по-голяма печалба.

Чудно ми е за обявените изяви в Япония - вече са разпродадени билетите за срещата на TVXQ с фенклуба им BigEast за началото на следващата година в няколко града. SM не казва нищо за това, така че се надявам поне там да имат поле за изява всички заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък защо вчера четох че SM още чакат отговор.... нещо не ми се вярва да не пускат участия с тримката...... и наистина ако нещо такова стане какво ще правят Джунсу, Хиро и Мики.. DBSK не е DBSK без тях..... много лошо става

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...