Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Параб, ти не си човек..да криеш до сега това богатство...огромно благодаря за линка и три пъти УРА!!! :kiss2:

Великолепни снимки, не... вълшебни снимки, оставящи без дъх малката ми душичка, която безумно обича

тази част от Европа и черно-белите фотоси, и не само тях..тук цветовете преливат ....а тези малки "принцове" разцъфват във всеки кадър, дали са пред огледалото, на моста, пред срутената къща, с кукли на конци..или

в бомбе в ръка, те са заедно, прелестни..особено в класическия лоок....

Леле, изгубих се, като в роман на Джейн Остин....

 

yuib5kk15.jpg....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли как си мечтая сега в момента да им се отдаде случай да направят нещо такова? Просто ще разбият де що има здраво сърце :lol: .

 

Още две предложения - виждала ли си, за да търся линкове?

 

38405f3d1994720d.jpg

 

8cf67b7a58c59952.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, че и аз си мечтая за същото....а, нали мечтите понякога се сбъдват?

Линкове задължителни (може и на лични, знаеш )...първата с цветните "идиотчета" съм я виждала, но ще компенсират сивотата ми днес с настроение и усмивка, а втората ...както е специална, просто е задължителна...

 

И какво, двамцата вече са се прибрали ли?

http://www.youtube.com/watch?v=V-s-hbY-7mY&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек да не излезе от темата и вие ще я направите на седянка, ей.

 

parab, както казах, на плакати не съм фен, но стане ли дума за тези петимата рацоналното малко ми бяга по тъча. И си дала любимите ми Bonjour Paris, там са само за десерт.

 

блекииии, много хубави наблюдения, ако искаш доказателства или материал, звънкай, снимки от летища и stalking имам бол, не се гордея, но пък така са ми най-истински.

 

Хиро е много странен откъм стил, защото едновременно иска да се покаже в една по-мъжествена светлина, но успява да изглежда по-изписан от обикновено, особено с тесните панталонски и дизайнерските чанти, които мен ако пита човек са си направо дамски, ама аз съм си балканско момиче и някои неща малко трудно възприемам. Твърде е суетен за мъж, но пък няма как да го съдя. Винаги изглежда добре, просто понякога е странно, че изглежда толкова добре. Колкото до очилата...До преди няколко месеца той поне две години, ако не и повече се разнасяше само с един чифт, подарък му от Юнхо, ако не се лъжа. Винаги беше с тях.

 

27wwsrc.jpg

ей тези, а тук е и с любимите ти блузи :lol:

 

Мики е най-семпъл, тениски и дънки, рядко има някакви изцепки. И колкото и да твърди, че има огромна колекция от шапки, аз продължавам да държа, че има повече шалове. Не знам доколко е било решение на стилистите, но това е съществото, което се увива зиме-лете като маймунка и само главичката му се подава. За сметка на това, често е с панаталони малко над глезена, обувки и НИКАКВИ чорапи. Не знам защо, ама освен в сауната, другаде не съм го виждала с чорапи. При него екстравагантността е в косата.

 

Джунсу няма стил, той просто купува дрехите от витрината. Момчето е най "не звезден тип" в това отношение, ама цялото му поведение е такова, че не мжоем да очакваме да го интересуват дрехи. Аз си го обичам такъв, обикновен, понякога смешен, но винаги много невинен. Само да не ми слага цигара, че му се вижда голямото Д.

 

Юнхо ми е любим и в това отоношение. Идеално ми съчетава спротно елегантния стил. Винаги е мъжествен, не носи чанти, а раници, но идеално комбинира шапки, очила, кецове, шорти, суитчери, сака...Просто човека си обича, обожава дрехите и влага много във вида си. И изглежда еднакво добре в костюм и в анцунг, но той има излъчването, което друг от тях няма, едно достойнство и зрялост, мъжество, което колкото и да им се иска на останалите, няма как да имат xDDD И с тоя ръст и крака...

 

Колкото до мойта слабост...Еми има още хляб да яде. И той висок, и той строен, и той красив, и той зрял, ама се лута между изчистената елегантност и все още детската закачливост. И двете му стоят добре, ама не ги съчетава като батко си. Твърде краен ми е. А като ми сложи ония загубени раирани блузки с якичка. Ето последните...Мокасините, жилетчицата и панталонките, а след тва скъсаните дънки и розовия суитчер. Айде избери си душко! Обаче очилата са му като на Хиро ... Да не говорим, че за разлика от Юнхо той има студено излъчване и трябва някак да го омекотява.

 

Темата за стила им наистина е огромна, особено за петте чифта бельо на Хиро и манията му да краде дрехите на останалите, макар да има най-много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам,дам прибираха се момчетата ето симки от летището ...ох Макс :inlove:

 

53113999201004202242533e.jpg

53113999201004202223011.jpg

100420emmygimpo41.jpg

100420emmygimpo10.jpg

100420emmygimpo13.jpg

 

 

Момичета може ли някой да ми каже какво му е било на Юно,гледах едни снимки (мисля ,че от миналата седмица) и беше с патерици,да не би при репетициите за концерта да се е наранил?Каквото и да му е имало слава богу сега е махнал патериците и надявам всичко вече е наред.Ето и снимки от фотосесията на Юно за Evisu снимките са стари,но лично аз не ги бях виждала днес от един блог ги намерих и мисля,е до сега не са пускани из нета ..нз :inlove: :

 

eviyuibkk1.jpg

eviyuibkk.jpg

eviyuibkk7.jpg

eviyuibkk2.jpg

eviyuibkk3.jpg

eviyuibkk4.jpg

eviyuibkk5.jpg

eviyuibkk6.jpg

eviyuibkk8.jpg

doyuibkk.jpg

doyuibkk3.jpg

doyuibkk6.jpg

 

Ах,Юно..същински манекен е! Вече взеха да ми липсват изявите им в Кореа покрай снимките на тези сериали очите не може да им видиш ,айде Хиро тук там го мяркам на разни снимки от Twitter като тази например:

 

2zh3vpi.jpg

 

ето и какво съобщение е оставил Хиро за http://www.melitehero.com/ :

 

“To melitehero,

Thank you as always

Yunho, Changmin, Jaejoong, Yoochun, Junsu,

I will wait .. Let’s wait together.”

Като го прочетох чудно защо ,но очите веднага се насъзлиха нз може би ми стана мъчно за времето ,когато бяха петимата и ги нямаше тези скандали и това деление,но времето ще покаже дано по-скоро вече наистина се изясни положението мен лично това паузиране на дейността им не ми говори нищо ...по този начин може и да се опитват да подготвят феновете ...първо паузиране и после току виж спиране ..малко песимистичен коментар от моя страна.По принцип съм оптимистика и затова ще продължавам да вярвам ,че наистина е временно и след известно време току виж започнали нов проект или пък ще се качат на сцената заедно и най-накрая ще видим едно изпълнение на Break Out/Tokmi Wo Tomete на живо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе добре си се обличат момчетата...верно някой път изумяват с облеклото си ама какво да се прави...стилистите понякога подготвят големи изненади

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко се заформи...а и като обичам такива теми...

Хайде да се включа с мнение за стила им на обличане и аз...доколкото съм запозната, поне очи имам :)

Съгласна до болка, че на фотосесии и участия, ги кипрят предимно стилисти, а и подкрепям Зенит, че снимките

от летищата са друга бира (почти го докарвам на "култ" към подобни снимки и се успокоявям, че не съм само аз :green: ), но като цяло има някакво общо подобряване на стила на момчета и леко "омекотяване" дори, което си е плюс в моите очи.

 

Започвам с Мики, защото за мен има усет за стил, носи дрехите с мисъл, и повече одобравям неговият

вкус към определена дреха и аксесоар, отколкото на стилис/та/тите му.

Семпъл, свеж, понякога блудкав, но адски тренд вид докарва ...да не кажа понякога супер различен.Е, избива

рибата понякога с образа на богато японско хлапе, смело експериментиращо с поне 5 луксозни марки,

или с джапанки и опакован с 3 килограмов шал, в хладно време, на летището....

Но като образ и натура, всякаш на него почти всичко му ходи....

 

 

За Хиро вече споменах, че има малко, но приятно модно лутане, но поне с тази коса и с малко "днешна" увереност,

доста развива чувството си за мода. Има попадения.

 

YunHo е свежарка, модист не бих казала, но има точно танцьорски, "пичовски" (нова дума :green: ) стил - това тяло, пластичността му, лице, височина ...му позволява и вече браво, че поразчупи онази предимно спортна или костюмарска линия...на поведение дори.

Цветово и визуално го докарва от всякъде и всяка мацка би се изкефила да излиза с него.А никак не е лесно

да уцелиш фита за точното място, да изглеждащ мъжествен..абе да си очарователен в тон и поведение.

Това той го можееее

 

ДжунСу и стил? Ако има е доста скромен :) Тук удобството си казва думата, но пък с дънки (много сполучливи дънки има) и шърт, това момче е много приятно, в каре съм го виждала някъде :scratch: и ми направи супер впечатление също.

 

Мини, Мини...има нещо наивно сладко и фукарско в неговия стил. Сякаш нещо го спира обаче да изрази

точно себе си. Това си има чар на неговите години, но дано се "отворя" и показва малко по-малко.

Хем ми лъха на образован калифорнийски младеж, хем залита малко към зрялата визия, хем иска да е

детски шик, ама и мускал да покаже.

 

..чакайте, чакайте..докато говорим за стил, пресни, топли...много ме изкефиха..

в роля, но пък му ходи...

34393683.jpg

63602387.jpg

...бомба е тук

53113999201004202242533e.jpg

 

...какво още можеш да поискаш...

53113999201004202223011.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорете си вие за стил - аз само ще чета... :)

Блеки, Хиро изглежда страхотно на тези снимки, обаче в драмата впечатлението е много различно и обикновено.

Ето едно клипче пак за Warate Iitomo - просто вижте каква му програмата - идва, говори, чао и обратно в колата...

 

 

Казаха, че Макс носи фен подарък - този розовия суитшърт. Което е много мило и винаги се радвам, когато откривам, че те наистина носят подаръците на феновете си. Само тези странни чорапени шапки хич не ми се нравят, но... щом толкова ги обичат...

 

Другите снимки на Юно повече ми харесват.

doyuibkk6.th.jpgdoyuibkk5.th.jpgdoyuibkk4.th.jpgdoyuibkk3.th.jpgdoyuibkk2.th.jpgdoyuibkk1.th.jpgdoyuibkk.th.jpg

 

След отварянето на темата в сумпи се изсипаха тонове новини - дребни, но приятни. Хиро по страниците на японските списания, Макс със снимки на пръстените, които ще носят в драмата, съобщения за гостуването на Джунсу в Music Fair на 22 и 29 май, където ще изпълни новия си сингъл, съобщение от Ерико Китагава, която пита феновете дали Хиро можел да свири на пиано?!?!?, за да го включела в сценария :cheers: , което вече е направила за думата Aigooo (тази жена е прелестна - това се казва колаборация с феновете, обещала е да видим Хиро под душа и да целува Хару :lol: )

Но това, което ми направи деня по-светъл е един пост, който искам да споделя:

 

" Yunho, Changmin, Jaejoong, Yoochun, Junsu,

I will wait .. Let’s wait together.”

 

- Jaejoong

 

" Let’s wait for good things to happen ^^ "

 

- Yunho

 

" Let’s just wait a little longer.. "

 

- Junsu

 

Реплики на лицата през последния месец. Дали се опитва да ни намекнат нещо по свой си начин и да комуникират помежду си - може би, надявам се всъщност.

И естествено - ще чакаме.

 

Песента, която Джунсу е пял на концерта на брат си. Като оставим на страна английския и произношението му, за което доста са го бъзикали, съм впечатлена от увереността, с която изпълни песента. И имам предвид държанието му най-вече - движенията по сцената, жестовете - това не го бях забелязвала при груповите им участия. Просто сила не само на гласа, а и сила на присъствието. Макар че накрая малко я посмекчи като взе да се смее на фенките :).

Този човек е наистина готов за соло изпълнител, но не искам да предизвиквам съдбата....

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чорапените шапки саужасно сладки за мен....И макар да знам колко parab ги обича в костюми, Хиро и Джунсу не мога да ги гледам така,. изглеждат ми толкова малки и смачkани в костюм, че няма накъде. Не е за тях. Другите трима се ядват, особено Мики И Юнхо...

Колкото до подаръците...Макс носи адски много от тях, през седмица се появяват снимки, особено за блузи и шапки.

 

И понеже съм на вълна Хиро:

1. Това не знам как да го коментирам, видях го в OneTVXQ днес, но сне знам сериозно ли да го приемам, някаква измислица ли е, споделям го просто.

http://www.youtube.com/watch?v=4VKeRBlU0KI&feature=player_embedded

 

2. Малко негови летищни снимки, кои сполучливи, кои не толкова:

jj11x.jpg

 

7w5bdq8ydv203ul7dm6cl4.jpg

jae55310kb3.jpg

5203453720090421011407062.jpg

2n9kcwh.jpg

1e72a3cdc6fb0f5a9ae4e5e469949aa2.jpg

c0092048_4a757168d0626.jpg

2j5khdv.jpg

140ev6c.jpg

2j0nugz.jpg

bf5ber.jpg

 

 

3.Той има слабост към аксесоари, това мисля, че всички сме го забелязали. Макар, че предвид колко не-хубави ръце има, не знам зашо ги кичи в пръстени непрекъснато. Иначе към гривните, герданите и обеците нямам никакви забележки, постен е откъм очила, но шапки има много. Някаква слабост към кръстчета, малко по-показна, отколкото ми харесва. И ДжнСу и ЮнХо са много вярващи, но Хиро(доколкото знам е приел християнството преди 6-7 години) направо се олива. Когато търсех едни обици попаднах на сайт с неговите модели и то беше едно чудо, едни кръстове, като на гробище....|Сега ги е намалил, ама пак...

 

http://www.youtube.com/watch?v=91FCSSHOvzM&feature=player_embedded

Това е бекстейджа към The secret code, който едва днес намерих с превод, но отново се изненадах от датите на концертите...Последния е юли 2009 и беше много хубаво шоу, и изглеждаше всичко наред, а няма и две седмици след това...Странно е. Много може да се разсъждава, ама вече нямам сили...Тъй или иначе видеото е много забавно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо за този глас, който никога няма да ми омръзне да слушам, за този голям Джунсу....

Дали защото свързвам тази песен с нещо страхотно, дали той е толкова добър на тази сцена не знам, но просто

показва доза щастие и сила на духа и това е страхотно, а това завишаване на гласа си...ме подлудява :cheers:

 

За снимките от летището благодарности :kiss2: ...бих казала, че на тази всеки е себе си..или поне това, което аз

виждам и харесвам в тях...

2n9kcwh.jpg

от мене продължението..по-скритите господа ;) ..

38392038.jpg

Хайде и една от любимите ми на Юно ...в черно и бяло, голямо гледане е гледана тази снимка да знаете :green:

38509017.jpg

 

 

Но не съм съгласна, че на Хиро костюм не му ходи толкова, виждала съм снимки, дето в определени модели

е просто добре, малко е стегнат но чак зле..не е, като тази например...

(parab, не ме отказвайте да гледам драмата му...верно ли е с толкова незабележима роля???)

20090426_JaeJoong.jpg

 

Но пък ризи на него му седят особено добре, заради раменете и ръцете..може би..

r70gls.gif

 

 

Тая големи надежди, че доста са нацелили "стил" като за него в "Heaven’s postman"

2j0b3hx.jpg

Дори някои от последните му семпли фитове сякаш са в такъв дух.. :scratch:

И ако почне да носи тип тренч, но не тип дълго сакета..стоящо на него тип фрак, ще подобри вида си съвсем.. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

превю към сингъла на Джунсу, който май само аз не знам, че ще е към някаква драма ><

http://www.youtube.com/watch?v=Yn4fDdSR5OQ&feature=player_embedded

 

А това е някакво бижу, ужасно, ама ужасно сладко...Нашите и други СМчета, преди да станат големи звезди:

http://www.youtube.com/watch?v=vK9R7_y4Ezo&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три от прекрасните им песни с караоке и английски превод.

Dont Say Goodbye - много добро изпълнение, за първи път да съм влюбена в английските реплики, защото ги изпълняват по най-подходящия начин

http://www.youtube.com/watch?v=tdavV8k5Q3c&feature=player_embedded

 

Bolero - красота!

http://www.youtube.com/watch?v=N90Xlm52E7c&feature=player_embedded

 

Stand up - тази песен е много гъделичкаща заради настроението, което и петимата влагат

http://www.youtube.com/watch?v=NzoytOEncbM&feature=player_embedded

 

Shared by DBSKnights

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз тук от няколко дни се опитвам да намеря 2nd Asia Tour Concert "O" ама намирам само саундтрака от единия концерт...и се влюбих...сега ако може някой да ми помогне да открия концертите ще съм му МНОГО БЛАГОДАРНА... че тук само дето не съм утрепала някой...

А аз да сложа музичката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каy, имаме си още снимки, те май друго не правят освен да ги сталкват тея дни...

 

Милото пак е било на няква сватба, ако можеше да хване букета и той да си намери жена, ама не може...

1+(7).jpg

Половината супер джуниъри са там, явно е на някой от компанията...Я мениджър, я нещо такова, но се радвам на усмивките, макар и леко уморени, да не говорим че Хичул беше с черна коса преди седмица ве :shock:

 

1+(6).jpg

1+(4).jpg

chubee+(2).jpg

2+(3).jpg

lb.jpg

ab+(4).jpg

IMG_4557.jpg

IMG_4540.jpg

IMG_4457.jpg

IMG_4754a.jpg

IMG_4580.jpg

IMG_4709.jpg

 

 

Мини от своя страна се размотава под път и надпът с Минхо вече, не се изненадвам, че ги сватосаха...Искам го с батко си, а не с малкия, не че не ми е чаровен, ама...

1.jpeg

 

2.jpeg

3.jpeg

4.jpg

 

 

Хиро от своя страна получава много похвали за играта си от всевъзможни източници, което може само да ни радва. И японците много му се радвали на корейците...Излезе и още една негова детска снимка:

2.jpg

 

Мики се разнася между снимачните площадки, а пък Джунсу го чакаме в ELLE JAPAN, казват че сесията щяла да е много секси, макар Джунсу и секси да не са ми в една категория.

Ама си е скапал косата нещо...

 

IMG_4805.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е двоен пост, но важна информацията, затова я давам така...

 

Това е изявление на бащата на Юнхо, което е излязло преди обявяването на новите дейности на триото, демек към 14 април някъде...

 

Yunho's Father's Message

 

Thank you Kigoshi Yu for your letter.

 

Although we were planning to meet when you came over to Korea, unfortunately I was unable to get time off from work, so we have put it off until next time.

 

When we were supposed to meet, you were going to tell me how the Japanese fans want TVXQ to continue. I, too, am praying that this problem will be resolved quickly, and that TVXQ can once again resume their activities not only in Korea, Japan, and Asia, but also worldwide.

 

However, it has come to my attention that there are many people who has the wrong idea about this matter; that’s why I am writing this letter with hopes of explaining it, even if just a bit.

 

Fans and many others are aware of the case with TVXQ. This is about the three members of TVXQ who are in a contract with SM Entertainment, and during the contract period, are embroiled in a legal dispute which has put the whole group (TVXQ) into jeopardy.

 

The members of TVXQ who are not involved in the dispute, Yunho and Changmin, are receiving most of the damage and they are hoping that this incident will be satisfactorily settled for TVXQ’s continuation. They wish that the members involved and SM Entertainment would be aware that they are leaders in the Hallyu wave, and would think of the love and support from their fans up to now, and return to how they were in the beginning so that they could come to an agreement and resolve this.

 

This situation can only be resolved by SM Entertainment and the three members who are involved in the legal dispute.

 

As Yunho, Changmin and their parents have already stated in the press release on 11th of November 2009, TVXQ has a contract with SM Entertainment, and because we believe that promises and trust are important, we are waiting, in order to protect TVXQ.

 

If everything gets settled and the three members do return, they have still endangered TVXQ as a group, and have prevented them from doing any activities in Korea for a year, and finally, they have had to stop activities in Japan as well. In doing so, they have inflicted much harm in the moral, financial, reputational, and psychological aspects. However, because the most important thing is to protect TVXQ, we are willing to forgive and understand them for their actions.

 

It seems like there are people who think that in order to keep TVXQ together, the other two members must leave SM Entertainment. However, there are no moral or legal rights that will prove this claim.

 

In human relationships, your faith and promises become a priority, and there are principles in commerce/deals. If both sides agree to something, and there are no big problems, it is socially and morally unacceptable for you to thoughtlessly break that promise for your own gain.

 

SM Entertainment has made TVXQ the most popular group in Korea from the very beginning, and over the past six years have enabled them to become top artists in Korea, Japan, and the whole of Asia. They have turned the five members from an unknown group to top artists.

 

Also, TVXQ members are all bound to a contract, and Yunho and Changmin do not think that there are enough problems with SM Entertainment to breach their contract, and leave the company.

 

If there are parts that need adjustments, they could have talked it over to improve it, but they didn't take into account of the other two members, and filed a lawsuit which has threatened TVXQ's very existence.

 

If the three who instigated this legal dispute reflect on their actions and return to their original place, everything will be resolved.

 

However, the three went on with it, and no matter how you look it at, there is no just cause in asking the other two to leave as well.

 

I'm aware that I'm repeating myself, but Yunho, Changmin, and their parents only want the continuation of Dong Bang Shin Ki (Tohoshinki).

 

I hope that the three members and SM Entertainment, who are involved in this legal dispute, will quickly resolve this problem so that TVXQ can resume their activities now, for the long run, like how the two members, their families, and all their fans wish for.

 

Credits: OneTVXQ.com { One World. One Red Ocean. One TVXQ! }

 

Макар да звучи твърде обвинително спрямо триото, има и не малко неща, които са верни и важни. Уви, от думите му излиза, че тримата не са се консултирали с другите двама преди да започнат цялото дело, което аз намирам за невъзможно, защото някак си това дело не ми се струва решение за един ден. То е планирано, обсъдено и измислено, а до последно И ПЕТИМАТА се явяваха в предавания и макар сега някои фенове да намират индикации(които пак са от петимата), те се държаха напълно нормално. Ситуацията определено е много по-сложна, а ние можем само да гледаме.

Не харесвам бащата на Юнхо от всичко, което съм чувала за него от самия Юнхо, а и с изявленията от последната година, но не мога да го обвиня, че иска само доброто за сина си. Не одобрявам обаче нападателния тон срещу другите трима, които дори да имат вина, имат и право...Не можем да гледаме едностранно на нещата, защото те не са такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко фотошопа ли е поиграл с лицето на Джунсу и ми е някак супер сериозен :pale: ?

Или просто качеството на снимките е доста лошо?

Незнам за Bazaar-а, но за ELLE видях по-добри неща...

 

elle1l.jpg

elle2e.jpg

 

 

Но вчера гледах HOT CHILI PAPER Vol.58 (скан), сякаш посветен на тях...имаше снимки на всички заедно,

съответно и на новите им проекти и само мигах...а графика им с "участия" по списания и вестници,

заедно и поотделно е наситен до края на годината...

Разбрах, че днес за всички е специален ден, защото в Япония празнуват 5-та им годишнина!!! :cheers:

И тъй като последно време изслушвам/изглеждам този концерт, колко ще е хубаво да се върнат на "онази" сцена всички заедно....

]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да изглеждат толкова добре заедно

 

ff6549726c02203c.jpg

 

2c16cdefb45a3599.jpg

 

Основната песен към филмчето ~Beautiful Love~ ще е Kimiga Ireba by XIAH junsu ;)

Песента ще бъде пусната на 26 май, а драмата ще се излъчи от 4 юни по мобилната телевизия BeeTV.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...