Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Нови снимки за NII Никога не съм харесвала Jae рус, но ще трябва да го преживея и този период.

:D Поне сега косата му е по-къса...

 

 

561890565.jpg

561889385.jpg

561884651.jpg

 

 

Снимки и от записа на първия соло албум на Junsu, който ще види бял свят май месец. Също така той ще направи едно азиатско турне, което ще започне на 19 и 20 май с първите концерти в Сеул. Другите потвърдени дестинации са Тайланд, Макао, Тайван, Индонезия и Шанхай.

 

546246_254850314610340_191819204246785_493342_814136208_n.jpg

 

314222_254850401276998_191819204246785_493347_611747083_n.jpg

538500_254850371277001_191819204246785_493345_376648380_n.jpg

562944_254850381277000_191819204246785_493346_1411029646_n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

allkpop Fan Tournament – Best Male Dancer

След гласуване, продължило повече от седмица, първи рунд, полуфинали и финали, феновете избираха най-добрия К-рор танцьор. Кандидатите бяха 8:

 

- Taeyang (Big Bang);

- Jay Park;

- Taemin (Shinee);

- Eunhyuk (Super Junior);

- Lee Ki Kwang (B2ST);

- Yunho (TVXQ);

- Se7en;

- Rain.

 

Финалисти бяха Yunho vs. Rain. 6,933,514 гласа vs. 6,636,819 гласа. ЧЕСТИТО на U-Know :yes: & Cassies :P

yunho_champion.jpg

evisu10.jpg

 

 

bracket_yunho_winner.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички билети за концерта на Джунсу са били продадено за 5 минути :blink: :blink:

Невероятно, а?

 

Homin в реклама на парфюма L'EAU DE MISSHA

http://www.youtube.com/watch?v=w31nPBITv9M&feature=related

Самото съвършенство, мен ако питате :inlove:

 

Changmin за DAZED

116.jpg

 

1b31430415a72f32b396b363bd49fc23.jpg

ed18d931af7754fa07b397604beae0be.jpg

f15bc148716ae52dbbed6d529c9971be.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

s640x480.jpg

Xia - Tarantallegra

 

1. Sunset

Composed by Xia / Lyrics by Xia

2. Tarantallegra (Feat. Flowsik of Aziatix)

Composed by Xia / Lyrics by JUNO

3. Set Me Free (Feat. Bizzy)

Composed by Xia / Lyrics by Xia

4. No Gain

Composed by Kim JaeJoong / Lyrics by Kim JaeJoong

5. 사랑이 싫다구요 (I Don’t Like Love)

6. 돌고 돌아도

Composed by Xia / Lyrics by JUNO

7. Intoxication

Composed by Xia / Lyrics by Xia

8. Breath (Feat. Double K)

Composed by Xia / Lyrics by Xia

9. 알면서도

10. Lullaby (Feat. 개코 Of Dynamic Duo)

Composed by Xia / Lyrics by Xia

11. Fever

Composed by Xia / Lyrics by JUNO, Xia

12. 이슬을 머금은 나무

Composed by Xia / Lyrics by Xia

 

 

535727_264875090274529_191819204246785_512470_1135719126_n.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър - JUNSU(준수)_XIA(시아)_TARANTALLEGRA(타란탈레그라)_MV_Teaser

Доста коментари е събрал в тубата. Ние сме претръпнали към подобни гледки, но да си призная и аз малко се шашнах. Макар от година да слушам основно к-поп, да посвикнах с грима и закачките по концерти и изяви, някак не ми се иска така крещящо да се афишира тази как беше ... новата дума за тази сексуалност - интерсексуалност, май не е метро.... както и да е, разбрахте ме.

Приказваме си, обсъждаме вида му, но отново си пускам клипчето за да чуя всъщност най-важната част - музиката и Джунсу. Лошото е, че не ме впечатли толкова, колкото гледката. Нищо интересно не чух, не ми се "закачи".... А може и аз да не съм наред нещо, все пак не съм капацитет по музикалните въпроси.

Ще го преслушам отново.

А вие как го намирате?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kandala лично аз не виждам нищо странно във визията му, но това може да е от многото години к-поп облъчване.

:lol: :lol: А от тийзъра определено няма как да разбереш дали ще ти хареса песента. Поне аз от тийзъри никога не разбирам дали ми харесва или не. :lol:

 

Но вижте бих отишла до Корея само да изгледам един мюзикъл. Особено "Елизабет". Искам да видя тази сцена на живо. :lol:

 

tumblr_m3n6ikyE061qzjct4o1_500.gif

 

"Жертвата" на Junsu е бившия член на F.Cuz - LeeU :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неправилно съм се изразила явно. Не толкова самия Джунсу, а танцьорите, хората около него ... начина по който ходят, най-вече. А за песента не мога да съдя, наистина. Мога да се заслушам в краткия откъс и да ми хареса или не, но в случая не ми допада, по-скоро не ме впечатлява :)

Както казах, обаче, пак ще слуша и ще дам шанс на песента като излезе.

Аз все забравям да питам за мюзикълите на Джунсу и на Юнхо, нали участваше в Gong?Можете ли да кажете повече за тези програми - тематика (Гонг-а, като филма ли е?), нашите момчета в главни роли ли са, имат ли успех, още ли участват, нещо любопитно ако знаете... Такива неща може да споделите за невежите, като мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танцьорите, до колкото разбрах, са групата която танцува на Джъстин Тимбърлейк и Кристина Агилера на концертите. Иначе и на мен те ми бяха странни. :lol:

 

За Мюзикълите аз мога да кажа само каквото знам и помня. И двамата играят главни роли. За първият си мюзикъл "Моцарт", където Джунсу беше Моцарт, той спечели награда за главна мъжка роля на наградите The Musical Awards. Тази година пак е номиниран в същата категория. Наградите ще се раздават на 4 юни.

 

Goong ако не се лъжа си беше копие на сериала и Юнхо играеше принца. Мисля че още се поставя, но те всеки сезон сменят актьорите и той вече не играе.

Елизабет нямам точна представа за какво става на въпрос. Junsu играе две роли - на Смъртта и на любовник на главната героиня.

 

А за успех - мисля че е показателно че още при обявяването на Елизабет билетите бяха продадени предварително само при споменаването на Junsu. Но там по принцип много се гледат такива представления.

Аз толкова мога да кажа по въпроса....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен също не е проблем подобна визия от неговата страна. Предполагам дори, че е повлияна точно от участието му в мюзикълите. Той има неизползван потенциал като самостоятелен артист и сега ще видим колко е добър - не само в пеенето, но и в танците, и в превъплъщенията. Досега постоянно го експлоатираха като наивния усмихнат сладък чаровник, като гледам ще ни покаже друга страна от себе си, която са виждали зрителите на мюзикълите, в които участва.

Талантът, който има, няма нужда от някаква опаковка, но в случая си е решил да бъде бляскав и екстравагантен и да ни поразтърси. :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Junsu участва и в още един мюзикъл Tears of Heaven, не ми е много ясно за какво става въпрос, знам само, че и там билетите се продаваха като топъл хляб.

35burg8.jpg

 

А иначе за предстоящия клип, не знам какво да очаквам.

Като цяло тийзъра отнесе доста отрицателни коментари главно заради танцьорите, но аз съм склонна да мисля, че знаят какво правят.

Хората все са недоволни, искат нещо различно и когато го получат не им харесва.

Все пак браво за Су, който има смелостта да покаже нещо много по- различно от обичайното. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй съвсем забравих за Tears of Heaven, а все още нон-стоп слушам Can you hear me.

 

Ето я и песента му за Rooftop prince

 

http://www.youtube.com/watch?v=E39wTjxbT1I

 

Според мен визията му е супер . Много му тича толкова много грим. :lol:

 

576724129.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без значение са отрицателните коментари,визията не е точно в негов стил,но няма нищо лошо в това един изпълнител да експериментира с вида си.Имам големи очаквания от песента и цялостния клип,Junsu никога не ме е разочаровал и няма да го направи.Има невероятен талант и прекрасен глас.За танцьорите мога да кажа само,че добре си вършат работата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече мога да кажа - да, много ми харесва. Наистина песен не може да се оцени само от тийзъра. Отивам пак да я слушам, заслужава си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За половин час - над 600 хил гледания на клипа. Добре се справя :).

Не знам дали някой знае какво означава името на песента. Видях, че се среща в книгите на Хари Потър като т.нар. Dance Feet Spell. Май целта му е наистина да омагьосва.

Не ми допадат много твърде силният грим и на моменти мрачната атмосфера, а от червената му коса наистина ще сънувам кошмари. Иначе атмосферата е магнетична, а когато той е в кадър просто други не се забелязват. Заедно с рапъра Flowsik са страхотен дует, а класическите инструменти добавят нотка грандиозност.

НО... песента носи нотки от предишна негова, особено въведението - Xiantic.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да се съвзема след този клип :blink:

Аз очаквах нещо такова ама това е....уникално просто.Джунсу ме изумява с всеки изминал ден...какви погледи вади само :wub:

Иначе червената коса и на мен не ми хареса,но това не е от значение ;)

 

 

ето за този поглед става въпрос

9kojaa.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално тийзъра ми напомняше на Лейди Гага (визирам разхождащите се като манекени полуголи танцьори от мъжки пол ;):lol: ). Но след като изгледах клипа, ми харесаха три неща - песента, танцът, и разбира се Junsu :wub: с руса коса B) Replay ♫♫♪♫♫♪

 

tumblr_m3ywx7F8Nr1qg1q7ho1_r1_500.gif

 

 

Junsu e страшна мацка ;):P

tumblr_m3yx0ajzgP1rt6td7o1_500.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...