Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Честит Рожден Ден на Джунсу!!

 

Да е жив и здрав и успехи през новата година. Да е жив и здрав и на брат му Junho. :D

 

Нямаше как да пропусна да им честитя само за да мога да сложа този гиф. :lol:

 

472726181.gif?Expires=1323951754&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=Qekd9pnfVHM7GZB0OxYssnq7KM0bEV62c~IwEGW~Dz-bQzecEvAAlbRnqS1sttOazlSIH6GxT76865vJT0d~IgtDeu7xKT7hyHPtDBwcO1qXuEFowf5-y5jM42sxe8c86Bf8SPw2ogl~61FhMUQ8BtD11yDz3uk93I9m9Nwyjj0_

 

juisyc2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дуото в Hey Hey Hey X-mas Special

http://www.youtube.com/watch?v=6ycti9Xxdy8&feature=player_embedded

 

Видеото към Winter Rose с по- добро качество

 

 

 

20111215_tvxq_changmin.jpg

20111215_tvxq_yunho.jpg

 

Време е за малко коледно настроение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези петимата окончателно ще ме побъркат...ако другите още не са успели!

 

 

Отдавна съм негласен фен на всичките момчета от ДБСК, но и аз да се обадя сега. Пристигнаха момчета от дуото и си заминаха с гръм и трясък и в Австралия, по-точно Сидни (ако това се брои за цяла Австралия изобщо!) преди около месец. И тука имат ужасно много фенове, вижте ги само:

 

http://www.youtube.c...h?v=pSfXuhB5qws

 

И същото изпълнение на живо в Ню Йорк през Октомври. Тези двамата просто нямат спиране, а и как успяват да звучат по-добре на живо от колкото на запис, някой да ми обясни. Макс изглежда толкова малък, но какъв глас само вади това момче!

 

 

А снимки като тези са причината за да спра да гледам ххх: rolleyes.gif

 

18-29커버스토리-11.jpg

 

18-29커버스토리-21.jpg

 

 

п.с извинявам се ако вече са били публикувани на предните страници, но ми е трудно да чета всичко за тези всенародни любимциsmile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изминаха 8 години откакто тези момчета са на сцената, не двама или трима, а петима.

Любимата ми група вчера отпразнува осмата си годишнина.

Mалко ме натъжава факта, че само двама от tях отбелязват този празник за всички фенове, но какво да се прави Always keep the faith :)

 

 

 

И едно клипче което ми пълни душата, ех тези Касита :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипове от пресконференцията на новият мюзикъл на Junsu - ‘Elizabeth‘.

 

Ock Joo Hyun(FinKL) е в ролята на Elizabeth, а Junsu е в ролята на любовника и Tod/Death. Първото представление ще е на 9 февруари и ще се играе три месеца.

 

 

 

 

Уникален е този човек. Въпреки че ги слушам от години вече всеки път ме изумява гласът му. :)

 

И от новият им ютуб канал - JYJ in Europe_Making Film

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата песен на дуото изпълнена на концерта в Япония.

Очаква се да излеза официално на 14-ти март

 

 

На мейкинга Yoochun пак е с цигарата в ръка, вчера гледах някакви клипчета от Холивуд, където пак припалваше.

Добре де, не му ли вредят тези цигари при положение, че е астматик?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е редно Джеджунг да е толкова "близо" до нас, а ние да "си мълчим" по въпроса тук!

Дже е кацнал в Анкара, след официалната покана от Корейския Културен Център в Турция* (Korea Culture Service) и утре ще присъства на организираната фен среща в Университета на Анкара с 600 фена.

 

*Малко инфо за това, което фен клубовете в Турция са направили това да се случи....

Корейският Културен Център отправя директна покана към (агенцията на музикалната звезда) Ким Дже Джунг, който е с най-голяма фен база в Турция. Билетите, 600 на брой, са пуснати в продажба на официалната уеб страница на Korea Culture Service и са продадени за 30 мин. Над 2000 желаеши, обаче не успяли да се сдобият с желаното билетче буквално са бомбандирали с телефонни обаждания Корейския културен център и посолството на Южна Корея в Турция за допълнително билети.

Целта на фен срещата на всички е ясна - разпространението на явлението "Hallyu" и подпомагането на културния обмен между двете страни.

От C-Jes Entertainment, нa 04 февруари пък са допълнили пред enews: "Феновете на Корейската вълна в Турция очакват събитието да служи като възможност за повече корейски знаменитости да дойдат да изнесат концерти или като повод за други събития в Турция."

Корейската вълна, конкретно в Турция, започва да се усеща от 2005 г., когато турската национална телевизия започна да излъчва корейски тв драми. А, най-големият фенклуб в Турция - Фенове на Корея ( Korea Fans), притежава над 40000 активни потребители.

 

Хубавото ни и стилно Хиро на Инчон.

02-4.jpg

 

П.с..Както казах, когато още чух новината за фен срещата : "Защо идваш сам? Ако твоите сладури от JYJ са заети, да беше взел френдовете си Ким Хьон Джунг и T.O.P, хем да си говориш езика, хем и те да подишат, макар и малко, от Балканския въздух?" :lol2:

 

Като съм на тема JYJ, да кажа, че според Innolife.net, новата драма на Мики е най-дългоочакваната драма за 2012, след стартирането на вече тоталния хит "The Moon that embraces the Sun". Иначе, Ючон е от сладък по-сладък, както и Джунсу в новата реклама на NII.

42219032081468462281716.jpg

43162132081622128933016.jpg

42462532081541795607716.jpg

 

 

Въобще не си мислете, че дуото почива и не се разхубавява. Ахнах от кеф като видях Юнхо на представянето на сезон Spring/Summer 2012 на Mulberry. С такъв специален гост, всяко ревю е задължително за гледане.

20120203132825664966107.jpg

 

20120203132825681486551.jpg

 

 

За финал, че колкото и снимки на тези петимата да сложа, все ще са малко..слагам новата песен на TVXQ - Still за японската драма. Много ми напомня една обща любима песен, но когато пеят..мога и да замълча....

http://www.youtube.com/watch?v=WuqW4zm0pOc&feature=youtu.be

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

снимки от Elisabeth

6ba83f63tw1dpzoslxqalj1.jpg

 

6ba83f63tw1dpzot6ig8ij1.jpg

 

6ba83f63tw1dpzouhzz36j1.jpg

 

6ba83f63tw1dpzowaj49bj1.jpg

 

6ba83f63tw1dpzoy8st9zj1.jpg

 

6ba83f63tw1dpzpnn2xrrj1.jpg

 

6ba83f63tw1dpzqbrzdzdj1.jpg

 

 

как ме радва само :kissx::rolleyes:

 

и още

 

 

 

думите са излишни :bow:

(как исках да бъда там и да го видя на живо)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между 23-26 Февруари в Сеул ще се излъчва документалният филм за JYJ, в който ще се разказва за тяхното ежедневие, мечти и житейски истории. Ето го и постерчето за филма:

520023051.jpg,

 

както така и видеото направено от тях за феновете:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Junsu за мартенския брой на Singles

20120223_junsu_6.jpg

 

9f510fb30f2442a765b1e413d143ad4bd01302cc.jpg?w=629&h=800

79f0f736afc37931c7869f9febc4b74542a9119d.jpg?w=584&h=745

4610b912c8fcc3ce5d52d0859245d688d53f20f1.jpg?w=630&h=800

e850352ac65c10386778d674b2119313b07e8905.jpg?w=584&h=361

eac4b74543a982261c1532918a82b9014b90ebb4.jpg?w=584&h=746

 

 

 

Също така излезе превю на предстоящия клип на новатa японска песен Still

20120222_tvxq_still.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=KvLizpaz_qM&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам всички сте гледали японския "Love Letter"? Спомняте ли си там как девойката загубила любимия си, в опита си да задържи любовта и спомена за него, намери неговата първа и голяма любов. А първата? Тя разбра, че е била такава, когато той бе вече мъртъв... Нещо такова се случи и на мен с тази група. Заобичах ги, ... И после БУМ .. ами те вече не са заедно петимата.. :( Умря ми мечтата да видя на живо техен концерт. Трябваше ми време да го приема.

 

За съжаление нещо такова се случи и с мен.

Единственото за което съжалявам е колко време си налагах да не ставам част от касиопея само защото са разделени..

Честно казано думите за тях не ми стигат. За мен са ненадминати.. Няма друга група като тях, няма и да има и колкото и да се опитвам да харесам нещо друго колкото тях, винаги се връщам назад. Непонятно ми е как днес са все повече и повече недооценени особено от хора, които тепърва се запознават с азиатската музика..Тъжно ми става като виждам колко фенове напускат фендома заради всичките лоши неща които стават с момчетата. Имам чувството, че някой ги е нарочил, на толкова скандали и конспирации и нещастия колкото се случиха на Дже, Чун и Су напоследък не бях ставала свидетел. Искат да ги сринат, но това прави завистта. Най-обичаните хора са и най-мразени..Отвратена съм от корейските медии и начина по който се опитват да направят сензация от човешките нещастия. Тъжно ми е и болно за тях и за Мин и Юн също, обичам ги и петимата прекалено много и ще ги подкрепям каквото и да правят обаче не мога да не си мисля, колко по-щастливи изглеждаха преди четири години..независимо от нечовешките договори и убийствените графици, сякаш защото бяха заедно преодоляваха всичко по-лесно. А сега JYJ имат свобода, no на каква цена..понякога си мисля че не знаят какво да правят с тази свобода. В никакъв случай не защитавам СМ, за мен този човек е главната причина за всичките им страдания и се надявам в скоро време да ги остави намира, защото тези посегателства над техните права продължиха прекалено дълго. Просто ми се иска Юн и Мин са си бяха тръгнали с тях, виждам възможните доводи за тяхното решение да останат, просто ми се иска нещата да бяха различни. Това което се случи с тях е много по-лошо от това ставало с други групи, сигурно щях да съм по-щастлива ако се бяха дисбанднали, заедно, така поне щях да знам, че когато се завърнат, ще се завърнат заедно. А сега просто са разделени..и все още не мога да спра да се надявам, че някой ден, ще ги видя отново заедно..дори да не са под името 동방신기, дори да не са отново група, просто да знам, че са отново приятели..

 

I miss this T_T

 

http://www.youtube.com/watch?v=tuPKh0uu46k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"...и все още не мога да спра да се надявам, че някой ден, ще ги видя отново заедно..дори да не са под името 동방신기, дори да не са отново група, просто да знам, че са отново приятели.." :up:

Това е в сърцето на всеки един от нас.

 

Поздрав за всички формални и неформални Каси-та, както и за всички, които просто ги харесват.

http://www.youtube.com/watch?v=IrrIKKPe-m8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JYJ в столицата на Перу, Лима.

Емоцията, която гледах на клипчета по посрещането, е неописуема. Перу... А България дали би застанала някога в графата на турнетата им?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...