Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Не мисля, че има някаква специфична причина. По-скоро е такъв тип човек и когато пее е изцяло в песента...С Дже много си приличат в това отношение, но вторият е малко повече attention whore. Не е от арогантност или нещо лошо във всеки случай.

 

И като споменахме Дже...Младежът скоро ще направи драма дебюта си на родна земя с Protect the Boss на SBS в ролята на Cha Moo Won. Ще му партнират Choi Kang Hee , Ji Sung, Wang Ji Hye . Очаквам драмата с нетърпение след доста доброто му представяне в иначе посредствената Sunao ni narenakute.

 

Утре, след новия епизод на Kiss&Cry, ще направя голям ъпдейт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прегледах няколко произволни клипа, ама не е съвсем вярно.

Юно е най-втренчен по принцип, останалите са по-разфокусирани. Но и Мики си има свои моменти. Просто е най-вглъбеният.

Примери за опровержение:

 

snapshot20110701234404.th.jpgsnapshot20110701233413.th.jpg

 

snapshot20110701233425.th.jpgsnapshot20110701233920.th.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yunho пък е последния, който ще нарека вглъбен...Най-много цели камерата Хиро, щото я обича...Камера, огледало, прозорец, той е на тях, ама и Юнхо покрай него, той е цар на фенсървиса..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Триото са разкошотия - истинска!!! Много добри фен камерки, мерси. С новите прически, с някои нови къщни придобивки, пак са готини...И аз очаквам дебютният корейски тв образ на Дже. А и каста ми е любопитен, освен историята, надявам се...

 

За японският сингъл с клип на ХоМин - I don't know, имам смесени чувства. Лекинко клипче....

Малко ми е мрачно на концепция, но пък момчета са хубави, много даже.. Юхно е екстра и с високите си тонове, сладък с произношението на LOLLERCOASTER-а :lol: , а Мини, адски задобрява пред камерата и гледам може да измести батко си по секси взиране в камерата, в този клип :lol: .

Песента има приятна мелодия, припева ми допада и се запечатва...ама аутутона, малко не ме кефи. И не знам, какво те не знаят, ама аз знам, че искам да гледам тези двама мъже да танцуват с жени, аман от безобразната бройка мъжки екземпляри...А, да, и стига с тези хамбари за снимки....тук визирам целия кей поп!!!

 

Слагам и превюто на “Superstar”, за който клип имам някак повечко смели надежди..Имам някакво познато чувство като гледам танца (самите движения), но пък визията на двамата ме държи за нови трикове :).

http://www.youtube.com/watch?v=hjRD_Wnw8fg&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето по-дългото превю на песента.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ZwanviH6jqs

 

Changmin е много симпатичен във видеото, но като че ли Юнхо някак не ми допада визуално така. Иначе песента не ми изглежда кой знае какво. Надявам се все пак да ме изненада положително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

DBSK е наистина страхотна група. Харесвам всички от групата, но най-много Дже Джунг. :wub: Много не ми е ясно защо са се разделили, но в момента SME играя много нечестно спрямо JYJ. Сега си тегля албумите им, трябва да наваксам. :lol: Но не мога да намеря албума The Secret Code. Някой може ли да ми даде надежден линк?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето място за сваляне на албума, все още се намира :P :

Disk 1 (1-ва част)

Disk 1 (2-ра част)

Disk 2

credit: fseventh.livejournal.com

 

Лично аз за причините за раздялата няма да отварям думата...иначе официално излязоха знайни, но останаха и незнайни такива...

 

Няколко думи за телевизионните кариери на триото: Дже Джунг вече снима “Protect the Boss” и ролята му изглежда обещаваща.

Мики е номиниран в категорията Най-добър актьор за ролята си в "Seongkyunkwan Scandal" на Seoul Drama Award 2011(където има огромна конкуренция). Освен това JYJ има номинация и в категорията за Най-добър саундтрак, отново към драмата на Ючон.

А Джунсу, който ще записва песен към OST-а на “Scent of A Woman”, ще има и камео участие в предстоящия тв сериал.

Слагам хубавото, разбира се, не разбориите и проблемите с KBS, брб..

 

Другите двама са също активни, но на музикланият хоризонт. ХоМин изкараха клипа и песента Superstar и оглавиха дейли Oricon чарта вчера.

За мен песента става, но клипа е болезнено скучен за жадните ми за новости очи..но визията и хореографията си струват, както всеки път, да се видят..

 

Но това, което пък направиха на Music Bank Tokyo Special онзи ден ме разтресе, по ред причини. Първо, да кажа, че колкото и кей поп групи да имаше, това не беше kpop фестивал, защото нямаше едни от най-големите звезди на кей попа - Big Bang, BoA, 2NE1, JYJ , Super Junior, FT Island, MBLAQ, Rain, членовете на SS501, Miss A и да не продължавам..като ги съберат всички, тогава ще ги призная..

Но да се върна на TVXQ, че бяха и пяха, и разтресоха Tokyo Dome, неоспорим факт. Второ, че се чувстваха като у дома си, всеки го усети. Трето, че ме ядосаха с Rising Sun, ядосаха ме. Не, че не бях доволна, изпълнението беше най-силното от цялото шоу на MB в Япония, според мен, но пък видимо развълнува и момчетата, и публиката. При наличие на цял албум и нови песни за японския пазар, можеха да ни го спестят...

Последно, SME да се огледат хубаво за няколко неща, които според мен е време да пробват, а други да променят. Най-важното да погледнат Мини, на първо време. Всички страдаха от вида на момчето, което можеше и да се разпадне на сцената...но железно издържа, показа гласа си и хубавия си нов вид. Адски професионално и достойно поведение, но дано няма супер изтощение, ръката му се оправи и получи заслужена почивка...защото доста повече ме радва напоследък...

Ето и сцените от Япония, а по-младите к айдоли да гледат:

MAXIMUM

Why

 

http://www.youtube.com/watch?v=2P9Ryxw4Z0Q&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, имам питане.....

Имат ли право разделенките да си пеят старите парчета?

Нямам нищо против да правят нови неща, а и така доказват, че се справят добре,

макар и разделени / то май вече не вярвам да се съберат /, но сигурно има някакви норми на честност, да речем...

щото парчето има съвсем друго звучене, изпълнено от 5-МАТА

това си го спомняте,

звученето е страхотно

http://www.youtube.com/watch?v=wqfvhAoht5A

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че само 2-мата или 3-мата могат да докарат такова звучене на Rising Sun както 5-мата. Когато за пръв път чух изпълнението само на U-know и Changmin, си помислих, че това е някаква друга песен.. изобщо не ми хареса.

А относно кой може да пее песните, знам, че всички права държат SME т.е. само DBSK (2) могат да ги изпълняват.

Искам да се съберат, но нали знаеш, че надеждата умира последна. Така се чувсвам относно и SS501, въпреки че официални не са се разделили. Един ден може би ... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм малко в информационно затъмнение и отгоре

-отгоре следя новините, но пак мога да ви каж а туй-онуй...

 

Разделенките ИМАТ право да си пеят старите песни или поне ХоМин, щото те са в компанията, която държи правата над музиката на ДБСК. Триото има няколко отделни парчета и то японски, които може да изпълнява, само солота, щото я Авекс има дава, я са си ги цанили като автроски песни и са си сложи правата на тях.

 

Та от правна, а и даже от морална, пеесенето на Райзинг сън си е позволено. Тва от Токио не съм го гледала (какво му е на бебо бе, блеки), ама видях три други и да...Като Волтрон с два лъва е, но това е техният (на 5мата избор), всички се надяваме да се сберат на по соджу и да осъснаят що за кретени са, ама в живота не става тъй...За мен е важно, че макар и разделени не спират да са същите хора, които бяха и заедно...5ма млади мъже, които си скъсват задниците от работа, за да успеят и вместо да се самосъжаляват те се опитват да се реваншират за грешките си. Успех им пожелавам.

 

Да знаете каква камара от субнати видеа ще ви дам като се прибера скороооо....

 

Колкото до суперзвездния сингъл...И Не знам и Звездата ме кефят, клиповете ми тъпеят. Песните са модерни, зарибяващи, адски слаби, но на мен ми харесват....Знам, че не струват, особено едноименната със сингъла, ама аз съм някак си неспособна наистина да не харесвам нещо тяхно. Другото...Те няма нужда да доказват, че могат да пеят , за това могат да се гаврят с гласовете си колкото искат, всички знаят, че не е от неспособност.

 

някой да напълни следващия пост със скорошни снимки на Мини и компания, че единя уолпейпър на телефона не ме блазни.

 

Отивам да си гледам бебето, истинското.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

някой да напълни следващия пост със скорошни снимки на Мини и компания, че единя уолпейпър на телефона не ме блазни.

 

 

61aec4fe539e6dc34f23a3a4253f13b0.jpg

 

521486273eaf8bdf034856f7cecbf168.jpg

7decdc147fb67d15af71281a3a6e12a8.jpg

2126e04ddc498de1544fc098915f165d.jpg

71234b2a2ce8d49d0ecefb4cac76113d.jpg

32a2a3ff95887a8d0476e0951785f839.jpg

eee65ea532c6551f8138e4614b48187e.jpg

4baf8408cff34eef51d5eccd24ac987a.jpg

c1dcbd47410d298bf98dc0857329fb50.jpg

fa19ff91fb9d72de7aaec84c07eb4ed4.jpg

a76a6bb387d8f37c75379eb3d885a8d2.jpg

d5583e1d7b79c4a4af54726b25c82508.jpg

0981a489c01d81d27dcd5eee8829de1c.jpg

06c62cf4b7a80f37361639496b763550.jpg

7987505950f5932240cee146c9018d36.jpg

2299ce3c70f0259785459d0d2f2c4642.jpg

BROKENTSUBASA1.jpg

1.jpg

 

 

lunapic_130305291628841_1.jpg?w=500&h=689

 

lunapic_130305291628841_4.jpg?w=500&h=334

2max.jpg?w=500&h=630

4max.jpg?w=500&h=409

11max.jpg?w=500&h=383

homin4.jpg?w=531&h=800

homin.jpg?w=600&h=471

homin8.jpg

homin6.jpg

homin3p.jpg

homin2.jpg

homin9.jpg?w=518&h=800

125ovfn.jpg

289593293.jpg

parisn.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новата им песен е толкова японска и толкова страхотна, че нямам търпение да излезе. Разкошно звучи, да не говорим че няма пипано по гласовете им...Само бях значително потресена от коментарите, че началото е на Юнхо, а не на Чангмин...Ако е истина(щото се чува той) значи съм адски впечатлена от него. Вярно, че го няма изтъняването на Мини, ама за толкоз време все си мислех, че не мога да ги объркам.

 

Бърз брифинг на последните новини, колкото да не е без хич:

 

Септември ще излиза нов албум, а след него ще има и турне, сега младежите обикалят Япония с Α-nation, а Юнхо ще направи камео в Посейдон след като заради конфликт на графиците не може да вземе участие в драмата. Също така Кiss&Cry приключи, за съжаление без да видим как Юнхо вдига трофея, защото поради невъзможността си да тренира достатъчно, а и да си призная опасността да припадне от изнемога, нашето момче се оттегли от предаването няколко епизода преди края, с което натъжи, но и успокои феновете си.

 

Също така дуото подписа с козметичния гигант MiSSHA и ще бъдат новите рекламни лица.

 

Колкото до триото.

Хиро в момента се радва на успеха на драмата си, а също и на песента си към нея, макар че тази на Джунсу омете чартовете. Мики май си мързелува и почива след Риплито,единственото, което направиха е изложбата им на снимки от турнето, ако се не лъжа. A, и рекламите на Мики с чая продължават.

 

http://www.youtube.com/watch?v=ygUeDsVPU1I

 

Най-общо казано: Сега са в междинен период, подготвящи следващите си проекти, хвърчащи и въобще- смазващи се от бачкане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм от най-подготвените, но много много ми хареса тяхната нова песен, както и другите им на японски, много нежно звучат, и са толкова истински. Не са много хората, групите, които изливат душата си така, няма други.... Изобщо не знам какво им остава след едно такова изпълнение, наистина всичко дават от себе си! Една позната не случайно казваше, че ако има само три желания в целия си живот, биха били: световен мир, после нещо лично за себе си, малко егоистичо, и третото желание е да се съберат отново ДБСК заедно поне веднъж! И дори не се шегуваше! Напълно съм съгласна с нея...изгубих вече брой на това колко пъти 'изнасилих' реплей копчето за техните 'Love in the Ice' и ' Why Did I fall in love with you?... който може да направи такива изпълнения е сериозна заплаха за здравомислето на всяко момиче (и не само)! А дали това е Герой или Бог, сами преценете:

 

__123--Jaejoong.jpg

 

Вижте му погледа! Това човешко ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...