Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

След тези светли празници, от тази новина съвсем ми зачерня....би ми се искало да

кажа и аз, че и заедно можеха да се развиват поотделно и да "творят" в различни насоки...но истината

е друга и бяхме малко или повече наясно с това....

Очаквам обаче топли "признания" от самите тях за феновете им, които са наистина много и които безкрайно

ги почитат и обичат! (дори сега през почивните дни, се натъкнах на такива, без да подозирам и споменавам

Корея или корейска музика, и останах впечатлена и изумена )

Момчетата заслужават вярата и силата на своите почитатели...заслужат подкрепа във всяко начинание и

вярвам, че ще запазят и DBSK "искрата", с която завладяват сърцата на хората. Вярвам, че в сърцата си,

всеки един от тях е съпричастен с това, с което се занимават другите!

 

Да кажа и две хубави думи за корицата на Anan, хем ми се искаше нещо по-секси, хем е доста

сладка и така си, някак нежна...и тиха, като него самият....

А Jae с по-тъмен цвят ли е вече или снимките, които мернах от летището са тъмни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наред с всички коментари покрай прекратяването на дейността, излезе и новината, че Мики ще участва в нова драма по FujiTV от юни месец. Ще изиграе тъжно момче от богато семейство, което се влюбва в т.нар. "yamato nadeshiko" - типичното японско момиче, което е скромно, подредено и неподправено.

 

Кати, очаква се скоро официално изявление от групата.

 

Да, Хиро си е върнал любимия ми негов цвят коса.

Двамата с Мики се връщат в Корея днес, което много от феновете тълкуват като предстояща пресконференция, защото в момента и двамата участват в снимки на сериали и може би е нещо извънредно.

edff9d59255b5bf9.jpgedeea6b07297646f.jpg

 

Блеки, аз се надявах да няма официално изявление, защото има ли такова - и моите сълзи ще тръгнат.

Така нещата не са толкова окончателни.

 

Споменава се за някакъв конфликт с родителите, който бил от голямо значение за разрешаването на ситуацията - някой знае ли за какво точно става дума?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох мила, то и мойте сълзи са на път...ще ги убивам поотделно, само да ги видя..иначе точно тези снимки

и аз мернах...тъмните дрехи са в "хармония" с тъжните им лица, но се зарадвах за цвета на косата на Хиро...

Я който знае повече да сподели и аз прочетох за таткото на Yunho нещо е започнал да се бърка, но кой какво..

А тази специално за parab :kiss2:

Много ми допадна...

5p51jr2z.jpg

Не че тук не...загадъчен...

1270546505_dfdfdfdfdf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с бащата на Юнхо и аз го мернах някъде, но никаква информация нямам, по-късно ще се разтърся. Нали в самото начало на скандала, родителите и на Макс и на Юнхо се обявиха против целия процес, то не бяха писма, скандали. Напоследък като че ли се потули работата, но сега явно пак излиза..Ша ги проверим сайтовете на членовете, там обикновено има такива нещица.

 

Драмата на Хиро е най-чаканата за сезона, изпреварва дори тази на Оно Сатоши от Араши и Кимура.

 

А пък Мики, колкото пъти го видя с тая чанта, толкова пъти ме избива на агресия....

 

Вие сте много издръжливи, госпожици, моите сълзи толкова текоха, че сякаш пресъхнах. Обаче вече се окопитих и гледам малко по-обективно на нещата...

 

 

s0iyc1tp.jpg

Обаче на фона на всичко, тея девойки увили ръце около този човек никак не ми действат успокояващо xDDD

 

lv2xcp7j.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Хиро си е със стария цвят.., фотосесийката мен лично ми хареса ей поне малко гръд е разгоил ,ето и снимки от нея

 

f4b946d80bd920ecb6fd48a.jpg

 

27890cd72a62c4f351da4ba.jpg

 

f4b946d80a1a21ecb7fd48e.jpg

 

91736cee65f42fe62f2e21a.jpg

 

663737a6abf311c09152eee.jpg

63c1ce379cabff2691ef393.jpg

d6fa6e2f975c3003359bf73.jpg

 

c99d2c0b664868f83ac7633.jpg

ec0cef0da86ee3daaa64571.jpg

 

af7bf73c2e422bcd838b133.jpg

70ff5b3a003be3c5b311c73.jpg

 

8fb1f8194b27e02e8718bf3.jpg

 

И една добра новина новина - Bigeast ще продължи да съществуа и това благодарение на феновете и хилядите изпратени от тях писма :cheers: :cheers: ,а ето го и съобщението направено от Bigeast

 

Hello This is Bigeast Office.

 

We made a decision about the future Bigeast.

 

Also there's a comment from the members so please take a look.

 

◆About the future Bigeast…

After getting many comments from everyone, Bigeast office had a meeting and decided to continue Bigeast.

 

To lose somewhere that the Bigeast members treasured and a place that bonds with the 5 would be very depressing for the Bigeast Office too.

Also we’ve decided to continue Bigeast as a place the 5 can come back.

 

At the meeting what the biggest reason for Bigeast to continue is the passionate message from everyone saying “We want Bigeast to continue!”. We appreciate it from the bottom of our hearts. Thank you very much.

 

※Continuous of Bigeast has been decided but for the details (※1) there will be a meeting about it so we ask everyone to wait until the end of April.

 

(※1) Details…How to continue/Change of membership benefit/ Withdraw method (method on how to refund annual fee)

 

 

Ииии още една новина в едно интервю петимата са казали ,че въпреки случилото се те все още са най-добри приятели :cheers: ,тази новина мен лично много ме зарадва ...надявам се с новините и снимчиците да съм пооправила и вашето настроение :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не спирам да се учудвам на новите дейности. Вече си мисля дали не трябва да ги прехвърлим в Звездната зона при актьорите заради предстоящите им проекти...

Ново двайсет - Мики ще участва в нова драма и познайте къде - в Корея!!!

Снимките започват май месец, явно след като приключи веднага с мобилната си драма в Япония.

Действието на сериала ще се развива в миналото, по времето на династия Чосон в университета Sungkyunkwan. Той ще бъде в ролята на богато, умно и привлекателно момче Lee Sun Joon, което се влюбва в момиче, което се преструва на момче... Пак ли тази нишка ще захванат....

Сериалът носи заглавието Sungkyunkwan Scandal.

Да не се опитват да наваксат с актьорски изяви, защото просто SM не им позволяваше преди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз чух за новата драма на Мики и се радвам много за него въпреки,че още не съм гледала дори трейлар на драмите му съм сиг,че ще направи добра актьoрска игра имайки впредвид участието му във филмчетата с ДБСК ..а ето снимчици и от драмите му;

 

35jz6vk.jpg

x0npth.jpg

yoochundrama1.jpg

yoochundrama3.jpg

yoochundrama2.jpg

iyge3a.jpg

x3dfmx.jpg

7161c7.jpg

6j297o.jpg

2us8j6t.jpg

 

 

Днес излязоха снимки на тримата ... от летището ...ах Джунсу :inlove: ,а пък Хиро горкия много уморен изглежда,сякаш от седмица не е спал ..нищо чудно и така да е покрай много ангажименти човекът сигурно време за спане не може да намери....дайте му почивка на човека бе ..милия :x

 

11kkyoi.jpg

qqpk7m.jpg

1zqztrb.jpg

bhmywg.jpg

ek0u8z.jpg

jmzy5f8b.jpg

2weh202.jpg

2jeo77r.jpg

 

 

А няма как да пропусна и участието на момчетата в няколко класации :D

 

Top 20 Idols Korean Girls Want As Boyfriends

 

1. G-Dragon Bigbang (896)

 

2. Jang Geun Suk & Lee Minho (860)

 

3. Donghae Super Junior (823)

 

4. Nichkhun 2PM (756)

 

5. T.O.P Bigbang (718)

 

6. Minho SHINee (624)

 

7. Daesung Bigbang (543)

 

8. Hongki FT Island (517)

 

9. Yunho TVXQ(456)

 

10. Yonghwa CN Blue (319)

 

11. Jaejoong TVXQ (314)

 

12. TaeminSHINee (298)

 

13. Hyunjoong SS501 (295)

 

14. Seungri Bigbang (291)

 

15. Thunder MBLAQ (288)

 

16. Heechul Super Junior (285)

 

17. Taeyang Bigbang (279)

 

18. Taecyeon 2PM (264)

 

19. Leeteuk Super Junior (256)

 

20. Jonghyun FT Island (245)

 

 

Male Entertainers Whom Japanese Men Want to Look Like Through Plastic Surgery

1 Hyde

2 Jejung

3 Fukuyama Masaharu

4 Yamapi

5 Gackt

 

These are the results of an actual survey conducted at a famous clinic (Takasu Clinic) in Japan

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

This is…?

 

YuChun's script with furigana*!

(*The members can't read Kanji well, so they need furigana to help them with Kanji reading)

 

24xf59w.jpg

 

Right after he came back to Japan, upon his wish, he practiced reading the script with the manager. Since he practiced so steadily, it seems like he has perfectly mastered his lines.

w(°o°)w

 

Today too, he's been filming since the mornin~g!

 

----------

 

I'll do my best today~!

 

Even at 8am, YuChun looked this refreshing!!!!

 

1zpjxcn.jpg

 

Although he didn't have enough sleep, he still screamed out with all his fighting spirit, "I'll do our best today~!" ♪

 

----------

 

During standby~!

 

iggub9.jpg

 

Today, even though it was the first day of filming… he had running and running and running scenes (LOL).

 

10ia0y9.jpg

 

After that, he did some light running to warm up!!

 

----------

 

Dozing-off YuChun

 

After he finished half of the running scenes… he was dozing off….

 

o0o56q.jpg

 

Just now, he suddenly said passionately, "I want to go go watch Koshien**~~!!!"

(**Koshien is an annual nationwide high school baseball tournament and the largest scale amateur sport event in Japan)

 

Even though it was short, please rest well, YuChun.

 

----------

 

Totally interested!!!

 

What YuChun was looking at and was deeply interested in was… a roofed pleasure boat

 

9uakp1.jpg

 

YuChun asked, "What is a roofed pleasure boat?" and a staff member there explained, "You ride on the boat, sail down the river, and throw a party there!!" (LOL)

 

YuChun then had a shining bright look on his face and said, "I want to do it someday~~!!" and he got hyped up…☆

 

----------

 

Ben~to ♪

 

It's lunch time!!!

 

2liyn9x.jpg

 

The weather was very good today so he had lunch outdoor at the terrace ♪ He said, "I'm feeling good~~!!"

 

YuChun-san was saying it with a lot of force!! Hey, YuChun, please be a bit more composed!! (LOL)

 

----------

 

Raise hand!?

 

With a loud voice, he said, "Haiii!!!" and did a fantastic pose

dxbyo8.jpg

 

YuChun had very high tension~ (LOL).

I wonder what kind of election he was trying to run for?!

 

----------

 

By the riverbank…

 

An extreme picture of a sad YuChun!!

 

23shdfs.jpg

 

This picture depicts very well YuChun who is very full of expression in the drama~♪

 

----------

 

He finished half of it~!

 

He finished half of his filming schedule smoothly!

 

ops9c5.jpg

 

During his free time, I overheard his conversation with the producer… When he was asked, "YuChun, what kind of person do you aspire to become?", he answered, "I want to become someone like Fukuyama Masaharu-san who is good at both singing and acting." ☆

 

YuChun, you've already one step closer to your dream!!

 

----------

 

In the middle of recording!

 

The highly praised XIAH junsu was in the middle of recording!

 

21ex6bk.jpg

 

Not losing to YuChun who had been filming since the morning, JunSu was also doing his best

o(^-^)o

 

----------

 

In his break between recordings…

 

JunSu was in the middle of writing lyrics!

 

2n051es.jpg

 

Well then, what kind of wonderful lyrics would he be giving us? Please look forward to it!!

 

 

 

Source: Tohomobile Staff Blog + linhkawaii

Translation: linhkawaii @ OneTVXQ.com

Credits: OneTVXQ.com { One World. One Red Ocean. One TVXQ! }

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще постна един английски текст от блога на един от японските танцьори от групата на TVXQ, който е направо сърцераздирателен с искреността си и наистина предизвиква много сълзи в очите. Въобще не ми се иска да го превеждам сега, че ще трябва да търся кърпички...

 

Thanks to them (Tohoshinki), I was able to meet you guys.

And thanks to them, I might have become a little more filial?

The more I write, the more I can't stop my tears.

I have never once heard any complaint coming from them.

They laughed so well.

 

YunHo

As a leader, he was doing his job so well, and he also put his most uttermost efforts into dancing. He's also the one who talked to us the most. I really loved his adlibs, his break dances, and his opening parts.

During "Summer Dream" we played rock-paper-scissors a lot, and I won! LOL

 

ChangMin

It took me 4 years to remember his name. The one who's always diligent and serious yet a very gentle and kind person. However, he completely became a different person when he got on stage, and it was very interesting to watch his suddenly change. He always read book in the resting room, and was always serious in whatever he did. I still remember his smile in "Sky" even now. From the minute he was told to do his work well, he really did his best. No, really, he was really doing his very best.

I want to become ChangMin in front of my family! But who am I now! LOL

(The hardworking maknae eh?)

 

JeJung

Can I say that he's the loneliest? He's the one who makes the most eye contact with everyone while singing~

He has such a beautiful voice that always fascinated us. When I just came back after my injury, JeJung was the one who was shouting out for me the loudest from the stage. When JunSu injured himself too, he was the one who rushed to him the fastest, and also the one who was the most worried.

JeJung is a very gentle and deep person.

 

JunSu

Normally he's a big idiot? He's very charismatic on stage, and he always practiced his oyaji gags with me seriously.

I cried at his singing voice, and whenever I saw him dancing, his tension was always at its MAX.

When everyone already decided to choose "Rainy Night" as JunSu's solo, with a face that was happier than anyone else, he asked me in front of everyone, "Ko-san, what do you want?" and I thought to myself, "This guy is such an idiot!" LOL (T/N: the way Ko-san uses the word "idiot" here does not in anyway mean to insult JunSu, rather, he's saying it in a lovable and respectable way, because JunSu genuinely respected Ko-san's opinion even though everyone already made a decision)

However, later, at a place with no one else, he told me with a serious face, "Ko-san, I know everyone has a different opinion, so tell me, do you really think that it is the best?"

Because he's way too serious, I still remember that it was very hard to tell him things like "This part feels weird", "No, fix your lyrics", "JunSu's song is not good". Thank you for your singing and dancing to wonderful songs on a wonderful stage at that time.

When he injured himself, he cried.

Charismatic, he is really charismatic.

 

YuChun

I think he's the one who's the closest to me.

Really, truly.

Ahhhhhhhhhhhhhh it's too hard to write now.

The time when we swing the towel together, we decided on the winner, but we didn't do high-fives.

Everyone please don't misunderstand, it's not YuChun who didn't do high-fives, it's me who didn't do it.

That's why I'm saying it now, because we were very playful towards each other! LOL

When we were filming for a PV, he said, "What will Ko-san be doing until everyone comes? We don't need Ko-san."

He really did it~ Even though he's the artist, this guy… this jerk really said that. (T/N: Again, he doesn't mean to insult YuChun. He said this because they were really playful towards each other, just like when YuChun said they didn't need Ko-san)

He's the most emotional one and the one that is the most suitable for the stage, in my opinion.

 

 

I still have a lot of memories about them to write.

Rather than what the media has been writing, there are a lot of truths that no one knows about.

I absolutely do not believe in what the media writes.

 

I have a lot of worries and a lot of piled up memories, so it's not a simple thing to write them all down.

For me, what I write in my blog is all from my heart.

 

My feelings got very complicated when the news of their "paused activities" was announced to the world.

I also received an email from avex.

However, there was nothing I could do.

 

 

To my family, my friends, and everyone who's been supporting me, I am so thankful of you guys that I just can't put my feelings to words.

 

Myself, I was able to make a lot of memories and experiences thanks to them (Tohoshinki).

However, I'm not going to end here, I will continue to grow.

For my own sake, for my mom, and for them.

Never stop.

 

If I try my best then maybe someday we'll be able to work together again.

It might be a solo, I don't know in what form will they be coming back.

 

However, no matter what form they'll come back in, I seriously want to work with them again.

It will absolutely absolutely come true.

 

My feelings will never change.

I think I will love them until I die.

I think I will listen to their songs until I die.

Thank you for everything up until now.

Източник: KO-san's Blog + ms1221

Английски превод: linhkawaii @ OneTVXQ.com

Благодарности на: OneTVXQ.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е подобрената версия, доколкото разбрах обаче, всичко е изтрито от блога му...

 

Като го четох вчера и се разчувствах доста сериозно, особено частта за самотата на Хиро. Някак си, когато прочетеш тези неща от човек, който е бил близо до тях и ги е видял в светлина, в която ние не бихме могли действа много, много странно...Едновременно се радвам, че са такива и ми е още по-болно за случващото се. И за Мики нещата...Иска ми се да ги хвана и да ги изпопрегръщам един по един!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех, че е изтрито, явно наистина е нацелил и споделил някои истини.

И от това още повече помръква надеждата, че ще имат бъдеще като група, поне в близката година-две, защото колкото и да се опитва да го скрие, от писмото му наистина лъха някаква безнадеждност за тях като група, макар и солово да продължат...

 

Скоро ще започне да се излъчва новата реклама на триото за Lotte Duty Free, която снимаха в Корея. Стартът й ще бъде едновременно в Корея, Япония и Китай.

 

А броят на продадените списания АнАн е 5 пъти повече от обичайното... Нищо чудно, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не само това, но и аз четох някъде, че триото се завръща в Корея с нов проект, музикален, в който са само тримата. Уви, случайно попаднах на информацията и тъй като я няма ни в сумпи, ни в блогове още мисля, че е само спекулация, защото ако е истина ще стане много, много тъжно...

 

Тези, които участват в Timeless клипа са Hankyung и Siwon, а девойката аз днес разбрах, е същата която се снима с Мини и е колкото него,и да...Пак ми помръкна настроението.

 

Едит:

Не се изненадвам. Дори и да не беше Хиро, самия брой е много красив. Снимките са разкошни, дори и да не са голи, а и по-добре, че няма жени...А интервюто е чудно, Хиро говори за несподелената си любов и пак за жени, любов и чудесии...То тази година само за това ги питат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мене "писмото" от блога ме разтърси, съвсем ми се дорева, не "ща" да ги гледам разделени....на сцена,

или за реклами, ще ми е много мъчно..даже и YunHo не може да оправи настроението ми сега....

а и това загалвие...."Goodbye my love", още повече мъка ми навява, иначе песента ще е красива, няма как иначе,

с негово присъствие e.

За фотосесията на Хиро пак хубаво, лъха меланхолия и нежност, но и чистота...затова няма голотии, според мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YonSu на последия снимачен ден

Докато чакат...Той играе black jack със останалите от екипа? YonSu раздава картите!

33dl4sm.jpg

-----

 

Злото отново завладява YonSu …! Появи се! Злия YonSu!

 

2z6tefq.jpg

 

В момента е 2 часа сутринта, което означава, че целият екип са разтревожени, че YuChun използва слънчевите очила като извинение да си затвори очите.

-----

 

Скоро…ще бъде заснета последната сцена! Сега е 4 часа сутринта!

 

2qm0n45.jpg

 

Повреме на интервю YuChun казва: "И аз самия не знам какво лъжа"

-----

 

Раздвижване!!!! 4:30AM сутринта. YuChun е завършил със снимането на неговите сцени. Внезапно започва да свири "Begin", и той получава голям букет цветя от режисьора!!

 

i19vu1.jpg

 

YuChun е много трогнат. Той е бил много енергичен дори и когато е поздравявал другите участници в драмата! Това е снимки от забележителното раздвижване, което е изпълнено с неговата сияеща усмивка ♪

 

-----

 

Запомняща се снимка~♪♪ Една запомняща се снимка с целия екип на драмта, който се е грижил за него!

 

33cxjkp.jpg

 

-----

 

Трогнат ☆☆

11trbix.jpg

 

С тази заета програма, с недостатъчно време да се наспи, защото е трябвало да си научи репликите, той все пак се представя добре. Той нито веднъж не се е оплакал и всички останали много се мотивират от неговата жизнерадостност. YuChun, ти наистина даде най-доброто от себе си!! Благодаря за упоритата ти работа (^o^)

 

YuChun никога не е спирал да бъде ентусиазиран и е продължавал да казва това отново и отново: "To be able to be touched so much in just a week, this is just awesome…"

От сега нататък ние с нетърпение очакваме да гледаме неговата работа!!

 

-Information about registering for BeeTV's drama omitted-

 

-----

 

Очаквайте скоро ♪

 

Примиерата на "Sunao ni Narenakute" завърши~!

 

fopph4.jpg

 

Драмата ще започне да се излъчва 22 часа на 15 април(четв) ☆ Очаквайте го с нетърпение!

 

Source: Tohomobile Staff Blog + linhkawaii

Translation: linhkawaii @ OneTVXQ.com

Credits: OneTVXQ.com { One World. One Red Ocean. One TVXQ! }

 

P.S. Съжалявам ако има неточности в превода, чувствайте се свободни да го поправяте и се надявам да ви хареса. :lol: Моля ако някой може след премиерите на драмите да даде link за сваляне да го направи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новина от Корея, доста неприятна:

 

Изявление от СМ

След получаването на информацията за възраженията от страна на триото от DBSK, ние от СМ положихме големи усилия групата да продължи съществуването си и затова забавяхме завеждането на делото срещу тях.

Обаче ние не получаваме никакъв отговор на нашите запитвания към триото за продължаване на активността на групата, а вместо това те излязоха с изявление за спиране на дейността си в Япония. Затова обявяваме, че завеждаме дело срещу тях на 12 , за да заявим нашето възражение срещу тяхното дело за условията на договора и за продължаване валидността на този договор.

 

/свободен превод от мен/

 

СМ се сетиха и те след една година да направят нещо по въпроса. Ако сега вземат да ги осъдят за пропуснати компенсации..., много лошо ще стане. Възможно е да имат основание, защото според решението на съда договорът не е прекратен, а само "разхлабен", но пък триото явно е отказвало всякакви участия на корейска територия.

 

И нещо по-хубаво

 

7c7086f92533898e.jpg

 

6cb86829a7c76148.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отчаяно изявление на една "измъчена" компания...но най-лошото, че имам пречувствие, че тези

дела скоро няма да свършат и все някак ще се отразят на талантливите момчета, които точно сега са

в разгара на славата си, да не кажа почти на върха, и в разцвета на възможностите си.....и най-малко

го заслужават, НО....за жалост винаги има но...дано поне помислят добре с какво изявление пък те ще

излязат...

Хиро изглежда свеж и някак зареден на тази прес-конференция, желая му успех, а и с този цвят на косата -

синьото още повече му ходи!

Ама Юно изглежда си е наранил коляното и глезена, паднал по време на танци, май му е нужна сериозна почивка...

Нищо, голямо момче е....

 

72t3j5.jpg

 

Само да похваля момчетата отново и то заедно, пак са ударили "платината"...поредният сингъл (250 000) - Toki Wo Tomete.

А това го издирвам, запознатите сладуранки - Parab и Zenith да ме светнат на лично/или тук къде да го намеря,

какво им е на аутфитчето? :)

Нещо съм на дълга вълна костюмчетата им :green:

n2008081523065571001.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знаех за Юно, дано се възстанови по-бързо, че му предстои изпълнение в Лондон за концерта.

Хиро е като излязъл от някое аниме с този яркосин пуловер, много нереален изглежда.

 

А относно дрехата им, блеки, това е от 2008 година, точно преди промоцията на Миротик, SM Town в Корея, август мисля. Йероглифите на саката им са техния знак.

http://www.youtube.com/watch?v=E7f5ygBPs8w&feature=player_embedded

 

А на какво прекрасно изпълнение на Hug попаднах... След онова в Chocolate, това е може би едно от най-добрите им.

http://www.youtube.com/watch?v=Ljjebk93A7I&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

олно ми е да го кажа, през зъби го казвам, но СМ имат право. Малко или много те са ощетени адски много от целия този диспут. Изхода за едната от страните няма да е никак приятен, а за феновете всеки вариант е лош...Как да е. по този въпрос няма какво да направим, на мен не ми е и много в компетенцията.

 

Юнхо днес като видях как се претрепал олито щях да го убия. От толкова време не си беше правил гафове с травми и точно сега. Жив и здрав да ми е.

 

Аз се радвам на Мики сега. Просто ме размазва момчето след като последните три месеца извън някаква активност всичко, което се чуваше за него беше-Мики с кучето си, Мики спи по цял ден, Мики е рошав, Мики става в едииин...Сега се активизира за 5мата накуп, винаги е бил такъв...и колко разкошни летищни снимки <3 Настроила съм се на негова вълна.

 

Хиро няма да го коментирам, само ще отбележа, че можем тези дни да го видим най-сетне в предаване.

 

параб, не е ли от шотуо това? тряба да го има в dbsker. И на това изпълнение, и в цялото шоу, честно Чангмин щях да го изям, ако можех. Очите ми бяха на палачинки.

 

Ако ще си говорим за Hug обаче:

 

На тоя SM TOWN не помня какво пяха, аз съм гледала само тоя от 2007 целия.

Дрийм концерта им от 2008 е невероятен за мен. Първо, че не помня кой точно, но много здраво фалшивееше, а Хиро беше като изкаран от някой сън, в едно бяло, с един калци...Разкошеееееен!!!

 

EDIT:

Моя грешка, онова горе е видеото, ама си струва...исках това да дам:

http://www.youtube.com/watch?v=n9fiu1NVmt0&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=2RsmYxI1h_I&feature=player_embedded

Това на мен ми е най-любимото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано, изпълненията им от 2004 не са ми толкова любими, имат разни трески за дялане и затова по-късните им изпълнения са толкова хубави - показват колко силно се развиват. Горното изпълнение от 2007 не го бях гледала досега. Част е от AADBSK, където наистина и петимата са прекрасни, а шоуто, което правят е изключително забавно. Днес съм се заливала от смях на момента, когато трябваше да описват как се смее Джун Су...

 

А не забелязвате ли, че и драмата на Мики, а да не говорим за тази на Хиро, ще излезе пак преди тази на Макс... А последната я чакаме повече от половин година.

 

Блеки, има още една песен от SM 2008 - Love Is, плюс вечерно изпълнение на Purple Line, където са с друг аутфит. Поне това са излъчили по телевизията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...