Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Чак сега прочетох музикалното есе на Мики.

Значи нещата в основата си са тръгнали от пари и са стигнали до изгубено доверие. Затова сега триото ги моли другите двама за разбиране, а те пък се правят на високомерни и не споменават нищо. Явно свободният дух при тях е по-ограничен и контролиран, за да не ги последват.

И колкото повече време минава, толкова по-далечни ще си стават те самите.

 

Хубава новина е поне, че втората половина на годината Мики и Хиро обещават да участват в драми, а Джунсу отново ще бъде по театралните сцени.

 

А утре, след тооооолкова чакане - да го видим Макс как ще изложи :P .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност песента звучи доста прилично, но текста й нито разбирам, нито одобрявам. Всъщност целия албум ми е доста противен като идея, но пък песните ми харесват като звучене, да не говорим, че Pierrot, Mission, Nine, Falling leaves са с чудни текстове, ако се абстрахираме от вложената идея. Не за друго обаче малко попрекалиха с посланията и оплакванията, те са тези които поеха по този път, време е да вървят по него, а не непрекъснато да се опитват хем да са свободни, хем с пълните си привилегии...Накрая ще с от двата стола на земята. Сякаш твърде много насилват нещата. Албумът ми харесва от това, което съм чула досега, доста повече от Началото, но не искам да ме обременяват с тоя фарс. Достатъчно съпреживявах и се чувствах зле, не желая повече да ми бъдат натрапвани каквито и да било емоции относно този процес и скандал, JYJ и TVXQ са вече две отделни групи и след като вече съм го приела, искам само да се радвам на тях и на музиката им, а не да ставам фиктивен участник в личния им живот.

 

JYJ- Pierrot

 

JYJ-Nine

 

JYJ- Fallen leaves специален поздрав за черната перла.

 

JYJ- I.D.S

 

JYJ-Mission

 

ХоМин спечелиха отново на Инкигайо, а и Рънингмена беше излъчен, вчера и Guerilla date, която беше очарователна, но нека да ги субнат и ще сложа.

 

parab, стига му желала да се дъни, аз след 5минутния трейлър съм доста обнадеждена.=)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те няма да спрат да го правят, да се опитват да се оправдаят, да обвиняват... Имат свободата да го направят и може би няма да им мине, докато съдът не обяви решението си. Новият им албум е произведение от чувствата преди поне два-три месеца, така че ще страдам засега с тях, до следващия.

Ако не могат наистина да говорят с другите двама, това е засега единственият им начин да достигнат някакси до тях. И в резултат се получават хубави песни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак същата история от Джунсу. Лъжи, неоправдано доверие... Неговото есе:

 

Hello friends,

Will you listen to our story?

 

We were children with many dreams

We really loved songs

While really singing,

We wanted to meet many friends.

 

As the days of sweating while practicing and staying up late in the recording studio passed by,

At some point, we had a family who suffered together with us at our side

And had many friends.

 

Finally, the results we achieved through our blood and sweat,

We were able to verify with our eyes, and feel with our hands.

 

Because we thought that perhaps our actions might hurt our family,

We acted even more cautiously and followed our family’s words unconditionally.

 

Our family always told us this

Don’t look outside the world, Block your ears from the sounds you hear

Everything is something that is trying to come between us, Everything is a lie.

 

But one day,

We found out too many truths.

We, who were just children with big bodies,

Were thrown into chaos by those truths

We were unable to contain our anger.

 

Before we knew it, we became adults.

Even though they told us not to look at the world, we ended up looking, Even though they said not to listen, we ended up listening.

We reached an age where we were able to differentiate between what was real and what was false.

 

The family which we knew during then,

They were not the family we thought they were,

Our hearts were bruised and we felt sick.

We were unable to believe anyone

And we ended up in a situation which was beyond our imagination.

 

We transformed, and lost our dreams,

As we look at our ownselves, we gradually became aware.

 

This is not the place where we should be,

There is a wider and brighter world,

If such a place does not exist, we will create it with our own songs.

 

We got out from the fence of the family which “was not our family”

And built a new nest.

Our dreams,

And our souls which were wounded, A nest which would be able to heal them.

 

We are now building our own nest,

Our friends have become our family,

Many new family members have arised.

 

Despite the interference of the people who used to be family,

With the help of our new family,

We are now able to sing again.

 

On the day when we first started to sing again,

We could not stop our tears.

 

We wanted to sing again and wanted to create songs again,

Though now, we are only able to meet our family on the stage,

We are really loving the way we want to.

 

Now, I know,

In this world, those who love people, and trust people,

Will be able to have dreams and hope.

 

Our family will always be filled with love and trust,

Our story will continue on in the future too.

 

You will always listen to our story right!

 

Translated by christabel88@DBSKnights

Source: http://yfrog.com/h0nxhbj

Shared by: DBSKnights

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на HoMin за двете седмици поред победи!!!Толкова ме радва да ги гледам щастливи,че ги подкрепят феновете въпреки всичко ;)

Новите песни на JYJ са също готини и ме кефят като звучене,но не ми допада замисъла им.Но въпреки това са песни,които ще ги слушам определено...

 

Колкото и да се радвам за него,че ще го гледам в сериал,в същото време ме боли сърцето само при тази гледка,а какво остава после :(

Може би това ще е първата к-драма,в която желая да няма много целувки(дано са минали само с една) и те да не са "истински" :lol:

 

16400289302134793483.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове



Чудесни цифри в продажбите има триото, плюс рекорди при препроъчките, което обаче ме кара да се ядосвам на феновете, който бойкортират албума на Хомин, не защото не го харесват. а за да пречат на СМ. Както и да е.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.youtube.com/watch?v=RZtFNfEiYUU



Първото изпълнение на ΚΥΗD на японски на SM Town Tokyo, когато има хубави фенкамери и на останалите, ще ги дам...Изпълнявали да още Ηow can I, Confession, Don't don, Maximum, Journey, TVXQ Medley...

Мини накрая малко се оля с бутането, едва не събори Юнхо.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И японската версия е факт. И повече ми харесва като звучене

 

http://www.youtube.com/watch?v=oOLUhfaeffQ&feature=player_embedded

 

Другите трима ще участват в някакво риалити, в което ще покажат как протича живота им и ще снимат 24 часа в денонощието. Не го очаквах от тях, но явно нямат друга алтернатива в момента да се появят по телевизията.

 

МУЗИКАЛНОТО ЕСЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная "Уее" ще ми стане рефрен що се отнася до тях...Хем се опитвам да ги разбера, хем са ми много странни и нелогични...Всичките петима, и аз не знам що, ама в светлината на това, че Чеджунг има днес рожден ден и става на 25 аз ги виждам все повече не като мъже, а като деца, които са в някаква не особено позната за тях реалност. И едните, и другите или много бързат, или на пълен автопилот го дават. Въобще, всички тия приказки за бъдещето не знам откъде ги измислят, ама действията им са ден за ден...

 

И все пак, да е жив и здрав Хиро, с неговия ангелски глас и неговот англеско лице, и нека като най-възрастен да вземе да оправи нещата.

164764_1604490156843_1373808263_31464112_7724692_n.jpg

 

Кучето е толкова по-сладко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 3 корейски изпълнителя, които ми е харесало как звучат на японски - ДБСК, БоА, Биг Бенг (че даже техни песни са ми харесвали повече на японски). Като гледам пак са се справили повече от добре дори като дуо. Просто си личи класата от онова изпълнение в Япония. Истината е, че съм впечатлена как бидейки само 2-ма изнасят песента повече от прекрасно и дори не могат да ми залипсват останалите от групата, въпреки че обикновено на тях съм обръщала повече внимание (в частност на Джунсу, който за мен тогава беше най-грозен, но най-талантлив и на Хиро, щото е прекрасна мацка).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Sanggil Chukka Hamnida

Пожелавам ти много много щастие,късмет и

успех.

.

Не се предавай по пътя напред, защото имаш много хора зад теб, който те подкрепят и вярват в теб!!

FIGHTING и SARANGHAE

%5CBlog_Manage_Image%5CHeroJaeJoong92.jpg

 

И с връска с Рождения Ден Дже,той пусна клипче към феновете с благдарности :

Много е сладък,а с тази котка просто убива рибата.Само да попитам какво иска да ни покаже когато казва "ироке" и мести ръцете си напред назад

:rolleyes:

video credits: kjjtoong

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Дже! Пожелавам му от цялото си сyрце да бъде щастлив, да постигне целите си в живота, да намери половинкат си !Продължавай да радваш всички нас феновет със своя глас. Не падай духом, ние сме с теб!Fighting!!! Разбрах и че ще имат ново шоу - чакам с нетърпение да излезе!JYJ love you all! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Somebody to love fancam

 

http://www.youtube.com/watch?v=GBm12AkEENI

 

да си призная, доста се изненадах, че са я пели, но повече се потресох от това, че чувам гласовте на останалите трима за BGM, което вече мене лично ме хвърли не знам къде. Но пък са доста хубаво облечени така, а Юнхо е толкова хиперактивен, че чак ме плаши.

 

ΤVXQ! Music Medley@fancam

 

TVXQ! Howa can i@fancam

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бях се отпеслнала и чак сега видях че не е поснато духането на свещичките от Дже в телевизията mbn.Да му е честито още веднъж :)

http://www.youtube.com/watch?v=n_tcatv5_i8&feature=player_embedded

 

И отново за МBN tv.

Вчера (26.01) Дже потвърди че ще участва в драма тази година по mbn.От компанията казаха, че засега немогат да ни съобщят името на драмата а единствено, че е сигурно че ще очаства.

 

И още...

Hong Suk Chun показа приятелските си отношени с вчерашния ни рожденик като го поздрави в Twitter (разбирасе) и успокой феновете че Дже ще е добре на днешното си изпълнение (тоест 27.01) а няма да има махмурлук :lol:

 

 

 

JYJ’s Jaejoong and out gay comedian Hong Suk Chun have revealed their close friendship.

 

Hong posted on his Twitter, “Today is Jaejoong’s birthday. It was good seeing my younger brothers at his birthday party since it’s been awhile, but I lost at soccer. I congratulate the players who did well. I also want to congratulate Jaejoong for his birthday.”

 

He also added, “Are you all surprised I went to Jaejoong’s party? Jaejoong’s hometown is Gongju, and my hometown is Chungyang, which is right next to it. Jaejoong has always been a good younger brother and respectful entertainer. Sometimes he would even come to Itaewon to eat with me, so I was always grateful to him. I was in Bangkok when I received the text message invite, and I went directly to Korea. I was the oldest person there so I made sure to leave quickly.”

 

Fans were worried that Jaejoong would drink too much, especially since he had a live performance the next day. However, Hong told them not to worry, “Because of his live performance, he’s only drinking a little. Also, he’s busy taking care of all the friends around him.”

Credits: Allkpop

 

 

 

едно интервю отново за въпросната телевизия на JYJ

http://www.youtube.com/watch?v=ysctukkrgz0&feature=player_embedded#!

 

такааа...още

Японскта версия е на 1 място по продажби 133,000 албумчета WOW

screen-capture-1.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам дали сте го прочели това ,но е с руски букви http://animeblaze.ru/news/dbsk_proveli_razoblachajushhuju_press_konferenciju/2011-01-21-2631.DBSK провели разобличаваща пресконференция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...