Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Охаа...викам да сменят името на списанието...Oh man!!! :lol!:

 

въпреки, че са скан...са добри...

oh7.jpg

 

 

Мисля, че съм виждала и Хиро в този вариант шапачка някъде :scratch: ..разкош, я тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам, и Хиро имам сесия с такава шапка, заради което ЮнДже фенките пощуряха тия дни(иначе са за календара 2008 или 2009 за корея)...не мога да отворя блог или тема, в която да не се писка за еднаквите им шапки...Аз мога да кажа само Oh, boy!!!!!!

Разкошен е, признавам му го, отвсякъде...

 

А Мини тия мускули откъде си ги измисли, милия, идея си нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че то момчетата доста често си ги менкат дрешките,даже бях чела някъде и за бельото..ама хайде няма да вярваме на това!!!

Yunho е наистина ... Все по-секси и по-секси става..А иначе ако ме питате мен при MAx е работил фотошопа..Не ми се вярва за толкова малко време да заякне толкова много..Но нищооо някой ден наистина ще го видим такъв..Сега тепърва възмъжава....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много се радвам че има и такава тема : ) аз съм голяма фенка на DBSK и най вече на Jae Joong ацки сладурска група.. имат много хубави песни.. DBSK - Hey! (Don't bring me down) поздрав за всички тяхни фенове.. тази песен ацки ме радва : ) Таа какво друго да кажа освен че са супер яки момчета, външния им вид (особедно на jae) е просто зашеметяващ.. толкова са красиви че .... направо ще се побъркам .. И най-голямата ми мечта е да отида на тяхен концерт.. да се срещна с тях.. малее ако вида Jae ще се побъркам .. таа DBSK e една от най-добрите групи !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.А иначе ако ме питате мен при MAx е работил фотошопа..Не ми се вярва за толкова малко време да заякне толкова много..Но нищооо някой ден наистина ще го видим такъв..Сега тепърва възмъжава....

:asian:

Е, защо бе не е толкова невъзможно !?Аз и папарашки снимки от последните седмици,та дори и месеци съм гледала и там изглежда бая заякнал...сигурно му е омръзнало да говорят колко е малък ,сладък и т.н просто е искал да избяга от имиджа си на малко момче и за това е решил да поработи във фитнеса малко повече... Джунсу милия нали и той беше говорил ,че иска хората да казват ,че е секси ,а не че е сладък ,за това твърдение аз не съм много съгласна Джунсу е единствения човек ,коийто ако мога така да се изразя има две лица ,когато е на сцената той е само секси,а през другото време (до колко съм гледала по клипове ) той така да се каже превключва :D от секси(фотосесиите,видео клиповете и т.н) на сладък например на двд-тата ,,All About DBSK" там е сладурр голяям :heart:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде ве, по снимките от летищата пак си е закачалка. Дали е заради палтата и новата прическа или просто наистина е отслабнал, но наистина изглежда много, много по-слаб от лятото...А и такъв бицепс за два месеца не се прави, много моля! Ако беше възможно, ехеее...

 

Колкото до имиджа им...Ша ма извинява ДжунСу, ама сам си е виновен за имиджа. Макс тряяше да е сладкото от самото начало до края, ама нейсе, стана англече момчето и окраде maknae-то. Ша си носи кръста. Мини от много време не е малко момче и много малко хора го възприемат така, още повече, че в моменат неговата идея е да изглежда стилен и слаб Не му харесва само да се натяква колко е висок>< Май само Мики и лидера никога не са имали проблем с ролята си...Хиро я опатка още на втората година и не мож му затвориш устата...Ма тази прическа дето две години не я смени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мax ,че не е заякнал за толкова малко това е ясно,на другите(пример-Yunho и Jae,особено той) им трябваха години..АМа неможе да кажем,че е сладък вече..Беше това едно време..Сега слаб ,не слаб изобщо не изглежда,като сладкото момченце на групата..Особено като си лепне мълчаливото изражение..А Джунсу и аз съм съгласна,че на моменти е секси,на моменти сладък...Ама Zenith права си ..Той сам си го наложи имиджа да изглежда сладък..Той си пада по-лигавичък(заради,което си го обичам) такива физиономии прави,че как да не кажеш,че е сладур.Просто самата му усмивка му придава по-детски вид:

 

60201114452253949100621.jpg

 

Ама пък неможе да кажем,че не е секси...И наистина на концертите го докарва доста добре това секси излъчване:

 

n142014520139217614042.jpg

 

За Мики какво да кажем,при него думата сладък не фигурира..Той си е отвсякъде убийствено секси..И с тази негова нахаканост(ох направо ме подлудява)...Jae пък например,като го погледна в лицето голям сладур..малко нежничък(айде да не засегнем фенките му,но това му е плюс според мен)..ама в тялото ги бие на всички,отвсякъде!!!

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кате, много подходящи снимки си избрала,браво нз мен Макс ми изглежда,че е натрупал мускулна маса,а Джунсу да усмивката му го кара да изглежда сладък иначе стане ли сериозен тогава вече показва секси изражението си ,за Мики съм съгласна да той от самото начало си наложи имиджа на сваляч ..и ,в каквато и да е ситуация аз не мога да кажа,че ми е сладък, а напротив. Харесва ми и тази негова самоувереност дет се вика самочувствие ама с покритие .А за Хиро, ох и той на моменти ми е голям сладур ,в други пък ми е секси странна работа..Не веднъж и на мейкингите съм гледала как снимат една и съща сцена пак заради Хиро,който примерно си тананика нещо по време на клипа ...Харесва ми и това в него ,че малко като непокис го раздава . Те с Мики като съм ги гледала в предавания много,много не им пука така си ги лепят едни ,без да се замислят дали ще убидят някого

 

hahajjj.jpg ето пример за една от физиономйките на Хиро

http://img35.imageshack.us/img35/8670/jaaeeee.jpg и един въпрос някой знае ли от кой лайв е тази снимка :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майче не е от 2010,щото бяха облечени с тъмни костюми..А иначе от 2009 са с бели ..Веси я виж дали не е това..щото от NHK Kouhaku UtaGassen само Stand By You е заснето на DBSK:

тук

Ето ти и друг линк за сваляне:

тук

Ако е същото де... :P

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Топло, топло, та чак пари....Хиро ша участва в японска драма на Fuji TV по сценарий на Китагава Ерико (има пръст и в пощалоьона). Ще му партнират Ейта и Juri Ueno. Предвид участниците и екипа, който ще работи по сериала, се очаква невероятен шедьовър или поне някоя много силна драма.

 

Започва април, всеки четвъртък и се казва ‘素直 に なれなく て (Sunao Ni Narenakute)’^^

 

Хиро явно се е справил добре в пощальона, за да го привикат отново и то в Японска драма. Освен, ако не е само за рейтинг там, но малко ме съмнява...Имат си магнити бол.Успех му пожелавам и с най-голямо удоволствие ще му гледам сериала.

 

А вчера гледах трейлъра на филам и...Замислих се колко е различен от Vacantion & Banjun drama, много по-зрял и стабилен изглеждаше.

Бях чела като слух, но го пускам шото пише confirmed. И то започва след малко повече от месец, което е...wow. Да не говорим, че изключим ли Won Bin аз не съм виждала много неяпонци (да не кажа никакви) да участва в драми ^^

 

Пък на празнуването на рождения ден на Мини биологичната майка на Хиро е била там. Нещо не разбрах защо, ама...

changmin+(2).jpg

 

Да не съм съвсем капо и да се чувствам като спамър и напълно лигава фенка, забавлявайте се:

http://www.youtube.com/watch?v=089jcJJ874I&feature=player_embedded

Когато го гледах за първи път ме болеше лицето след това...Цялото двд е разкошно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zenith даа клипчето е страхотно и аз катоо го гледахх умрях от смях...ето още една новина ..,, JaeJoong – The Most Wanted Lover in Japan" на

7 място в класацията Junsu

6.Max

5.Yamapi

4.Kamenashi Kazuya

3.Micky

2.Jin Akanishi

1.както вече разбрахте е наш Хиро

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази песен ми е наистина много ама много сладък.. :inlove::inlove:

Ето и снимки от фотосесията за японското списание Non-No:

 

20100303_tvxqnon-noscan_story2-436x600.jpg

20100303_tvxqnon-noscan_story3-437x600.jpg

20100303_tvxqnon-noscan_story4-438x600.jpg

20100303_tvxqnon-noscan_story5-436x600.jpg

20100303_tvxqnon-noscan_story6-438x600.jpg

20100303_tvxqnon-noscan_story7-437x600.jpg

20100303_tvxqnon-noscan_story8-437x600.jpg

20100303_tvxqnon-noscan_story9-435x600.jpg

20100303_tvxqnon-noscan_story10-446x600.jpg

 

И петтимцата са много готини..Тъкмо се чудех кой ще ми е фаворита от тази фотосесия ..ама майче няма един който да бие другите !

:green: Въпреки че доста се наглеждам на Макс..

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цветът на косата на Хиро е като залеза на форума... Хич не изглежда естествен.

Иначе за мен фаворитът тук е Мики.

 

Аз с нетърпение очаквам представянето на Юно в концерта, посветен на Майкъл Джаксън. Пише, че щял да изпълни цели 7 негови песни! Подозирам, че ще са в една или две компилации, не ми се вярва да ги представи от край до край. Но пеенето е на заден план - чакам танците му най-вече :cheers: , защото подозирам, че ще шоуто ще бъде изключително.

 

Пуснали са и снимка на сингъла им Toki wo tomete.

 

5044bd692dd66003.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Толкова цветно-наситена и вълшебно-магическа обща фотосесия, май не съм виждала... леелел..започнах да пелтеча... :green:

И Yunho, простете, ами бие рибата, лежейки :) ...и с това чувственото.....I’ll protect the person I love with my life,

що народ ще разплаче...

Неговата част.., не че на другите не ми харесват отговорите..

 

I work hard as Tohoshinki’s leader, but when I’m with my friends or members, I’m just a normal guy. I am courteous, and tell jokes too. Although my original personality doesn’t change, I’m different from the Yunho you see at work. I’m a bit more energetic. Changmin always tells me, “Yunho-aniki (older brother) seems pure and simple like a high school student.” That’s because Changmin usually emits more of an aura than I do (laughs). Lately, I personally enjoy traveling here and there. Even when I’m busy, I try to make time for travelling. Changmin is filming in Jejudo right now, and I went there to cheer him on, telling him to do his best. I also snowboarded there! It was a great adventure. I didn’t know how people my age pass their days before. I wore a mask and a cap, and dressed like a normal university student. Just by walking here and there in that 5-6 hours, I felt that there are so many people living their various lives to the fullest. That became my drive, and I carried a new attitude towards my work. Because I’m the leader, I tend to be the leading type in love. If I like someone, I would date her for a long time, like 3-4 years. I cannot date or love someone lightly. But I would probably observe her as a friend for 2-3 years before dating her. If I then think she really is a good girl, I would immediately confess to her. But right now, I still have my dreams and I need to work hard at my job and level myself up. After that, I’ll protect the girl I love with my life

 

 

И аз ще чакам концерта, к'во да правя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:green: Въпреки че доста се наглеждам на Макс..какъв хубавец :naughty: :naughty:

:asian:

Ммммммм...Айде не.

 

Колко ги чаках тея снимкиииииииии:oops:

 

Сесията е бижу, ама Хиро с тази коса, наистина не се получава..Ако ше е русо, да е платинено. Иначе до огледалото съвсем му тича, като на истинска ледена кралица.

Макс с пауна е :lol: Идеално за неговото самочувствие и фона с това небе е разкошен, да не говорим, че той е красив до немай къде.

Юнхо е още по-красив от обикновено, не го бях виждала в толкова цветна и нежна сесия от дота време. За Евису беше агресивен, за беста много лиричен, ама тука е...Уау. Само дето с тя негови дълготрайни планове....Ше й изтече срока на годност на девойката, докато го чака

Джунсу малко не ми се вписва, но аз си го обичам сладък, а не секси.

Мики обаче...Обира ми точките (ше ме извиняват дългокракият отбор), просто е превъзходе. да не говорим, че посланието му към феновете : "I do not want you to hear the album remembering of our songs, activities, with memories.

I want you to hear the album, counting on our future activities and new songs..

Many hopes and wishes are also packed in the album." , за пореден път демонстрира зао ги обичам толкова. Наистина ценят феновете и демонстрират страхотна енергия.

 

А пък Макс на снимките от сингъла е едно към едно с визията на ЮнХо от Stand By U.

 

 

Молба...Докато ме няма, пълнете темата със снимки и инфо, че предвди какви са момчета, ако го няма тука-трудно ше си наваквам.

 

 

ЕДИТ:Сега чеда разни преводи от интервюто и забелязва, че момчетата говорят един за друг, нещо което не се беше случвало дълго време.

 

Ето ги соло интервютата им:

 

Yunho

 

I’ll protect the person I love with my life

 

I work hard as Tohoshinki’s leader, but when I’m with my friends or members, I’m just a normal guy. I am courteous, and tell jokes too. Although my original personality doesn’t change, I’m different from the Yunho you see at work. I’m a bit more energetic. Changmin always tells me, “Yunho-aniki (older brother) seems pure and simple like a high school student.” That’s because Changmin usually emits more of an aura than I do (laughs). Lately, I personally enjoy traveling here and there. Even when I’m busy, I try to make time for travelling. Changmin is filming in Jejudo right now, and I went there to cheer him on, telling him to do his best. I also snowboarded there! It was a great adventure. I didn’t know how people my age pass their days before. I wore a mask and a cap, and dressed like a normal university student. Just by walking here and there in that 5-6 hours, I felt that there are so many people living their various lives to the fullest. That became my drive, and I carried a new attitude towards my work. Because I’m the leader, I tend to be the leading type in love. If I like someone, I would date her for a long time, like 3-4 years. I cannot date or love someone lightly. But I would probably observe her as a friend for 2-3 years before dating her. If I then think she really is a good girl, I would immediately confess to her. But right now, I still have my dreams and I need to work hard at my job and level myself up. After that, I’ll protect the girl I love with my life.

Photo Inspired by Purple Line

Changmin

 

Recently, I’ve become more mature and fixed my shyness.

 

 

Even though it’s embarrassing to say this out of my own mouth, I thought that I had the face of a “good boy” and a “good student” from a long time ago. But I felt pressured because of those views. Maybe I’m the only one who thinks this, but I feel that I must always show my best side to others. Contrary to everyone’s thoughts, I’m really not a good student (laughs)!! The truth is, I’m usually unsparing (when criticizing). Actually, I’m more at ease when I’m like that. I feel that I can’t hold myself back anymore, and I’ve given up completely. I’ve become colder to others. I’m determined not to look back, even when it’s in love. People often say I’m shy, but I’ve changed recently and became more mature. But I still place utmost importance when it comes to consideration for girls. I have two younger sisters, and when I was young, my father often told me to treat girls kindly. Unknowingly, it’s become part of me. I do want to be kind to my sisters…but I haven’t said it aloud. It’s a bit embarrassing tell them that I’m grateful for them and for their love because it’s family… Actually, my whole family isn’t good at saying those things. I guess we’re all shy. But we have a sharp tongue. I guess we’re that type of family (laughs).

Yuchun

 

 

I have various charms (laughs)

 

I’m not really sure about myself, but people around me say I’m free, sexy, difficult to approach, and other things… But I guess that means I’m charming in various ways! Hahaha (laughs)!! I always treasure the people I like, like the staff, my family, and others close to me, but to not let others who don’t really know me misunderstand me, I usually only say greetings. That’s why, I hear that I have a cold personality often. They tell me greetings are different from properly talking to them. It’s not that I’m afraid of showing myself to others, but I’m not good at making friends with others from the start. But personally, I think greetings are important, and I greet others often, so I wonder why others still tell me that I have a cold personality… (laughs bitterly). When I’m with the members, I get high when Junsu does. I really want to thank him for being sensitive (lit: reading the atmosphere)and livening up the atmosphere at times. But I’m quick at reading the atmosphere/situation too! It’s not that I consciously read into something, but I can feel it immediately from others’ expressions and their words. But when I’m too sensitive to others reactions (lit: read too much into atmosphere) and hold back what I want to say, I feel like exploding from stress. To move forward from those times, and to forget things I want to forget, I hint to them sometimes. If I do that, I really do forget after a month. I’m proud of that (laughs). Well, I’m basically a positive person! I enjoy work too! I feel lucky.

Jejung

 

I’m a bit masochistic during work. I don’t want to become overly full of myself.

 

Even though I thought my image in my first meeting was very important…how should I say this…my image was a bit weak?? It’s more like I looked like a bad boy. But after I debuted in Japan I became a brighter. I thought my image was colder in Korea, and I wanted to change my image a bit. I mean, wouldn’t you dislike it if my personality was the same as my appearance? I’m sad when people misunderstand me. For example, if Junsu says “Idiot!”, others would see it like a joke. But if I say the same thing, everyone would probably think I really mean it. The normal Jejung is absolutely not cold at all~ If I had to say it in one word, I’m a bit M (laughs). When everyone says “I’m tired~ It’s too bothersome~”, I’ll say “I’ll do it first!” Changmin is the same. We like work!! I am a bit spontaneous too. I would suddenly become happy and sad sometimes, a bit masochistic in work, but I think I’m an S-type in love… But I’m conscious of these sides. Because I know myself the best (laughs). I want to treasure this gap. Well, I don’t want to become overly full of myself (Lit: Doesn’t want to refer to himself as ore-sama). I would hate that. I want to become a friendly companion to everyone.

Junsu

 

I want to become an adult who can handle work and love at the same time

 

When I’m with my members only, I’m really quiet. It isn’t that I’m super-quiet, but I’m shy. I was really shy back then, and it was worse then. I was really at loss when it came to meeting people for the first time, even in normal places. I didn’t know what I should talk about. I’m especially weak when it comes to girls (laughs). I really wanted to talk to them, but I couldn’t speak well. I’ve become better lately…but compared with the members, I’m not! Because I’m not good at talking, I like girls who are bright (Note: weird wording). But if I meet a girl I like, I’ll definitely confess to her first. That’s because I’m a guy! I work hard at telling jokes…and I really want to thank the people who tell me they’re funny even when they’re not (laughs). The funny thing is that I would tell them to myself to raise my spirits sometimes. That’s because I become happy when everyone laughs. However, I don’t want to have to think hard about carrying out jokes or relationships, I want to naturally do it. I want to live showing my true self to others. These thoughts may change as I grow older, but I really don’t know yet. But…I want to become capable adult, whether it’s for work, in private, or for my state of mind…and of course for the girl I love! It’s embarassing~~ (laughs)!!

 

 

Ето и некви седем въпросчета, ама Хиро има само 5. И като изключим Мики тия са големи експолататори...Да готви, мие, пере, ау...

 

Q1) A girl’s behavior and speech that makes you want to hug her at once?

Q2) Please tell us your sexy point!

Q3) What is a requirement of a cool man?

Q4) Please write an emoticon/picture you use a lot in messaging!

Q5) Within all your singles, the one with the most emotion in it is?

Q6) The hebirote song in your iPod is? (note: I don’t know what Hebirote means…and it seems neither did Junsu on another page of the magazine. I think it's means a song you really like based on their answers...)

Q7) Please tell us what you recommend in your album.

 

His skillful dancing is on a whole other level. A reliable leader…

 

Yunho

 

 

 

 

1) When I see her making food for me, I feel like hugging her. For words, it'll be “I only like you.” Although no one said this to me before (laughs)!!

2) Maybe after I take off my clothes? I see myself in the mirror quite often after taking a bath. But I don’t think I look in the mirror too often compared with the other members. Junsu and Jejung look in the mirror all the time!

3) Actions instead of words. I think having a sense of responsibility is the most important. It’s not just promising things to the others around you, but to be able to act on them. I think this is the most important thing to a guy. I’m also trying my best to do this.

4) (Pic: Smiley face heart smiley face) This represents someone else and me and the mutual trust between us. I usually use it to say “It’ll be okay!” or “Cheer up!”

5) It has to be HUG. It’s because of this song that Tohoshinki exists. I really liked that song back then, but since it was our first time recording, there are noticeable differences between then and now (he’s saying it’s worse), like the pronunciation (laughs). Even though we put a lot of zeal in singing it, when I hear it now, it sounds a bit stiff. I feel that you can tell “Ah! It’s from a new artist!” But it does bring back memories. It’s a shame that we couldn’t but “愛せない愛したい” in the album this time. I really like this song, and because I was young back then, I didn’t really understand the meaning of the song. But if I sing it now, I may be able to transmit some of those feelings to the audience!

6) Michael Jackson’s “Smooth Criminal”. I constantly listen to it!

7) This is an album filled with memories of Tohoshinki since our debut, and you can really feel our growth here. When you see the DVD, you’ll probably feel that we’ve matured. Various patterns of “Rising Sun” are included, and if you could listen to it once more carefully, I would be really happy. Through this album… This is a present from all of us.

 

 

 

Even though he’s the youngest, he’s focused. The charm of his high voice…

 

Changmin

 

1) The back-view of a girl cooking. Not only that, but also when she’s washing dishes, doing housework, etc. If it’s her words, it’s “I’m cold!” It makes me want to protect her (from the cold).

2) Maybe my jaw line? I’ve been working out recently, so my jaw line has become sharper.

3) I recently think it’s when it’s cool when a guy always has sufficient time to do everything. For example, say you have to leave by 3 o’clock and finish preparing by 2:50. Instead of being limited to the schedule, prepare ahead so that you can move freely about. I really treasure the time when I’m free to do something that gives me a sense of accomplishment in private during time off from work or during holidays…

4) (smiley picture) This is like a picture of someone smiling and feeling shy at the same time. I use it when I want to say sorry, like after a joke. I think messaging is troublesome, which is why I call people more often, but if I have a girlfriend, I’ll message her often!

5) Beautiful You. The shooting area for the PV was a wedding place, but I thought it was really pretty. If I get married here, I imagine that many people would congratulate me. I would also be super happy (laughs) and it’ll probably be very memorable. I also like the content of the lyrics. I think everyone has a first love. Even though the lyrics are simple, I think everyone would be able to relate.

6) Maroon 5’s “Sandy Monica”. I listen to it at least once a day.

7) Because this album is called “Best Selection” and not “Best Album”, we picked with great care the songs to be included in this CD. We wish that these songs would bring you happiness if you listened to them once again, and with this thought in mind, we chose our songs. Please listen to all the tracks from beginning to end without skipping.

 

 

Called Asia’s treasure…

 

Junsu

 

1) When a girl is jealous. If I had to work in a place where other girls are around, I want to see her say “No~ (in cutesy way)” or “Don’t go~”. It would make me happy, and I cannot help but hug her. It’s cute. But if she says it too much, that’s not good (laughs)!!

2) My butt! It’s a bit small, but it perks up… I can’t think of anything else but my butt.

3) A considerate heart. Whether it’s towards girls, friends, it’s to think of others before yourself. Of course, in work too! I think that’s the most manly thing.

4) (^^ii) When I’m shy and embarrassed, I use this quite often.

5) Whenever I sing “Forever Love”, I cry! The melody and lyrics really enter your heart. Even though we have other sad songs, this song has… parts that relate and link to my experiences. I usually cry singing this in Tokyo Dome and other concerts. To not make the melody or tune sound weird, I try my best to hold (my tears) in…but the tune usually comes out weird anyways (laughs). It’s really a song that makes you cry!! The most emotional part is when I face Yuchun and harmonize with him. Also in the last part where I harmonize with Jejung too!

6) Brian McKnight’s “One Last Cry”. I like the whole atmosphere of the song. I heard it a long time ago, but I still sing it myself quite often now~ I constantly have it on repeat.

7) I’m really happy that we’re able to release a best album. The reason we’re able to come here, myself and Tohoshinki as a group, is because of everyone’s support during this long period. This album contains all of our memories, from the hard times to the happy ones. Please listen to it a lot.

 

 

Proficient in English and the guy who has a sexy low voice…

 

Yuchun

 

1)When she wakes up in the morning, brushing her teeth while her hair is still ruffled and wearing a guy’s shirt…I want to hug her then~

2) My wide forehead….not! My thick lips!! My bottom lip is really thick. I wished it was thicker before. I think when my mom gave birth to me and saw my lips, she must have said “Oh my! His lips are thick!” (laughs).

3) A guy with enough time. Rather than a person who does something hungrily (as if pressed for time), someone who is more relaxed. I tried my best going out and not staying at home recently. When I’m in Korea, I go out on drives alone often. I drive around famous spots while listening to music in the car. I want to drive in Japan too, but aren’t the car lanes opposite? I’m feel uneasy about the traffic rules too.

4) (TT TT;;) This is like saying “Hurry and come”. I use this when I feel happy or lonely.

5) Shine. Honestly, I thought this song had a weak impact at first. But now when I hear it, I like it because it’s a happy song, and the PV is quite stylish too. The dance is nice also. That’s why I think it would be nice if we could promote this song more through activities.

6) Lil’ John & the East Side Boyz feat. Usher & Ludacris ‘s “Lovers and Friends”. The arrange is really simple, but to express yourself fully in that simplicity is really rare. When I travel, I listen to it a lot. I listen to….Tohoshinki’s songs too, but only from time to time (laughs).

7) It’ll put you in a lovely mood! Please support this album!! We hope you don’t listen to this album with memories of past songs and activities, but to listen to it with the expectations of new activities and songs. We’re filled with hopes for the future.

 

Beautiful face X Beautiful Voice. But a completely natural personality?

 

Jejung

 

1) When I see a girl with a petite figure, I really want to hug her. It’s not that petite girls are my type, but I just want to try hugging her (laughs). Don’t they look small and cute? Words that make my heart race…what is it… “I’m sleepy” etc. Are they words someone said to me before? What/What? It’s just my imagination!!

2&3) My broad shoulders. There are a lot of guys with muscles in Korea, so when I go back, I work out a lot, and when I come back to Japan, I stop. Japan has a lot of “herbivore boys”, right? That’s why I try to fit in with them. My body is very busy!

4) (!!) I write this because when I’m with Yuchun, he writes it a lot~! That’s why I use it. When a message like “Jejung, have you eaten yet?” comes, I’ll write back “I’ve eaten!!”

5) Love in the Ice <3>

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по принцип много не харесвам JAe с руса коса:

 

19662269767943781167508.jpg

 

Малко ми е женственичък с такава коса(Веси не ме убивай)не че не е хубав..ама това му е сладката версия :D

Докато с по-тъмна косичка е по-секси и на мен лично ми харесва повече:

 

20942121361234439613514.jpg

 

A това оранжево,с което е сега е направо убийствено ... :green: Ама на снимката от фотосесията е много готин!!!

А Micky пак е изкарал перверзната физиономия.. и с това диамантче!

Интервюто ми хареса много..а от думите на Micky си лъха на нахаканост :twisted:

Хаха Zenith сега забранено ли ми е да се наглеждам на Мини?!...Не се коси на мен фаворитче ми е Junsu.. Ама това не значи,че и другите не ме кефят де.. А сега просто отбелязвах,че Макс се е разхубавил.. :P:P

Ето още снимки от фотосесийката :

 

2ahs1ol.jpg

2emdczm.jpg

25a836t.jpg

1z6bfyu.jpg

ouy0s4.jpg

 

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се зачудих какво точно става с иска на тримата към компанията - като по поръчка публикуваха в сумпито едно дълго разяснение, което ще използвам за източник.

 

Резултатът от внесеното в съда искане е следното решение:

- Тримата трябва да внесат депози от половин млн. долара или да докажат, че имат тези средства, в случай че SM спечели делото.

- SM не могат да принудят тримата да направят нещо против тяхната воля (напр. филмови участия, песни, концерти и др.). SM вече не контролират тримата от групата.

- SM не може да възразява срещу действия извън компанията от страна на тримата. Тоест не може да им забранява да правят нещо, което те поискат да направят.

Останалата част от искането на тримата е отхвърлена. Тоест договорът между тях и SM не е прекратен, но SM не може да ги принуди да направят нещо или да им забрани да направят нещо.

И освен това тримата трябва да платят 1/3 от съдебните разходи по делото.

 

Разяснения:

1. Тримата всъщност още не са подали реалния си иск срещу SM, а са внесли нещо като петиция за временно решение от съда по несправедливия за тях договор.

2. Съдът приема, че договорът е несправедлив, защото:

- срокът му е изключително дълъг, което не позволява на тримата да се развиват, ако решат, чрез други агенции.

- не може да бъде прекъснат, защото налага изключително тежка глоба, дори и в случай че SM се съгласи да бъде прекъснат. За сметка на това SM може без никакви наказания да прекъсне договора по всяко време.

- Глобата е три пъти стойността на инвестицията от страна на компанията за развитието на групата плюс два пъти стойността на бъдещите печалби от нея, ако тя не прекъсне договора. Първо, как SM може да измери какви ще са бъдещите печалби... И второ - колкото по-успешен е един артист, толкова по-трудно ще му бъде да напусне компанията, заради по-голямата сума, която ще му коства това напускане. Това се определя като заробваща клауза и съответно - нехуманна.

 

Има още някои несъгласия на съда с SM относно техните мотиви за удължаване на договора от 10 на 13 години, при което тримата не са имали възможност за възражения, както и налагането на пълен контрол върху това какво да правят и да приемат всичко, наложено им от SM, с което е ясно, че компанията се опитва да се възползва от своите артисти и по този начин нарушава фундаментални човешки права.

И това е причината уж договорът да бъде обявен за невалиден.

 

Обаче понеже това не е реалния иск, за чието разясняване ще бъде необходимо доста време - 1-2 години, съдът излиза с временно решение, което да им даде необходимите права, които не са спазени.

И тъй като съдът намира за нарушено доверието между тримата и SM, което е небходимо за техния общ успех, затова ако тримата останат под същите условия, това ще навреди на тяхната кариера през периода, необходим за вземане на решението.

Тук има едно голямо НО...

Проблемът е, че тримата са част от групата и ако са напълно свободни от компанията, това ще афектира върху останалите двама членове и върху групата като цяло. Така че ако те спрат да работят, ще пострадат не само те, но и компанията. И оттук ще се наложи тримата да платят глоби за щетите. Затова съдът решава, че пълното игнориране на договора не е честно, а освен това ще бъде изключително трудно да се решат някои по-сложни въпроси като разпределянето на приходите, затова не е правилно отхвърлянето на целия договор.

Тоест съдът не обявява все още договорът за невалиден, а дава свобода на тримата от всякакви искания на компанията към тях.

 

Така че се очертава едно дълго и мъчително чакане що се отнася до проектите им в Корея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох че мотане стана покрай това дело...Е и какво сега аз от това,което прочетох от пуснатото от parab накрая разбрах,че тримата ще имат свобода на действие но пак ще си останат със СМ ..а какво за другите двамца??? Тях ще продължават да ги мъчат компанията така ли?? И после как да очакваме че групата ще са в добри отношения..тцтц тъпа работа се получи според мен ..!

 

Yunho е пристигнал в Америка на 5 Март!И тъй като той е един от главните изпълнители в концерта яко се подготвя за изпълнението му...Пише че по цял ден тренира!!! Мъчничко ми става,че толкова се преуморява ама после резултата ще е блестящ..Така че Aja-Aja Yunho!!!!!! :lol!:

Незнам дали са поствани,та ако са предварително сори:

 

mrasyc9.jpg

mrasyc8.jpg

mrasyc7.jpg

mrasyc6.jpg

mrasyc2.jpg

mrasycd.jpg

mrasyc3.jpg

 

От фотосесията за списание Ray са.. :inlove:

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...