Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Пълна побърквация е този ден...още колко клипа да очаквам, дебре се съсвестя утре сутринта...

Аз ли съм на ход?

На мен ми се наби УЕЕЕ и това си е!!!

А и да, Мини, как се справя с рапа, момчето го докара екстра речитатива..чак се същисах първия момент, хареса ми тази негова драматична част от песента.

Иначе за клипа - очаквах, очаквах..повече. Момчетата флиртуват с класа и действат на фантазиите на доста мацки. Ама... Исках повече, защото могат.

Защо са тези костюми, Юно в стил жокер, а Мини като испански благородник се мета? Стилистът си е оставил ръцете, а връзка текст и замисъл на клипа,

никъде не намирам, което обаче не ми пречи да пусна replay.. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, след като прочетох английските думи, смятам, че клипът (особено в частта с опожаряването) е доста логичен. Идеята (за мен поне) е, че въпреки, че тя (или те, ако е такава асоциацията) е опожарила света им, те са го преживяли и целия тоя огнен ад въобще не е успял да ги опърли дори ('щото те са заедно и са силни).

 

Иначе тамън се чудех защо аджеба да им стават костюмите само за Боливууд и видях втори куплет biggrin.gif. Много е покъртително, точно все едно са си купили турски дрешоля от Илиянци на половин цена.

 

 

Песента нещо не ме грабна, но клипът, макар и малко Мбляковски за мен, е доста пунтов. Слоу моушъните са много добри.

 

преди да про4ета това и аз си мислих 4е клипа няма никакво вразка с текста на песента ама сега като го видях и се замислих наистина е така и клипа е много як ама като го гледам тези по тъмните сцени и този танцьор с русата коса абе защо са го сложили отвли4а вниманието от важното като жълта то4ка която се мърда на 4ерен фон много дразни и разсеива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интервюто на Джедунг за Intermodation с английски субтитри 1-ва част 2-ра част 3-та част

 

Интервюто на HoMin Keep Your Head Down с англ. субтитри -

 

Интервю за техния comeback

Английски субтитри

Together: Hello, we are TVXQ!

Changmin: Yes, it's been a really long time for you guys to be able to listen to our new album.

Yunho: Yes. Our hearts feel really full. This time, the album we are greeting everyone with is called 'Why'. With regards to this album, my thought was, "isn't this an album that can express TVXQ's pride?"

Changmin: Also, it's an album that has come out after so long, so we sincerely worked our hardest and practiced a lot in order for everyone to hear our more mature voices and even greater music. We really worked hard.

In addition, various styles of dance, ballad, and R&B, and of course there were previous styles that we worked with like House, rap, and others right?

Yunho: Yes, because this time we tried out many different styles from before, we hope everyone will anticipate it. Changmin, the lyrics for your solo song was personally written by you right?

Changmin: Ahh, yes, in the album we each have our own solo songs so I tried composing the lyrics for my solo song.

Yunho: I took a look at the lyrics and was really touched by it. There have been so many composers who have written wonderful songs for us. Everyone might be familiar with them; Yoo Young Jin, Hyun Ji...

Changmin: Park Chang Hyun and E-TRIBE, there are a lot.

Yunho: Yes, there are other composers who have always collaborated with TVXQ, but new ones have joined in. Like how we mentioned before, E-TRIBE is working with us for the first time. Everyone's personalities are so cool and have given us a lot of guidance. I think that many great songs will be created in the future, and I hope everyone will fully anticipate it.

Changmin: Our title song is called 'Why', which is written for a departing lover. At the last part where it's like 'already forgotten, completely erased' are lyrics full of power that throws away the memories of the already departed lover.

Yunho: It contains really a strong tone, but at the same time, is a message that is full of hope. So it has an SMP style that we've always presented to everyone, but it is a song that has more masculine power. Everyone, the song is great and the lyrics are awesome too, but most importantly, we hope everyone will greatly anticipate our performance and give us even more love.

Changmin: What do you think is the most special or important part of the performance?

Yunho: Changmin and my special points are different. During the performance, both Changmin and my fortes are individually expressed in different parts. It's hard to explain it to everyone, but you'll know after you watch the choreography. Because there were group dancing, there were very powerful dance moves. Once everyone sees these dance moves, I thought that "doesn't this have a very cool feeling?"

Changmin: In the future after the release of the album, we will continue working hard with our music activities in order to show everyone our best. Also, since we have our individual schedules, like with the filming of the drama of 'Poseidon'. Even though it's winter, they're working hard with the filming. When Yunho-hyung films, it's really cold, so I hope everyone will show him more love and care. The drama I participated in 'Paradise Meadow' will soon be broadcasted, so I hope everyone will show me more love and anticipate it.

Yunho: Yes, in order to show everyone a completely new side of TVXQ, we will continue to work hard, so please show us more love in the future.

Together: It has been TVXQ, thank you!

източник: [baidutvxq]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почвам ги подред.

 

How can I? определено й липсва нещо по средата. Подценявала съм Юнхо в миналото, но сега не го, Мини съм го надценявала, но човека разви сособностите си адски много, доближава се до идеала.Уви, баладата им е слабото място, по-скоро най-голямата дупка...Гласовете им се хармонизират лесно и перфектно, но просто не успяват да дадат усещането, което имаха преди...Дали заради самата песен или просто имат нужда от още добавка, не мога да преценя. Чангмин е пял чудесно соло, така че не е да е само от това.И все пак харесвам песента.

 

Maximum на дуото и Mission на триото са ми безкрайно идентични и двете песни. Обаче тази песен ми дава една надежда...На СМ концерта беше МНОГО по-силна...Така, че явно живите им изпълнения ще компенсират някои липси на сидито.

 

Crazy толкова ми напомня на Crazy Love, че няма накъде....Демек, не е мойта песен.

 

Honey Funny Bunny e разкошно поне за мен. Толкова е сладко и все пак точно на Юнхо стила, но с нещо по-различно. Една такава малко игрива, малко захаросана, много чаровна и ненатоварваща. Много ми харесва. И Юнхо много си ми харесва.

RUMOR Звучи ми кат нещо японско. Трябват ми поиче слушания за нея, ама май ше я бъде. Много chill out ми е.

 

Confession това за мен го е писал, нали? Искам да видя текста и ше кажа. Обаче АЗ (това е напълно субективно вече и можете да си я не харесвате, колкото искате) се размазвам, разтапям, развълнувам, че направо и разцелувам плаката. Идеална е, мелодията, надявам се и текстът, гласът му, който този път не демонстрира чупене на стъклария и болезнени за ушите децибели. Разкош и половина. На мен това ми стига, за да го купя. Тая песен...Искам я на живо, виждам я, разбирате ли!? Вече мога всеки жест, всеки тон, всяка капка пот(щото ще има много), вскяо затваряне на очи и опване на устни, да си представя. С костюм като на Миротик, някъв грозен пръстен, щото той от това не разбира, обечките камъчета и никви декори...И аз, ако съм там най-добре. Това е моята песен. Не от албума, просто тая песен сякаш чаках.

 

Our game е жестоко парче. Ама Мини да реши, рапър или певец. Ни мой и така, и иначе. Но цялото звучене е супер и има нещо мрачно, нещо тежкарско и пак е яко. Ама Уее им е любимата дума май XD Юнхо рапира, Мини пее, аз се кефя...

 

SHE e баладата, която ме грабна, Само да го нямаше тва ши в припева и щеше да е идеална.

 

Значи като цяло МНОГО ми харесва. И винаги може по-добре, няма идеални албуми, няма идеални изпълнители. Но предвид всичко намирам албума за много хубава, напълно отговарящ на моите очаквания, доста по-добър от много думи...Макар и да са се подготвяли бая време, промяната от 5 на 2 е много сложна и за настройка, и за звучене....Ша ги изям, подкрепям.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми е музикално и доволничко, и си казвам..Албумът, пак го преслушах..и не мога да не кажа, че съм доволна.

Фифти/50 съм аз,...заради прилики и липсващи ми нещица.....Все пак покриха доста от очакванията ми. Искам и останалите трима да са доволни....

Какво харесвам ли?

Maximum, има онова якото усещане, че нещо ще се случи и искам клип, задължително. Песента ми е любима, точка. Прави ми впечатление по-силният глас(изразен)

на Юно тук на моменти, пък заглъхването на гласовете(сякаш намаляваш и увеличваш сам звука) много ме кефи. Игрива, силна и стилна песен.

Определено е моята :P .Ако я клипират, много ще напиша..

Honey Funny Bunny е приятна за слушане, не мисля, че е от най-леките за душата песни и колко послания има, но Юнхо я пее с вкус, момчето. Confession има хубава мелодия, а Макс може да пее. Ама за него, има кой да говори...

She, също ми хареса, много стабилна, откъм музика и гласове. Сякаш чувах повече от 2 гласа, но ...мечти. Добре се е получила за дует. За тази от OST-a на Атина, не знам какво ме дразни, но ансамбълът от две части тук ми е много пропукан...

 

Тъй сега, японската версия на M A X I M U M, превюто, първите 20 секунди...

http://www.youtube.com/watch?v=Se03KYzHWvY

 

Да не кажа нищо за JYJ? Няма да минат без дума..

Толкова хубави снимки накуп на Jaejoong (от Intermodulation), аз поне не съм виждала. Има за всекиго по нещо. Адски добре се е получила всяка снимка, или поне тези, които видях.Създават усещане за неподражаем финес, дали е сресан, рошав, разголен, четящ, ядящ...с котка, без котка.

 

П.П.Отивайте да четете книги, поредната инициатива, сега "Sharing a book every day” е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За голям мой ужас положението става неудържимо покрай новия албум на ХоМин.

Получило се е някакво разделение в официалния клуб Касиопея и част от тях са решили да се отпишат, защото не считат, че е честно Юно и Мини да правят каквото и да било под името TVXQ.

По реакцията на Джунсу в туитър можете да видите, че и те самите не вярват на това, което става, и са доста засегнати.

JS: It is not it.. It is not true.. That was what i believed..I thought that the 5 of us had the same enemy.. It doesn't seem like it was the enemy for all of us..Expressing my thanks for thinking that we have the same enemy..it seems that many things happened when we were not together.. It is tiring; RT @0101xiahtic: 아니라고..아닐거라고..믿어왔는데..우리다섯의 적이라고..똑같이 그렇게 생각했었는데..모두의 적만은 아니였나 봅니다..우리가 같이 적이라고 생각해 왔었던 것들에..감사를 표한다는거...같이 하지 못한 시간동안 많은일이 있었나봅니다..너무 지치네요;

 

JS: i intend to see, listen to and think only of good things.. That was what i intended. But for today, doing that is too difficult. Even when we get separated, this wasn't supposed to be it hyung. We had the same thoughts didn't we.. Why.. Why.. Is it like that. RT @0101xiahtic: 좋은것만 생각하고... 듣고.. 보려고 하는데..그렇게 해왔었는데..오늘 만큼은 참 그게 너무나 어렵네요..우리가 떨어져 있어도 ..이건 아니였잖아 형...우리 같은생각이였잖아..왜..왜..그러는 거야..

 

JS: Now is just a trial that came to test that beautiful dream we had.. After the flowers have fallen, let's start again. Start again. Start again. Again.. Definitely.. RT @0101xiahtic: 그토록 아름다웠던 꿈에 지금은 시련이 온것 뿐이야..꽃이 진후에 우리는 다시시작..다시시작..다시시작..다시..꼭

 

JS: i should love all... I should hug and shield everything.. I should embrace all of that.. I should do that right? ^^ RT @0101xiahtic: 다 사랑해야지..모든걸 감싸 안아야지..그 전부를 내가 품어야지..그래야지..^^

 

cr: @0101xiahtic twitter

translated by :@christabel88 @DBSKnights

 

Отделно се носят се някакви слухове за самоубила се тяхна японска фенка... Дали няма това да ги принуди да излязат с някакво официално изявление?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да си го обясня вече. Нито едните, нито другите...Вече не говоря за личните им отношения, а за кариерата им. Това нещо, което ДжунСу е написал, това което Касиопея правят, това което ХоМин не правят, начин по който Хиро и Мики се жалват...Това вече не е само лично, става много по-сериозно. Никой ли не ги спира? Нямата ли си ПиАр-и? Нямат ли хора, които да не им позволяват да правят това? Намират се в Корея, един скандал и си привършен, а те сипят скандал след скандал...Едните цакат другите, те пък мълчат и сами не знаят. Саморазрушават се, а това е най-тъжното. След всичко, което постигнаха, неща които друг азиатски изпълнител не е правил и сам самички да се съсипят. Вече не разбирам. Не е като да са с военна охрана...Защо не направят нещо зряло и не се разберат като група 25годишни мъже(и един 23годишен идиот)? Не става дума за приятелство, става дума за зрялост. Отвратително е и ме боли наистина много, не ми харесва какво се случва с тези хора, защото за разлика от всички знайни и незнайни к-поп бойци, за тези трябва да ни пука. Отнеха ни и музиката, и усещането.

 

От друга страна поведението на Касиопея е просто недопустимо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знам какво става там с тези фенклубове и с компанията и с групите ама според мен това с бащите 4а са им забранили да напуснат компанията е вярно защото до колкото знам на изток са с много много много много голямо достойнство (до колкото се е запазило от древноста) ама аз мисля 4е бащите им са го запазили това достойнство и не са им дали да напуснат SM защото те ги превърнаха в звезди те им дадаха вси4ко което имат (а това не можем да го отре4емсега) а те двамката слушкат бащите си пак заради това достойнство и затова още са там!!! не знам до колко се верни тези логики ама мисля 4е то4но това става!!! ама като се замисля защо тогава ами не знам да се спрат 4е ве4е няма на кои да се оплаквам (малко шега в пла4а :Д)

 

 

 

до колкото до албума хубав е не това което исках (под исках имам предвид с 5 гласа) но има4е е много хубав като цяло а песните индижидоалните песни са невероятни

she-прекрасна балада много раз4увстваща

 

Our Game и CRAZY-ами ще кажа само яко

 

Athena OST-все едно има някакво напрежени някакво състезание

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:( Сърцето ме боли, когато прочитам такива неприятни новини (явно много харесвам групата и 5-та)

Покрай завръщането на TVXQ(Homin) започнаха да говорят много неприяни неща за JYJ( особено за Junsu)

А той е едно такова ангелче :(

 

 

Прекаляват вече!!! Вместо да ги подкрепяме всичките, то направиха от мухата-слон!

Тези медии са ужасни, та дори и феновете. Как може да говорят и да си мислят подобни неща. Какво искат да постигнат така ? Да развалят взаимоотношенията между двете групи ли? Това ли искат?Дано спрат с тези измисляци :( Нека да продължаваме на слушаме песните им без да ги упрекваме за нещо, извличайте хубавите неща!

JYJ,Homin Fighting!!!Always keep the faith :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова просто.

 

Сунгмин от Супер Джуниър и Шиндонг също пуснаха съобщения в Туитър:

 

СунгМин:

 

“After keeping it in after sometime, I’m leaving this message because I feel this has gone too far. Does (he) not remember the old days when we said we’d work hard together? We were happy even when we were practicing. Did (he) really forget the times when we thought going on broadcast even just once felt like a dream? I’d like it if (he) could look in the mirror once again and think whether (he) has forgotten his rookie mindset~ I understood and forgave them for leaving us without a single word so they could find their own paths, but I don’t know why they are making a fool out of themselves by quietly saying all kinds of these absurd lies and hurtful sayings.”

 

ШинДонг:

 

“Enemy (敵): An opponent who wants to fight or hurt another.

 

Ingratitude (背恩忘德): An attitude of one throwing away their indebtedness to someone and betraying them.

 

In other words, saying that my family wants to fight or hurt another is an attitude of one throwing away their indebtedness to them and betraying them!”

 

Това обаче според мен не само няма да помогне нито на едните, нито на другите, но ще доведе и до война между E.L.F и Cassiopeia.

Другото, което е...За Сунгмин знам, че са били специално с Джунсу адски близки още преди дебюта, защото е трябвало да са в една група, заедно с ЪнХьок и там още някой...

 

Това, което Джунсу написа беше огромна грешка, без значение как се е чувствал. За 7 години в този бизнес той трябваше да е наясно, че чувствата на човек, колкото и справедливи да му се струват, никога няма да бъдат приети чистосърдечно. Да не говорим, че монетата има две страни и, че той ще нарани най-много себе си така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джунсу е прав за себе си, обаче ето нещо. Наистина това, което е написал е грешка. Колкото и да си наранен и колкото и да ти е трудно, трябва просто да продължиш напред. Нещо повече. Джунсу сам е избрал пътят, по който до върви и трябва да си носи последствията. Колкото до Юно и Мини, в правото са си да продължават напред. Знам, че на никой няма да му е леко от случващото се, но не може пък и да стоиш на едно място и да чакат нещата да се оправят от самосебе си. Проблем е също, че няма разговор между двете страни. И става така, че едните обвиняват другите, другите пък мълчат и от това само повече са нараняват и не знам докъде може да стигне всичко това.

Edit:Всъщност искам и петимата да са спокойни и щастливи, без значение дали ще са заедно като група.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И после ми кажете, че не си познавам стилистите:

 

http://www.youtube.com/watch?v=BwnOXb5hg9U&feature=player_embedded

 

За черната ни перла с любов:

http://www.youtube.com/watch?v=QAtslM8HDz0&feature=player_embedded

 

http://www.youtube.com/watch?v=w4nsS1jvFME&feature=player_embedded

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е непотвърдено, но го прочетох на доста места...

 

Cassiopeia официално се разделят на две/ три части: Οrion за JYJ, HolyShinki за HoMin, Cassiopeia за може би първите членове, които никак не им се ще да се разделят. Доколкото разбрах е имало официална среща, на която вероятно след много скубане, рев и писъци се е стигнало до тва решение. Искам да видя, ако се съберат (с помощтта на всички божества известни ни) какво ще правят тия фенки и как ше се погледнат в очите.

 

http://www.youtube.com/watch?v=5jlp2AHHhWU&feature=player_embedded

 

Той е отново тук, насълзиха ми се очите от радост, на Щнхо се надявам от настинката да сълзят. Но все пак...Чангмин е отново тук и колкото и да ми е гадно, че го казвам...Сега като са двама поне няма как да не говори. Много ми липсваше, много и сега съм щастливаааааа ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и последната сцена за тази седмица, от следващата ще се надяваме само на първи места:

 

http://www.youtube.com/watch?v=U-iqLa2DXps&feature=player_embedded

Поредното доказателство, че познавам стилистите си.

 

Ето я и Ηοw can I:

 

За съжаление Юнхо е много настинал и от петък се влошава, затова са взели решение двете денс парчета да са на плейбек. Тъжно, но факт.

 

sdfdf.PNG

 

На БоА и свикнах, а и напоследък нямам никакви проблеми с нея, даже почнах да й сипматизирам обаче тая другата... Мое ли да не ми разваля всяка снимка и всяко събитие? Тъкмо се зарадва за нещо човек и тя тям с кофти косата си и безвкусното си облекло ;////

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Репетицията на Джунсу за Tears of Heaven и клипче от пресконференцията.

И малко снимки:

 

17.jpg

3.jpg

20.jpg

1.jpg

1.jpg

повете снимки тук и тук

 

 

И отново малко снимки, но този път от драмата на Чангмин, която ще стартира на 24 януари.

2.jpg

1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...