Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Аз наистина не виждам как ще останат честно казано, а и дори да се случи няма да е същото, и определено няма да е по-добре. Този процес, колкото и да ми е неприятно-сложи край на групата. И другото, което най-много ме дразни са спекулациите олколо отношенията им. Непрекъснато излизат съобщения за нетърпимост между двете фракции, след което излизат опровержения на това, публикуват неща, подписани от двамта, а после пък Хиро произнася онази реч на наградите...Не знам, това е най-изнервящото от всичко.

 

parab,

All about DBSK 3 couple talk, откъде да си дръпна? В DBSKer е само 1 и 2, и аз само тях съм гледала...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джейн, страхотен линк си дала. Макар че аз още не съм се хванала да тегля AADBSK 3, прекалено много е - над 10 часа видео...

 

Днес пак се чуват положителни новини... Провела се е благотворителната фен среща в Корея, на която тримата отцепници са били много весели, изпяли са песнички и са забавлявали присъстващите.

ddd6.jpg

ddd1k.th.jpg ddd2c.th.jpg ddd3n.th.jpg ddd4.th.jpg ddd5.th.jpg

 

Имало е 10 минутен разговор за това какво бельо носят в момента?!?! :scratch: :P 8)

Финалните им приветствия са били тези:

 

YC: I had a lot of fun today.

YC: It was so nice to see you all.

YC: In the fourth album there was Don’t Say Goodbye, right?

YC: You know the video the fans all over the world made with that song? We saw it.

YC: -something here I can’t hear because of fans going ‘awwwww’-

YC: We’re taking some time off to sort through everything slowly,

YC: while listening to all the little things you all have to say,

YC: so we thank you so much for helping us this far

YC: and we will work hard to be better. Thank you.

 

 

JJ: Yes uh, we thank you all so much because a lot of people helped us out today.

JJ: And I also do feel sorry for having to end our time together today like this.

JJ: I think that today was a very meaningful day for all of you and for us as well.

JJ: And for a long time, I want to set up meetings with all of you

JJ: to talk about the things we haven’t been able to talk about yet.

JJ: -something here, it’s a little fuzzy-

JJ: So in the future I hope there are good times, bad times and great times ahead of us.

JJ: So let’s keep loving each other and go on like this. Thank you.

 

JS: First of all, I feel great knowing that we had a nice time here.

JS: I’m happy that we could even give a little help to _____ (can’t hear)

JS: And I want to have my birthday party with you all.

JS: I think today was very meaningful to us.

 

 

Джунсу е пял една много хубава песен... Какво мога да кажа... изключително подходящ избор за настоящата ситуация - припевът

I decided long ago, never to walk in anyone's shadows

If I fail, if I succeed

At least I live as I believe

No matter what they take from me

They can't take away my dignity

Because the greatest love of all Is happening to me

I found the greatest love of all Inside of me

The greatest love of all Is easy to achieve

Learning to love yourself

It is the greatest love of all

 

А пък от АVEX са излезли със съобщение, че никой не споменава за разваляне на групата.

Възможно е просто за момента да елиминират допирните точки между двете групички, за да няма излишни търкания. Но официалните промоции и участия си остават непроменени.

Music Station ще прави някакво страхотно шоу с де кой се сетиш от върха на jpop и те също са в кюпа... Като гледам кой ще участва - всеки уважаващ себе си jpop фен ще намери нещо за себе си в него... Датата е 25 декември, на живо... Като се замисля - всички участници ще трябва да работят веднага след Коледа - не им е лесно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нед Дек 13, 2009 1:07 pm

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

да и аз четох за благотворителната среща под името " Smile Again" ... срещата е била в гимнастическия салон на училище Hwajung в Сеул...доколкото прочетох е било по този начин: имало е три къта,в единия от тях 'Q&A Corner’ са били задавани въпроси на тримката.. в ‘Tell Me Your Wish’ кът са изпълнявали желания на феновете ( и аз искам!! ) ... и последен кът ,където Micky е изпълнил песен,която сам е композирал. В статията бяха цитирани и думи на Jae Joong : "Ние се променихме,но нашите фенове останах същите.Това ми харесва." И след това тримката са показали на феновете колко съжеляват и са тъжни за създалата се ситуация. Милите.... ... Junsu oppa съшо е говорил и е казал,че се надявал всичко да отмине бързо( и ние се надяваме ) ....И тъй като срещата е била благотворителна ..събраната сума е дадена на дом за деца...

ето и изпълнението на Micky и песента която са пяли тримката ... :

 

 

ето и малко снимки от срещата

2mfc5yh.jpg

smileagain4.jpg

smileagain5.jpg

smileagain1.jpg

ето това са листчетата с въпросите на феновете...

smileagain2.jpg

а това са феновете,които не са могли да влязат в залата и са мръзнали отвън,но въпреки това са чакали!

smileagain6.jpg

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде нашите момчета са спечелили наградка от Melon Music Awards!... "Артист на Годината" в Peru Poll ..... ето линкче... леллеле само като гледам кои са били за първоото място...доста известни певци и групи.. но най-важното е, че DBSK са на първо място..

http://sujushineedbsk.wordpress.com/2009/12/16/dbsk-is-artist-of-the-year-in-peru-poll/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BREAK OUT! 16.12.2009

 

61mlL1G8VBL_SS500_.jpg

CD+DVD

 

- CD -

1. BREAK OUT!

2. XIAHTIC / Junsu from Tohoshinki

3. BREAK OUT! (less vocal)

4. XIAHTIC (less vocal)

 

- DVD -

BREAK OUT! MV

Off Shot Movie (Limited Edition Only)

 

61e2v0EjEwL_SS500_.jpg

CD

 

- CD -

1. BREAK OUT!

2. XIAHTIC / Junsu from Tohoshinki

3. BREAK OUT! – ○ ○ Remix-?

4. BREAK OUT! (less vocal)

5. XIAHTIC (less vocal)

 

http://4.bp.blogspot.com/_-AEKV94IaF4/SyoYvvWpDPI/AAAAAAAAJ4M/ODyztVGgAvQ/s1600/335101_200912171920460.jpg

 

много ми е странна прическата на Мики,но като цяло снимката е страхотна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Япония продължават да ги популяризират. Февруари ще излезе техен Best Album, нещо, което май дори в Корея не е излизало досега. Ще включат песните:

●MIROTIC

●Share The World

●My Destiny

●Doshite kimi wo suki ninatte shimattandarou ?

●Purple Line

●Stand by U

●Stay With Me Tonight

●Asuwa kurukara

●”O”-正・反・合-

●Sky

●Somebody To Love

●Lovin’ you

●Rising Sun

●Summer Dream

●Bolero

●Begin

 

Минус - липсва ми Love in the ice!

Ще има включени още 8 песни, избрани от петимата. Плюс още разни благинки като снимки, видео, клипове с караоке версии, книжка и т.н.

 

А в Корея излиза на края на месеца двд-то към Миротик концерта... Много, много ми се иска да го имам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оооооооъ, този бест го искам, за ДВД-то да не говорим. Знам, че бойкотираме, ама искам да си гледам концертчето.

 

Love in the ice можеше да замести спокойно Stand by U или Stay With Me Tonight, но поне Болеро-то е там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Kohaku фестивала ще пеят ‘Sennen Koi Uta‘ и ‘Share The World‘. Не съм особен фен и на двете песни, можеха спокойно да завладеят всички с Болеро, втората - предполагам е избрана, защото наистина стана голям хит покрай анимето.

 

Зен, ти концертчето можеш да си го гледаш и сега - знаеш къде да го потърсиш . Нали го излъчиха по телевизията и отдавна има рипове.

 

Предвид факта, че и Xiahtic ще е в Break Out - реших да го чуя и видя най-накрая какво е това чудо.

 

 

 

Покрай него и това видях и всъщност то повече ми хареса.

 

 

Танцът на Джунсу е сякаш прекалено зареден със сила, докато Юно балансира и силата, и гъвкавостта, и емоцията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм го гледала, но искам ДВДто, ти го каза с вманиачаването...Съвсем различно е да го имаш оригинално. Първо се чувствам по-близко, воторо е по-хубаво, трето е толкова гот да си имаш колекция.

 

Share the world e eдин от най-продаваните сингли, които са служели на опънинг на Уан Пийс. Аз понеже не следя кога ги сменят в мига, в който чух песента и ми увисна ченето от изненада.

 

Sennen Koi Uta не мога да я харесам и това е. Болерото е втората ми любима тяхна балада след Doshite. И песента, и клипа са нещо разкошно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много за клиповете.Най-сетне да се накефя на песните с истинско лайфче.Изпълниха ме с толкова положителни мисли и чуства.В момента съм ужасно усмихната

 

И на мен първия път не ми хареса Миротик.Съвсем за кратко я бях чула и не ми допадна.Тогава в главата ми течеше само мелодията на Purple line

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този концерт Tokyo Dome ми е един от любимите... мм Junsu как танцува само... главата ми се завъртя... ... а тези танцьорки много ги мразя..особено една ( тази,която танцува с Junsu - и е грозна отгоре на всичко) ...

 

малко снимки на Junsu от Mozart ...хмм няма да изказвам мнение за снимките.. още незная дали ми харесват... :|

странно ми е...

jong3.jpg

ad6a575b9b42c8f169fd42b.jpg

d32ef99c248cf3d026c92c4.jpg

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дългата коса ми е слабост, а JunSu му тича. На него заради пухкавостта му не трябва да му се зализва по лицето косата, оттам нанатък си е перфе. Много е сладък...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джунсу с тази дълга коса е уникален - наистина изглежда малко странно, но му отива. На него русо по принцип много му прилича... Края на януари ще видим как се е представил в мюзикъла - със сигурност ще има fancam...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная за мен си е разкошен всякак, но в тази фотосесия наистина изглежда много добре, макар и да създава впечатлението на малко по-стар, отколкото е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://dbsk-bg.blogspot.com/2009/12/yunho-evisu-new-catalog.html

тази фотосесия е страхотна.ето така ми харесва Юноу

...parab, запомних му името вече ....добре изглежда, поне от фотосите тук....да не споменавам, че ми е

най, така да се каже, "мъжествен" от бандата

(май от няколко месеца ми бие на очи..след една VIP премиера и едно кафяво кожено яке , дето е трепач...

айде, да не лъжа и от нялкоко снимки на летището за/от Япония )

Та ще послушам малко от новите песни...пък да видим

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си припомних по коледно песничките на Epik High и незнайно защо попаднах на това:

http://www.youtube.com/watch?v=Dsu5yDvc1-8&feature=player_embedded

 

Junsu е адския сладур, дори BoA е поносима, да не говорим че този проект ме запали по Бора и нейното нечовешко пиано, а Табло да не се обсъжда...Да предвид какви са ситуациите сега...Поздрав за всички фенове на DBSK, а и на останалите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...