Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Аз не харесвам тази песен, да не кажа че я мразя. За това може и да не съм обективна, но определено не е това, което съм свикнала да виждам. Самата ти си казвала, че си фен на живите изпълнения, но в това нямаше живот. Нормално е, под напрежение са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stand by U наистина е много хубава песен

 

http://www.youtube.com/watch?v=KVYg2wXC1ko&feature=player_embedded

Лично на мен ми изглеждат на моменти,или по точно през цялото време,все едно са на друга планета....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

parab, всички клипове съм гледала. Първия ми досег с тях беше Rising Sun, където видях Хиро и ми увисна ченето(буквално), а втория Balloons xDDDD И стана тя една...Не им обичам клиповете на повечето балади, някак мязат на Backstreet boys и не мога да се преборя с идеята, че се превръщам в 13 годишна лигла. Иначе имат страхотни балади, факт.

 

Но това настрана...ЗАЩО НА МАКС СА МУ НАПРАВИЛИ ТАКАВА ПРИЧЕСКА?

hotmax.jpg

Да има такива снимки и да му стърчат ушите...Сърце нямат тия стилисти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не им обичам клиповете на повечето балади

И аз. За сметка на това Rising Sun няма да бъде изместен още доста дълго време от първото място.

 

Не съм стилист, за да ти отговоря :)))). Може да е някаква нова концепция... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rising Sun е класика. И корейската, и японската версии.

 

Макар на мен най-любим и добре издържан да ми е корейскя О. Всички са страхотни, а на Джун Су са му вдигнали косата, с което най-красив. Мики с тази дива прическа е няма толкова сладкото същество, Макс е толкова аристократичен, Хиро с тази руса коса и тъжен поглед, а ЮнХо...Искам онези обици.

 

На трето място ми е Tri-angle. Визията им е доста комична, но аз пак си ги харесвам, освен ДжунСу.

 

И Миротик...Клипа, песента, албума. Бях totally mirotic тогава, няма таковата зарибяване...

 

Wrong Number?

 

Дам, почна ли се, нямам спирка. Гоменне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ти ги нареди първите пет ))).

Моят номер 1 е ясен.

Номер 2 ми е Triangle точно заради страховитата им визия. На всеки му пасна идеално образът, а, май само Макс беше отново "щръкнал" .

Следва Choosey Lover - като визия са невероятни, като настроение - песничката ми е сред любимите, като изпълнение - изглежда се забавляват много.

На 4-то място - делят си Миротик и Wrong Number

На 5-то са Hug и Ballons - като ги гледам ми се приисква да задъвча розова дъвка и да пукам балони ))).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ше те помоля, ако можеш да ми разясниш кой какво животно е в Balloons. Защото аз за сефтето си като го гледах се счупих да се смея как Хиро го пребиват стадо подивели пингвини, а после и че неговото лъвчи не го харесваше много. Мики овца ли беше, чудо ли е...

 

Миротик и Грешния номер са клиповете, в които те вече станаха мъже. Мноооого ги обичам, хем красиви, хем секси, хем хуабвам музика. На друго ниво са.

 

А Хъг всеки път като го гледам ме хваща една носталния, макар да не ги следя от началото. Просто Хиро с нежното си лице, Макс с вид на 12годишен, Мики, който се бръсне по дяволите, милия ДжунСу и кривите зъбки, но огромна усмивка на ЮнХо, а и тогава не занят в какво ще се превърнат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мики е заек, а Джунсу е овцата май ))))

----------------------

ное 28, 2009 10:12 am

 

Днес - ново двайсет!!!

SM е позволила на Tohoshinki под шапката на AVEX да имат изяви в Япония при следните условия:

1. Внимателно и отблизо петимата да бъдат наблюдавани от AVEX .

2. Никакъв контакт или разговори между двете групи.

3. Единствено Юно и Макс трябва да отговарят на въпросите в интервютата.

 

И за това тройката не е била уведомена предварително! Както казват - понякога действителността наистина надминава всички сериали. Вече очаквам да има планове за сериал за тяхната история в близко бъдеще...

Явно затова нещата са били толкова сконфузени при интервюто им...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тези от SM се оказаха голями тъпаци(с извинение за думата) .... как може така сега заради тях DBSK са скарани сигурно..... съвсем гадна стана ситуацията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JaeChunSu ще проведат тайна(?) фенсреща с Касиопея без значение желанията на СМ и без ЮнХо и Макс. Ще се състои през декември, макар да не е ясна датата и мястото.Сега е интересно как ше реагира компанията и защо другите двама дори не са били включени в плановете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз прочетох за тази тайна среща.Ми то нормално е да е без Юно и Макс след като СМ не им позволяват,то може др да са им казали за срещата,но като всяка тяхна крачка се следи от компанията очевидно е ,че няма да отидат, те сега са изцяло зависими от СМ,не че преди не са били,но сега с това разделение компанията упражнява още по-голям контрол върху тях .

Малко снимки от последните дни - Макс е с нова прическа

141t65e.jpg

103zu5f.jpg

cmyuibkk.jpg

cmyuibkk1.jpg

А ето го и Юно той малко понапълнял ми се вижда ,но нищо пак си ми харесва дори по -мъжествен изглежда

30yh7.jpg

30jiyubkk2.jpg

30jiyubkk6.jpg

30yh7.jpg

 

Ох с нетърпение чакам утрешното им изпълнение :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30yh7.jpg

 

Тази снимка е страхотна! :) Юно изглежда повече от добре. И май наистина малко е качил килограми. Ще го видим утре.

А Макс - въобще не ми харесва с тази прическа, прилича ми на някой елф, липсва му само лък... С къса коса повече му отиваше.

 

Колкото до фен-срещата... Ще я видим каква ще я надробят. Казали са, че след изявите на групата в Япония през декември, ще се решава окончателно съдбата й. Може би и след промоцията на сингъла им в началото на януари... Не е добре, че ще правят подобна среща тримата - на предизвестие за раздяла ми прилича...

 

Преди малко пък четох слухове, че Хиро можел да вземе участие в IRIS 2 сезон... Ако си спомням добре клипа на Тегун - там изглеждаше доста добре с пистолет и празен поглед :lol: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

YunHo е напълнял, но не е зле, достатъчно е висок, че колограмите му да не му пречат.

 

Колкото до Макс....Като върла негова фенка ще протестирам сериозно за късата му коса, особено зализана. Момчето има едно нещо, което не е наред във вида му и това е, че му стърчат ушите. За това, ако ше е късо да е като в Rising sun, но в никакъв случай зализано, но най -добре му е така:

 

min.jpg

 

И той от поне две години не е момченце. И не е мърдал на ръст от бая време, 189 сантима си е още.

 

Колкото до изпълнението, не е лошо, а разговора искам да се преведе, че не ми се гледа на японски и да цикля на думички.

 

Тва за IRIS 2 и аз го четох и не искам да го виждам, не искам да убиват Хиро. Не ми се плаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези от youtube са ужасно бързи и махат заради copyright всички откъси от предавания за няколко часа...

Иначе ето скрипт на интервюто

 

Lady: This is the first appearance for DBSK. How's the stage atmosphere for you?

YH: I think it's a really wonderful stage, and since it's our first appearance on FNS, I'm quite nervous.

Lady 2: Jaejoong-san?

JJ: I'm really nervous.

Guy: We don't really see it though!

Lady: I heard that you're on good terms with Kusanagi-san~

Kusanagi: Yes, that's right. They were on SmapxSmap..

Kimutaku: You just said 'yes that's right!' (about his good relationship with THSK)

Kusanagi: We got along very well.

JJ: Recently he changed his number...

Kusanagi: Ah, we exchanged numbers but I changed the numbers, so I haven't had the chance to tell him. So later...

Nakai: Why don't you give it now?

Kusanagi: Not right now.. after this is over.

Lady: What is THSK's charm, in Smap's opinion?

Kimutaku: Charm? They're really good in song and dance... everyone has really beautiful hearts, and even from a guy's point of view, they're really wonderful.

Lady: What about Smap in THSK's opinion?

JJ: They're really good in their song and dance performances... and they're really active in a variety of activities, and I think that's amazing.

YH: Jaejoong's said it all... I think on the whole they're really great, and I think they're really cool.

-- The rest is omitted because DBSK didn't talk --

 

Translation: Hajargiler @ DBSKnights

Credit: DBSKnights

 

Сетът на сцената е невероятен, особено като се гледа с хубаво качество. Ето линк за сваляне на двете им изпълнения. Качеството е отлично. Да не казвам, че имам и видео с най-висока резолюция, но то е за ценители. Ако някой иска - да се обади.

Stand By You

Rainy Blue

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

parab мерси за линкчетата .Аз също подкрепям Kathie прическата на Макс не е лоша , просто вече бяхте свикнали с една визия и сега тази рязка промяна,нормално е да ви се вижда малко странен ,а колкото до Хиро прочетох ,че е отказал предложената му в IRIS роля

syckan45.jpg

syckan44.jpg ех не можете да кажете ,че не е сладък :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз като прочетох днес, бях супер разочарована. След като спряха и радиопредаванията си Bigeastations, сега и срещите... Чудя се дали ще промотират сингъла си въобще.

Японският им фенклуб дори е подел инициатива за предварителна поръчка на сингъла им - искат да ударят половин милион, за да има ефект в музикалното пространство. Не знам доколко ще успеят след тези новини.

Хич, ама хич не ми се иска участието им в Кохаку в края на годината да им бъде лебедовата песен. Махнат ли се от SM, няма да ги чуем да пеят любимите ни песни повече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...