Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Изпълнението на J-Jun x XIA, официално качено в YT канала на Джунсу.
Само се чудя... Защо в заглавието на видеото не е дал кредит и на Джеджонг, който все пак пее половината песен.
Иначе пеят красиво, както си знаем. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започват втора серия продажби на билети за фен срещите на TVXQ в Япония, които стартират на 7.05, а последната спирка от тура е 22.06.2022 г.

Отдавна не сме виждали момчетата заедно на екран. Да започват вече тия фен срещи, че да се порадваме на фен-камери и ние. :cry:
Изображение

 

Изображение
 

 


Пърформанс видео от Джунсу - "HANA".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.04 Макс посети представителния им магазин и се снима за италианската марка дрехи Brunello Cucinelli.

Качи пост в Инстаграма си.

Ама красив веее...

Изображение

 

Изображение

Изображение

Изображение

Видеото в спойлера.

Off Topic

 

 

 

 

А това е нещо, което наскоро ме направи много щастлива.
Дебютната песен на TVXQ "Hug" с преработено видео - вече с висока резолюция и добавени англ. субтитри.
Младите и красиви лица на Джеджонг, Джунсу, Ючун, Юноу и Макс, както и сладката Го А Ра, красивите думи, хармонията на гласовете им, превърнала се в стандарт.

Насладете им се. 
:cry:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красиви са, нали?

ТОХОШИНКИ ще бъдат лице на юнския брой на ELLE Japan.

Изображение

 


TVXQ са сред участниците на традиционния концерт SMTown, който ще се проведе офлайн за пръв път от 2019 г. Датите са 27 и 28.08.2022 г., а мястото Токио Дом.
"SMTOWN LIVE" се проведе в Tokyo Dome

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НАЙ-СЕТНЕ!
Най-накрая получаваме летищна мода от дуото.

Днес заминаха за Япония, където на 7 май започват фен-турът им. 
Изображение
 

 

 

Освен това на днешната дата - 27.04, се навършват 17 години от дебюта им в Япония.
"Stay With Me Tonight", песента с която започва японската им история.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джунсу с тур озаглавен DIMENSION.

Засега Банког и Токио, очакваме дати.

 

 

J-Jun x Junsu и последната им обща песен, ост-а за японската дорама.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приключиха първите две фен срещи на TVXQв Япония.
Изображение

С японската звезда Кода Куми, която е присъствала на вчерашната среща.
Изображение

Макс с дълга коса. Инстаграм.
Изображение

И Юноу с Инстаграм ъпдейт.:cry:
Изображение

Изображение


Koda Kumi & DB5K с песента им "Last Angel".

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-страхотното събуждане. 

Обновеното видео на TVXQ "Tri-Angle", вече с HD качество и английски надписи. 

Това е песента с която за пръв път се докоснах до к-попа и бях шокирана, не вярвах на очите си. Но ушите? Да, оказа се, че при мен са пряко свързани със сърцето и се влюбих. 

Щастлива съм да го споделя с вас. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японските ел. медии пълни с TVXQ и материали за фен-турнето им. Много се радвам да видя това.

TVXQ ще са и на корицата на японското списание ELLE, което ще бъде пуснато на 27.05. 
Ах, Чангмин.:yes: 

Изображение
 

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

Макс качи в Инста снимка с екипа танцьори.
Изображение


Юноу качи на тях двамата. 

Изображение


Официалният фен клуб също получи обща снимка. Готини колкото си искат. 
А аз пък искам корейски комбек. Скоро. МОЛЯ!!!!
Изображение


Припомням нещо за което ме подсетиха наскоро, при разговор за акапела и вокали. 
Песента "Whatever They Say" (a capella ver.) излиза на 11.10.2004 г., част от 1-вия судиен албум на групата Tri-Angle.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В няколкото свободни дни Чангмин се прибра в Корея.
Тагна се от летището - Инчон и картинка на самолетче :D

Изображение

 

Снимки за "ELLE Japan" и то какви. Уау

Изображение


Изображение

Изображение

 

 

ASMR видео за ELLE Japan. Ама хубави бе. Колкото си искат.

 

Дуото ще бъде и на корицата на "AERA", излизащо на 27.06.
Изт.Aera Japan

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 12 юни се навършват три години от соло дебюта на Юноу, който беше с мини албумът TRUE COLORS.
Касита и фенове на U-Know са изпълнили редица места в Сеул и около сградата на SM с реклами по повода и макар да съм много, много далеч се чувствам съпричастна и страшно благодарна на всички тях.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

 

 

 

Парчето с което официално дебютира, ако сте го забравили - "Follow":)

 

 

Песента на Макс "Devil" е включена сред избраните от сп. Time" с най-добрите песни и албуми на 2022 досега.

Ето какво казват: "Няма съмнение, че гласа на Макс Чангмин е основната атракция в "Devil", римейк на песента със ъщото име от 2021 г. на шведския песец Алекс Руно. Това става ясно още от опенинга, който не включва инструментали, които да разсейват от богатия тон на вокалиста на TVXQ. Разбираме го също и от припева, който показва извисяващите се мелодии над басовата линия. Натрапчивият акапелен мотив и пуслиращи ударни ритми усилват очарованието на тази r&b песен, но пеенето на Макс Чангмин е това, което прелъстява със сила подобна на дяволско изкушение."
Уау

Off Topic

 

There’s no doubt that Max Changmin’s voice is the main attraction in “Devil,” a remake of Swedish artist Alex Runo’s 2021 song of the same name. This is clear from the opening that includes no instrumentals to distract from the TVXQ vocalist’s rich tone, and from the chorus that features his soaring melodies over a slithering bass line. A haunting a cappella motif and pulsating drum beats amplify the bewitching quality of this R&B track, but it’s Max Changmin’s singing that seduces with a force similar to that of a devil’s temptation.

 

 

А на мен ми е супер сладко да си спомня тези кадри от видеото му "Maniac".:D

be85ea66b799ae78.jpg

 

30ab6a7d82a74913.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TVXQ завършиха успешно фен обиколката си Bigeast FANCLUB EVENT 2022 TOHOSHINKI The GARDEN ~ TOURS ~, която се състоя от 21 шоута в 6 града в Япония, и събрала 140 000 души. 

Снимката е от една от майските фен-срещи. Уау

TVXQ002.jpg

 

TVXQ001.jpg

 

В последното от представленията обявиха излизане на нов японски сингъл на 17.08.2022 г. :)
Изображение
изт.Kplaza

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TVXQ имаха няколко появявания в предавания на японски телевизии, но честно казано частта с японските активности не ми е много ясна. Ако знаете повече, моля, споделете!
Ето, сега прочетох, че ще имат участие по FujiTv на 9.07, където ще изпълнят "Epitaph".
Изображение
Изт. Twitter TVXQ Fan base

 

Като подгряване на предстоящия СМ концерт в Токио - едно изпълнение, което много харесвам. След като СМ обявиха и сеулски концерт на фамилията на 20.08, много се надявам на онлайн излъчване. Стискайте палци, а дотогава:
"We Are" SMTOWN Осака, 2018 г.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Японският сингъл "Utsуroi" беше пуснат в музикалните платформи, а официцланият му рилийз с видеоклип ще бъде на 17.08

 

 

За съжаление премиерата на живо, която трябваше да се случи утре по яонска телевизия, е отложена, защото Макс е с ковид. :(
Той отпътува за Япония заедно с Минхо (SHINee) с когото трябваше да снимат фотосесия, но вирусът хвана макнето ни и работите се провалиха. Той е там, карантиниран. Не се чува нищо за състоянието му, само се надяваме да се чувства добре.

Но пък имаме и добра новина.
Радиопредаването му "FreeHugs" се завръща в ефир със Сезон 2. От 10.08 отново ще се усмихваме с Чангмин всяка сряда. 

Изображение

 

Off Topic

 

 

 

 

Малко снимки на дуото от японското им фен-клуб списание.

Изображение


Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-неочаквано - Макс и денс практиката на "Devil".
:wub:

 

 

Добавям и пилотния епизод на шоуто на Юноу от 2020 "The King of Invention", което незнайно кога се е сдобило а англ. субтитри. 
Видеото е част от плейлист и епизодите вървят последователно, нямате грижи да търсите следващия.
АЗ - щастлива. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...