Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Малко по-рано днес Чангмин каза скоро да очакваме специална изненада.

И я получихме - танцовата практика на "Devil" в изпълнение на един закачлив и сладко засрамен дявол, и неговата свита. 

:D

Ето какво е написал като коментар под самото видео: "Здравейте, тук е Макс Чангмин. След почти 2 год. се завърнах с 2-ри мини албум и толкова много от вас гледат видеото ми, надминавайки моите очаквания. Очевидно съм развълбуван, но и малко озадачен в същото време.^^ Много ви благодаря за любовта и подкрепата! За да изразя благодарността си... може да е малко лековато, но смело подготвих едно сладко видео за "Devil"... Моля, дайте му много любов :)"

Off Topic

 

Hello, this is MAX CHANGMIN. I'm back with my 2nd mini album in almost 2 years and so many of you are watching the music video, way beyond my expectation.  I'm obviously thrilled but a little puzzled at the same time^^ Thank you so much for your love and support. To express my gratitude... it may be a bit cheesy, but I prepared this cute content for 'Devil' with courage... Please give it lots of love :)

 


959504ccd99c61fc.jpg

 

 

 

Алекс Руно, чийто е оригиналът на "Devil" изразява подкрепа за версията на Макс в Инстаграм и започна да го следва.
"Чуйте версията на Макс Чангмин и красивото видео на третият ми сингъл "Devil". 8.6 млн. за пет дни и продължават. Браво, сър!"
Изображение

Можете да чуете оригиналната песен на Руно от видеото в спойлера.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специалното изпълнение за M Countdown днес - Макс с "Fever".



И пълно с благодарност съобщение от него, с което отбелязва края на промоциите по албума.
"С днешното изпълнение на "Fever" приключихме с промоциите в музикалните предавания. Беше кратко, но мого се старах. Щеше да е много по-добре да мога да се представя пред феновете. Толкова е глупаво. Работих много върху този албум и ви благодаря, че го харесахте, както и допълнителното съдържание. Клише е, но ще кажа, че това ми даваше сила. Имаше време в което бях физически изтощен, но благодарение на вас успях да промотирам без да усещам умората. Много ви благодаря, че ми дадохте това вълнение! :) Има още няколко неща, които не са излезли, така че насладете се до края."
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно от нещата за които спомена вчера Макс каза да очакваме.
"Дявола чете резюмета" :) Ех, този "дявол". Много мил, загрижен и честолюбив го раздава. Накрая, за да възвърне "злата си същност" се обажда на един мноооого зъл дявол, който напоследък краде сърцата на дамите. Кой е той, ще се досетите ли? Дойонг, който се оказва не толкова лош, пък и на всичко отгоре подсмърчащ. Нашият дявол се прехвърля на следващото "зло", което тъкмо се подготвя за поредното си участие в мюзикъл - Кюхюн. Макнето на SuJu също не е достатъчно лошо, на всичко отгоре обещава да мисли за Макс по време на постановката. Това кара нашият Зълчо да се свърже с последния, най-лошият сред лошите - Минхо, и да му зададе своя въпрос: "Кое е най-лошото нещо, което е направил през 2021 г.?" Ужас ви казвам, аз съм в шок. Едното е, че.... не мога да повярвам, не го очаквах от него  - Минхо е използвал две салфетки, когато е могъл да ползва една. Разсипник такъв. Но още по-лошото предстои. Споделя, че тъй като е голям ентуасиаст работи много и кара хората около него също да го правят. А съм в потрес, но дявол Макс одобрява, доволен е. Накрая му изпраща сърце и му казва, че го обича. Злобна работа ви казвам.:lol2:

 

 

Джунсу в предаване на A Channel със заглавие "Groom Class" (Клас за младоженци).
Фен е качил кратка извадка с негово участие.

 

Доколкото разбрах дамата, която е избрал е Хьолин, с която  танцуват на песента й "Layin' Low".
Нямам идея какво значи "избрал" и какво точно ще правят в предаването, като разбера повече ще споделя,
Изображение
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дойонг (NCT) реагира на видеото на Макс "Devil", опитвайки се да изглежда про.
Забавен е.
Изображение
 

 

 

Обаче след като Макс говори с Дойонг, Кю и Минхо в предното видео, a Кюхюн е споменал Kyu-line в неговото:
3f697f57f14b44a2.jpg

 

Много ми се иска някаква колаборация от тези тримката. Не мислите ли, че ще е страхотно?
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад камера - Макс в заснемането на "Devil". 

 

 

Мюзикълът "Death Note" се завръща на сцена, като главната роля се поделя между Джунсу и актьора Ким Сънг Чул.:)
Постановките ще са от 1.04 до 26.6.2022 г.
Успех!!
Изображение

L през годините:
Изображение

Той също така е поредният артист, който се присъединява към платформата Weverse и за пръв път показа красивата нощна гледка от офиса си.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно страхотно изпълнение на "Devil" за канала genie original.

От там са коментирали: "След като е ISFJ (интроверт), когато танцува той е много по-експлозивен от E (екстровертите). Богът на Куангя.

 

 

Чангмин ни изненада и с видео зад кулисите на "Maniac".
Мнооооого готин бе.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, забравих Джежонг.
Срам. СРАМ!
Да е жив и здрав!
Независимо соло или група е страхотен.
За мнозина е и най-добрия глас в к-попа, а да бъдат наричани така е мечта за много от колегите му в бранша.
Изображение

 


Японския албум на TVXQ ще излезе на 16.03.2022 и ще носи името ЕPITAPH. Странен избор на заглавие, имайки предвид значението му - кратък текст, гравиран върху надгробна плоча, разказващ сбито за добродетелите/добрите дела на починалия.
Изт. Tohoshinki Japan

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на любимецът ми. Много здраве и професионални успехи му желая.

П.П. С нетърпение очаквам албумът на групата,изглежда мрачен.

spacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс с интервю за VOGUE Korea, както и специално изпълнение на "Fever".

 

 

Отново в бяло, но съвсем различно усещане :lol2:Макс показва фенчанта към песента "Devil".
Надявам се скоро да има възможно да чуе публиката как го подкрепя и припява на живо!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно!!!
Изпълнението на Джунсу и Хьолин за шоуто Double Trouble в епизод 3 с концепция SEXY и име на песента (?) 'Coming of age ceremony'

 

 

Макс ни подари още едно приказно изпълнение на "Fever", този път за канала dingo dingo GLOBAL DDG.

 

 

Допълвам тук с една снимка.

Това е сграда в Лос Анджелис, собственост на SM, която е предвидена в някакъв етап да бъде представителна (нещо като музей) на компанията. В момента е украсена с огромна реклама на DEVIL.
Макс в ЛА??? Да. ДА!!!!
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър за видеото на Юноу за японският му албум.
По повод рождения му ден утре (6.02) видеото ще излезе в 0:00ч японско време, на 6.02 , което е 17:00 ч наше днес. 
Актьорската му игра тук е супер, нямам търпение да чуя песента.

 

 

Японските фенове на TVXQ с реклами за рождения ден на U-Know.
Токио

Off Topic

 

 

 

 

Корейските Касита също поставиха банери и LED в Сеул.:)

Off Topic

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, лидерът е рожденик. :)
Преди малко приключи първият си Инста лайф от много време насам и не мога да ви опиша как се чувствах. Нямам други думи, освен да кажа. че бях много щастлива, а той грееше. Ако дори малко сте му обръщали внимание, ще знаете как леко се присвиват очите му, когато се чувства добре. Този човек е роден да носи радост, ви казвам.
Освен хубави моменти, споделихме и премиерата на видеото му. Обаче да ви кажа едва ли ние - феновете, успяхме да видим нещо. Всички ревяхме и гледахме Юноу.

Изображение


Изображение
 

 

И заглавната песен на японския му албум 君は先へ行 (You Go Ahead). ЕП-то излиза на 9.02.

 

 

В Инстаграм Юноу постна картина, която е нарисувал преди време.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление лоша новина.
Джунсу е позитивен за Ковид.
Изт. Soompi

Вчера е излязла информация за заразен човек от екипа на мюзикъла в който участва - EXCALIBUR, и  Джунсу си е направил няколко бързи теста, които са били негативни, но последвалия пср е показал положителен резултат. 
Надявам се да мине леко и безсимптомно! :mellow2:

За повдигане на духа - Джунсу танцува на "Mirotic" все така страхотно и ентусиазирано. За мен тя винаги е била "неговата" песен.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратко клипче за създаването на видеото на 君は先へ行 (You Go Ahead), за съжаление на японски.
Всъщност сцената със стъклото е заснета съвсем реално, не е CGI. 

 

 

В Япония се движи рекламен камион, поставени са и банери за промоция на албума на Юноу.
Красиви са.
Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Изображение

Албумът на Юноу "Kimi wa Saki e Iku" дебютира #1 в японската класация Орикон с продадени 41 674 копия , както и #1 в платформата mu-mo и дневната им класация за албуми.
Изображение

 

 

 

Албумът в Спотифай и YouTube Music
 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...