Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

TVXQ откриха днешния концерт SMTown Live 2022, тяхно беше и последното изпълнение.

Започнаха с реаранжирана версия на "Rising Sun" и се случи нещо, което отдавна не бяхме виждали - хаштаг за едноименната песен се трендва известно време #1 Корея.
img.gif


Изображение

 

Off Topic

 

 


Участието им продължи със солата на двамата - "Thank U" на Юноу и новата песен на Макс "Fever" (в спойлера).
Парчето на Чангмин е направо епично. Нямам търпение да го качат някъде официално или да знам поне кога ще излезе албума му,
Изображение
 

Off Topic

 


 

 

 

Завършиха с иконичната "Catch Me" за която личната ми надежда е, че повече от новите к-поп фенове ще видят, чуят песента и ще оценят хореографията й - една от най-забележителните в жанра.
Понеже нямаме още нищо качено, споделям едно по-старичко, но в никакъв случай по-лошо видео - сцена от официалното завръщане на дуото на Мюзик Банк, 5.10.2012 г.

 

Накрая качиха селфи в официалния ACE Cassiopea фен клуб.
Изображение

Обаче знаете ли, което беше най-хубавото?
Ето това - 2022 ще бъде годината на ДОНГБАНШИНКИ! Написано е бяло на черно!
Изображение
 

Не мога дори да опиша колко щастлива бях да ги видя, предполагам повечето няма и да разберете, но просто исках да споделя.:cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър за албума на Макс DEVIL.
Изображение

Както и график на излизането му.
Изображение

 

 

Допълвам

Мини албумът ще съдържа 6 песни, вкл. водещата "Devil". Тя е бавно r&b парче с пристрастяващ бас и китарен риф, придружени с мощна акапелна част в припева (правилно ли съм разбрала?). Текстът е на Макс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, ако не съм седнала падам и умирам. 

Тийзър снимки за албума на Макс DEVIL. 

b705eec25217404a.jpg

 

825a0b133cb2f2a6.jpg

 

80f8f2f8125a7340.jpg

 

Off Topic

 

c8142ec85b605ea5.jpg

 

b239950c272ab203.jpg

 

 

33bfa929854d3213.jpg

 

Албумът ще има две версии - Black & Red, и ще съдържа фотокнига от 96 страници (Макс на 96 картинки!!!), а песните са шест :

Devil

Maniac

Fever

Alien

Dirty Dancing 

Airplane Mode. 

48019b30901c4a48.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър към видеото за японския мини албум на Юноу, който излиза на 9.02.2021 г. 

Името на албума е 君は先へ行く (You go first/ahead). 

fe08f5cbd14e58f9.jpg

 

0f89ab8f3602d586.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешните снимки на Макс. 

eaa9cb25aff1b18c.jpg

 

f6715c6a23213465.jpg

 

eecd5de28c464981.jpg

 

4353fd00948d2e5f.jpg

 

fa3d6108ea80ee64.jpg

 

 

И една готина статия в която говорят за споделеното от него по повод брака му. 

В предаването в което участва - " Bistro Shidor", станало въпрос за браковете. Запитан дали изведнъж е решил да се ожени Чангмин споделя: "Докато говорех с нея изведнъж почувствах, че тя е "Единствената". Как да го обясня? Бях човек, който казваше просто "Поздравления! ", когато някой сподели  щастието си или постиженията си с мен. Но без да осъзнавам започнах да се чувствам истински щастлив, когато тя е щастлива..."

Макс :cry:

 

 
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам. 

Качиха стейдж видео - изпълнението на Макс с новата му песен "Fever" от концерта на СМ на 1.01.

За мен това беше черешката на тортата за цялото събитие. 

"Enjoy", както се казва. 

 

 

В личния си Инстаграм Чангмин качи още тийзър снимки.
Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента "Maniac" от албума на Макс DEVIL ще бъде предварително пусната днес в 18:00 KST. Към нея е записано и артистично видео, вдъхновено от кино класиките "Психо" на Хичкок, "Кралят на комедията" на Скорсезе и "Сиянието" на Кубрик. Самото парче ще е динамичен рок, а аз нямам търпение да го чуя. 

1a60d6a4abd823f2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я - "Maniac". 

Супер свежа и забавна, рок песен. 

 

 

Макс.
Не стига, че ни подари кинематографично видео по-рано днес, ами продължава и с тиийзър снимките. И то какви. ;)

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Изображение

 

Off Topic

 

Изображение

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макс и дамите от видеото, танцово студио - Lady_bounce.
От Инстаграм акаунта на една от танцьорките - lady_vessy.
Самата снимка носи страхотно настроение.
Изображение

 

На 13.01, от 17:00 KST, Чангмин ще е на живо в канала на TVXQ в YouTube, за да представи албума и сингъла "Devil".
Разкриват ни и още малко за последните две песни в албума.

"Dirty Dancing", която щяла да е секси, предполагам R&B песен и "Airplain Mode", която била нежно б-сайд парче. Хич не ми стана интересно, казвам ви.:D
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И последната доза снимки на Макс за предстоящия му албум DEVIL.
Утре трябва да получим видео тийзър и това е - после си чакаме вече албума.
А, Чангмин ще участва в Мюзик Банк, Мюзик Кор и Инкигайо в края на седмицата. :)
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
 

Off Topic

 

Изображение

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от пресконференцията на DEVIL. 

Макс е зашеметяващ, а из медиите се коментира колко секси изглежда "за женен мъж". Моля?

2805f31b5e326a59.jpg

 

48f69d3c61f6261f.jpg

 

d2a952968d28b938.jpg

 

Водещ е бил Юноу. 

1c2a65801dc651f2.jpg

 

49802720154094f6.jpg

 

Чангмин е споделил следното: "Мина много време откакто издадох албум, така че работих много, за да подготвя този. Тъй като това е първият албум, който издава компанията за 2022 г., за мен е чест да съм първият изпълнител с когото започва годината. Много се вълнувам."

Успех, Макс Шим Чангмин! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кратката пресконференция за излизането на албума на Макс.

Песента "Devil" е римейк на парчето на шведския певец Алкес Руно. Всички рифове и интерпретации, които чуваме оригинално не съществуват в песента, но той се е постарал да ги изпълни добре, насочван от Yoo Youngjin. Високите ноти и импровизации са страхотни, но записа не е бил лесен. Корейския текст е на Макс и той е искал да предстаи "дявола вътре в нас" (знаех си, че е така. точно това си мислех и аз, а още не бях гледала това видео.) Чангмин казва: "Този дявол не е някакво конкретно зло... Ситуацията с Ковид-19... Не можеш нищо да направиш, а се чувстваш зле. Стресът, причинен от това... Написах "Devil" мислейки си за страха(от нещо)..."

 

 

Чангмин може би изненада някои хора, но тези, които го следваме знаем какво може и още повече - какво прави.:)

Ако мога да използвам подобна метафора - "Devil" сякаш ни хваща за ръка и умело ни води, за да ни покаже най-тъмните сенки вътре в нас.  Така се почувствах слушайки я.

Браво, Макс! 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да открием скрития личностен тип. 

Макс е тип ISFJ и по неговите думи тези хора са много директни и завършени реалисти, поне това бил чул. В групов чат ще се държи като ENFP, а няколко души ще се опитат да познаят кой сред тях е интровертният ISFJ (той). Хората не се виждат един друг, общуват само със съобщения. Звучи интересно, да видим. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес Макс участва в Инкигайо и това се оказа любимото ми засега изпълнение на "Devil". 
Забележително.

Изображение
 

 

 

А първият японски албум на Юноу KIMI WA GOU GOU, който ще излезе на 9.02, ще съдържа пет песни:

君は先へ行く(You Go Ahead)
Refill • ナイフ (Knife)
Shake it like THIS
Easy to know
サイレン (Siren)
Допълнително във физическите версии ще са включени по още едно парче:
Siren (First edition)
Dilemma (Regular Edition)
Stay… (Bigeast Limited Edition)

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чангмин на гости на YT канала 차린건 없지만, където гостите и симпатичната водеща си похапват и споделят истории и смешки пред камера.
Ах, Макс...


ОБИЧАМ СИ ГО ТОЗИ МАКС ШИМ ЧАНГМИН.
Точка.
Казах си.
Олекна ми.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...