Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Макс реагира на видеото на Тейон Weekend. 
То хубаво, но ми е толкова сам. МНОГО СЕ НАДЯВАМ БАНЪТ НАД ЮНОУ СКОРО ДА СЕ ВДИГНЕ! :cry:
Иначе Чангмин споделя, че за пръв път прави "реакция" и наистина изглежда малко скован и пре-сериозен и концентриран, сякаш есе по въпроса ще пише.



Макс ме подсети да сложа кратък епизод от записа SM Congress, където говореше за проекта SM Classic (абсолютно любимата ми част от цялата см-ска вселена). Лейбълът е създаден с целта да стане най-големият от този тип в Корея, като представя и развива не само класически и джаз изпълнения, но и ре-аранжира к-поп парчета с класическо звучене, създава оригинална музика за анимации и пълнометражни продукции. Планират да създадат (продължат) серията "K-pop Orchestra", като целта е да стеснят границите между к-попа и класическата музика. 
ТУК може да се види цялото видео с англ. субтитри, а на който не му се чете може просто да се наслаждава на гласа и визията му (толкова да му отива костюм).

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне!!! 

Юноу се завръща на екран. 

TVXQ, като двама, са записали предаването Book This Out, където в екип с деца създават книга. Очакванията са тя да бъде издадена физически след приключване на шоуто. :cry:

Излъчването започва на 30.07.2021 г. 

Изт. Naver

8e94e77f90ec9975.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инстаграмът на Book This Out качи снимки с Юноу и децата от неговия екип. В предаването Макс и Юноу ще са в два отбора с по две деца. Леле, как се радвам, ако знаете. Темата на шоуто е страхотна и фактът, че са я проверили на TVXQ ме кара още повече да се гордея с тях. :)
768c8a2d40995ad5.jpg

Снимчица и на Макс и "неговите" деца.
Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам всички обичаме Bolero в изпълнение на DB5K, но днес ви предлагам същата песен, изпята от дуото през 2018 г., по време на концерт на Nissan Stadium, част от турнето им Begin Again.
Малка част от текста на тази омагьосваща Bolero:

"... В мрачната стая
Чувстата на удовлетворение преливат от сърцето
Мечтите нарастват под лунна светлина
Ти трескаво гравираш ритъма на надеждата
Мечтите растат
Ти си себе си
Разперваш свободно крителте си
И търсиш  отговор, какъвто никой не знае
..."

Off Topic

 

Inside the dark room
The satisfying feelings overflow from the window of the heart
Dreams grow under the moon light
You frantically engrave the rhythm of hope
Dreams grow
You seem to be yourself
You flap your wings freely
And search for the answer that no one will ever know
 
Let me hear the melody of the lovely, fragile ballerina that is played by your tiptoes
Fly up!
Your saddness will also find a place to be healed

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23 август Junsu беше поканен в новото радио предаване на Naver Now „Curtains call“. Това ново радио предаване обсъжда всичко свързано с музикалната индустрия в Южна Корея.

Тъй като Jaejoong също ноди шоу "The neighborhood youth" по Naver Now, Jaejoong реши да дойде половин час по-рано и да изненада Junsu. Уловен от изненада, Junsu хвърли в ръцете си всичко, което имаше, и отиде да поздрави своя кариерен член в TVXQ и JYJ.
Jaejoong обясни, че е завършил графика си за деня рано, за да дойде бързо и да изненада Junsu; той дори помоли мениджъра на Junsu да го пази в тайна.

MC каза, че феновете в секцията за коментари в реално време плачат. Jaejoong обясни, че е минало много време, откакто феновете са видели двамата членове в един видео кадър.

MC попита дали имат планове да работят заедно, певците-ветерани отговориха, че винаги имат идеята в ума си и имат мисли да направят концерт заедно, но ситуацията с Covid не помага. Феновете коментираха, че Jaejoong направи щастлива изненада за Junsu и за всички техни фенове.

Изт.

1630015927-img-20210826-231111.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно готино изпълнение от концерта SMTown Osaka 2018.
(споделяла ли съм ви, че вече си мечтая да посетя концерт на СМ Таун някой ден?

 


Хайде, нека и Джунсу ни покаже какво има в чантата.
Е това е, знаех си, че сме сродни души - оказа се "фен" на Strepsils-a. Ах, че и балсамче ягодка?:D
Това беше, ще не ще - взимам го.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов кавър от Макс. 

Песента е Time Spent Walking Through Memories на NELL
Изображение
 

Изображение

Изображение

 

 

Оригинала - хубава песен, може да чуете в спойлера. 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаме някакво развитие по случая с U-Know.
Преди час публикува изявление в своя Инстаграм.
Казва ни следното:
"Здравейте, аз съм Чонг Юноу.
Преди всичко, искрено се извинявам на всички, които заради миналото са разочаровани от мен!
Като човек, обичан от мнозина, отново се извинявам, че не се срещнах с приятелите си преди 22:00 ч. и съжалявам, че причиних притеснения на хората с безотговорността си да не проверя мястото, което посещавам.
В онзи ден, тогава, бях помолен да консултирам свой приятел на място, на което да си поговорим на спокойствие, така че аз присъствах без никакво притеснение.

Прекарах време на преосмисляне, като отправях критика към самия себе си. (нещо подобно казва. и аз приемам критика за израза, поправете ме, ако считате други думи за правилните).
Ще бъда още по-критичен към себе си, така че това да не се случва отново в бъдеще.
Още веднъж се извинявам, че причиних тревога на много хора.
"

Off Topic


Изображение
 

 

Имаме и официално изявление от компанията.
Престъпление (саморазправа, нападение, ескорт и др.) няма.
Юноу ще плати глоба за административно нарушение.
Изт. Naver

0002985743_001_20210903000609411.jpg?type=w430

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата снимка и публично присъствие на Юноу от седем месеца насам.
Заедно с Макс са присъствали на сватбата на стилистката си.
Много, много се радвам да ги видя усмихнати и все така прекрасни.:wub:
Изображение

 

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Девет години по-късно.
Танцова практика на Catch Me, качена в Инстаграма на един от танцьорите им.

 

Иконичната репетиционна на SM.
"Готови? Да."
И се роди хореогрфски шедьовър.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джунсу е съдия в новото шоу на тв Chosun  "Tomorrow's National Singer", което ще избира бъдещи к-поп звезди из между 111 кандидата за слава.
Сред журито са също Ким Бумсо, K-Will и други, а излъчването е от 7.10.2021 г, 22:00 KST.

Изображение

 

 

Нещо става с тия стари практики.:)
Някой качи в YT танцова практика на песента на Джунсу Chocolate Girl от 2013 г.  ТУК

Ето и концертното изпълнение.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото събитие за групата от месеци.
Фен среща за японския фен клуб Bigeast, която ще се осъществи чрез Beyond Live на дата 14.11, 16:00 KST.
Срещата носи името The GARDEN. Реве ми се, толкова много се радвам, че ще се появят двамата.  :cry:

FBtxrDeVcAU8rsC?format=png&name=small
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ноември - фен среща с японския фен клуб, декември - Чангмин с мини албум, през януари - Юноу, а февруари TVXQ се завръщат с нов, японски мини албум

6007b5036976eb53.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...