Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

TVXQ се имали 580 000 зрители на концерта си в неделя. Изт. Allkpop
Аз пък си мисля, че сме били повече тъй като  предполагам, че отчитат закупените коини, но от друга страна никой не е казал, че един "билет" е за един човек, нали?
Да не говорим за нелегалните стримвания, каквито 100% е имало из интернет пространството.
Колкото и точно да са били зрителите, TVXQ се представиха страхотно заявявайки, че са тук и ще останат!

И като споменах това, да споделя, че напоследък често попадам на статии в които бивши и настоящи членове на групата оглавяват разни класации.
Ето една например, гласуването в която ще приключи на 30.05. Тя е за 100-те най-добри вокалисти сред айдълите.
На първо място засега е Джеджонг, на второ Юноу, на трето Чангмин.
(никак не ги обичам тези класации, но се радвам, че въпреки интереса към нароилите се под път и над път "Крале" и "Кралици", много хора оценяват качествата на предното поколение изпълнители)
Ако решите да гласувате за някого ето я - Kinghoice

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yunho  отново е бил в I live alone .:panda-145:

Епизодa e  излъчен миналата седмица ~

Yunho has a lot of wise things to say [Home Alone Ep 348]

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Happyyyyy!!! 

Току-що Макс Чангмин обяви, че през септември ще се се ожени за своята приятелка.

Честито на първият ми айдъл! 

Много се радвам. :)

 

Предвид факта, че дамата не е популярна личност и с цел запазване на личното пространство, сватбата ще е в тесен кръг на 5. 09.2020 г. 

Няколко думи от писмото на Макс, които ми направиха голямо впечатление и заради които му предричам дълъг и щастлив семеен живот: "Вярвам, че пътят ми занапред ще съдържа в себе си още по-голяма отговорност от този, който извървях досега..." 

Бъди щастлив, Макс! :wub:

Off Topic

 

... I believe that my path ahead will hold greater responsibility than the path I have walked on until now... 

 

:click:

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Два месеца след серията концерти Beyond Live, VLIVE ни поздравява с по една снимка с автограф от групите участници. 

(надявам се това раздвижване да означава скорошно качване на концертите!) 

Обаче пък какви са ни хубави момчетата. :)

01_TVXQ_750x1334.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eдна от песните  на момчетата се нареждат в класацията на"Rolling Stone" за "75 Greatest Boy Band Songs of All Time"

 

На 39 позиция: Mirotic

Директен линк

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tъй като Мики беше първият човек, който ми хвана окото от групата.
 

Ще споделя новината и тук .. Странно ми е :D

Ами завръща се :D

Ще има мини солов албум (сингъл албум го чета на някои места)

Мини концерт и фен среща в Тайланд !

Обявено от самия него в инстаграм цък

 

Ee-Pbksn-U8-AImt-HC.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да споделя нещо малко по-различно - фен-видео върху песента "Me, Myself and I" от първия соло албум на Макс.
Създателите на това видео са Малките Касите (Little Cassie), чиито канал открих днес.

Off Topic

 

Видеото е колаборация с един японски танцьор с прякор 高校神起 U-Know. С него се запознават при посещението си на концерт на дуото във Фукуока мин. година, както става ясно от едно от предните им видеа. Пишеше, че момчето танцува пред залата, преди началото на концерта на групата, за да ги подкрепи, особено любимеца си - очевидно U-Know.
Не знам дали ме разбирате, но се развълнувах, когато попаднах на канала на Малките. Тези деца са на по 8, 9 г. и са второ поколение почитатели на TVXQ. С родителите си (или поне майката), взимат активно участие в популяризирането на к-попа и любимата си група. Заедно с японеца измислят сценарий, заснемат го, пращат си , сглобяват видео по любима песен. Публикуват и видео с кадри зад камерата - как е създадена колаборацията.
Тези дни често попадах на доста грозни постове в соц. мрежи, особено покрай активността на СуперМ, така че тези видеа са като мед за душата ми и ми напомнят как започна всичко при мен - заради такива неща станах фен първо на феновете.

 


  

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.07.2020 г. at 0:11, bubble написа:

Eдна от песните  на момчетата се нареждат в класацията на"Rolling Stone" за "75 Greatest Boy Band Songs of All Time"

 

На 39 позиция: Mirotic

Директен линк

 

Слушам си я периодически и не ми омръзва вече толкова години.

Надявам се и Мики да се е взел в ръце.Не заради феновете, а заради себе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна съм с мнението ти за Мики @Lawandula  . Дано го очакват по добри времена ! И да е събрал себе си !

 

 

Нови снимки от списанието ELLE :panda-145:

 

ab0e512856529ca0.jpg

 

Off Topic

537e6226d0b369f2.jpg

7b6209529eadbb51.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Junsu oтново ще играе в  мюзикала "MOZART!" в ролята на Wolfgang Mozart (игра го за трети път - другите години през, които го е играл е през 2010 и 2011 )  и наскоро сподели изпълнението на "Why Can't You Love Me" в неговият YouTube канал ~

[Special Clip] 김준수(XIA) - 2020 뮤지컬 모차르트! ‘왜 나를 사랑하지 않나요’

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Changmin е дарил 30 млн вона на Green Umbrella, за да помогне на деца, които наскоро са били засегнати от силния дъжд и наводненията в Южна Корея ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, skofiild написа:

Ех, жалко. Changmin отлага сватбата, заради положението с Ковид...

 

Нали я консумира, няма значение, че отлага показното мероприятие.:DТоку виж после гледаме сватба 2+1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тукa ме хвaнaхa неподготвенa.

TVXQ в TikTok

Те ми бяхa нaдеждaтa...

Още държa, но aко донсенгите от EXO си нaпрaвят ще се предaм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, kandala написа:

Е тукa ме хвaнaхa неподготвенa.

TVXQ в TikTok

Те ми бяхa нaдеждaтa...

Още държa, но aко донсенгите от EXO си нaпрaвят ще се предaм.

 

Напълно те разбирам! Свалих си го на телефона и го отварям само когато любимците ми  качат нещо (което не е много често и поради тази причина се случва да забравя с кой профил и парола съм се регистрирала - настава страхотна паника :lol2: ). А наистина ненавиждам точно това приложение! <_<

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...