Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ


Recommended Posts

Не мога да спра да я слушам.
И дума не разбирам, клипът не ни казва кой знае какво, а се разплаках.
"Поглед", новият японски сингъл на DBSK.
Обичам ги. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме "Шоколад" - първия самостоятелен мини-албум на Макс на 6 април. 

16 г. след дебюта, един от най-големите, най-красивите гласове на Ю. Корея ще излезе сам с името и таланта си пред критичната, жадна за новости публика. Да си призная малко се страхувам, но вярвам в него и каситата, и стискам палци за успеха му! :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай вълнението около първия албум на колегата, не успях да споделя тийзъра на първия албум на Макс (прощавай мой-първи-к-поп-любимец-изобщо!) 

Изобщо не знам какво да очаквам, ще се изненадваме е явно. :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kim Jaejoong написа в Instagram, че е диагностициран с коронавирус, а от компанията му отговориха, че трябва да проверят, тъй като е в Япония. По-късно той съобщи, че не заразен чрез друг пост, който гласи:

"Какво, ако хората, които обичаме, някой ценен за нас, е заразен с вируса? Мъчително е само да си го помислиш.

Въпреки това толкова много хора се разхождат по улиците и живеят живота си без предпазливост, игнорирайки го...и мислейки, че няма да се случи на тях. Това ме кара да се притеснявам, че семейството и приятелите ми могат да се разболеят. Вярата, че ние и хората около нас ще бъдем в безопасност, в крайна сметка ще разболее нас и хората около нас.

В момента все по-голям брой мои познати и представители на индустрията са тествани положително. Не е нещо, което е далече.

Когато небрежността превърне тъжно предчувствие в реалност, това не е нещо, което просто може да свърши, като изтрием сълзите си.

Бъдете нащрек в момента...Това го казвам отново и отново. Въпреки че стигнах прекалено далеч за Деня на шегата, толкова много хора се разтревожиха за мен за кратко време.

О...и не мисля за това като за априлска шега. Семейството ми и приятелите ми се разболяват...и умират...никога не е!! Просто е проблем на някой друг. Исках да ви кажа, че да защитавам себе си е да защитавам скъпоценните хора около нас.

Ще приема всяко наказание, което ще получа заради този пост. Надявам се, че всички сте здрави."

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видеото на Chocolate излезе. 

 

Честно казано със смесени чувства съм. И ми харесва, и ми е странна. Може би всъщност е твърде модерна за мен? (Аз съм си малко консерва.)

Като цяло е приятна, мелодична, но ще ми трябва да я чуя още един два пъти, за да я приема. 

Чух я отново.

Ами харесва ми. Смела песен, отива му.

(Извън песента. DBSK a.k.a. TVXQ е първата к-поп група, която видях, чух и обикнах, а Макс беше първият от групата, който ми хвана ухото. Беше един младичък, слабичък, висок и с дълга косичка. :D Май нямаше и 18 г., обаче как пееше, Бога ми. От тогава ми е слабост това момче и му пожелавам успех с албума!) 

 

Песента с Chung Ha е страхотна.

Щеше да е хубаво да има видео. 

 

Албумът е хубав. 

Звучи ми малко джаз, малко рок и разни други (жанрове), които не знам как се наричат.

Не знам какъв стил се води, но ми харесва. 

 

И по повод стиловете. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

MAX The Stage.
Филм за работата по албума и хоп - изненада - Макс е написал текста за Шоколад.
Тази година текстописците в SM никнат като гъби. :D
Шегата настрана. Харесва ми това, което казва за песента No Tomorrow, Последната в албума: "Тази песен е подарък за феновете, които подкрепят мен и Ю-ноу...." И Ю-ноу! В неговия албум! Наистина са като братя TVXQ.
(Повлияна от горното ще споделя едно лично мнение, което може би не всички ще приемат. За мен по-добрата част от DB5K остана в SM и носи с достойнство името TVXQ. Харесвам и другите, но като група/дуо тези двамата са ми по-на сърце.)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...