Jump to content

Recommended Posts

Много приятен филм...Харесаха ми и историята, и героите и актьорската игра. За първи път гледам Ко Су, но определено няма да е за последен :wub:

Отдавна изгледан и много харесан от мен Love 911, страхотна екранна двойка, нямаше нужда от заплетен сюжет,  Ко Су и Хан Хьо Джу запълниха цялото пространство със себе си и то много сполучливо, получи се магията.  Особено влизането на Хан Хьо Джу с главата напред беше доста запомнящо се, страхотна. :D

Всички в пожарната ми напълниха сърцето, много искрени и забавни. Ако ви се гледа нещо много свежо и романтично, това е филмът.  :yes: 

Поредното филмчче, което ме разтопи. Много западен аромат придаваше, но бях изклюително доволна. Химия ли беше това между актьорите - не знам, но бяха брилянтни. Сцената на моста в началото ме разплака направо от смях, беше страхотна.  :emote_kiss3:  :wub:  :thanks:  :yes:

Просто пак си припомних защо харесвам толкова Ко Су :wub:,невероятен е този мъж,и като харизма,и като външност,и като игра :inlove:..Химията между двамата е толкова силна че съвсем забравих че играят..Филма определено върви леко и естествено,и не беше пълен със фантасмагории,каквито корейците обикновенно плетат...Докосна ме :yes:..

• Upvote 1

Сладурско филмче ... гласувам с всички възможни крайници ... :D

Гледах го преди доста време, но все още стои на лаптопа, защото си го преглеждам периодично ;) Много истинска история пресъздадена прекрасно и от двамата главни. Хан Хьо Джу ми е любимка, много лъчезарна актриса. Не пропускайте да го погледнете, заслужава си :yes:

Филмът е задължителен за гледане! Колкото повече го гледате, толкова по-хубав става! :yes: Сладури! 

• Like 2
  • Upvote 1

Един от филмите, за които отзивите са почти изцяло положителни и аз напълно се присъединявам към харесалите го. Не държа на реалистичност във филми и сериали - иначе щях да гледам документалистика, затова нереалността в определени сцени изобщо не ми попречи да се насладя на всичко останало - страхотната главна двойка и почти всички хора около тях. Главната ми беше дразнеща като поведение в началото - и като лекар, и като жена, с тази настъпателност, но израстването в образа ѝ компенсира всичко останало. Ко Су - какво да му коментираш, страхотен!

Любимата ми сцена беше

Off Topic

на жп релсата, когато пожарникарите опитваха да отместят колата и към тях спонтанно се присъединиха няколко мъже и тръгнаха да им помагат, въпреки опасността - много естествена и човешка реакция, не знам защо, страшно ме трогна.