Jump to content

Статия за "корейската вълна" във вестник "Преса"


PyMeH

Recommended Posts

Една статийка във в-к "Преса" със интересното заглавие "Младежта PSY-хяса по корейското", в която се споменава и нашето обично форумче, а кратко участие има и моя милост ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статията много ме радва. Най-вече с позитивизма и липсата на ирония, на които често се натъкваме покрай "феномена PSY"".

Хареса ми, но не разбрах последния абзац - пожелание ли е? Или аз съм пропуснала това събитие :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз от статията разбрах, че са излъчвали моя любим сериал... Как съм го пропуснал... :o

 

Много се радвам на инициативата на Цвети! И статията се е получила добре, поне според мен ;) Дано все повече се пише на тази тема!

 

П.П. Винаги съм насреща за нови интервюта, така че БТВ, Нова и БНТ да не се блъскат, за всички ще намеря време :lol:B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй, Румба, таз година в нашата "Преса", догодина в корейската... :lol:

 

Чул те този, който трябва! ;)

 

П.П. А може и някой да му подшушне :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Статията наистина се е получила добре! :)

 

Относно "Тайната градина", доколкото разбрах това е някаква онлайн телевизия.(или нещо подобно)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, статията е наистина страхотна ! Много от тези неща не ги знаех, направо останах потресена, понеже съм от скоро в този форум! Чудесно е, че има толкова отдадени и запалени фенове! Да се надяваме, че наистина ще успеем да постигнем нещо по-голямо като довеждането на някоя от любимите ни звезди на българска земя. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Относно "Тайната градина", доколкото разбрах това е някаква онлайн телевизия.(или нещо подобно)

Ето им го блога и Facebook страницата. Видях, че са дали и профил във Vbox7, но не разбрах как излъчват, кои са и каква е телевизията.

 

А статията е много добра, браво! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра статия с много позитивизъм. Дано да предизвика още интерес, за да излъчат и други сериали по бг телевизиите.

 

Колкото до "Тайната градина", всъщност там, където е излъчена, е просто интернет телевизия, където не мисля, че пусканите сериали имат някакъв лиценз. Така че не се тюхкайте, че сте пропуснали ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубава статия! Благодаря на авторите й и на Румбата! Само една грешчица засякох - сериала по Диема го излъчиха преди Паста по БНТ, а не обратното. :) Само като се сетя, че бяхме сложили часовник, който отброяваше времето до премиерата... Спомени. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса статията и много ме зарадва.Браво на автора.Мисля,че мога да се гордея с това като част от азиатския дух.

Дано още повече да се популяризира интереса на много българи към източната култура и тя да навлезе повечко и в телевизията.

 

Сега отново дават "Паста" и отново ще се гледа и по ТВ.

 

Благодаря Ви за усърдния труд. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...