Jump to content

Recommended Posts

Преди няколко дена го свърших и лично на мен драмата много ми хареса. Изгледах я за 2 дена, направо зомбясах пред тоя компютър :Д Му Рьонг беше голям сладур, въпреки че до края си останах фенка на Джони. Ким Джонг-Хун, който обожавах в Goong, тук, особено на последните епизоди, здравата го напсувах. Той и гаджето на Му Рьонг доста ме раздразниха и на места просто спирах драмата и започвах да ги наливам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Противно на горните мнения на мен този сериал не ми хареса особено. Не знам защо, но нито сценария ми хареса, нито актьорите и по специално самата вещица. Не смятам, че ролята й подхождаше и самата тя ми беше някак неубедителна. Вярно е, че "разцъфна" след промяната, но и преди това не беше толкова зле - просто малко скована. Обаче корейците много обичат да вземат едно хубаво момиче, да го облекат в обикновени дрехи и да викат след това - "грозна" е. После я пооправят малко и изведнъж "голяма красавица". Като цяло беше твърде миловидно момичето, за да изиграе "вещица" - въобще не и пасваше. Jae Hee - какво да кажа за него - обичам го от Стик #3, но така и не успях да го приема в подобни "комедийни" роли. Още от "Delightful girl..." не мога да му свикна - така че проблемът най-вероятно си е у мен. "Принца" - много скован ми се стори този път, но пък май и аз го понамразих в тази му роля, което значи, че добре я е изиграл. Общото ми впечатление от филма - не ме впечатли с нищо особено и по никакъв начин не успя да ме трогне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен не успя да ме трогне. Нито като сюжет, нито като актьорска игра. За сметка на това Ю Хи ми се стори достатъчно убедителна и без да ме зашеметява. И промяната й. И въпреки миловидното излъчване, успяваше да ме вбеси или да ме убеди, че е зла.

 

Колкото до Принца... Този актьор абсолютно нищо аристократично не ми излъчваше. Приличаше ми на продавач в бакалия,

Виж, тук явно наистина проблема си е в мен, след като е харесван актьор. Може би трябва да го гледам в роля, заради която е харесван, за да разбера поне донякъде причината. Остави, че самата роля беше достатъчно отрицателна, за да не ти се иска да го харесаш никога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го изгледах, но не ми хареса особено :(

Първите няколко епизода бяха забавни, но вече към края почнах да се нервя. Не издържах и реших да не си губя времето и направо си пуснах последния епизод, за да знам, че поне съм видяла финала, въпреки че беше малко предвидим :rolleyes: Но въпреки всичко не съжалявам, че съм го гледала, дали заради актьорския състав или смешните сцени. Затова ще кажа: по-добре го гледайте и сами преценете дали си е заслужавало времето :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал...не ми направи особено впечатление.Изгледах го,имаше забавни моменти,тъжни...но като цяло можеше да му се търси още по добра актьорска игра и промяна в сценария. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволна съм от сериала, хареса ми. Изгледах го за 2 дни и не ми доскуча изобщо. Само в последните 2 серии поразводниха нещата и сякаш се чудеха какво да измислят, че да ги докарат до 16. Всички актьори ми харесаха, беше забавен, романтичен и лек за гледане- без някакви драми и сълзи. Само 2 неща ме дразнеха- едното беше семейството на главния- много тъпички сцени с тях, само за пълнеж на сериите. Другото- дрешките на главния. Това е втория сериал, който гледам с този актьор, след Delightful Girl и отново е облечен като палячо-или стилиста е един и същ или сам го оставят да си избира дрехите. :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление сценаристът беше направил такова мазало след 12 серия, набутвайки всички възможни клишета за пособен род сериали, че не ставаше за гледане. Направо превъртах сериите за по 15 минути. И как може да изберат актьор с пубертетско лице за ролята на гадняра-въобще не го взех насериозно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе... не че беше много лошо, ама не беше и нещо кой знае какво, честно казано... Аз също останах потресена от ролята на Ким Джонг Хун, но пък добре си я изигра момчето, спор няма... Хан Га Ин се справи също нелошо. Допадна ми още в "Снежната кралица", макар че там ролята й беше по-драматична. А не знам защо, но тоя младеж Че Хи, въпреки доста добре изиграната си роля, ми е малко антипатичен. Самото му излъчване ми е някакси безлично. За Денис О нямам какво да кажа, той е доста интересен индивид, допада ми. Като цяло мога да кажа, че сериалът става за губене на време, но определено не ми е един от най-любимите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото и да си говорим не бих отказала да си имам един такъв чистач в нас-а колкото до дрехите им лесно може да оправим проблема-просто ще ги махнем :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето започна доста добре и обещаващо, но честно казано и аз останах разочарована някъде по средата, изгледах го насила. Нищо вещерско не видях в главната :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм се разровил в "Любими" клипове в "youtube", а това е един от любимите ми сериали, та ще споделя няколко MV-та с песните от OST-а, който си остава "the best" за мен :) :

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЕЛИКОЛЕПЕН!!! Безкрайно съм очарован от сериала. Може би това е един от най-хубавите сериали,който съм гледал през живота си. Всичко,абсолютно всичко в него ми хареса. Прекрасна игра на Хан Га Ин .Ролята и на вещичката Ю Хи ми допадна много. Ще разцелувам стилистите и. Прическата и беше перфектна,дрешките прекрасни,а обеците - всичките обички ,с които я кичиха бяха наистина много красиви. Останалите участници в сериала също бяха страхотни,.Всеки един образ ми беше интересен. Аз разбира се най-обичам да се спирам на женската част от сериала smile.gif За това ще спомена,че освен прекрасната вещичка,много ми харесаха актрисите играещи - Сънг Ми и готвачката Ма Ре . Готвачката ми беше много забавна,а Сънг Ми с нейните красиви очи успяваше да ме разчувства всеки път. Та историята беше поднесена много приятно и в началото ми беше много свежа и забавна,е типично покорейски вкараха и драмичка,но това не развали удоволствието ми от сериала.

Музиката беше ,ох какво беше,та тя си Е толкова готина,че има да я слушам седмици напред.

Завинаги ще има запазено място в харда ми за този сериал.

А какво да кажа за последната сцена. Истинска класика. JC_doubleup.gif

Задължителен за гледане,с опасност от пристрастяване

smile.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тази песен ако говориш, наистина е страшна (като махнеш първите 20 секунди). Много готин лек азиатски транс, слушал сам я безброй пъти откакто свърших със сериала. Дълго време си мислех че пее жена а то се оказа мъж накрая :) .

 

А иначе приятелката на нашето момче много ми харесваше. Страхотен персонаж, и до края си и бях фен. Много красиво момиче с уникален характер, и много кофти ми беше за нея през цялото време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тази smile.gif Всъщност всичките ми харесват. Да ти кажа и на мен ми звучи като жена )))) А за Сънг Ми и на мен ми беше доста кофти но понякога така става. Ето тази песен сякаш най ми допада:

http://www.youtube.c...Y&feature=share

 

А я вижте какво се криело под готварските дрешки на Ма Ри blaa.gif

leechaeyoung-esquire-0908251.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичкото му хубаво и да най-вече мацките ама аз преди време като го почнах този сериал трябваше да го изоставя с нежелание понеже наистина хубаво бяха замислили нещата ама главният беше някакво пълно недоразумение като визия и игра...изобщо начинът по който се държеше героят му взе да ме дразни изключително много. Чудя се как да го опиша още за да кажа нещо положително за него обаче постоянно в съзнанието ми изплува думата "тюфлек"! . :blink: Поне от моя гледна точка химия между него и главната нямаше и те така си заминаха 6 епизода в recycle bin-a(толкова издържах да гледам). Знам че са искали режисьорите да покажат героят по-простоват и обикновен, но това си е престараване мога да се сетя за 5 актьора изиграли подобни образи които щяха да са къде по подходящи. Жалко че няма някаква японска версия или нещо такова с други актьори(макар че да не играе Га Ин си е загуба) че да го изгледам спокойно без да поглеждам през 5 минути към shift и delete на клавиатурата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен сериал с чудесни актьори. Може би малко повече трябваше да се постараят с Han Ga In , защото така и не ми заприлича на вещица. То с едни очила и прибрана коса не става. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го и аз, и отчаяно търсех нещо, което да ме грабне и да ме накара да го изгледам целия сериал. Е, не можах да намеря. Сюжета беше супер плсък, нищо интересно и необичайно. Тая ми ти вещица хич не приличаше на вещица нито външно, нито вътрешно ме убедиха че е такава. Просто бе една самотна жена, която се опитваше да оправи живота си по свой начин. Икономът й, кото беше залепен като дъвка пък, въобще, ама хич не ми допадна. Няма такава лепка. Да не говорим, че на няколко пъти постъпките му бяха лишени от всякакво мъжество и гордост. Доктора ми направи впечатление, при това бегло, и по-точно актьора, а не самия герой. От целия сериал май единственото нещо, което ми хареса бе братлето на иконома, е той вече беше нещо :D Спомням си го от Моето Момиче. Като цяло ме разочарова, реших че историята може и да има нещо, с което да пленява зрителя, но мен поне не успя, голямо превъртане беше. Гледах го някъде до към 6-ти епизод и не издържах, пуснах си последния че да видя края поне, да не е напразно всичко. Мда, нищо изненздващо, можех да си мина и без него... изобщо става за убиване на скуката, ама ако ви е много много скучно :D А, щях да забравя, за Джони (Денис О), е Денис е друга бира. За мен, той ми направи до някаква степен сериала гледаем. Абе май не му спестих нищо на тоя сериал, но определено ме разочарова, а с такъв мерак го захванах.... Както и да е, да не се оставяте думите ми да ви разубедят, не е това идеята. просто мен някак не ме спечели. :)

 

P.S. А, сетих се за нещо хубаво, единствената сецна, която ми грабна вниманието :D :D :D

:nav:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз както винаги се заплесвам по странични неща, не толкова по актьорска игра и сценарий.. :28558: Хареса ми, че готвят, не във всеки епизод, ама има рязане, бъркане, пържене, варене, готвачи, ресторанти и прочие.. :D Иначе идеята си е класическа- богатата и уж лошата се влюбва в бедния със златното сърце. Приятно сериалче, на моменти се смеех от сърце. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...