Jump to content

Recommended Posts

Току що го изгледах...и останах много очарована от цялата драма :)

Комичния характер преобладаваше..и това страшно ми хареса! Въпреки,че през почти цялото време..я нуната,я аджушито ми лазеха по нервите... по-нагли,злобни и завистливи хора май не бях виждала във драми. /Особено богатия чичко имам чуство,че превъртя по едно време..биваше да е обсебен ама чак толкова/... добре,че накрая се примириха със съдбата си <_<

Главния актьор страшно много ми прилича на Taecyeon от 2pm :blink: ..като почнем от очите,носа,усмивката..дори зъбите .. :D

Че Йонг се справи страхотно...чаровна,справедлива... и точно като чичо Скрудж :д ..превъртах се от смях като пускаше по едно "Майтапчия" и "Гледай си работата" във всеки епизод :д

Най смешно обаче ми стана...

 

Монг Ньонг като излъга техните,че Чун Хянг е бременна ...и малко по малко почна да задига всичко от тях..и после като и каза"Нашите ако те питат дали си добре им кажи "-не..даже се чувствам някак натежала"" :lol: :lol:

 

Края беше страхотен...и най-якото беше като преразказаха всичко набързо обаче във миналото :д

Препоръчвам го на всеки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението за първите 5 серии от сериала ми беше горе-долу става, за следващите 5 серии вече започна да ми харесва, и през последните серии се влюбих в него. В 17 серия много се изплаших в момента на покрива, защото не обичам филми с тъжен край, пък и много много исках те се съберат най-накрая

слава Богу, и че се събраха

Замисълът на филма е много хубав и любовта между героите беше много чиста и силна. Lee Hyeon Gyun е много красив и ролята много му подхожда... Хубави са и двамата актьори.

Препоръчвам го с две ръце на тези от вас, които не сте го гледали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като Jan Di отначало не бях впечатлена особено, след това ми стана интересно и накрая реших, че това е един от най-забавните корейски сериали, които съм гледала. Определено не съжалявам, че го изгледах. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала тотално ме разби от смях през повечето време. :28558:  Ама значи такива образи бяха всички, с изключение

на онези двамата злобари. :up:

Препоръчвам го без колебание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче съм го гледала преди много време. Мога да го опиша, като забавно, драматично и романтично. Главните актьори са големи сладури и се справиха много добре, както и всички останали. В началото тръгва много забавно и весело, а после вкараха и драмата. Хареса ми как разказват любовната история на тези младежи, които по стечение на обсточтелствата се превръщат в двойка и без да го осъзнават се влюбват един в друг още в началото. :up: Сериалчето си струва отделеното време определено! :up: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама главния какво слънце е като се усмихне :icon_sunny:...беше ми симпатичен още от " One mom and three dads " и тук не ме разочарова...Въобще двамата с мацката бяха много забавни и сладки заедно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...