Jump to content

Recommended Posts

За два дни този сериал ми докара такова нетърпение и нерви ,е незнам как ще дочакам последните 3 еп-а да се свалят

Обаче нещо това което видях на края на 9 не ми хареса с тая Нацуки бе много ми е антипатична Пък и в 10 не ми харесва кадрите които видях от края на 9 охх

Но определено е хубаво сериалче спор няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този сериал е невероятно addictive.....започнеш ли от 1 серия няма да мирясаш докато не го догледаш ;ДД ...

 

Невероятно готин сериал...Има абсолютно всичко в него..наистина много ме впечатли.. <33

Както се каза..Ямапи си е Ямапи....нечовешки уникално същество <3 ;Д ...внесе невероятно присъствие...на 100% си му пасна ролята <3

Всички бяха уникални сладури...<3

 

добре спирам със сухите приказки...Сериала е убиец...задължително е да се гледа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е първия японски сериал. Героите ми харесват, а Камия какви сладки физиономии прави не е истина.

 

Не е за изпускане филма. Много много ми хареса. Препоръчвам го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За два дни го изгледах.Точно тип сериали които харесвам-имаше и романтика, имаше и драма.Спорта и музиката бяха чудесно допълнение.Главната актриса Рико беше много чаровна,усмихната.

За първи път гледам филм с Ямашита Томохиса и определено ми хареса.Видях в каталога,че има доста филми с негово участие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна драма! Нямаше нито едно излишно нещо в нея. На моменти беше предвидима, но така е по-добре. Не е като да ти втрапят нещо изведнъж и после да не можеш да го възприемеш. Ямапи си ми е номер едно в класацията от доста време, а Кейко след 3 епизод вече ми беше влязла под кожата. Актрисата, която играеше Нацуки тук определено ми хареса повече, отколкото в Zettai Kareshi. Омаса Ая също беше много сладка. И въобще целият каст е супер. Историята е много хубава и ме грабна постепенно. :) Надписа "Love makes you strong" допълваше всичко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обожавам го този сериал! Това беше момента, в който се влюбих в Ямапи :inlove:

 

Невероятни актьори, добра игра, хубав сюжет - какво повече да искаш :):es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сериалче, докато не изгледах всичките епизоди не станах от компютъра , чак ме наляга носталгия като пиша коментара. Ямапи за пореден път не ме разочарова, по сладък от всякога. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Манията пак ме обзе! Мрън, ти си виновна! :lol::rolleyes: Подходих със съмнение към сериала, но то изчезна още след гледането на първи епизод. Срещам Ямапи за първи път на екрана и в началото въобще не ми хареса... Но после, с този поглед... ;) Рико ми е ужасно симпатична и става една от любимките ми. :P Много свежа драма. 10 от 10!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих казал, че Ямапи изглежда най-зле в тази драма - с тая прическа не му отива просто ...загрозява го, а той е толкова красив - има най-перфектното лице, което съм виждал - таа, бих препоръчал "SORE WA TOTSUZEN, ARASHI NO YOU NI", Proposal Daisakusen i Kurosagi, както и Stand up! - въпреки че там не е в главна роля - както и да е - изброените сериалки не са кой знае какво като сюжет, но пък според мен в тях изглежда най-добре и си заслужава да се гледат само, заради него :rolleyes:

Въпреки че Buzzer Beat ми харесва най-много като сюжет B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо много хубаво сериалче беше, едно от най-добрите, които съм гледал(макар, че не съм гледал много японски сериали). Но просто това сериалче ме грабна още в началото. Актьорите си играеха много добре ролите и всичко си беше на ниво. Сюжета също много ми хареса, а края ме трогна много. Абе много разпускащ сериал според мен, препоръчвам го на всички, които не са го гледали все още, или се чудят дали да го гледат.

 

Също така музиката, или по-скоро опенинга на сериала много ме кефи, веднага си го свалих на телефона и си го направих като мелодия за звънене xD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко, необвързващо с мислене и анализиране сериалче. Наслаждавах му се до последния епизод. Надписът " Любовта те прави по-силен" беше оригинален и може би това е единственото над, което да се позамислиш в този филм.

Рико е невероятна сладурана и се радвам, че и в реалния живот са заедно.

За Ямапи какво да кажем, красив, с много чорлява глава, странни цветни дрехи ( поне за моя вкус), голям колоездач и много сладък :kissx:

 

Филм за отмора, enjoy :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно оттук ми е най-любимата екранна целувка евър! След като тя се случи, не можах да си намеря място от кеф... буквално.

Самата обстановка тук е по-различна от повечето японски сериали. За разлика от сивотата, мрачността и убитите цветове в тях, в "Buzzer Beat" всичко е по-цветно и някак внася ведрина.

Много свежо филмче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да повярвам, че този сериал пробуди нетърпението и възбудата, която изпитам с първото ми докосване до азиатското кино. Изгълтах го набързо и наистина много ми хареса яктьорската игра. ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме очараова това сериалче още повече, че беше първата ми среща с Ямапи, но не и последната :inlove: Горещо препоръчвам сериалчето :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕЕ филмчето е просто върха. Задължително трябва да се гледа. :D Изгледах го на един дъх,но мога и още няколко пъти да го гледам. Много съм доволна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, някой може ли да даде линк за песента Buzzer Beat Ost.-Bz-Ichibu to Zenbu немога да си я сваля от никъде, при 4shared дава грешка <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...