Jump to content

Yamato Nadeshiko Shichi Henge (2010)


Recommended Posts

И на мен много ми хареса епизод 1 всички много добре се представиха направо неочаквах дано продължават по същия начин.Най ми хареса малкия слаткиш а и ка си играе ролята супер ,а да качих епизода наново с по дългата версия от 744 mb

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yamato Nadeshiko Shichi Henge Episode 01 RAW[704x396] @dox.bg

 

Едно не разбрах...как по дяволите някой имаше очите и ръцете да напише и каже, че Каме има най-мъжественото тяло....

Иначе много, много доволна. А това малкото, което играе Такеру е най-сладкото нещо на тази земя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"мъжествено тяло" . Е, това е единственото нещо по което Каме си прилича с Кьоухей/както е нарисуван в мангата по без дрехи имам чувството, че е някой излязъл от Освиенцим /, но иначе...Ще изчакам още и някой друг еп. преди да реша дали ще продължа да го следя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снощи гледах втората. И тя е не по-малко интересна.

 

Ако продължава така, Сунако ще избие всички до финала. Но беше много смешно. Оба-чан направи внезапна проверка, за да види, как се справят с обучението. Обаче, не дойде лично, а изпрати Себастиян. А той, подобно на Айнщайн, постоянно им се плезеше. Явно целеше да ги изплаши.

Серията приличаше на приказка. Сунако ми изглеждаше като Снежанка (особето като я облякоха в бялата рокля накрая, или по отношение на идеята с Princess Mushroom), а останалите търчаха нагоре-надолу като джуджетата. Хлапето е неповторимо!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като минах първи епизод мога да кажа, че не ме грабна особено. Явно ще е повече за феновете на мангата, отколкото за незапознати с нея. Ако историята се повтаря по този начин и нататък - с някаква история, около която да се върти епизода и втората сюжетна линия за това какво става между Сунако и Кьохей, ще го запазя за по-нататък.

Каме си е същия чешит-идиот от онзи негов сериал за боксьора - крещи, прави много жестове, пули се - нещо, в което и преди съм го виждала и ми се искаше да покаже нещо по-различно и сериозно - като например някоя пораснала версия на героя му от Гокусен.

Ая ми хареса - след епизода останах с впечатлението, че е някакво странно животно, което дори хубавата прическа и кимоното не успяха да потушат .

Малкото хлапе се справя особено добре с ролята си. Много ми допадна химията между него и Кьохей - взаимодействат си като истински братя, че дори и като баща и син.

А, да - началото ми напомни на началото на Hana Yori Dango - не знам коя манга е била първа, но приликите са фрапиращи - плейбой, любител на чаените церемонии, сладурчето и главния идиот .

Обещавам да изгледам втори епизод само заради целувката на Каме .

 

А танцът от оупънинга е нещо ужасяващо - бррр, ще го прескачам оттук нататък. Липсата на координация, пластелинестите движения и физиономията " моите устни са прекрасни" са ми малко прекалени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз се отказах да го гледам още на средата на първия епизод. Опънинга беше фрапиращ. Мислех си, че съм свикнал с липсата на каквото и да е самоуважение у японските айдълчета, но тоя танц е на някаква друга величина. Освен това ще се съглася с parab за началото, което наподобява твърде много това на HYD. Нито един от героите не успя да ме грабне. Може би ако бях 14-годишна японска тийнейджърка с много време за губене щях да го гледам. За щастие не съм. А толкова се забавлявах, когато гледах анимето...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Танца .....абе как може да го сложат тия сакати момченца да танцуват...... и хореографията о БОЖЕ........все едно съм я мислила аз в 4 клас..голяма излагация ......инъче филмчето става за отбиване на времето ....аз не съм гледала анимето и не мога да сравня кое е по-добро... само дето не намирам субтитри за 2 епизод и в д-адикса няма??? някой знае ли нещо по въпроса??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори епизод беше излъчен в петък, тъй че все още няма субтитри за него - нито софт, нито хард.

Като стана дума, ето софт за първи епизод ;)

 

На мен лично си ми харесва - оказа се точно това, което очаквах, че и по-добре Втори епизод беше забавен. Явно малко по малко ще въвеждат и романса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За онези, които размислят дали си струва да продължат да гледат ...

 

Не знам дали някой си спомня за филма "Работещо момиче" с Мелани Грифит и Харисън Форд.

Спомням си сцена в която й направиха забележка, че чете несериозна жълта преса.

А тя отвърна, че човек никога не знае откъде ще изскочи ГОЛЯМАТА идея

 

Дерзайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз снощи най-накрая се наканих да изгледам първия епизод.

Епа... Отначало не бях много доволна от каста, но сега мнението ми се промени. Освен за Сунако. Да беше момче, да му ударят един шонен-ай xD

Както и да е. Каме много ми хареса като хост в барчето. :3

Аа... как щях да забравя ОПа. Прилича ми на оупънинг на някое шоджо за дечица (Като Сейлър Муун, CCS, KKJ, TMM.. etc.) Песента е хубава, ама..

Сега си чакаме субтитри за втори еп..

А те били готови Свали оттук

 

Та, след като изгледах втория епизод... Имаше няколко дразнещи момента, като например целувката (фенгърлска завист, признавам си ), но ми хареса. Браво на режисьорите, че са се сетили къде да спрат, за да може да държат хората в напрежение (не, че им с еполучава, ама айде..)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавен епизод :lol!: Сериозно, бих очаквала такова нещо от края на сериала (даже сериозно се замислих какъв наистина ще е той), ама не и в толкова ранна серия.

 

Не мисля обаче, че Кьохей изобщо се осъзна - накрая мина с извинението, че било от многото френска храна :roll:

 

За следващата серия - Каме с дългата перука изглужда много по-добре от Каме с късата - с нея мяза на някоя стара мома :roll: :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, не, толкова не съм се смяла до сега на този сериал И хубавото на повечето японски сериали е, че не влачат 15 епизода, докато главния се усети, че харесва момичето. Макар, че ми е малко странно така. И ОПа не спира да ме забавлява

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С този сериал Каме започна да ми става симпатичен... Чак и аз не си вярвам, но ако може да се каже за него, че изглежда мъжествен (колкото и невъзможно да е), то това определено се случва в този сериал. С нормални дрехи и тези променливи настроения на характера ми се струва що годе нормален...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След Хана Кими не бях гледала по-откачен сериал, който да ми хареса така :cheers:

Най-хубавото, според мен, че използват елементи и от анимето, и от мангата - макар и на места да ги наблъскват много, ама поне е забавно като цяло...

Кратък обзор на изгледнато до сега:

 

Епизод 1 - Обожавам краката на Ранмару. Такеру е невероятно сладък и определено го очаква ослепитално бъдеще като актьор.

 

Епизод 2 - Обожавам и сладкото квичене на Нои-чи, особено като я бе повлякал Кьохей, не мислех, че човешко същество е способно да издава такива звуци - невероятно дразнещо забабвни + най-добрата батална сцена на Каменаши Казуя в цялта му кариера (ритниците със Сунако след целувката - тотално се разбих от кеф като се превъртя и го срита) - не съм сигурна, че и в аниме биха го докарали така брутално:D

 

Епизод 3 - изцепките ми дойдоха в повече, ама имаше и добри моменти, явно не се бях достатъчно настроила на лигаво-затъпяваща вълна (до преди малко го превеждах, а сега ми е най-размацан) + тук имаше бонус не от ония скромни японки, ами една мацка без малко да изнасили Каменаши, докато той се преструваше на нещастна девица, чак ми стана жал за него, а се оказа просто, че това не е истинската му любов.

 

Епизод 4 - мега добър, много яко беше това с булката - беглец, направо една романтика като бликна от екрана и не можах да спра да се хиля до края на епизода, а дружинката на Шаро, как ги затвори в оня трап и много забавно реагираха всички в някои ситуации. Каменаши, в този епизод, много добре изглеждаше. Като цяло този епизод бе нещо уникално забавно.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво не й харесвате на 3-та серия? На мен пък много ми харесва!

Въобще сериалчето е доста приятно. Определено Камето ми харесва тук много. Въпреки чупките и оскубаните вежди. Щом е над 45 кг, е върха!

Мацката ме кефи. С този бретон и наметало... Малко ми прилича на Червената Шапчица. / в случая Черната Шапчица/

Но... най-голямо впечатление ми прави Uchi Hiroki. Много хубаво дете!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен трета серия ми хареса, беше страшно забавна :lol: Каме наистина ме изненада страшно приятно в този сериал - и изглежда страхотно, и пасва на ролята толкова добре, колкото никога не съм си помисляла. И за Омаса Ая си промених мнението. В началото хич не ми беше симпатична, ама докато гледах трети епизод изведнъж осъзнах, че много я харесам като Сунако :lol: Въобще страшно ми харесва този сериал :cheers: Даже още от понеделник-вторник почвам да проверявам дали не е излязъл някакъв магически RAW на епизода, който предстои да излезе в петък :oops: :lol!:

sabrina1, и аз веднъж а нярекох Черната шапчица :lol!:

 

 

Ама... вие без субтитри ли гледате? :shock:

Аз май съм единственото лудо, което си го гледа сурово, ама е само и единствено с учебна цел - да си упражня японския :flower:

]Да бе, да, затова го гледам после втори път със съквартирантката преведено, а от време на време си пускам по-забавните моменти просто ей така :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трета серия наистина е много добра. На места диалозите бяха изключително забавни, а Ая все повече ми харесва в този си образ, колкото и да изглежда нечовешки и идиотски на моменти. Погледът й дори с едно око говори.

И се присъединявам към мненията за Каме - справя се много успешно с образа си. Когато говореше за красотата и любовта, фактът, че го казваше точно той, направи нещата още по-силни. Ние, феновете, наистина сме много ужасни понякога...

 

П.С. Не мога да разбера защо Сунако е длъжна да им готви?! Това някаква японска необяснима порядка ли е - като има една жена в къщата - тя да е нещо като готвачка на повикване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво мисли Каме за ролята си и там, нещо... :D

 

А иначе, parab, така изглежда. Пък и те, горките, иначе трябва да умрат от глад, защото не мисля, че някой може да готви.

 

И аз също го гледам без субтитри. ПОловината не го разбирам, ама.. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сунако обича да готви заради ножовете и кървищата. В анимето даже имаше един такъв епизод, когато всички си мислеха, че тя е болна или нещо такова - не си спомням, какво беше по-точно и Нои-чи се караше на момчетата, че я използват за робиня и тя тогава си призна, че много обича да се занимава с готвене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...