Jump to content

Mei-chan no Shitsuji (2009)


Recommended Posts

Тоя сериал бих го гледала още 300 пъти .. много ми харесва .Хиро направо е сразителен...само като каже Мей-сама и са разтапям.

Заслужава си заради buttler-ите /не звучи хубаво на български / Де да имах и аз един... ох...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти искаш един, аз искам два :lol: Много си харесах близнаците тука, пък филмчето е свежо, забавно на места, има малко драма доколкото помня май. Като цяло го харесах много ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се предварително за въпроса, но има ли аниме по сериала /мангата/?

А сериала ми хареса нищо, че малко мудно се развива действието. Благодаря за бг субтитрите на преводачите. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше по-скоро като приказка. Но и така ми хареса. Мей наистина беше прекалено наивна и на моменти чак дразнеше, но не пречи. Цялата тази работа с отношенията "иконом-дама" ми беше супер интересна. Лошите ми бяха много интересни като персонажи. Малкото братче на Рихито беше супер непохватно, сладко момченце, което развеселяваше цялата история, но на моменти и усложняваше работите.... Много хубава приказка! :D Хиро си го харесвам още от Hana Kimi, но след тази драма ми влезе във великолепната петорка. :D Ейкура Нана ми харесва повече с дълга коса, (например в Proposal Daisakusen) но просто такава й беше ролята, иначе въобще не е грозна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е странно колко ужасно много променя лицето на човек едната прическа, защото това беше първия сериал в, който гледах Ейкура Нана и ми се стори ужасна - в см личи си че има хубави, черти, но с тази прическа през цялото време ми изглеждаше ДЕБЕЛА и абе някак си грозна- не заслужаваше Рихито, докато ако беше с дългата коса щеше да си подхождат идеално, защото като я видях с дълга коса останах поразен и не можах да повярвам, че това всъщност е МЕЙ-САМА хаха - че тя си е красавица с дълга коса- даже бих се оженил за нея :lol: само да не се подстригва хах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си. През цялото време се чудех кое точно не ме кефи в главната и я прави някаква набита селяндурка, а то верно нескопосаната прическа. Обаче нарочно ще да са я оръфали така, въпреки, че не виждам защо. И ако е миловидна, пак може да играе беднячка ;)

Само няма да ме убедиш, че тия яки (в смисъл на пълнички) бедра се скриват зад дълга коса... хахах

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса това сериалче, беше ми весе едно гледам аниме само, че с реални актьори. Не беше особенно смешно, по-скоро романтично.Имаше интрига и мноооого фантазия - точно като приказка. определено се радвам, че му отделих време ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наскоро го изгледах, допадна ми имаше леко странни моменти и преиграване, но ми беше много весело и интересно. Самите случки бяха интересни и как се справя Мей и икономът й. Не знам, обаче си мисля, че няма да е лошо и ние да си имаме по един такъв сладур за иконом, ще е забавно хаха :) Филмчето не е лошо и се гледа доста бързо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше първия японски сериал и толкова ми хареса че още си го пазя на компа и когато имам нужда от ободряване си го пускам за гледане!!!Супер е но може ли някой да ми даде линк от който да си изтегля OST че много ми допада!!! :bow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно сериалче бих казала, доста разпускащо действа ако човек си търси нещо по - леко, това е сериалът. В първите епизоди Mizushima Hiro (Rihito) в ролята си на иконом, много ми напомняше на Sebastian от анимето Kuroshitsuji , в него виждах Sebastian като човек. Как бих искала да имам един такъв иконом :D:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-романтичното сериалче! Много добра актьорска игра на всичките от сериала! :P

Само малко се стреснах от вида на Мукай Осаму, такъв иконом не съм виждала! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готин и забавен сериал ;) ! Икономът й беше чудесен, толкова сдържан и внимателен! Беше много странно, когато трябваше да държат иконома в някаква мрачна стая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докъде стигнах, за да погледам Хиро Мизушима като иконом без да се дразня :)). 

Не знам ще го изгледам ли, но на първа серия е по- убедително от Черния иконом :(, а всички коментари по-горе за нагласеност са верни... просто симпатично манга сериалче...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Майра, един различен Сато ще видиш тука. Помня, че докато го гледах се питах : кое точно е показател, че ударих дъното - това, че гледам подобно нещо или това, че ми харесва :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм-хм-хм, не знам  Keva ти все пак виж Черния иконом, на който са добавени и бг субки, та да можем да сравняваме :). Чак ми е забавно като засичам подавки и пародии от Хиро в едното на другото... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мне... май не е мой тип съвсем...  въпреки всички млади надежди, които вече са по-стари и някои не са надежди, ми направо звезди и планети, пък други са залязли под океана... 

 

Всъщност филмчето е нормално... Сато е по-искрен от Горчива кръв, но не е много смешен :). АмЪ, сега няма да задълбаваме :) Младост :)))).

Но образите могат и повече, и сценария също.

А принципно Дъ бест Икономус на Вся и Всьо е Шо Сакурай :)

Всички други имат още много да ядат ориз ... или каквото там ядат...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотално ме вкараха в филма!  :rofl: Малко ми беше като в  приказка. Малко по - фантастично, но типично японско. Имам смесени чувства донякъде, но актьорите бяха толкова готини, че отстраняваха всичко, което ми идваше в повече.


Mizushima Hiro е страшно приятен и талантлив актьор. Хареса ми още като полицай заедно с Огури Шун, като демоничен иконом и като талантлив музкант, но тук е тотално различен. Като цяло, ако човек е в подходящото настроение да се отърси от реалността - това е сериала. 


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето си е като аниме, ама с живи герои, а не рисувани. И за такъв тип продукции си има зрители.  :D  

Нова онлайн опция за гледа на тази щуротия може да намерите ТУК . :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...