Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Kitchen Scholar

Punyachon Kon Krua

 

Година: 2012 г.
Държава: Тайланд
Жанр: романтична комедия
Епизоди: 12

 

:imdb: 

 

Участват:

Prin Suparat като Worait (Tam)
Kimberly Ann Voltemas като Ameeka/Cher-Aim
Sumonthip Leungutai (Kubkib) като Aon
Wiragarn Seneetunti (Maprang) като Banjong
Gale Warunlak Sirimaneewattana като Nong
Boy Chokchai Boonwonmaytee като Apichart

 

Резюме:

Чаем (Кимбърли Ан Волтемас) и нейните приятели Понг и Нонг са готови на всякакви приключения. В университета, в който са студенти се обявява конкурс за най-добър сценарий. Наградата е спипендия за Ню Йорк. Темата, която си избира Чаем за сценарий е животът на камериерките. За тази цел тя започва работа, като прислужница в една богаташка къща. Междувременно си води бележки и наблюдава животът на прислужниците, както и на господарите на къщата. По време на този процес, тя започва да се влюбва в племенника на собственика. Там(Марк)започва да я подозира и да се досеща, че нещо не е наред с прислужницата. В същото време Чаем се опитва по всякакъв начин да запази в тайна самоличността си.

 

:essub: 

 

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ:  :click:   :click:

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ:  :click:

 

Свали с английски субтитри: Тук

Свали с руски субтитри: Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук

 

 

ГАЛЕРИЯ

 

d8f10b840d0f33dcdbef7c994dff7637.jpg

 

bb082e515cc9f98c138a901397b35e99.jpg
Ан е продуцентката на сериала.
e7ff9430c688ddc1fe9599a6ebcfef2a.jpg
a0870a574c22f1c9de59b752198cad88.jpg
db6186247caaafc5dfb0ecdb0c02502b.jpg
03fc93e49773d96d15ab1815332c899b.jpg
693d8227373625d7e6cec38465be29d8.jpg
09acbf8c5f4f2a2af8e52d3a16986d67.jpg
fbaac4963cb575ddb4115a411ecc9a08.jpg
1418c19a79c8959d15aa425cc9852b5e.jpg
dad1eb4c408503329371b2a1d6ac5402.jpga56dd6cd8f8fab86cd84f50b38463f37.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тази красота се забавлявам от извастно време.И през цялото време съм ухилена като идиот страшно много ми харесва.Ким и Марк са великолепни тук,и другите образи от семеиството не им отстъпват.За мен това най-забавния лакорн който съм гледала.

Не можах да кача това което исках но тава също е хубаво


тази песен исках
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очаквах повече от този сериал. Не ми беше толкова забавен, нито ме грабна посредственият му сценарий.

Но не мога да отрека, че има нещо в него, което задържа вниманието и това са по-скоро разноообразните

случки между двамата главни герои. Особено ми хареса героят на Марк Прин - чаровен младеж, със стил!

И Кимбърли и Марк тук се справят доста по-добре с ролите си, отколкото в четирилогията за Планинските

сърца, но не усетих никаква химия между тях в сериала...

 

Имах доста странно чувство, докато гледах сериала, защото като музикално оформление и като игра и сценарий,

по-скоро напомняше продукция не на 3-ти, а на 7-ми канал. Като цяло оставя впечатлението за смесица

между Hi-Tech Maid и Love Recipe, но е далеч под нивото особено на последния.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатично сериалче. Останах очарована! :) Едно от първите тайландски, които подхващам и

определено занапред мисля да им обърна повече внимание, тъй като досега все ги подминавах.

Изключително сладко сериалче, точно такива най-много обичам. Чудесен за разпускане.

Марк и Ким много ми харесаха и допаднаха, като двойка. А в началото Марк толкова ми приличаше на Бини! :D

Да, знам, че нямат нищо общо, но на мен много ми приличиха. Явно от много гледане на корейско и си дава отражение.:lol:

Ким е страшна сладурана. То не бяха преобличания, гонения, криеници. Голямо тичане падна и скачане през прозорци и всякакви сгради.

Марк също ми напълни душата - много е добро момчето! :wub: Цялата фамилия бяха страшно забавни, като се почне от истеричната дъщеря,

до чичото, ревнивата съпруга, гея, бабата, останалата прислуга/особено градинаря/. Цирк - много ме забавляваха и стабилно се посмях.

Толкова култови моменти бяха - в банята и как нашето момиче го "изкъпа". :D Приготвянето на храната...чрез доставка; залягането и бягането от разни лица, които могат да я разпознаят и особено Марк в този момент. :lol2:

 

2b3839bed96d47ce.jpg

 

Страхотна комедия, заслужава си да се погледне. Направо мисля да я превъртя отново.

magic, благодаря за темичката!

 

Освен първата песничка, която е много сладурска, на мен най-много ми хареса тази: Love you anyway

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хе, колко приятно  се чувстваш накрая! И с една широка усмивка си стоиш като глупак…
Беше ми интересно да видя как се внедри главната като прислужница. Вярно, че добре се справяше с всичката слугинска работа /макар че как така нямаше много за вършене в тая голяма къща?/. Добре беше, че не се превземаше като повечето богаташки, дори не си намръщи носа. Ама какви къщи – палати, дето банята е колкото гарсониера, хол с вътрешен балкон, басейна мие прозореца, айде в краен случай – в хола минибасейн със златни рибки /те цели рибища!/ И двамата главни актьори виждам за пръв път и първата ми мисъл беше, че имат крайно несъответствие – той е с детска физиономия, а тя – с конска. По би ми харесал с нейната приятелка – по дребна и с фини черти. Ама ненапразно са й дали главна роля – лека-полека и съвсем без да се усетя я захаресвах и, признавам, много е чаровна. А пък какви очи – потъваш… Пък за момчето какво да кажа – още един любимец се извъди. Много хубав и с много хубави усмивки от всеки вид и род, ама най ти стопява сърцето тази дяволитата и многозначителна, дето най-рядко я вадеше, от време на време току проблесне някоя. Добре му стоеше тази роля, пак ще се търси нещо с него... Останалите бяха едни смешници повечето, ама не съм “противна” – по-добре така пародийно изградени персонажи, отколкото дълбокомислени и дълбококахърни, че да убият комедията. Големите образи: госпожата – пишманпевица /тя една такава благородна матрона го раздаваше, но мен ми беше смешна, превземулка някаква/, братчето й - гейче, по-противно се гънеше и от корейска нахакана мома, сестрата - търкалящо се кубче, мъжът й – Инч Хай с великанско самочувствие, полуидиота Джун /тоя се кривеше почти колкото Джим Кери/, мъжеподобната съквартирантка с прическа ала Макс и Мориц.
Хубав филм за отмора и за разпускане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този лакорн ми е сред най-любимите  :wub: заради:

- сценария и стегнатото действие - За 12 епизода се изредиха всякакви ситуации. В нито един момент не съм скучала,тъй като героите ходиха къде ли не и правиха какво ли не.  :896767: То не беше Чианг Май, Сурин, полицейски участъци...

- комедията в пълния смисъл на думата - Култови моменти, на които просто съм се смяла с глас.

- героите - Кой от кой по- откачен. Само откачалки се събраха в онази къща. :896767:  Понг, милият, едва се измъкваше от лапите на господаря. Градинарят пък си беше култов особено, като пееше жаловитата си песен. 

- Марк - Ким и техните Там - Ча-Ем - Мнооого сладка двойка със страхотна химия. :wub:  Разбирам защо феновете са луднали по тандема Марк-Ким. Персонажите им тук са си рядкост за другите сериали. Умни и находчиви, без да се карат излишно или да се заяждат един с друг. Главният герой е бонбон, който се влюби в нашето момиче, пренебрегвайки професията й и помагайки й всячески в трудните моменти.

- финала - Проблемите се разрешиха, лошите ги заловиха. Остана само нашите да се разберат и да се разкрие коя е тя всъщност. Имаха цял един епизод да си кажат това, което им е на сърцето, а не в последните минути да си изясняват нещата. В общи линии човек остава с приятни чувства, след като премине еуфорията.

Чакам с нетърпение следващия проект на Марк и Ким - Ton Ruk Rim Rua.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това по-голяма тъпотия и смехория не бях гледала, ей, хора, много се забавлявам,

всички са терци, пъстри птици и половина, гладам с радост, определено сериал даряващ ти настроение,

и с тези прекрасни субтитри, нема накъде повече, благодаря Ви, оправихте ми настроението за години напред!!!

Главният е толкова чаровен, картинка. Много, много страхотно си прекарвам с вашите субки и героите. :kissy:  :kissy:  :kissy:За всички по една.  :up:

Чакам си следващите. :beer:  Сега ще ги мятам да гледам. И да  си легна ухилена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще повторя някои от по-горните мнения, като кажа колко сладурско и забавно е сериалчето :) Леко, неангажиращо, чудно за отмора! Чаем е страхотна, как не се омота с всичките тези лъжи, които измисли, не знам :D Там също не отстъпва, въобще всеки един от персонажите допринася за хубавото настроение, с което ме оставя всяка една серия! Пожелавам си повече подобни сериали ;)  И не на последно място, благодаря за превода :kiss2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно, забавно, главните герой са големи сладури другите също не им отстъпват по нищо. Изгледах го буквално за 1 ден така ме увлече и пристрасти. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко финала ми беше постен, но като цяло сериала ми допадна. Главната е голяма симпатяга с тези физиономии, когато трябва да измисли поредната лъжа. А за главния, за него нямам думи, невероятен, особено с този влюбен поглед....  Много добра актьорска игра, химията между двамата беше осезаема. Останалите герои също бяха доста колоритни. Всеки със своите странности и предпочитания.

 

Благодаря за превода :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах си първи епизод. Няма толкова истерясали хора на едно място. Намалих звука на макс, защото от това викане ме заболя главата. Това не е нормално.

 

 

Чудно ми е, тази като е дъщеря на важна клечка, как аджеба никой не я познава?

 

 

Както и да е, ще опитам с втори епизод.

 

П.С. Благодаря за субките :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче ми е едно от първите тайландски и все още пазя мили спомени за него.

Смехът и забавлението тук са гарантирани и няма капчица драма. На някои места има

доста породийни моменти, поддържащи огъня на целия хумор. :28558:

Двойката Марк и Ким са ми една от любимите, които освен на сцената са партньори 

и в личния си живот. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го преди две или три години и беше много забавно. Още го помня.

А ако на някой му трябва хипер, мега, супер смешна комедия с две ръце препоръчвам Звезда, покорившая Луну 2 / Dao Kieng Duen 2 [2014], защото е толкова смешен, че падам от стола от смях. И е нещо много различно като вид персонажи - ролите са разменени - мъжа не е силният в двойката, а е маминото синче, пък мацката е много яка. Голям смях пада с номерата им - то не бяха гейове, лесбийки, безплодие и т.н., в стремежа да постигнат целта си. Препоръчвам горещо! Умопомрачителни скечове има и с втората двойка. Аз го гледам при руснаците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки крясъците, продължавам!

 

Показателно е, че като се намали звука, сериалът е доста забавен. В това семейство няма един читав, но пък са големи шматки.

Аз съм фенка на приятелката (помощник режисьорката), адската сладурана, винаги пълна с идеи.

Мъжът - Понг, голям е! С този танц...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко финала ми беше постен, но като цяло сериала ми допадна. Главната е голяма симпатяга с тези физиономии, когато трябва да измисли поредната лъжа. А за главния, за него нямам думи, невероятен, особено с този влюбен поглед....  Много добра актьорска игра, химията между двамата беше осезаема. Останалите герои също бяха доста колоритни. Всеки със своите странности и предпочитания.

 

Благодаря за превода :thanks:

 

 

Просто цитирам :) 100% и моето мнение е такова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забавно и леко сериалче,но тези крясъци ме побъркват ,пищят като луди.Замисъла е добър и приятни актьори :),ще продължавам да се боря със серийките.:ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...