Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Sky of love / Koizora

 

Небе на любовта
 

Страна: Япония

Година на излъчване: 2008

Жанр: драма

Епизоди: 6

Режисьор: Като Шоичи

Субтитри: български, английски и руски

Мелодия на филма: Ai no Uta by Fukui Mai:

 

Участват:
Мизусава Елена
Сето Коджи
Абе Цуйоши
Аои

Миура Шохей
Хару

Нагаяма Кенто

 

Резюме: Тахара Мика е една обикновена ученичка, която един ден тя бива целуната от нейния съученик Сакурай Хироки,

познат на всички като Хиро.Той е странен заради бялата си коса и пиърсинга. Отгоре на всичко, той вече си има гадже.

Мика е шокирана и наранена, че нейната първа целувка е била открадната по този начин.

Но ето че съвсем скоро тя ще се влюби.

:essub:
 

Свали с български субтитри: :click: :click: 

Онлайн с български субтитри: :click:  :click:

Свали с руски субтитри: :click: :click:

 



Личен коментар: Не очаквах да ми хареса сериала, след като знаех какво ще се случи заради филма, но той наистина е много добър.

Актьорите си изиграха добре ролите, особено Сето Коджи като Хиро.

Песничката към сериала е много хубава, постоянно си я слушам.

Пожелавам ви приятно гледане и по-малко сълзи!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно защото него гледах първо, но филма повече ми хареса. И Мiura Haruma ми допадна повече като Хиро от Seto Koji.

Иначе като цяло страхотен сериал беше, поревах си доста, особено на последните серии. Даже мислех да се хвана да го превеждам, ама изникнаха други неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно защото него гледах първо, но филма повече ми хареса. И Мiura Haruma ми допадна повече като Хиро от Seto Koji.

Иначе като цяло страхотен сериал беше, поревах си доста, особено на последните серии. Даже мислех да се хвана да го превеждам, ама изникнаха други неща...

Да и на мен филма ми хареса повече, но иначе и сериалчето си е много хубаво, само малко странно ми беше в началото, докато свикна с актъорите.

Бтв мангата, който не е чел му я препоръчвам ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що го изгледах. Не съм плакала на филм толкова много през целия си живот (а се разплаках даже на края на "Властелинът на пръстените"!!!) Сериозно, на последните две серии лицето ми почти не изсъхна, а като свърши и съквартирантката, с която го гледах, каза: "Нали знаеш, че е само филм?" успях да смутолевя някакво: "Да, ама аз не мога да гледам такива филми!" и изхвърчах към най-близката мивка да си изплакна очите. Горкото момиче в чудо се видя с мен

Сето Коджи ме удиви! Честно казано, не очаквах толкова добра игра от него. Не че нещо, ама просто не го бях гледала в толкова сериозна роля (бтв много му отива с черна коса) Въобще целият каст се е справил много добре. Само ако можеше и краят да е хубав щеше да е перфектно, ама няма как - от самото начало се знаеше какво ще стане накрая, а ако човек е гледал достатъчно драми спокойно може да се досети и как. Не че това помага особено де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва ми е една от любимите драми.. изгледах първо нея после филма ... харесвам ест повече Сето Кожи и Мизусава Елена като вдойка.Плаках на почти всички епизоди...толкова беше тъжно,разбиващо ... направо ужасно (знаете какво искам да кажа) /качих го дори на двд :Д / .Препоръчвам на хора които харесват дълбоката драма била тя и малко пресилена,просто е страхотно, за 6 епизода толкова неща станаха.. и така завърши както най мразя.. но .. това за мен е велика драма тип "да се спукаш от рев" буквално!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм плакала толкова много от не помня кога! Страхотна драма, но няма да я гледам пак, така ми се издуха очите от плач, че едвам ги държа отворени в момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично сериала ми хареса повече от филма защото беше разказана историята им по задълбочено, но и филма от друга страна беше много хубав. Много тъжно сериалче към края ми се скъса сърцето много рев падна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала беше много добър. Много добра замислена история, актьорите бяха много добре подбрани, а това е много важно за зрителите, които ще гледат драмата. Края за мен беше ужасен.Много мразя да умират героите. А пък и Хиро беше много готин, така трябва да се бори човек за любовта си!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи го изгледах.Тъжен сериал,но си заслужава гледането.След това търсих и филма,но реших че ще изчакам поне няколко дни да минат и след това ще го гледам.

 

бях се заблудила,че никои няма да умира, ще има хепи енд и си гледам спокойно.Гледам си аз и очаквам всичко да завърши добре и чак не вярвам,че Хиро се влошава и чак реват, викам а той е сега ще се оправи.Да ама не-е тогава вече си поревах.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мм...изгледох го вчера...наистина е доста тежичък и доста сълзлив.... ..

между другото и аз си мислех,че ще се обърне всичко и Хиро ще оживее...но.. уви ...

като цяло наистина много ми хареса <33 ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено сериалчето ми харесва много повече. Артиста във филма ми идва малко по-"дървен". Това момче ми прави много добро впечетление - любопитна съм как ще се развие като артист. И съм съгласна за черната коса.

... а за голямото реване ... вярното си е вярно - голямо прочистване на мозъчните токсини пада Макар че избягвам "ревящите" филми, със сигурност пак ще я гледам тази драма след някой и друг месец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено сериалчето ми харесва много повече. Артиста във филма ми идва малко по-"дървен". Това момче ми прави много добро впечетление - любопитна съм как ще се развие като артист. И съм съгласна за черната коса.

... а за голямото реване ... вярното си е вярно - голямо прочистване на мозъчните токсини пада :hehe: Макар че избягвам "ревящите" филми, със сигурност пак ще я гледам тази драма след някой и друг месец.

Да, определено Сето Коджи > Миура Харума :green: Дори използваш същото определение за Харума като мен - дървен :lol: И аз не съм по ревливите филми, обаче веднага, след като го изгледах, ми се дощя да го гледам пак (слава Богу не го направих, иначе сигурно от мен нищо нямаше да остане освен една локвичка под бюрото :roll: )

 

Колкото до другия въпрос, обсъждан в спойлер тагове:

 

на мен ми се струва, че момиченцето всъщност не беше истинско, а по-скоро Мика си представяше как щеше да изглежда в този момент дъщерята, която така и не успя да се роди :(

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав филм. В първите епизоди чак се учудих, че действието се развива толкова бързо. Филмчето си заслужава вниманието.

 

На последните два епизода такъв рев ударих, че днес съм с подпухнали очи. И въпреки всичките сълзи все пак последните минути от филма завършиха с една огромна усмивка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз изгледах първо филма .. за което съжалявам .. в момента съм на привършване и на сериала ... като цяло Хиро във филма е по - хубав според мен .. пък и харесвам повече филма, защото когато Хиро беше болен във филма не се разбра какво му е и защо къса със Мика. Но като цяло и филмът и сериалът са уникални .. такава силна любов простоо .. колко пъти плаках .. пък на края да не говорим ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох тоя филм направо ме уби.Първите 3 серий дори съм се смяла,но после останалите 3 се скъсах да плача... ;( А аз като знаех и че той ще умре още повече (японските филми винаги показват реалноста и почти никога незнаеш какво ще се случи) .И някак си плачех без да има на какво по едно време.Всякаш от само себе си.Но дори да съм плакала толкоз много непрекъснато :tongue: не съжалявам че го гледах :yes: И препоръчвам да се гледат една след друга смисъл без почивка така е по драматично :rolleyes:

 

също така съм съгласна напълно с мнението на " Камелия" (най вече че деиствието се развиваше ужасно бързо в първите епизоди )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е страхотен, на мен ми хареса повече сериала от филма честно казано. Към края работата отиваше към рев, ама издържах . :rolleyes: Определено моят фаворит.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятен сериал :wub: Единствения японски,който съм гледала,но останах мн очарована от този.Героите и историята са мн истински те карат да ги заобичаш. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първо гледах филма и той ме грабна веднага и се нареди в класицията ми за любими филми на 1-во място , многоо ревах на този филм, това беше първия филм на които бях ревала толкова много и отогава си бях казала че повече няма да издържа да го гледам отново но мина доста време и се реших да гледам сериала , сега съм на втората серия и онова чуство на тъга отново ме фана , защотот знам какво ще стане накрая и не съм сигорна дали ще издържа да гледам този край отново .. мисля че ша наводня апартамента :Д:Д

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен филма не ми въздейства толкова много :unsure:

Първите 2-3 епизода не ми бяха кой знае колко интересни...но пък за сметка на това последните еп. ги изгледах на един дъх !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...