Jump to content

Ryusei Ryo (Рюсей Рьо)


JoJo

Recommended Posts

spacer.png

 

☆Ryusei Ryo☆
竜星涼

Професия: актьор
Агенция: KEN-ON
Рождена дата: 24 март 1993 г. в Токио
Височина: 183 см
Тежи: 60 кг
Кръвна група: А
Зодия: Овен
Година, в която стартира кариерата си: 2010
Хоби: футбол, баскетбол, дълъг скок (личи му XD)
Личен блог
Официален сайт

Сериали

Vivant (TBS, 2023) - Kotaro Shinjo
☆ Stand Up Start (Fuji TV, 2023) - Taiyo Mihoshi
☆ Chimudondon (NHK, 2022) - Kenshu Higa
☆ Lion's Snack | Lion no Oyatsu (NHK BS Premium, 2021) - Tahichi
The Romance Manga Artist | Renai Mangaka (Fuji TV, 2021) - Tsuyoshi Hayase

☆ 35sai no Shojo (2020) - Tatsuya Imamura

Ship of Theseus | Theseus no Fune (TBS, 2020) - Tsubasa Hasegawa
Our Dearest Sakura | Doki no Sakura (NTV, 2019) - Kikuo Shimizu
☆ Toritsu Mizusho!: Reiwa (TBS-MBS, 2019) - Naoki Ishiwata
☆ Hiyokko 2 (NHK, 2019) - Masayoshi Watahiki
Maison de Police | Mejong do Polisu (TBS, 2019) - Sousuke Segawa
☆ Descending Stories: Showa Genroku Rakugo Shinju | Showa Genroku Rakugo Shinju (NHK, 2018) - Yotaro Yurakutei
☆ Konda Teru no Goho Reshipi (Amazon Prime Video, 2018) - Teru Konda
☆ Unnatural (TBS, 2018) - Nagumo Kibayashi
☆ Otona Koukou (TV Asahi, 2017) - Pegasasu Yamada
☆ Little Giants | Chiisana Kyojin (TBS, 2017) - Toshiya Nakamura
☆ Hiyokko (NHK, 2017) - Masayoshi Watahiki

Kenja no Ai (WOWOW, 2016) - Naomi Sawamura

☆ Koe Koi (TV Tokyo, 2016)  - Makoto Hyodo

☆ Saving My Stupid Youth | Gomen ne Seishun! (TBS, 2014) -  Takashi Ohki

☆ GTO: Great Teacher Onizuka (Fuji TV-KTV, 2014) -  Kohei Serizawa (2nd grade A class)

☆ Zyuden Sentai Kyoryuger (TV Asahi, 2013) - Kiryu Daigo / Kyoryu Red

☆ 11 Nin mo Iru! (TV Asahi, 2011) - гост в епизод 2☆ Rebound (NTV, 2011)  - Tenno Shiro

Ouran High School Host Club (TBS, 2011) - Nekozawa Umehito
Sunao ni Narenakute (Fuji TV, 2010) - Takahashi Masafumi
☆ Hammer Session! (TBS, 2010)  - Hirose Takumi
Himitsu (TV Asahi, 2010) - Soma Haruki

 

Спешъли

☆ Shorui wo Otoko ni Shitadakede (TBS, 2020) - Tetsuya Sugita
☆ Manager Rinko Kazehana's Love | Bucho Kazehana Rinko no Koi (NTV-YTV, 2018) - Toshiya Yoshida
☆ Meikyu Sousa (TV Asahi, 2015) - Yuta Kuki
☆ Onna Nobunaga (Fuji TV, 2013) - Ranmaru Mori


Филми

☆ G-Men (2023) - Takumi Sena
☆ Yowamushi Pedal (2020) - Shingo Kinjo

☆ Restart After Come Back Home (2020) - Yamato Kumai

☆ Grand Blue (2020) - Iori Kitahara
☆ Don't Cry, Mr. Ogre | Nakuna Akaoni (2019) - Keigo Wada
☆ N.Y. Maxman (2018) - Hideo Taniguchi
☆ Confession of Murder | 22 nenme no Kokuhaku (2017) - Shinji Kasukabe
☆ My Teacher | Sensei! 、、、Suki ni Natte mo Ii Desuka? (2017) - Kosuke Kawai
☆ The 100th Love with You | Kimi to 100 Kaime no Koi (2017) - Naoya Matsuda
☆ Bros. Maxman (2017) - Hideo Taniguchi
☆ Nakimushi Pierrot no Kekkonshiki (2016) - Yosuke Akiyama

☆ Zebra (2016)  - Dora

☆ Orange (2015) - Hiroto Suwa

☆ Tokumei Sentai Go-Busters vs. Kaizoku Sentai Gokaiger: The Movie (2013) - Kyoryu Red (глас)
Ouran High School Host Club The Movie (2012)  - Nekozawa Umehito
Liar Game: Reborn (2012) - Shimoharada Osamu
Ooku - Eien - (2012) - Shinsuke

Сцена
☆ Studio Life 「OZ」 (2012) - Muto

Уеб

☆ au LISMO Channel (Video) Renzoku Original Drama「Kurumi wo Hinten」(2011) - Maeda Takeshi

 

DVD

☆ Net-drama『Soshite Sekai wa Subete Kawaru』(2013)

 

***

☆Инфо + лично мнение☆:
Ооок, да видим откъде да започна. Рюсей, определено, е един от бъдещото поколение актьори, които – имам вяра – ще покажат, че Япония не е само идоли с pretty faces... или поне така ми се иска, lol. Забелязах го още щом се появи в Сунао ни Наренакуте, а нея са я правили хората, стоящи зад може би най-любимата ми драма евър – Ласт Френдс, така че по онова време очаквах много от каста и наблюдавах всички с лупа, хахах. Та, след като ме беше грабнал, трябваше да го видя и в нещо друго и това друго нещо беше Himitsu (по новела на моя любимец Хигашино Кейго). Хареса ми и там... след което дойде онзи щастлив момент, в който той получи участие в Оуран драмата /която само аз си знам колко чаках!/. Ако дотогава съм имала дори и капка съмнение в него, то след участието си там вече тотално ме спечели! Няма да забравя creepy Некозава, просто няма! XD Снимката, с която реших да представя Рьо на хората, които не го познават/пък и тези, които го/, я избрах нарочно. В нея Рюсей изглежда доста по-различно (по-mature) и това не е случайно – много израстна това дете, не само на см! Това е фото от единствения (засега) стейдж, в който Рьо участваше миналата година a.k.a OZ. За мен е просто задължителен за гледане (ако, разбира се, излезе някога на ДВД). Естествено, очаквам много и от идния сентай, в който Рюсей получи заветната "червена" роля. Трябва да отбележа, че не помня откога не е имало червен рейнджър, който истински да ми е харесал... може би от времето на Гокай-Гингаман, а това беше много-много отдавна, хахах. Давай, Рьо, prove me wrong!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахах, тъкмо изгледах пресконференцията, за загрявка за утре (когато стартира Zyuden Sentai Kyoryuger) и какво чувам.. че дори и виждам - начинът по който рейнджърите позират ми докара някакво странно познато дежа вю, но после Рьо тотално ме изненада след като гласът му звучеше като.. червения рейнджър от Гингаман! Хахахах, ако не знаех по-добре, щях да кажа, че Рьо е прочел по-горното ми мнение.. но знаем (или поне тези, които ме познават) че аз съм телепат и каквото и когато си пожелая, японците ми го изпълняват рано или късно! Благодаря ти Рьо (и компания), че ме нахъсахте допълнително и с удоволствие ще ви гледам тази една година, колкото и вече да ми липсват Go-Busters (ама то винаги е така след края ^^). Ениуей, фенът в мен е доволен!

 

Малко снимков материал:

 

 

35k4jzs.png

35cmrvc.png

 

 

 

 

Нямам търпение да видя как ще се справят "европеецът" и "американката" XD. Освен това, нашите ще танцуват самба в процеса на преобразяване.. винаги съм искала да танцувам самба, обожавам този танц!

 

ПП: Някои познати лица като Матсузака Тори и Айба Хироки (аз лично се надявам и на някой от предишните динозавърски сентаи) ще се завърнат като гости. Не броя Нагасава Нао и Киношита Аюми, те са навсякъде. XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй-като в Япония е 24ти вече, джа-джаааааан~~ Happy Birthday, Рьо-кун!! Хатачи, десу йооооо~ :lol: Omedetou!!! Знам колко много очакваше този ден, така че му желая от все сърце да си го прекара страхотно, и най-вече довечера да се натаралянка с おいしい おさけ 'cause おさけははたちになってから!! hihihihihi, go for it :lol:

 

 

И, естествено, за да отбележа рождения му ден обещавам да маратонирам 桜蘭高校ホスト部 и да танцувам サンバ (хахах), докато чакам новия епизод на キョウリュウジャー!

 

 

4kd090.gif

 

*Ryo approves* XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Otanjoubi omedetou!

Да е жив е здрав и да остане по-дълго с къдравата прическа и тези великолепни усмивки, които раздава в сентайската поредица. Видях го в първа серия. Рьо наистина се променя и развива в правилна посока. Съвсем ме изненада с този ведър персонаж- Пълна противоположност на Некозава-семпай.

Ето и малко снимки, за да обогатим темата му.

 

16b53de9f717b74e.jpg

 

С Шота Мацушима

7d29fe02286af0c7.jpg

58afbb8f590c5e9b.png

С  Кацуширо  Сузуки

320090be48d3b754.jpg

94be76a75401e510.jpg

Ken-On Boys

4f58984b62692a6b.jpg

4f8aabbdaf538cc9.jpg

ad438956d77dbd75.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, много харизматичен лидер се оказа! XD Само една дума, и всички го следват, каквото и да направи, хахах. Очаквах малко повече опъване от страна на Иън, ма и той успя за нула време да попадне в мрежата му.

 

Така, като го гледам, би станал добър приятел с наш Ейджи. Двамата са си лика-прилика XD

 

Сега се сетих, че не съм добавила そして世界は全て変わる / Soshite Sekai wa Subete Kawaru драмата му с Матсушима Шоута, като видях снимката им заедно.

 

Мислех и на него да му правя тема, но се отказах, заради някои хора от форума.. както и да е, де, не е голяма загуба, предполагам. Все някой друг ще го направи и без това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко време остава на Рьо в сентайската поредица и ще предава щафетата на Джун Шисон и компания от Тенимю. Много се надявам, след края на сериите някой изявен режисьор да го забележи и да му предложи сериозна  роля в голям филм. Не мисля, че е невъзможно, след като виждам, как Суда Масаки се развива по подобен начин и израства на екрана.

Дотогава, да се насладим на приказните снимки, които списанията ни предлагат постоянно. Лятото излезе и първата фотокнига на актьора, снимана на остров Гуам.

00b6cf5dc4bb49c9.jpg

 

 

e11399aeeb301815.jpg

aa64cffe7b0a4806.jpg

94d17260b2680cd8.png

a3f5be805d4af7ff.jpg

1efef5c11a9c7265.jpg

fc8b917e3e3b0c99.jpg

f8a0d238851295bd.jpg

c02928737f86a63c.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера гледах еп. 8 на GTO (новата версия) и искрено съчувствах на героя на Рьо. Той беше в основата на историята. Направи толкова трогателно изпълнение, а накрая дори се раздели с косата си. Това е станало реално, понеже на премиерата на новия му филм, Magic Knight, която е била на 30 август, той е с къса коса. 

Magic Knight: Дайске Уатанабе, Юки Кубота, Маеяма Такахиса, Рен Озава, Исе Дайки, Ота Мотохиро, Аказава Томору.

 

68b7ad7f2ec24d0d.jpg

88a57599a1943e9e.png

fbd8c3f02ed9daeb.JPG

Изрових и едно интересно видео участие на Рьо от миналата година, заедно със Сано Гаку - в клипа Hazzie "White Winter Love".

Рьо и Сота 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21 май е премиерата на кървава адаптация по манга - Зебра.

Рьо е в главната роля, заедно с Кента Суга, Сейджи Фукуши, Рьота Озава, Кенджи Мацуда и Масая Като.

Zebra_(Japanese_Movie)-p01.jpg

3b45886c0324fd12cba88c95e5fc94cd.jpg?res

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много беше добър в тази мини-дорама. Страхотен опит за него! Радвам се, че продължава да си избира различни и нетипични роли. Експериментира успешно.

Рьо се връща към гангстерските роли с нова продукция, която ще бъде излъчена по Амазон - Teru Konda's Legal Recipe . Освен с битки, лентата ще бъде пълна с храна. Подчертатам това заглавие, понеже в трейлъра мярнах лицето на Рьо Кимура, когото от много време тотално са забравили в Япония. Стартът е на 6 март.

Off Topic

tumblr_oyrfercs1u1trcftso5_540.png

tumblr_oy9h7dID7x1sv1tgoo1_540.jpg

tumblr_ox79vgDgtw1qlzwipo7_1280.jpg

tumblr_oxa6ptK9iI1rnkj1co1_540.jpg

tumblr_ofptr3yW6n1uylfblo9_540.jpg

tumblr_ofg2b3H8tI1vbtmkoo1_540.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...