Jump to content

Atashinchi no Danshi (2009)


Recommended Posts

60zgjf.jpg

~Atashinchi no Danshi~

Оригинално заглавие: アタシんちの男子
Година: 2009
Език: Японски
Субтитри: Английски
Жанр: Комедия
Епизоди: 11
Линк към Dramawiki: тук

~С участието на:~
Horikita Maki - Mineta Chisato
Okura Family
Kaname Jun - Okura Fuu
Okada Yoshinori - Okura Takeru
Osamu Mukai - Okura Sho
Yamamoto Yusuke - Okura Masaru
Seto Koji - Okura Satoru
Okayama Tomoki - Okura Akira
Kusakari Masao - Okura Shinzo
Miracle Toymaker
Yamamoto Koji - Tokita Shuji (company director)
Takashima Reiko - Koganei Kyoko (legal adviser)
Others
Eguchi Noriko as Inoue Rosemary
Tsuruno Takeshi - Kokudo Yutaka
Nagayama Kento - Majima Heiji

~Резюме~
Чисато е 20-годишно бездомно момиче. След смъртта на майка й на нея се пада тежката задача да изплати огромния дълг, който баща й е натрупал, преди да я изостави. Сега, години по-късно, Чисато среща Окура Шинзо - богат президент на компания за играчки, и животът й коренно се променя. Още при първата си среща с нея той изплаща дълга на баща й, но в замяна поисква тя да се омъжи за него и да стане майка на шестимата му осиновени сина. Ако не изпълни условието му, момичето трябва незабавно да върне парите, с които дългът е бил платен. Как може обаче Чисато да се справи с шестимата си "синове" при положение, че повечето от тях са на нейната възраст или по-големи?

~Коментар~
Сериалът ми беше страшно забавен laugh.gif Не е истина просто как в една къща могат да са събрани толкова много чешити laugh.giflaugh.gif Историята е подходяща човек да разпусне, особено ако може да се примири с някоя и друга абсурдна ситуация (разбирайте абсурди като в Hana Kimi (въпреки че за мен Hana Kimi е по-добро smile.gif )).


Свали с английски субтитри: :click:

 

Свали с руски субтитри: :click:


С български субтитри: :subs: :click:  :click:

 

Онлайн с български субтитри: :subs: :click:  :click:  :click: :click:


:essub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах го точно за два дни, голям смях падна.

До последната серия сценария ме изненадваше

Препоръчвам го на всички

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много забавно сериалче, определено ме грабна. Свежа история и още по-свеж актьорски състав. Препоръчвам го на всички, които искат да се посмеят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го "приключих" за 3 вечери и го гледах най-вече заради Маки. Обаче си направих гаден номер -изгледах 9 еп. и вече много ми се спеше, а пък исках да го изгледам и отворих финала И сега незнам кога ще го довърша истински. Абе става за един път, но иначе не е кой знае какво. Беше малко наивно за моя вкус или може би твърде детско?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Замисълът на драмата беше страхотен и нямаше как да не се получи нещо забавно, въпреки че първите серии не тръгнаха много силно, докато не се сработиха героите. Тогава, без да усетя, започна да ми става изключително интересно.

Сцени зад кадър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това му казвам ексцентричен баща и шантав отбор от "деца"!

Имаше много смешни моменти, но и много от важните житейски въпроси.

Хареса ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен това беше е.... тъпия сериал. На това трябва да му сложат да се гледа само от деца до 15 години. Изгледах две серии направо насила и го сложих да отлежава на един подвижен хард. Няма да го трия засега ама не мисля и че някога ще го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми харесааа .Всичките бяха абсолютните образи.

А тоя замък си го заплювам - като спечеля от тото е мой ,вярвайте ми :Д:Д:Д

Винаги съм си мечтала да живея в такова нещо с тайни изходи и врати дето не водят до никъде :Д:Д: Сериала е много разпускащ,забавен... и тука поне имаше разграничение на тва с кого ше остане тя ^_^ което ме стопли по някакъв начин :Д

да добавя че тая адвокатка много ме кефеше ;P а също и Иноуе Роузмари така и не раббрах как подяволите хорикита я би на канадска... но тва са японските сериали - измислена работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сладурско сериалче просто умирах да гледам нещо толкова ободряващо, което да ме кара да се смея на глас. Който се чуди дали да го почва или не, по добре да го почва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много беше забавно,просто разтоварващо отвсякъде,ще повторя мнението на skarpeta "До последната серия сценария ме изненадваше" - наистина имаше неочаквани развръзки.Много ми хареса! Имам въпрос-не мога да се сетя къде другаде съм гледала Kaname Jun /най-големия син/-някой да подскаже?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера го изгледах Доста приятно сериалче, малко в повече ми дойдоха шантавите изобретения, тайните хводове из замъка и т.н., но все пак си заслужаваше.

Всичките братя са много сладки. Много съм доволна от романса, който се разви.. ще се радвам ако има продължение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много беше забавно,просто разтоварващо отвсякъде,ще повторя мнението на skarpeta "До последната серия сценария ме изненадваше" - наистина имаше неочаквани развръзки.Много ми хареса! Имам въпрос-не мога да се сетя къде другаде съм гледала Kaname Jun /най-големия син/-някой да подскаже? :roll:

Ако си гледала Гоемон - от там може би или от японският сериал - адаптация на "Малката принцеса" - Сейра нещо си, участва и в един сериал с Каменаши Казуя, но за повече инфо - DramaWiki.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалчето си заслужава, определено има интересен сюжет, добра актьорска игра и хубави личица.

Изгледах го на един дъх, много се забавлявах с Маки и " дечицата и "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не вярвах че сериалът ще ми е толкова интересен. Започнах да го гледам само заради Сето, а то се оказа че и другите актьори били страхотни образи :) Беше много интересен и забавен и имаше доста обрати които не очаквах. Непременно трябва да се гледа :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дааа и аз неочаквах някои неща....сюжета се оказа по-различен от моите очаквания и именно това ми хареса ;) заслужава си отделеното време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е първият ми Японски сериал , не знаех какво да очаквам,дори и коментари не бях чела, ама мога да кажа, че беше много интересно, сюжета беше много различен и с много неочаквани обрати от всичко, което съм гледала.Разтоварващо е и мисля, че си заслужава гледането така, че не пропускайте.Показаха ни колко всъщност е важно семейството и разбирателството в него.Интересен и забавен ми беше, посмях се добре,

ама само от едно не съм доволна, защо да му се не види не събраха "дребосъка" и Шо, още от началото се усещаше на къде вървят нещата, а и двамата осъзнаха чувствата си един към друг, а нищо не направиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах го миналия ден и сега си броя минутите докато ми се изтеглят 7 и 8 епизод. Началото беше слабо, даже доста. Въобще не ми хареса, ама нали го бях почнала. Обаче после като почнаха братята с техните щуротии :D Страхотен е сериала. Бях свикнала да виждам по-различна Маки (най-вече заради Хана Кими) обаче и тук ми харесва. Иии направо се влюбих в Мукай Осаму <333 Страхотеееен~ Айде, като си изгледам сериала ще едитна. ^^

 

Едит: Лелеееее, тъкмо щях да убивам приятелката ми, дето ми каза, че

щяло да има хепи енд... И ТЕ СЕ ВЪРНАХА!!! Омг, върнаха се! ... Краят беше повече от прекрасен. Очаквах, че наистина се разделят завинаги... И после БУМ! Точно в стила на тоя сериал <3 Малко ме е яд, че не дадоха важното нещо, което Шо трябваше да каже на Чисато, но то се подразбира (поне според мен), че ще са заедно... <333 А Шо е толкова сексииии~! Още от началото ми хареса, после ми стана любимец, а като целуна Чисатооооо <3333 Аааа...

Тоя филм отива в моя топ 3 японски филми <333

Редактирано от sinardin
внимателно с разказите за финала
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...