Jump to content

Recommended Posts

Леле няма такъв смях с този сериал. Сериалчето е много вълнуващо и интересно, но за мен най-смешните моменти са с Накацу. Когато гледах сериала за първи път се смеех със сълзи. Невероятен сериал задължително трябва да се гледа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много е зарибяващо. Много смях. Много разстоварващо действа. Главните герои много добре си играят ролите. А доктора ме разби с тези сини очи (мисля, че са лещи) ама направо като ме вледеняваше в първите епизоди докат освикна с този син цвят.

 

Препоръка гледайте го.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заскужава си гледането .. особено щом участват Хорикита Маки и Огури Шун ,, и двамата са страхотни актьори и тези роли им отиват... Краят малко не ми хареса .. иначе като цяло е доста хубава комедия ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми беше първия японски сериал <3 Първо го гледах без субс, обаче преди няколко седмици си го дръпнах пак. И имам чувството, че колкото и пъти да го гледам пак ще ми е толкова забавно :D Е, първият път си е първи, ама си е просто най-добрия азиатски сериал за мен <333 Имаше някои брутално смешни моменти... Моя любимец си е Нанба-сенпаааай~ Смяла съм се едва ли не със сълзи, като съм го гледала. ^^ Маки-Маки (Хорикита Маки :D) е много сладичка тук. То целия актьорски състав рули~ Накацу също. Леле, Икута Тома ме разби. Абе цял ден мога да си говоря колко съм възхитена, обаче ще си млъкна :D Та гледайте, няма да съжалявате

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това завинаги ще си остане един от любимите ми японски сериали.Толкова вълнуващ и свеж,честно си казвам,че събирам нови сили като изгледам която и да е серия!Накацу ми беше любимия герой ,толкова наивен,добричък,ЛУД и с неговите монолози направо изби рибата :lol: Самите ситуации бяха толкова невъзможни и побъркани,но като ги гледаш ти се иска да живееш в свят с такива хора :lol: Тачно както си е превода "В разцвета на силите".Този сериал може да те върне към младежките години на глупости и шегички..а ако си по-младичък ти напомня,че не бива да ставаш прекалено сериозен..Абееее върхаааа :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще го запомня този сериал, освен с монолзите на Накацу и с това, че в продължение на седмици си зареждах суууупер бавно серийките в youtube и два дена след като го изгледах с хиляди мъки, открих easternspirit и колко безпроблемно можело да бъде всичко :D ....Но какво ли не прави човек за Огури Шун :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от любимите ми сериали. Харесвам мангата и реших да го гледам заради Огури Шун, но добре, че беше Икута Тома, защото щях да го зарежа ако не беше страхотната му игра като Накатцу. Той направо изнесе сериала на гърба си :) . Някои от лицата ми бяха познати от други сериали-други не/говорим за преди почти 2 години/. От тези, които не познавах страхотно впечатление ми остави Хиро-на външен вид въобще не напомняше Нанба, но още в първите кадри с него забравих този факт-наистина страхотно изпълнение :D . Сега да не ме бият почитателите на Шун, но това е ролята, в която го харесвам най-малко - беше ми такъв един дървен/статичен, той беше и причината да искам да зарежа сериала. Добре, че останалите бяха страхотни/извинявам се за тавтологията ;) / иначе щях да изпусна невероятно преживяване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше най-забавния сериал, който съм гледала. Гледах го още със англиъските субтитри, направо умирах от смях. Маки е много сладка, а Икута Тома е направо ... да се залисаш да се смееш със него. Огури Шун много ми хареса, много. Бяха интересни когато ставаха сцени между тримата, или между някой от Маки и момчетата. :D :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала направо ми разтопи душата ;]]. Добре си играеха ролите всичките, а Тома като почна да се влюбва в Маки, с неговата розава аура, беше много интересно. И Шун, от рибата почваше да ги целува, беше голям смях. Накрая малко гадно свърши, ноо все пак не съжалявах, че го гледах. ;]]]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и смешни драми да правят, нищо не може да бие Хана Кими XDD

След като изгледах 1вия епизод, всеки път, когато видя Тома, ми става смешно. Homo janai (rofl)

Шун бях свикнала да го гледам в по-сериозни роли и първоначално ми беше малко странен, но после ... :lol:

 

 

1ab6a5eabb640ccc337ca78ae2e14b181225615080_full.jpg

dab9fe5f9a1430_full.jpg

c3cb1bf2a61ee0_full.jpg

7aa728bb9e6c10_full.jpg

6d4a524658db60_full.jpg

4557c25ce58fd0_full.jpg

14e2a44615b6b0_full.jpg

483acbaf139fde00944e688b91885efc1227466911_full.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това сериалче си го изтеглих заради Огури Шун най-вече. Вече го бях гледала в Гокусен и Hana Yori Dango (в ролята на Руй беше невероятен :lol: ) таа реших да го гледам тук, пък и Хорикита Маки играе, която съм гледала само в Nobuta wo Produce. Наистина страшно много ми хареса сериалчето. Много леко и забавно. Нямаше твърде много драма. Любим герой си остава Накацу! Оле, много ме кефи с неговите монолизи и физиономии. Беше направо hilarious когато се чудеше дали е хомо или не... :lol: Сладур! Това е първата роля, в коята гледам Икута Тома, но определено ме грабна!..Сано отначалото ме дразнеше, но пък с прозвището "целуващото чудовище" ме разби. В спешъла беше много забавен. Играта на Огури Шун беше перфектна както винаги! Ашия ...ами какво да кажа... голям кураж да се запише в момчешко училище :lol: Боже, толкова съм се смяла със ситуациите, в които за малко да я разкрият! Хорикита Маки изглежда е доста добре актриса. Като се сетя за затворената Нобута до общителния Ашия.. наистина е добра! :rolleyes: Сериалчето го изгледах за около ден и половина. Спешълът много ми хареса и аз честно си мислех, че е за екскурзията до Калифорния. Щеше да е забавно. Като цяло изключително забавно сериалче, което бих повторила! Всички много добре изиграха ролите си и много ги харесвам! Това сериалче определено попада в топ 10! Заслужава си гледането! :lol:

 

ПС 90-те изпитания ме разбиха! Откъде ги измислиха толкова?!!.. :lol: И любимата ми реплика Homo janai :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адски забавен сериал, който ме караше да държа усмивката си постоянно на устата! Поклон пред актьорите и сценария :)

 

Благодаря и за превода :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно как момиче би направило това за момче,но като се замисля много ясно щом е за Огури Шун !Горката как издържа при тези момчета :rolleyes: Но да си кажа гледах драмата и за да мога да видя един от моите любимци Широта Ю <3 и разбира се много добра актьорска игра! :asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно сериалче. Беше едно от първите азиатски филмчета/сериалчета, които гледах. Много ми хареса и затова продължих да гледам.

 

 

Сано ме убиваше, като започваше да целува всеки, който му е пред очите. И как Накацу застана на пътя му, за да не целуне Ашия. :D :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На този сериал му правя нова редакция на субтитрите.

Като станат всички готови ще ги кача пакет и ще изтрием старите.

Който желае да го гледа, нека зачака още няколко дни новата редакция, моля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...