Jump to content

Recommended Posts

mNY47Aq9OaYKa1m50NOwRMVvrVE.jpg

 

Your and My Secret 

 

Моята и твоята тайна

Boku to Kanojo no XXX 
Страна: Япония
Година: 2006
Жанр: комедия, романс
Епизоди: 7
Режисьор: Mасаки Хамамото

Участват:
Мей Такахаши
Шун Шиоя
Акие Сузуки
Масахиро Сато

Тайго Фуджисава
 

Резюме: Историята се върти около гимназиста Akira Uehara, чувствителен и скромен по природа. Въпреки това той си пада по най-страшното и бойно момиче в училище Nanako Momoi, което изглежда крехко и сладко, докато не си отвори устата. Един ден Momoi отсъства от училище по неизвестни причини и е необходимо някой да отиде до тях да й занесе домашното. Uehara изявявя желание да отиде до къщата на Momoi. Съдбата го сблъсква с дядото на Momoi. Докато не толкова добрият в работата си учен прави експеримент, свързан с човешките мисли, се случва инцидент, при който Momoi и Uehara си сменят телата.

Сваляне:
Сваляне с  английски субтитри

С руски субтитри
С руски субтитри 2
Руски субтитри

С български субтитри: :subs: тук и тук

 

Онлайн с български субтитри: :subs: тук
 
:essub:
 
Личен коментар: Много весело сериалче, особено когато си размениха телата стана един смях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забавно сериалче, ако може да се нарече така изгледах го за 1 вечер .. щеше ми се да е малко по дълго но .. и момичето и момчето си бяха хубавки .. който не го е гледал и му се гледа, някои забавен (много кратък сериал) да си го сваля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като видях коментарите и личният коментар реших, че ще е интересно. :rolleyes: Незнам как съм го пропуснала този сериал, имам желание да го гледам но не мога да си го сваля. Връзката към bgshare не е активна. :unsure: :unsure: :unsure: Ще може ли да ми кажете откъде другаде може да си сваля сериала? :blink: :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре го гледай от тук

Иначе сериала го гледах преди доста време, дори вече не си го спомням, оcвен това ,че беше малко глупав и накрая те дори не

успяха да се върнат в своите тела,което не ми хареса.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...